Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 5033 Shanghai Shenhua - Perth Glory FC 1.65 4.30 6.10 1.19 2.52 1.30
lu. 15:00 5038 Trump J. - Wen Bo L. 1.25 0.00 4.95 0.00 0.00 0.00
lu. 15:50 5039 Lamasine T. - Rinderknech A. 2.75 0.00 1.55 0.00 0.00 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 4749 Csikszereda M.Ciuc - UTA Arad 3.95 3.30 2.00 1.78 1.23 1.29
1/16 Finala! Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 4429 Chiangrai Utd - Melbourne Victory 3.60 3.40 1.95 1.73 1.23 1.23
Meciurile se disputa pe teren neutru!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 4430 Shanghai Shenhua - Perth Glory FC 1.53 4.00 5.65 1.10 2.32 1.17
Meciurile se disputa pe teren neutru!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 4431 Tin. Charlton - Tin. Bristol City 2.25 3.60 2.65 1.37 1.51 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 4434 Tin. Tottenham - Tin. Leicester 2.30 3.65 2.55 1.40 1.49 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 1206 Tin. Newcastle Utd - Tin. Wolverhampton 2.00 4.00 2.90 1.32 1.66 1.15
lu. 15:00 4435 Tin. West Bromwich - Tin. Sunderland 1.52 4.20 4.90 1.10 2.24 1.13












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 1027 Sumgayit - FK Gabala 2.55 3.30 2.60 1.42 1.44 1.25
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:30 1169 Gorna Oryahovitsa - Ludogorets Razgrad B 3.10 3.45 2.05 1.62 1.27 1.20
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:30 3788 Etar 1924 VT - Tsarsko Selo 2.70 3.05 2.55 1.42 1.37 1.27
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:30 1386 NK Rudes - NK Osijek II 3.00 2.95 2.35 1.47 1.29 1.28
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:30 1388 Dep. Copiapo - CD Santa Cruz 1.50 4.05 6.00 1.08 2.39 1.16
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 3829 Omonia N. - Ermis A. 1.32 4.70 7.70 1.02 2.89 1.09
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 3834 Ajman Club - Al Wasl 4.60 4.20 1.63 2.17 1.16 1.17
lu. 16:00 3897 Al Fujirah - Al Jazira Club 5.55 4.30 1.53 2.40 1.12 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 4445 FC Goa - Northeast Utd 1.90 3.40 3.60 1.21 1.73 1.21
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:15 1660 Shahrdari Astara - Fajr Sepasi 2.15 3.00 3.30 1.24 1.56 1.26
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:45 4088 Persepolis FC - Shahr Khodro 1.75 3.05 5.55 1.10 1.95 1.29
lu. 15:00 4089 Machine Tabriz - Gol Gohar 2.55 2.95 2.85 1.35 1.44 1.31
lu. 15:05 4090 Foolad FC - Aluminium Arak 1.40 3.90 10.10 1.02 2.79 1.19
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 1459 FC Taraz - Kairat Almaty 3.65 4.25 1.75 1.94 1.23 1.15
lu. 14:00 1460 FC Zhetysu - Kaspiy Aktau 1.55 3.80 6.15 1.09 2.33 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 1458 Drenica Skenderaj - KF Llapi 1.70 3.30 4.80 1.11 1.94 1.22
lu. 14:00 1461 KF Ballkani - KF Arberia 1.12 7.30 14.20 0.00 4.77 1.01
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 1483 Pieta Hotspurs - Marsaxlokk 2.50 3.35 2.50 1.42 1.42 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:30 4168 Jong Psv Eindhoven - Cambuur Leeuwarden 8.95 5.60 1.25 3.41 1.01 1.06





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 3922 FBC Melgar - Dep. Municipal 1.60 3.55 4.90 1.09 2.04 1.17
lu. 18:00 3926 Univ. San Martin - Club Cienciano 2.30 3.30 2.85 1.34 1.51 1.23





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 4188 Benfica B - Varzim 2.00 3.20 3.75 1.22 1.71 1.27


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 1974 Vitoria Sernache - Uniao Leiria 3.05 3.15 2.20 1.53 1.28 1.24
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 4215 Proleter NS - FK Javor Matis 2.00 3.40 3.60 1.25 1.73 1.25
lu. 17:00 4216 Spartak Subotica - Radnik Surdulica 1.80 3.60 4.05 1.19 1.89 1.21
lu. 17:00 4217 Radnicki Nis - Vojvodina 2.90 3.35 2.30 1.54 1.35 1.24
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 4460 FK Sloga Kraljevo - FK Imt Novi Beograd 3.20 3.50 2.00 1.65 1.26 1.19
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 4462 Biashara United Mara - Azam FC 3.35 2.50 2.50 1.42 1.24 1.39
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:00 2089 FC Kremin Kreminchuh - Volyn Lutsk 4.65 3.60 1.65 2.01 1.12 1.18
lu. 13:00 2090 FK Mykolaiv - Krystal Kherson 1.27 5.20 9.30 1.01 3.30 1.08
lu. 13:00 2091 Nyva Ternopil - FC Metalist 1925 3.95 3.00 1.95 1.69 1.17 1.27
lu. 14:00 2093 Prykarpattya IF - Girnik-Sport 3.05 3.40 2.10 1.59 1.29 1.21




