+ 36 speciale




































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:30 3450 Voluntari - Botosani 2.90 2.70 2.75 1.38 1.35 1.37
sâ. 21:30 3463 Academica Clinceni - CFR Cluj 6.80 3.75 1.50 2.39 1.06 1.19
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3445 Bastia - Nimes 2.95 3.10 2.50 1.50 1.37 1.31
sâ. 20:00 3436 Caen - Rodez 2.45 3.00 3.05 1.34 1.50 1.32
sâ. 20:00 3437 Dunkerque - Quevilly Rouen 2.20 3.05 3.50 1.27 1.61 1.31
sâ. 20:00 3439 Grenoble - Paris FC 2.55 2.95 2.95 1.35 1.46 1.33
sâ. 20:00 3440 Le Havre - Guingamp 2.45 3.05 3.00 1.35 1.50 1.31
sâ. 20:00 3442 Pau FC - Nancy 2.55 2.90 2.90 1.34 1.44 1.32
sâ. 20:00 3443 Toulouse - AC Ajaccio 2.00 3.15 3.80 1.21 1.71 1.27
sâ. 20:00 3444 Valenciennes - Niort 2.20 3.05 3.35 1.27 1.58 1.29
sâ. 20:00 3446 Amiens - Auxerre 2.60 3.00 2.85 1.38 1.45 1.32





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 1449 Darmstadt - Regensburg 2.85 3.10 2.45 1.47 1.35 1.28
sâ. 14:30 1451 Dresda - Ingolstadt 2.35 3.30 2.85 1.36 1.51 1.25
sâ. 14:30 1452 Hansa Rostock - Karlsruher 2.70 3.15 2.55 1.44 1.40 1.27
sâ. 14:30 1453 Heidenheim - Paderborn 2.20 3.50 2.95 1.34 1.58 1.22
sâ. 21:30 1460 Werder Bremen - Hannover 1.90 3.70 3.55 1.24 1.79 1.20



























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3407 Mexic - Honduras 1.40 4.05 7.20 1.03 2.57 1.14
Sferturi de finala! Un singur meci!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 4058 (F) Chile - (F) Canada 13.40 5.95 1.20 4.08 0.00 1.07
sâ. 11:00 4059 (F) China - (F) Zambia 1.08 9.85 16.00 0.00 6.04 0.00
sâ. 11:30 4060 (F) Suedia - (F) Australia 1.50 4.10 5.30 1.09 2.29 1.13
sâ. 13:30 4061 (F) Japonia - (F) Marea Britanie 3.00 3.30 2.20 1.56 1.31 1.23
sâ. 14:00 4062 (F) Olanda - (F) Brazilia 2.15 3.50 2.95 1.32 1.58 1.21
sâ. 14:30 4063 (F) Noua Zeelanda - (F) SUA 32.50 11.30 1.05 8.30 0.00 0.00
Faza grupelor!
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 3085 Colon Santa Fe - Lanus 2.25 3.05 3.15 1.28 1.53 1.27
sâ. 21:45 3086 San Lorenzo - Central Cordoba 2.10 3.10 3.45 1.24 1.62 1.27
sâ. 23:59 3088 Racing Club - Gimnasia L.P. 1.90 3.25 4.00 1.19 1.78 1.25


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1041 CA Fenix - JJ Urquiza 4.85 3.35 1.68 1.96 1.11 1.21
sâ. 21:00 1043 Colegiales - Quilmes 1.63 3.45 5.10 1.10 2.04 1.20
sâ. 21:00 1044 Comunicaciones - Flandria 2.75 2.90 2.55 1.40 1.34 1.28
sâ. 21:00 1046 Def. Unidos - Sacachispas 2.35 2.85 3.10 1.28 1.47 1.30
sâ. 21:00 1047 Dep. Armenio - Canuelas 2.65 2.80 2.75 1.35 1.37 1.31
sâ. 21:00 1048 UAI Urquiza - Deportivo Merlo 2.80 2.85 2.55 1.40 1.33 1.29
sâ. 21:00 1049 Villa San Carlos - CA Acassuso 2.55 2.90 2.75 1.34 1.40 1.28
sâ. 21:05 1054 Talleres Remedios - San Miguel 1.75 3.30 4.45 1.13 1.88 1.22


