Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 2624 Ruud C. - Paire B. 1.20 0.00 5.05 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 2244 HIFK - KTP 1.55 4.20 7.85 1.13 2.74 1.29
vi. 21:30 2248 CS Mioveni - Rapid Bucuresti 3.15 3.20 2.65 1.59 1.45 1.44
vi. 21:30 2250 Lech Poznan - Radomiak Radom 1.85 3.75 5.10 1.24 2.16 1.36
vi. 21:30 2252 Schalke - Hamburger SV 2.75 3.55 2.75 1.55 1.55 1.38
vi. 21:30 2254 Sturm Graz - Salzburg 5.45 4.70 1.65 2.52 1.22 1.27
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
+ 44 speciale












































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 3447 FC Arges Pitesti - UTA Arad 2.70 3.10 2.80 1.43 1.46 1.33
vi. 21:30 3448 CS Mioveni - Rapid Bucuresti 3.05 3.10 2.55 1.52 1.39 1.35































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1447 Schalke - Hamburger SV 2.65 3.40 2.65 1.47 1.47 1.29





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 2370 Dinamo Kiev - Union Berlin 2.45 3.60 2.55 1.44 1.48 1.21
vi. 18:00 2371 LKS Lodz - Znicz Pruszków 1.35 4.95 7.30 1.05 2.92 1.11
vi. 18:00 2372 PAEEK - Onisilos Sotira 1.55 4.25 5.25 1.12 2.33 1.16
vi. 18:00 2373 Ternana - Grosseto 1.37 4.65 7.15 1.05 2.79 1.12
vi. 18:30 2374 Arka Gdynia - Hapoel Tel-Aviv 2.75 3.45 2.35 1.51 1.38 1.23
vi. 19:00 2377 FC Dordrecht - Almere City FC 3.60 4.35 1.75 1.95 1.24 1.14
vi. 19:00 2379 Sparta Rotterdam - NAC 1.70 4.25 3.90 1.20 2.01 1.15
vi. 19:15 3574 Liverpool - Mainz 1.55 4.35 4.90 1.13 2.28 1.14
vi. 19:30 2381 Lazio - Triestina 1.17 7.20 11.60 0.00 4.40 1.03
vi. 19:30 2383 SV Gerasdorf Stammersdorf - SV Stripfing/Weiden 12.20 7.80 1.15 4.71 0.00 1.02
vi. 19:30 3575 SV Lebring - SV Krottendorf 1.15 7.45 13.10 0.00 4.70 1.03
vi. 20:00 2384 ASK/BSC Bruck Leitha - ASK Mannersdorf 1.45 5.55 4.75 1.14 2.53 1.08
vi. 20:00 2385 Go Ahead Eagles - Vitesse 3.35 4.15 1.85 1.84 1.27 1.16
vi. 20:00 2387 Olimpia Elblag - GKS Przodkowo 1.30 5.50 7.75 1.04 3.18 1.08
vi. 20:00 2388 SV Atlas Delmenhorst - VfL Oldenburg 1.70 4.40 3.90 1.21 2.05 1.15
vi. 20:00 2391 VVV - Helmond Sport 1.90 4.05 3.25 1.28 1.79 1.16
vi. 20:00 3577 Atl. Madrid - CD Numancia 1.65 4.10 4.50 1.16 2.12 1.17
vi. 20:30 2392 FC Stern Marienfelde - SFC Stern 1900 6.00 6.95 1.30 3.19 1.08 1.04
vi. 20:30 2396 Rotenburger SV - TSV Buchholz 08 2.70 4.10 2.15 1.61 1.40 1.16
vi. 20:30 2399 Wiener Sportclub - SV Wienerberg 1.25 6.65 7.70 1.04 3.53 1.04
vi. 21:00 2400 FC L`Escala - Barcelona B 17.10 11.50 1.07 6.81 0.00 0.00
vi. 21:00 2401 Mosta FC - Balzan FC 2.10 3.95 2.85 1.36 1.64 1.17
vi. 21:45 2403 Campion AFC - Silsden 2.40 4.05 2.40 1.49 1.49 1.16
vi. 21:45 2498 Emley AFC - Stocksbridge P S 3.60 4.65 1.70 2.01 1.23 1.12
vi. 21:45 2500 Hampton & Richmond - AFC Wimbledon 3.10 3.70 2.05 1.67 1.31 1.20
vi. 21:45 2502 Northwood - Chesham 7.85 6.05 1.27 3.38 1.04 1.06
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:45 1039 Bordj Bou Arreridj - Tlemcen 4.50 3.50 1.75 1.95 1.16 1.22
vi. 20:00 2939 Belouizdad - MC Magra 1.25 5.60 11.30 1.01 3.71 1.09
vi. 20:00 2941 Relizane - JS Kabylie 2.75 3.00 2.60 1.42 1.38 1.30
vi. 22:30 1040 USM Bel Abbes - Hussein Dey 2.25 3.10 3.20 1.29 1.56 1.28
vi. 22:30 2943 USM Alger - US Biskra 1.45 4.20 7.00 1.07 2.60 1.17
vi. 23:00 2942 Oran - CS Constantine 1.60 3.40 6.20 1.08 2.17 1.23
vi. 23:00 2950 Ain Mlila - ES Setif 4.60 3.25 1.80 1.89 1.15 1.25