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 2101 Plaza Colonia CD - Torque 2.70 2.95 2.70 1.40 1.40 1.31











+ 11 speciale














Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 13:00 1532 Malesevic T. - Jandric T. 1.25 3.50
lu. 14:30 1571 Halbauer E. - Njiric S. 2.15 1.65
lu. 14:30 1598 Herdzelas D. - Yashina E. 1.40 2.75
lu. 16:30 1600 Vukovic D. - Vasilescu A.G. 2.75 1.40
Suprafata de joc: Zgura.Meciurile pot avea format diferit de joc.(Serbia)
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 1603 Ekaterinburg - Ufa 2.05 3.75 2.85 1.34 1.64 1.20










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 1614 Pinskie Jastreby - HK Vitebsk 1.50 4.70 4.30 1.17 2.38 1.14
+ 10 speciale










+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:00 1637 Angarsk - Dizel Penza 3.10 3.85 1.95 1.67 1.27 1.17
lu. 14:00 1638 HK Sokol Krasnoyarsk - Bars 2.60 3.40 2.35 1.46 1.38 1.22
lu. 17:30 1655 HC Tambov - Molot-Prikamye Perm 1.90 3.90 3.10 1.27 1.71 1.17
lu. 18:00 1656 Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 3.95 4.35 1.60 2.06 1.17 1.13
lu. 18:00 1667 HK Dynamo MO - HC Yugra 4.60 4.55 1.50 2.25 1.12 1.12


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 17:30 1712 Israel - Polonia 1.70 13.25 2.20 1.58 2.01
Se joaca in Spania!


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 16:00 1742 Rusia - Italia 2.20 13.00 1.75 1.94 1.58
Se joaca in Estonia!


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 16:00 2081 Elvetia - Georgia 3.20 15.50 1.35 2.89 1.29
Se joaca in Finlanda!
Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 12:05 4574 Scherbak A. - Hnoievoi R. 1.85 1.85
lu. 12:20 4577 Dushak V. - Zaporozhets D. 1.30 3.25
lu. 12:25 4578 Lisechko A. - Halibmaiev R. 2.70 1.40
lu. 12:35 4582 Kolesnik Y. - Kostuk B. 1.10 5.75
lu. 12:50 4586 Kazmirchuk V. - Troian A. 2.00 1.70
lu. 12:55 4588 Onischenko R. - Kuleshov G. 2.45 1.50
lu. 13:25 4597 Volkov P. - Lisechko A. 1.40 2.70
lu. 13:50 4601 Kazmirchuk V. - Leonenko A. 1.55 2.30
lu. 13:55 4603 Onischenko R. - Oranskiy I. 1.65 2.15
lu. 14:20 4608 Zaporozhets D. - Troian A. 1.35 2.95
lu. 14:25 4609 Halibmaiev R. - Kuleshov G. 1.65 2.10
lu. 14:55 4612 Volkov P. - Onischenko R. 1.35 2.95
lu. 15:20 4613 Dushak V. - Troian A. 2.05 1.70
lu. 15:25 4614 Lisechko A. - Kuleshov G. 5.50 1.12
lu. 15:30 4616 Melnykov V. - Dynaburg L. 2.45 1.50
lu. 15:35 4617 Bielokon Y. - Melashenko O. 3.15 1.30
lu. 15:45 4620 Hudushyn I. - Adyntsev M. 1.50 2.35
lu. 15:50 4621 Leonenko A. - Zaporozhets D. 2.20 1.60
lu. 15:55 4622 Oranskiy I. - Halibmaiev R. 1.70 2.05
lu. 16:00 4623 Karpenko O. - Yatsenko S. 1.25 3.40
lu. 16:05 4625 Portnov H. - Tolstykh R. 2.00 1.70
lu. 16:15 4627 Kononikhin V. - Kryvyi I. 1.50 2.45
lu. 16:25 4629 Bonishchuk T. - Ivanov Ev. 1.50 2.45
lu. 16:30 4630 Smyk V. - Burdelnyy S. 3.35 1.30
lu. 16:35 4631 Stepanchuk Y. - Kuprykov S. 2.20 1.60
lu. 16:55 4634 Lifanov A. - Yushko R. 2.00 1.70
lu. 17:00 4635 Melnykov V. - Yatsenko S. 1.55 2.25
lu. 17:05 4636 Bielokon Y. - Tolstykh R. 2.00 1.70
lu. 17:15 4637 Hudushyn I. - Kryvyi I. 1.70 2.00
lu. 17:25 4639 Kobets V. - Sokoltsov Y. 2.45 1.50
lu. 17:30 4641 Burdelnyy S. - Dynaburg L. 1.60 2.20
lu. 17:35 4642 Kuprykov S. - Melashenko O. 3.65 1.25
lu. 17:45 4643 Kunchurov D. - Adyntsev M. 2.00 1.70
lu. 17:50 4644 Mytsyk A. - Tkachenko A. 3.15 1.30
lu. 17:55 4645 Bonishchuk T. - Yushko R. 2.25 1.55
lu. 18:00 4647 Karpenko O. - Smyk V. 2.35 1.50
Cel mai bun din 5 seturi.