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1059 Dep. Paraguayo - Central Ballester 2.50 2.90 2.80 1.33 1.41 1.28
sâ. 21:00 1092 Juventud Unida SM - Deportivo Muniz 2.80 2.90 2.50 1.41 1.33 1.28
sâ. 21:00 1094 Lugano - Liniers 3.45 3.10 2.05 1.62 1.22 1.25












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1055 CA Estudiantes - Almirante Brown 2.10 2.85 3.95 1.20 1.64 1.33
sâ. 21:00 1061 Gimnasia Jujuy - Santamarina 1.85 3.15 4.50 1.15 1.83 1.27
sâ. 21:00 1073 Guillermo Brown - Brown de Adrogue 2.10 2.95 3.80 1.21 1.64 1.31
sâ. 21:10 1123 Ferro - Club Atl. Guemes 2.35 2.75 3.45 1.25 1.51 1.36
sâ. 21:30 1124 Atl.Rafaela - San Martin T. 2.10 3.05 3.60 1.23 1.63 1.29
sâ. 21:30 1125 Barracas Central - San Telmo 2.40 2.85 3.20 1.29 1.49 1.33
sâ. 21:30 1129 Ind. Rivadavia - Villa Dalmine 2.05 3.05 3.80 1.21 1.68 1.29
sâ. 23:59 1130 Alvarado - San Martin Tucuman 2.40 3.25 2.75 1.37 1.47 1.24
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1058 D. Pronunciamiento - Gimnasia y Tiro 2.85 3.00 2.40 1.45 1.32 1.26
sâ. 21:30 1128 Crucero del Norte - Sportivo Las Parejas 2.30 3.00 3.00 1.29 1.49 1.26
Faza grupelor!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 2260 Weston Workers - Maitland 5.40 4.65 1.43 2.47 1.08 1.10


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 2157 Rockingham City - Joondalup 5.25 4.55 1.47 2.41 1.10 1.11
sâ. 10:00 2192 Sorrento - Inglewood 2.30 3.75 2.50 1.41 1.49 1.16
sâ. 10:00 2194 U21 Perth Glory - Gwelup Croatia SC 2.05 3.90 2.80 1.33 1.61 1.15


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:30 2261 Logan Lightning - Brisbane Strikers 1.27 5.80 7.15 1.03 3.17 1.05
sâ. 12:30 2262 Magpies Crusaders - Capalaba Bulldogs 3.95 4.50 1.60 2.08 1.17 1.10
sâ. 12:30 2263 Redlands United - Queensland Lions 17.30 8.60 1.08 5.69 0.00 0.00
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 3452 Altach - LASK Linz 5.20 3.95 1.55 2.22 1.10 1.16
sâ. 18:00 3453 Rapid Viena - Hartberg 1.45 4.50 5.95 1.09 2.54 1.13
sâ. 18:00 3454 Tirol - Admira 1.75 3.70 4.20 1.18 1.95 1.20
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1679 BW Linz - Dornbirn 1.37 4.60 6.15 1.05 2.61 1.09


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 3710 Uttar Baridhara - Abahani Chittagong 4.50 3.20 1.75 1.85 1.12 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 3424 Neman G. - Slutsksakhar Slutsk 2.05 3.45 3.20 1.27 1.64 1.21
sâ. 20:45 3434 Dinamo Minsk - Vitebsk 1.50 3.80 6.25 1.06 2.34 1.17