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2605 Rez. Racing Club - Rez. Gimnasia 2.15 3.05 3.25 1.25 1.56 1.26
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3451 Sturm Graz - Salzburg 5.20 4.50 1.58 2.39 1.16 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 1667 Amstetten - Floridsdorfer AC 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26
vi. 19:30 1672 Austria V. (Am) - W.Innsbruck 3.75 3.90 1.80 1.89 1.22 1.18
vi. 19:30 1673 FC Juniors - SV Lafnitz 2.65 3.60 2.35 1.51 1.41 1.21
vi. 19:30 1675 Kapfenberg - Liefering 5.55 4.55 1.45 2.48 1.09 1.12
vi. 19:30 1677 SV Horn - Vorwarts Steyr 2.00 3.65 3.25 1.28 1.70 1.20


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2606 ATSV Wolfsberg - St Michael Bleiburg 1.35 4.65 6.95 1.04 2.76 1.10
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2264 St Johann - Pinzgau Saalfelden 2.55 3.65 2.30 1.49 1.40 1.17
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3426 Schwaz - SV Hall 1.07 9.10 18.00 0.00 5.98 0.00





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 3427 FC Ruh Brest - FC Minsk 1.55 4.25 5.60 1.12 2.39 1.18
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1470 St. Liege - Genk 2.75 3.45 2.40 1.51 1.40 1.24
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 3435 Londrina - Remo PA 2.75 2.85 2.75 1.39 1.39 1.33
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 3642 Criciuma - Figueirense 1.95 2.95 4.15 1.16 1.71 1.29
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:45 2404 Tsarsko Selo - Cherno More Varna 3.35 2.90 2.30 1.54 1.27 1.32
vi. 21:00 2405 Beroe - Lokomotiv Sofia 1.45 4.05 7.45 1.06 2.60 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 4056 U23 Coritiba - U23 Ceara 3.20 3.50 2.00 1.65 1.26 1.19
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 2265 Havlickuv Brod - FC Velke Mezirici 6.90 5.65 1.32 3.08 1.06 1.07
vi. 19:00 2266 Tj Slovan Bzenec - CSK Uhersky Brod 5.90 5.55 1.37 2.83 1.09 1.08
Calificare! Turul I! Un singur meci!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1072 Mas Taborsko - Brno 3.60 3.55 1.90 1.77 1.23 1.21
vi. 19:00 3052 FC Vysocina Jihlava - Varnsdorf 1.95 3.55 3.45 1.25 1.73 1.21
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2411 Dragovoljac - Dinamo Zagreb 16.50 6.60 1.17 4.67 0.00 1.04





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3349 Lausanne Ouchy - Winterthur 2.00 3.60 3.30 1.27 1.70 1.21
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 3504 HIFK - KTP 1.50 4.00 7.50 1.08 2.58 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 3458 Fredericia - Hobro 1.95 3.50 3.55 1.24 1.74 1.22
vi. 20:00 3460 Helsingor - F.Amager 1.75 3.80 4.05 1.19 1.94 1.19
vi. 20:00 3461 Horsens - HB Koge 1.95 3.40 3.65 1.23 1.74 1.23
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 1803 HJS Akatemia - VJS 1.28 5.35 7.60 1.02 3.11 1.06
vi. 19:00 1806 TPV Tampere - FC Ilves-Kissat 9.05 6.40 1.20 3.71 0.00 1.03


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 1172 (F) Honka - (F) HPS 1.35 4.80 5.85 1.04 2.61 1.06


