Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 5033 Shanghai Shenhua - Perth Glory FC 1.65 4.30 6.10 1.19 2.52 1.30
lu. 15:00 5038 Trump J. - Wen Bo L. 1.25 0.00 4.95 0.00 0.00 0.00
lu. 15:50 5039 Lamasine T. - Rinderknech A. 2.75 0.00 1.55 0.00 0.00 0.00
lu. 18:30 5040 Vityaz P. - Dinamo Riga 1.65 5.15 4.85 1.25 2.50 1.23
lu. 19:00 5041 Reis DA Silva J. L. - Bagnis F. 6.45 0.00 1.15 0.00 0.00 0.00
lu. 19:00 5042 Serbia - Finlanda 1.40 18.50 4.05 1.30 3.32 0.00
lu. 19:30 5034 Leicester City - Fulham FC 1.60 4.40 6.25 1.17 2.58 1.27
lu. 20:00 5035 Brondby - Lyngby BK 1.50 5.05 7.20 1.16 2.97 1.24
lu. 21:00 5036 CS Maritimo Madeira - Benfica 10.15 5.25 1.35 3.46 1.07 1.19
lu. 21:45 5037 Royal Antwerp - OH Leuven 1.70 4.35 5.20 1.22 2.37 1.28
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 4749 Csikszereda M.Ciuc - UTA Arad 4.80 3.50 1.75 2.00 1.16 1.24
1/16 Finala! Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 4782 Leicester City - Fulham FC 1.52 4.15 5.85 1.10 2.40 1.17
lu. 22:00 4783 West Ham - Aston Villa 2.35 3.40 2.85 1.38 1.53 1.25
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 4812 Torino - Sampdoria 2.50 3.30 2.80 1.41 1.50 1.28
lu. 21:45 4813 Genoa - Parma 2.60 3.25 2.65 1.43 1.45 1.27
+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 4831 Betis - Eibar 1.87 3.50 4.40 1.21 1.93 1.27
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 4426 Canvey Island - Boreham Wood 7.40 4.65 1.40 2.83 1.07 1.14
Turul ll! Un singur meci!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 4429 Chiangrai Utd - Melbourne Victory 3.60 3.40 1.95 1.73 1.23 1.23
Meciurile se disputa pe teren neutru!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 4430 Shanghai Shenhua - Perth Glory FC 1.53 4.00 5.65 1.10 2.32 1.17
Meciurile se disputa pe teren neutru!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 4431 Tin. Charlton - Tin. Bristol City 2.25 3.60 2.65 1.37 1.51 1.18
lu. 21:00 4432 Tin. Hull City - Tin. Coventry City 1.90 3.85 3.20 1.26 1.73 1.16
lu. 21:00 4433 Tin. Nottingham - Tin. Sheff Wednesday 1.50 4.35 4.90 1.10 2.28 1.11


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 4434 Tin. Tottenham - Tin. Leicester 2.30 3.65 2.55 1.40 1.49 1.17
lu. 21:00 4437 Tin. Southampton - Tin. Brighton 2.25 3.80 2.55 1.40 1.51 1.16





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:10 4440 Aldosivi - Argentinos Jrs 3.35 2.90 2.30 1.54 1.27 1.32
lu. 23:59 3011 Atletico Tucuman - Arsenal de Sarandi 2.25 3.15 3.10 1.30 1.55 1.26
lu. 23:59 3013 Estudiantes La Plata - San Lorenzo 2.65 3.00 2.70 1.39 1.41 1.30
Faza grupelor!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:10 1208 Temperley - Ferro Carril Oeste 2.55 2.65 3.20 1.29 1.44 1.38
lu. 23:00 1209 Estudiantes Rio Cuarto - Dep. Moron 2.05 3.00 3.85 1.21 1.67 1.30












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:10 1207 Dep. Riestra - Atletico de Rafaela 2.40 2.85 3.20 1.29 1.49 1.33