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:15 1471 Leuven - Waregem 2.00 3.65 3.25 1.28 1.70 1.20
sâ. 19:30 1474 Kortrijk - Seraing 1.75 3.65 4.20 1.17 1.93 1.20
sâ. 21:45 1475 Oostende - Charleroi 2.25 3.35 2.95 1.33 1.55 1.24
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1220 Gremio - America MG 1.80 3.40 4.35 1.17 1.89 1.23
sâ. 23:59 1230 Palmeiras - Fluminense 1.70 3.40 5.25 1.12 2.04 1.25
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 3441 Confianca - Botafogo RJ 3.25 3.05 2.25 1.56 1.28 1.29
sâ. 22:30 3491 Vila Nova GO - Cruzeiro 3.10 2.95 2.40 1.50 1.31 1.31
sâ. 23:59 3492 Nautico - Brusque 1.55 3.75 5.55 1.09 2.22 1.18
sâ. 23:59 3493 CSA AL - Vitoria BA 2.20 2.95 3.35 1.25 1.55 1.29
sâ. 23:59 3494 Vasco da Gama - Guarani 2.40 2.85 3.10 1.29 1.47 1.31
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:45 2406 Botev Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 1.97 3.55 3.20 1.25 1.67 1.18
sâ. 21:00 2407 Levski Sofia - Slavia Sofia 2.20 3.05 3.35 1.27 1.58 1.29
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1493 FK Pardubice - Karvina 2.00 3.15 3.65 1.21 1.67 1.25
sâ. 17:00 1494 Hradec Kralove - Bohemians 1905 3.05 3.15 2.30 1.53 1.32 1.27
sâ. 17:00 1495 Jablonec - Ostrava 1.90 3.35 3.75 1.20 1.75 1.22
sâ. 20:00 1496 Sparta Praga - Sigma Olomouc 1.30 5.00 9.20 1.02 3.21 1.10
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 3055 Trinec - Usti nad Labem 2.25 3.25 3.05 1.32 1.56 1.26
sâ. 18:00 1067 Dukla Praga - MFK Vyskov 1.37 4.60 7.70 1.05 2.85 1.13
sâ. 18:00 3056 Opava - FC Vlasim 2.05 3.45 3.30 1.27 1.67 1.23
sâ. 18:00 3057 Prostejov - Pribram 2.95 3.35 2.25 1.55 1.33 1.24
sâ. 18:00 3058 SK Lisen - Viktoria Zizkov 2.25 3.30 3.00 1.32 1.56 1.25
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 4149 Shandong Taishan - Chongqing Lifan 1.25 5.20 11.80 0.00 3.57 1.10
sâ. 13:00 4150 Shenzhen - Henan Songshan Longmen 1.57 4.00 5.60 1.12 2.31 1.19
sâ. 15:00 1182 Guangzhou City - Guangzhou FC 5.40 3.70 1.55 2.17 1.08 1.17
sâ. 15:00 4151 Cangzhou - Qingdao FC 1.80 3.55 3.90 1.18 1.84 1.19





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 1216 Nublense - Antofagasta 1.85 3.75 3.30 1.23 1.74 1.15
sâ. 23:59 1207 Colo Colo - A. Italiano 1.85 3.20 4.00 1.16 1.76 1.23
sâ. 23:59 1215 Melipilla - Union La Calera 2.85 3.00 2.40 1.45 1.32 1.26





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:30 2424 Rionegro - America De Cali 3.05 2.90 2.40 1.47 1.30 1.30
sâ. 23:59 2428 Jaguares - Once Caldas 2.35 3.05 2.90 1.31 1.47 1.26
sâ. 23:59 2434 Atl. Nacional Medellin - Tolima 1.95 3.15 3.70 1.19 1.68 1.24












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1096 Pohang - Seoul 1.85 3.45 4.15 1.19 1.87 1.24


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1745 Daejeon - Busan 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
sâ. 13:00 1746 Seoul E. - Anyang 2.45 2.80 3.00 1.29 1.43 1.31
sâ. 14:00 1749 Ansan Greeners - Gimcheon Sangmu 4.00 3.10 1.90 1.73 1.17 1.25
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:55 2719 Slaven Belupo - Lok Zagreb 2.25 3.05 3.05 1.28 1.51 1.26
sâ. 22:00 2721 Gorica - Sibenik 1.65 3.45 4.65 1.11 1.96 1.18
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 3646 Olmedo - Univ. Catolica 3.90 3.55 1.85 1.84 1.20 1.22
sâ. 23:59 3687 Macara - Guayaquil City 1.60 3.80 4.95 1.11 2.13 1.17
sâ. 23:59 3688 Cuenca - Emelec 4.00 3.20 1.90 1.76 1.18 1.25






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1752 Luzern - Young Boys 3.70 3.65 1.85 1.82 1.22 1.20
sâ. 21:30 1753 Lausanne - St. Gallen 2.20 3.50 2.95 1.34 1.58 1.22