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2268 Ammerthal - Wurzburger 2.25 3.70 2.60 1.39 1.51 1.17
vi. 20:00 2269 Feucht - Bosco Bamberg 2.20 3.75 2.65 1.37 1.54 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 2267 Pullach - Ismaning 2.45 3.55 2.45 1.44 1.44 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3690 Furth II - SpVgg Bayreuth 5.00 4.05 1.55 2.22 1.11 1.15
vi. 19:30 3691 Schalding - Nuremberg II 2.85 3.50 2.15 1.56 1.32 1.19
vi. 19:30 3692 Viktoria Aschaffenburg - Buchbach 2.20 3.55 2.75 1.34 1.53 1.19
vi. 20:00 3693 Bayern Munich II - Heimstetten 1.27 5.40 7.85 1.02 3.17 1.06
vi. 20:00 3696 Unterhaching - Burghausen 1.65 3.95 4.15 1.15 2.00 1.15
vi. 20:30 3698 Memmingen - SC Eltersdorf 2.55 3.45 2.40 1.45 1.40 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 2951 Al Salt - Maan 1.47 3.90 6.10 1.06 2.36 1.15
vi. 20:30 2952 Al-Baqaa - Sahab 4.05 3.35 1.80 1.82 1.16 1.21
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2462 Athlone Town - Waterford 3.95 3.55 1.80 1.85 1.18 1.20
vi. 21:45 2479 St Patricks - Bray 1.27 5.25 8.90 1.01 3.27 1.08
vi. 21:45 2488 UC Dublin - Shelbourne 3.40 3.85 1.90 1.79 1.26 1.18
vi. 21:45 2497 Wexford - Cabinteely 2.70 3.40 2.40 1.49 1.39 1.23
vi. 22:00 2476 Maynooth Univ. FC - Malahide Utd. 3.15 3.65 2.05 1.67 1.30 1.20
vi. 22:00 2477 Shamrock - Galway Utd 1.23 5.85 10.40 1.01 3.71 1.07
vi. 22:00 2484 St. Kevins Boys FC - Kilnamanagh 4.40 3.90 1.65 2.05 1.15 1.16
1/16 Finala! Un singur meci!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1257 IBV Vestmannaeyjar - Grindavik 1.80 3.95 3.70 1.22 1.89 1.17
vi. 21:00 1258 Thor Akureyri - Grotta 2.60 3.70 2.35 1.51 1.42 1.20
vi. 22:15 1259 Kordrengir - Afturelding 1.80 4.05 3.60 1.23 1.89 1.16
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 1296 Volsungur - Fjardabyggd 1.35 4.95 5.95 1.05 2.68 1.07
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:00 2607 SR - KH Hlidarendi 6.90 5.75 1.28 3.11 1.04 1.05
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 2961 Riteriai - Dziugas Telsiai 1.60 3.60 5.65 1.10 2.18 1.21
vi. 20:00 2979 Banga Gargzdai - Hegelmann Litauen 4.60 4.00 1.65 2.12 1.16 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1233 Berkane - FUS Rabat 2.15 2.95 3.60 1.23 1.61 1.31
vi. 21:30 1234 Difaa El Jadidi - Youssoufia Berrechid 3.35 2.90 2.30 1.54 1.27 1.32
vi. 21:30 1235 Rapide Oued Zem - Moghreb Tetouan 2.55 2.85 2.95 1.33 1.44 1.33
vi. 21:30 1298 Raja Casablanca - Renaissance Zemamra 1.45 3.90 8.05 1.05 2.60 1.19





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:15 4064 Cienciano - AD Cantolao 1.65 3.70 5.10 1.13 2.12 1.21
vi. 23:30 4065 Carlos Mannucci - Municipal 2.35 3.35 2.80 1.37 1.51 1.24
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1508 Termalica B-B. - Stal Mielec 2.30 3.20 3.10 1.32 1.56 1.28
vi. 21:30 1245 Lech Poznan - Radomiak Radom 1.75 3.55 4.85 1.16 2.03 1.25





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 2217 Portimonense - Academica 1.80 3.30 4.65 1.15 1.91 1.26
Calificare! Turul I! Un singur meci!
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1531 Rostov - Dinamo Moscova 2.85 3.10 2.60 1.47 1.40 1.32