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 1027 Sumgayit - FK Gabala 2.55 3.30 2.60 1.42 1.44 1.25
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 3947 Royal Antwerp - OH Leuven 1.60 4.10 4.90 1.14 2.21 1.17
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:00 3780 Gremio RS - Goias GO 1.35 4.80 9.10 1.04 3.11 1.14
lu. 23:00 3781 Vasco Da Gama - Ceara CE 2.65 2.95 2.85 1.38 1.44 1.33
lu. 23:59 3041 Fluminense RJ - Bragantino SP 2.70 3.05 2.70 1.42 1.42 1.31
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 3779 Brasil de Pelotas RS - Operario PR 2.45 2.85 3.10 1.30 1.47 1.33
lu. 23:59 3035 Avai SC - Oeste SP 1.62 3.60 4.90 1.11 2.05 1.18
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3049 Jacuipense BA - Santa Cruz PE 2.90 2.95 2.40 1.45 1.31 1.27


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 1165 U20 Vitoria BA - U20 Fluminense RJ 2.35 3.45 2.60 1.38 1.47 1.20
lu. 20:00 1166 U20 Flamengo RJ - U20 Botafogo RJ 1.80 3.55 3.80 1.18 1.82 1.18
lu. 22:00 1167 U20 Atletico Mineiro MG - U20 Goias GO 1.65 3.80 4.35 1.14 2.01 1.16












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 1151 Jorge Wilstermann - Nacional Potosi 1.90 3.70 3.60 1.24 1.81 1.21
lu. 21:00 1211 Real Santa Cruz - Blooming 2.45 3.80 2.45 1.47 1.47 1.19
lu. 23:15 1152 San Jose Oruro - The Strongest 5.30 4.20 1.55 2.32 1.12 1.16
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:30 1169 Gorna Oryahovitsa - Ludogorets Razgrad B 3.10 3.45 2.05 1.62 1.27 1.20
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:30 3788 Etar 1924 VT - Tsarsko Selo 2.70 3.05 2.55 1.42 1.37 1.27
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:30 1386 NK Rudes - NK Osijek II 3.00 2.95 2.35 1.47 1.29 1.28
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:30 1388 Dep. Copiapo - CD Santa Cruz 1.50 4.05 6.00 1.08 2.39 1.16
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 3829 Omonia N. - Ermis A. 1.32 4.70 7.70 1.02 2.89 1.09
lu. 20:00 3830 Ethnikos A. - AEK Larnaca 4.85 3.50 1.70 2.01 1.13 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:00 1012 Boyaca Chico - Boyaca Patriotas 2.95 2.85 2.55 1.44 1.33 1.33
Faza grupelor!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3333 Leones FC - Club Cortulua 2.70 2.95 2.55 1.40 1.35 1.27
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 3834 Ajman Club - Al Wasl 4.60 4.20 1.63 2.17 1.16 1.17
lu. 16:00 3897 Al Fujirah - Al Jazira Club 5.55 4.30 1.53 2.40 1.12 1.16
lu. 19:00 3898 Hatta - Al Khaleej Fakkan 2.75 3.35 2.40 1.50 1.38 1.24
lu. 19:00 3899 Sharjah FC - Al Ahli Dubai 2.45 3.30 2.70 1.39 1.47 1.25
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 3967 Brondby - Lyngby BK 1.42 4.80 6.80 1.08 2.79 1.14
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:45 4443 Avranches - Le Mans 2.65 2.85 2.85 1.36 1.41 1.33
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 5295 VfL Bochum - Fortuna Dusseldorf 2.20 3.25 3.15 1.30 1.58 1.26





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 4074 Meppen - Ingolstadt 3.75 3.55 1.80 1.81 1.18 1.18
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 4081 Apollon Smyrnis - Volos Nps 2.25 2.95 3.50 1.26 1.58 1.33


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 4445 FC Goa - Northeast Utd 1.90 3.40 3.60 1.21 1.73 1.21
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:15 1660 Shahrdari Astara - Fajr Sepasi 2.15 3.00 3.30 1.24 1.56 1.26
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:45 4088 Persepolis FC - Shahr Khodro 1.75 3.05 5.55 1.10 1.95 1.29
lu. 15:00 4089 Machine Tabriz - Gol Gohar 2.65 2.95 2.75 1.38 1.41 1.31
lu. 15:05 4090 Foolad FC - Aluminium Arak 1.40 3.90 10.10 1.02 2.79 1.19
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 4104 H. Beer Sheva - H. Haifa 2.00 3.20 3.75 1.22 1.71 1.27
lu. 20:45 4105 Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem 1.90 3.60 3.50 1.23 1.76 1.19
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 3978 Virtus Entella - Spal 3.20 3.10 2.30 1.56 1.31 1.30