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3485 HJK Helsinki - Haka V. 1.40 4.60 7.25 1.06 2.79 1.14
sâ. 17:00 3510 Seinajoen JK - AC Oulu 1.55 3.70 5.75 1.08 2.23 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3830 FF Jaro - TPS Turku 2.90 3.05 2.40 1.47 1.33 1.27
sâ. 16:00 3831 PK-35 - Rovaniemi 2.10 3.25 3.15 1.26 1.58 1.22
sâ. 17:00 2454 Jippo - EIF 3.90 3.35 1.87 1.78 1.19 1.23
sâ. 17:00 2456 KPV Kokkola - VPS Vaasa 2.25 3.45 2.75 1.35 1.51 1.20
sâ. 17:00 2459 Musa Pori - IF Gnistan 2.20 3.35 2.90 1.31 1.54 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3462 Hvidovre IF - Jammerbugt 2.05 3.20 3.45 1.24 1.64 1.25
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3060 Atlantis - NJS 1.50 4.45 5.00 1.11 2.33 1.12
sâ. 17:00 3188 JaPS - Lahden Reipas 1.35 5.00 6.30 1.05 2.76 1.08
sâ. 17:00 3190 KaPa Kapylan Pallo - PK Keski-Uusimaa 1.70 3.80 4.00 1.16 1.93 1.16
sâ. 17:00 3191 Kufu 98 - Myllykosken Pallo -47 1.60 4.40 4.05 1.16 2.09 1.11
sâ. 17:00 3192 PeKa - Mikkelin Kissat 1.60 4.10 4.35 1.14 2.09 1.13
sâ. 18:00 3194 Ilves 2 - Grankulla IFK 2.00 4.00 2.85 1.32 1.65 1.14


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 3695 (F) Ilves - (F) PK-35 2.45 4.05 2.15 1.51 1.39 1.11
sâ. 17:00 3697 (F) Aaland United - (F) Tips Vantaa 1.98 4.10 2.70 1.32 1.61 1.11





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 3508 1860 Munchen - Wurzburg K. 1.80 3.60 3.90 1.19 1.85 1.19
sâ. 15:00 3559 Hallescher - Meppen 1.90 3.50 3.45 1.22 1.72 1.19
sâ. 15:00 3560 Havelse - Saarbrucken 3.75 3.40 1.85 1.77 1.19 1.20
sâ. 15:00 3561 Kaiserslautern - Braunschweig 2.05 3.30 3.35 1.25 1.65 1.23
sâ. 15:00 3590 Mannheim - Magdeburg 2.85 3.30 2.25 1.51 1.32 1.22
sâ. 15:00 3591 Zwickau - Borussia Dortmund II 2.35 3.30 2.70 1.36 1.47 1.22