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3761 Vidnoye - Rodina Moscow 5.40 4.45 1.45 2.42 1.08 1.11
vi. 18:30 2243 Ryazan - Salyut Belgorod 2.60 3.10 2.55 1.40 1.39 1.25
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3762 Chernomorets N. - Legion Dynamo 2.85 3.40 2.20 1.53 1.32 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3763 Krasava Odintsovo - Leningradets 4.10 3.75 1.70 1.94 1.16 1.17
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 2982 FK Radnicki 1923 - Sp. Subotica 4.65 3.40 1.75 1.94 1.14 1.23
vi. 21:00 2983 FK Vozdovac - Proleter 2.05 3.25 3.50 1.24 1.67 1.25
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1163 Trencin - Z. Moravce 1.60 4.10 4.90 1.14 2.21 1.17
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1301 Tabor Sezana - Celje 2.80 3.00 2.55 1.43 1.36 1.29


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2347 Undy Athletic - Cambrian Clydach Vale 6.25 4.75 1.37 2.67 1.05 1.09
vi. 21:30 2348 Briton Ferry - Swansea Univ. 2.55 3.65 2.30 1.49 1.40 1.17
vi. 21:30 2350 Buckley Town - Bangor City 4.50 4.30 1.55 2.18 1.13 1.12
vi. 21:30 2355 Gresford Athletic - Colwyn Bay 3.90 4.05 1.68 1.97 1.18 1.14
vi. 21:30 2356 Llanelli T. - Ammanford 1.85 3.85 3.35 1.24 1.77 1.16
vi. 21:30 2357 Taffs Well - Goytre United 4.10 4.20 1.62 2.05 1.16 1.13
Grupe!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 2523 FC Lviv - FC Mariupol 3.20 3.30 2.15 1.61 1.29 1.25
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:00 3726 Atl. Venezuela - Metropolitanos 2.60 3.00 2.75 1.38 1.42 1.30
Faza grupelor!
+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 18:00 3764 Ruud C. - Paire B. 1.17 4.80
Suprafata de joc: Zgura
+ 18 speciale


















+ 22 speciale






















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 18:40 3767 Kawa K. - Kozlova K. 3.00 1.38
Suprafata de joc: Zgura
+ 22 speciale






















+ 7 speciale







+ 7 speciale














Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 21:00 1323 Dougaz A / Mansouri S - Hidalgo D / Martos Gornes S 1.77 2.02
Suprafata de joc: Hard







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 18:00 3771 Cachin P / Mena F - Andreozzi G / Kicker N 1.88 1.88
Suprafata de joc: Zgura
+ 11 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 18:35 2610 Kirchheimer S. - Spizzirri E. 1.40 2.75
Suprafata de joc: Hard






Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 19:30 2365 Arnaboldi F. - Nardi L. 2.02 1.70
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 18:05 3921 Jeanjean L. - Kaji H. 1.32 3.15
Suprafata de joc: Hard