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2271 Ansbach - Gebenbach 1.93 3.80 3.15 1.27 1.71 1.16
sâ. 15:00 2272 Seligenporten - Karlburg 1.20 5.95 10.10 0.00 3.71 1.04
sâ. 16:00 2274 Bayern Hof - Neumarkt 1.63 4.10 4.10 1.15 2.03 1.13
sâ. 17:00 2275 1 FC Sand - Eintracht Bamberg 3.10 3.70 1.97 1.67 1.27 1.17
sâ. 17:00 2276 Cham - Erlangen 6.25 4.75 1.37 2.67 1.05 1.09
sâ. 17:00 2278 TSV Grossbardorf - DJK Vilzing 3.55 4.05 1.75 1.87 1.21 1.14
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 2205 Al Ramtha - Al Jazeera Amman 1.87 3.40 3.70 1.19 1.75 1.20
sâ. 20:30 2206 Al-Jalil - Shabab Al Ordun 4.50 3.60 1.67 1.98 1.13 1.18
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2467 Drogheda Utd - Derry City 2.65 3.30 2.45 1.46 1.39 1.23
sâ. 18:00 2470 Fairview Rangers - Finn Harps 8.05 5.60 1.25 3.27 1.01 1.05
sâ. 21:30 1176 Longford - Bangor GG FC 1.45 4.40 6.10 1.08 2.53 1.14
1/16 Finala! Un singur meci!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1173 Vestri - Selfoss 2.05 4.05 2.90 1.35 1.67 1.16
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1209 UMF Vidir - Dalvik Reynir 2.85 4.00 2.00 1.65 1.32 1.14
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1134 Gamba Osaka - Kashima Antlers 3.50 3.45 1.90 1.72 1.21 1.19
sâ. 13:00 1136 Sagan Tosu - Cerezo Osaka 2.30 3.05 3.05 1.30 1.51 1.27
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2207 Kyzylzhar - FC Ordabasy 2.35 3.25 2.90 1.35 1.52 1.26
sâ. 16:00 2208 Kairat Almaty - FK Turan 1.35 5.05 6.60 1.05 2.83 1.09
sâ. 17:00 2214 FK Atyrau - FC Taraz 2.20 3.15 3.25 1.28 1.58 1.27
sâ. 18:00 2215 Aktobe - Kaisar Kyzylorda 2.20 3.10 3.30 1.27 1.58 1.28
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 1221 Kuching FA - Terengganu II 2.90 3.45 2.15 1.56 1.31 1.20
sâ. 11:45 1223 Kelantan - Skuad Projek 1.28 5.25 7.80 1.02 3.11 1.07
sâ. 16:00 1227 Negeri Sembilan - Selangor FC II 1.85 3.50 3.65 1.20 1.77 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1224 Kedah - Penang 1.58 4.05 4.55 1.13 2.12 1.14
sâ. 16:00 1225 Kuala Lumpur - Selangor 2.65 3.60 2.25 1.51 1.37 1.18
sâ. 16:00 1228 Petaling Jaya City FC - Sabah FA 2.35 3.55 2.55 1.40 1.47 1.19
sâ. 16:00 1229 Terengganu - Perak 1.50 4.35 5.15 1.10 2.33 1.13





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2588 Pachuca - Leon 2.40 3.05 2.75 1.33 1.43 1.24
sâ. 23:59 2595 Guadalajara - Atl. San Luis 1.75 3.30 4.45 1.13 1.88 1.22
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3524 U20 Chivas Guadalajara - U20 Atletico San Luis 1.37 4.60 6.35 1.05 2.64 1.09
sâ. 20:00 3538 U20 Pachuca - U20 Leon 1.90 3.70 3.35 1.24 1.74 1.18
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1879 Frigg - Kfum 4.30 5.15 1.55 2.32 1.18 1.11
Turul I! Un singur meci!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3701 Nacional A. - Guarani 2.45 3.00 2.80 1.34 1.43 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 4066 Alianza Atl. - Huancayo 2.55 3.10 2.60 1.39 1.40 1.25
sâ. 21:15 4067 Ayacucho - Sport Boys 2.05 3.35 3.30 1.26 1.65 1.23
sâ. 23:30 4068 Huanuco - Alianza Lima 5.55 3.30 1.65 2.05 1.09 1.23
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1509 G.Leczna - Cracovia 3.20 3.10 2.20 1.56 1.27 1.26
sâ. 18:30 1510 Jagiellonia - Lechia Gdansk 2.70 3.30 2.45 1.47 1.39 1.25
sâ. 21:00 1511 Legia Varsovia - Plock 1.60 3.85 5.10 1.12 2.17 1.18
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 1533 Khimki - Zenit 7.55 4.60 1.37 2.83 1.05 1.12
sâ. 20:00 1534 Lokomotiv Moscova - Arsenal Tula 1.65 3.70 4.90 1.13 2.09 1.20
sâ. 20:00 1535 Rubin Kazan - Spartak Moscova 3.10 3.30 2.20 1.58 1.31 1.25
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2729 Torp.Moscova - Alania Vladik. 2.55 3.00 2.75 1.36 1.42 1.28
sâ. 18:00 2730 Fakel V. - Tom Tomsk 1.60 3.50 6.20 1.09 2.21 1.23
sâ. 18:00 2739 Spartak M. 2 - Yenisey K. 3.15 3.50 2.10 1.64 1.30 1.22
sâ. 18:00 2752 Volgar A. - Neftekhimik N. 2.80 3.10 2.50 1.46 1.37 1.28
sâ. 19:00 2753 Krasnodar-2 - Tekstilshchik I. 1.90 3.35 3.70 1.20 1.74 1.22
sâ. 19:00 2755 Rotor Volgograd - SKA-Khabarovsk 1.90 3.55 3.70 1.23 1.79 1.22
sâ. 20:00 2756 Baltika K. - Orenburg 2.85 3.20 2.40 1.49 1.36 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3759 Arbroath - Kelty Hearts 1.68 3.75 4.40 1.15 2.00 1.18
sâ. 17:00 3760 Dundee FC - Forfar Athletic 1.23 5.35 11.10 0.00 3.57 1.07
sâ. 17:00 3777 Dunfermline - Stenhousemuir 1.28 5.25 8.45 1.02 3.21 1.08
sâ. 17:00 3783 East Fife - Elgin City 1.60 3.90 4.80 1.12 2.13 1.16
sâ. 17:00 3832 Hamilton - Albion Rovers 1.20 5.75 12.10 0.00 3.86 1.06
sâ. 17:00 3845 Kilmarnock - Stranraer 1.28 5.15 8.75 1.01 3.21 1.08
sâ. 17:00 3846 Livingston - Cowdenbeath 1.18 6.05 12.90 0.00 4.08 1.05
sâ. 17:00 3847 Morton - Clyde 1.83 3.70 3.65 1.21 1.82 1.18
sâ. 17:00 3848 Motherwell - Annan 1.20 6.20 10.50 0.00 3.86 1.04
sâ. 17:00 3852 Queen of South - Airdrieonians 1.93 3.80 3.25 1.27 1.73 1.17
sâ. 17:00 3862 Raith - Alloa 1.52 4.05 5.40 1.09 2.29 1.15
sâ. 17:00 3863 Stirling - Peterhead 2.25 3.65 2.70 1.38 1.54 1.19
Faza grupelor!
+ 28 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:55 1305 Radnicki Nis - Napredak 2.00 3.15 3.65 1.21 1.67 1.25
sâ. 22:00 1308 Steaua Rosie B. - Mladost 1.10 7.95 18.10 0.00 5.47 1.01
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 2515 Bardejov - Samorin 2.25 3.35 2.80 1.33 1.51 1.21
sâ. 18:00 2516 Humenne - Podbrezova 3.35 3.65 1.90 1.73 1.24 1.18
sâ. 18:00 2517 Namestovo - Banska Bystrica 6.45 4.65 1.38 2.68 1.05 1.10
sâ. 18:00 2518 Trebisov - Petrzalka 2.40 3.45 2.55 1.40 1.45 1.20
sâ. 18:00 3721 Komarno - Dubnica 1.58 3.80 4.90 1.10 2.12 1.16
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1164 Ruzomberok - Senica 1.65 3.80 4.55 1.14 2.05 1.17
sâ. 19:00 3724 L. Mikulas - Slovan Bratislava 8.35 5.30 1.28 3.21 1.02 1.08
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 1302 Atlanta United - Columbus Crew 2.15 3.20 3.30 1.27 1.61 1.26
sâ. 23:59 1303 Chicago Fire - Toronto 2.05 3.70 3.10 1.31 1.67 1.20
sâ. 23:59 1304 Minnesota Utd - Portland Timbers 1.65 3.95 4.55 1.15 2.09 1.17
sâ. 23:59 1306 FC Dallas - LA Galaxy 2.05 3.50 3.25 1.28 1.67 1.22
sâ. 23:59 1307 Nashville - Cincinnati 1.57 3.80 5.55 1.10 2.23 1.19
sâ. 23:59 1387 Real Salt Lake - Colorado 2.25 3.30 3.00 1.32 1.56 1.25
sâ. 23:59 1401 San Jose - Houston Dynamo 2.20 3.40 3.00 1.32 1.58 1.23
sâ. 23:59 1406 Los Angeles FC - Vancouver 1.22 6.10 10.40 1.01 3.81 1.06
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3550 (F) Orlando Pride - (F) Reign 2.30 3.30 2.75 1.34 1.49 1.21
sâ. 23:59 3563 (F) Houston Dash - (F) Portland T. 2.65 3.25 2.40 1.45 1.37 1.22
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1829 Mjallby - Malmo FF 4.70 3.85 1.62 2.10 1.13 1.17
sâ. 18:30 1836 Sirius - Degerfors 2.20 3.10 3.20 1.27 1.56 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1832 Brage - Trelleborgs 2.35 2.85 3.00 1.28 1.45 1.28
sâ. 18:00 1833 Landskrona - Sundsvall 2.60 3.20 2.55 1.42 1.40 1.25
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 3711 Angelholms FF - Ullareds IK 1.28 5.30 7.70 1.02 3.11 1.06
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2524 Veres Rivne - Kolos K. 3.30 3.50 2.00 1.68 1.26 1.21
sâ. 19:30 2525 Sahtior Donetk - Ingulets 1.13 6.50 14.00 0.00 4.39 1.01