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:00 3897 U20 Grecia - U20 Israel 2.00 14.00 2.05 1.60 1.64
vi. 21:00 3898 U20 Slovenia - U20 Rusia 1.23 21.00 5.00 1.10 3.35
Se joaca in Grecia!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 3906 Portugalia - Angola 2.80 15.00 1.58 2.20 1.37
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 21:20 1400 Chicago Cubs - Arizona 1.65 2.10
Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 21:15 2822 Wright P. - Smith M. 1.45 2.45
vi. 22:45 2823 Van Gerwen M. - Aspinall N. 1.42 2.50
Cel mai bun din 31 leg-uri, castigatorul se decide la o diferenta de 2 leg-uri sau maxim 37 leg-uri în meci!
Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 17:45 2709 Khorolsky V. - Smetenko V. 1.77 1.95
vi. 17:45 2710 Kozhenkov I. - Averyanov A. 1.65 2.10
vi. 18:00 2711 Khamurda V. - Korobeynik S. 1.98 1.73
vi. 18:00 2712 Matviienko S. - Butkov M. 1.95 1.77
vi. 18:30 2713 Butkov M. - Polusmuak V. 1.73 2.00
vi. 18:30 2724 Korobeynik S. - Matviienko S. 1.78 1.93
vi. 18:45 2725 Abalmaz S. - Ermolaev A. 1.52 2.40
vi. 18:45 2726 Smetenko V. - Kozhenkov I. 1.68 2.05
vi. 19:00 2727 Bortsov D. - Khamurda V. 1.93 1.77
vi. 19:15 2763 Averyanov A. - Lazebny R. 3.10 1.32
vi. 19:15 2766 Khorolsky V. - Kalenik S. 1.52 2.35
vi. 19:30 2767 Khamurda V. - Vedmid S. 1.78 1.93
vi. 19:45 2769 Kalenik S. - Averyanov A. 1.72 2.00
vi. 19:45 2773 Kozhenkov I. - Lazebny R. 2.85 1.38
vi. 20:00 2774 Butkov M. - Korobeynik S. 1.47 2.50
vi. 20:00 2775 Matviienko S. - Bortsov D. 1.88 1.82
vi. 20:15 2792 Ermolaev A. - Khorolsky V. 1.95 1.77
vi. 20:15 2793 Smetenko V. - Abalmaz S. 1.68 2.05
vi. 20:30 2794 Bortsov D. - Butkov M. 2.70 1.40
vi. 20:30 2795 Khamurda V. - Polusmuak V. 2.45 1.48
vi. 20:45 2796 Lazebny R. - Khorolsky V. 1.82 1.88
vi. 21:15 2802 Ermolaev A. - Kozhenkov I. 2.05 1.70
vi. 21:15 2804 Lazebny R. - Kalenik S. 1.70 2.05
vi. 21:45 2809 Nevmyvako V. - Pulat V. 2.25 1.58
vi. 22:20 2811 Boychuk V. - Rybakov Y. 1.85 1.85
vi. 22:35 2812 Krol Y. - Gaynyuk V. 2.60 1.43
vi. 22:55 2819 Nevmyvako V. - Rybakov Y. 2.60 1.43
vi. 23:10 2830 Chetverikov O. - Gaynyuk V. 2.05 1.70
vi. 23:30 2836 Boychuk V. - Pulat V. 2.05 1.70
Cel mai bun din 5 seturi!
Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 17:45 2143 Kinash S. - Shukin D. 1.32 3.10
vi. 17:50 2144 Komar V. - Solovey V. 2.45 1.48
vi. 18:05 4009 Shevchuk O. - Tulenin A. 2.80 1.38
vi. 18:15 4010 Kuzyo L. - Cherevko R. 4.80 1.15
vi. 18:20 2145 Semenets O. - Kolos M. 1.85 1.85
vi. 18:25 2147 Pokydko S. - Derevinskiy D. 2.25 1.57
vi. 18:30 4011 Gergelyuk S. - Shtukovanyi R. 1.85 1.85
vi. 18:40 4012 Kotov V. - Trachuk V. 1.90 1.80
vi. 18:45 4013 Kushnyr V. - Danilyuk N. 1.62 2.15
vi. 18:50 4014 Krivorotko E. - Kuzyo L. 1.22 3.85
vi. 18:55 2149 Khripun R. - Shukin D. 2.20 1.60
vi. 19:00 2150 Kolesnik P. - Solovey V. 1.85 1.85
vi. 19:05 4015 Tuchkevych V. - Gergelyuk S. 1.33 3.05
vi. 19:15 4016 Tulenin A. - Malashevsky V. 1.45 2.60
vi. 19:30 2153 Kozyr I. - Kinash S. 1.80 1.90
vi. 19:35 2156 Stasevskyi O. - Komar V. 1.85 1.85
vi. 19:40 4017 Holoborodko Y. - Myrza A. 2.25 1.57
vi. 19:50 4018 Kotov V. - Tulenin A. 2.25 1.57
vi. 20:15 4019 Tuchkevych V. - Holoborodko Y. 1.57 2.25
vi. 20:25 4020 Shevchuk O. - Trachuk V. 2.25 1.57
vi. 20:50 4021 Myrza A. - Shtukovanyi R. 2.05 1.70
vi. 21:00 4022 Kotov V. - Shevchuk O. 1.93 1.78
vi. 21:05 4023 Danilyuk N. - Gordiy A. 1.57 2.25
vi. 21:35 4034 Trachuk V. - Malashevsky V. 1.73 1.98
vi. 21:55 4035 Limonov A. - Kohut B. 1.72 2.00
vi. 22:30 4036 Yaremchuk D. - Limonov A. 2.55 1.45
vi. 23:00 4037 Lyevshyn V. - Kohut B. 1.67 2.10
vi. 23:05 4038 Limonov A. - Tuzhylin A. 2.20 1.60
vi. 23:35 4039 Lyevshyn V. - Limonov A. 1.35 2.90
vi. 23:40 4040 Yaremchuk D. - Kohut B. 2.45 1.48
Cel mai bun din 5 seturi!