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 3654 Sud America - Fenix 2.65 3.20 2.50 1.44 1.39 1.25
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 1316 Paire B / Rinderknech A - Huesler M-A / Stricker D S 1.77 1.95
Suprafata de joc: Zgura







Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 3868 Krutykh O / Lomakin G - Hsu Y H / Lock B 2.42 1.52
Suprafata de joc: Hard












Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 2838 Rodesch C. - Calzi R. 1.43 2.60
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:30 3883 Soares K.G. - Carr S. 1.85 1.85
sâ. 12:00 3881 Moro Canas A. - Chidekh C. 2.35 1.53
Suprafata de joc : Hard












Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 19:30 3893 Wirges A. - Parres A.O. 2.05 1.63
Suprafata de joc: Hard






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 3887 Paquet C. - Bayerlova M. 1.27 3.40
sâ. 12:30 3888 Stollar F. - Monnet C. 1.43 2.55
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 3889 Hewitt D. - Colling S. 2.20 1.60
sâ. 12:00 3890 Koshiishi A. - Fiquet T. 1.40 2.75
Suprafata de joc: Hard






+ 24 speciale
























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:59 2430 Iran - Cehia 10.00 30.00 1.05 8.14 1.03
+ 24 speciale
























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:59 2432 Germania - Italia 3.10 16.00 1.45 2.59 1.33







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 15:30 3894 U20 Spania - U20 Italia 2.15 14.00 1.85 1.75 1.55
Se joaca in Cehia!






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 13:00 3895 U20 Turcia - U20 Germania 13.00 35.00 1.03 7.13 0.00
Se joaca in Georgia!
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 11:35 3905 Alaska Aces - Phoenix Fuel Masters 1.77 14.00 2.25 1.59 1.96
+ 24 speciale
























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:15 2574 Germania - Spania 2.85 9.20 1.67 2.10 1.38
+ 24 speciale
























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 13:30 2578 Portugalia - Egipt 1.97 8.40 2.25 1.59 1.76
sâ. 15:30 2579 Danemarca - Japonia 1.06 25.00 12.00 1.01 7.58






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:59 2556 (F) Olanda - (F) Japonia 1.25 12.00 4.90 1.15 3.63
sâ. 23:59 2557 (F) Muntenegru - (F) Angola 1.15 16.00 6.80 1.08 4.86






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:59 2560 (F) Rusia (ROC) - (F) Brazilia 1.10 20.00 8.40 1.05 6.02
+ 5 speciale





+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 15:45 2663 SUA - Franta 1.97 1.75
















+ 13 speciale













+ 16 speciale
















Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 21:15 1432 Van den Bergh D. - Ratajski K. 1.35 2.75
Cel mai bun din 31 leg-uri, castigatorul se decide la o diferenta de 2 leg-uri sau maxim 37 leg-uri în meci!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1959 Africa de Sud - Italia 18.00 18.00 1.01 8.26 0.00 0.00
sâ. 23:59 1960 Ungaria - Grecia 1.33 8.00 4.50 1.12 2.78 1.01
sâ. 23:59 1961 SUA - Japonia 1.10 12.00 9.20 0.00 4.95 0.00


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1962 Australia - Muntenegru 6.00 9.20 1.22 3.43 1.06 0.00


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:20 1966 (F) Africa de Sud - (F) Spania 22.00 22.00 1.01 11.74 0.00 0.00


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:50 1970 (F) China - (F) Rusia (ROC) 10.00 12.00 1.12 5.48 1.03 1.01
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:59 1971 St George Illawarra - Gold Coast T. 2.45 24.00 1.53 2.31 1.47
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 15:30 1435 Free State C. - Sharks 3.50 23.00 1.33 2.78 1.21
+ 16 speciale