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 4452 Como Calcio - Piacenza Calcio 1.75 3.40 4.25 1.14 1.87 1.20
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 1459 FC Taraz - Kairat Almaty 3.65 4.25 1.75 1.94 1.23 1.15
lu. 14:00 1460 FC Zhetysu - Kaspiy Aktau 1.55 3.80 6.15 1.09 2.33 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 1458 Drenica Skenderaj - KF Llapi 1.70 3.30 4.80 1.11 1.94 1.22
lu. 14:00 1461 KF Ballkani - KF Arberia 1.12 7.30 14.20 0.00 4.77 1.01
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 1483 Pieta Hotspurs - Marsaxlokk 2.50 3.35 2.50 1.42 1.42 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:30 4168 Jong Psv Eindhoven - Cambuur Leeuwarden 8.95 5.60 1.25 3.41 1.01 1.06
lu. 19:45 4169 Jong Utrecht - SC Telstar 2.60 3.70 2.35 1.51 1.42 1.20
lu. 22:00 4170 NEC Nijmegen - MVV Maastricht 1.40 4.45 6.20 1.05 2.56 1.11





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3570 Sol de America - Nacional FC 2.70 3.00 2.65 1.41 1.39 1.30





























+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 4005 Lechia Gdansk - Lech Poznan 3.35 3.60 2.05 1.72 1.29 1.23






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 6044 CS Maritimo Madeira - Benfica 9.70 5.00 1.33 3.27 1.02 1.11





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 4188 Benfica B - Varzim 2.00 3.20 3.75 1.22 1.71 1.27
lu. 22:45 4189 CD Mafra - Vilafranquense 1.70 3.30 4.70 1.11 1.92 1.21
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 1289 U23 Boavista FC - U23 Acad. Coimbra 2.85 3.50 2.15 1.56 1.32 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 1974 Vitoria Sernache - Uniao Leiria 3.05 3.15 2.20 1.53 1.28 1.24
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 4215 Proleter NS - FK Javor Matis 2.00 3.40 3.60 1.25 1.73 1.25
lu. 17:00 4216 Spartak Subotica - Radnik Surdulica 1.80 3.60 4.05 1.19 1.89 1.21
lu. 17:00 4217 Radnicki Nis - Vojvodina 2.90 3.35 2.30 1.54 1.35 1.24
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 4460 FK Sloga Kraljevo - FK Imt Novi Beograd 3.20 3.50 2.00 1.65 1.26 1.19
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 4233 Real Oviedo - Almeria 2.40 2.85 3.35 1.29 1.52 1.36
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 4042 AIK - Kalmar FF 2.05 3.15 3.80 1.23 1.71 1.29
lu. 20:00 4043 Hammarby IF - Norrkoping 2.55 3.25 2.65 1.41 1.45 1.26
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 4462 Biashara United Mara - Azam FC 3.35 2.50 2.50 1.42 1.24 1.39
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:30 4262 Kayserispor - Fatih Karagumruk 3.05 3.50 2.25 1.61 1.36 1.26
lu. 18:30 4263 Sivasspor - Goztepe 1.80 3.70 4.20 1.20 1.95 1.22
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:00 2089 FC Kremin Kreminchuh - Volyn Lutsk 4.65 3.60 1.65 2.01 1.12 1.18
lu. 13:00 2090 FK Mykolaiv - Krystal Kherson 1.27 5.20 9.30 1.01 3.30 1.08
lu. 13:00 2091 Nyva Ternopil - FC Metalist 1925 3.95 3.00 1.95 1.69 1.17 1.27
lu. 14:00 2093 Prykarpattya IF - Girnik-Sport 3.05 3.40 2.10 1.59 1.29 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 2101 Plaza Colonia CD - Torque 2.70 2.95 2.70 1.40 1.40 1.31
lu. 22:00 2102 Liverpool M. - Mdeo. Wanderers 2.35 3.20 2.85 1.34 1.49 1.25
lu. 23:59 3614 CA Cerro - CA Rentistas 3.10 3.20 2.25 1.56 1.31 1.26
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:00 4291 Aragua FC - Monagas SC 2.40 3.00 3.05 1.32 1.50 1.30











+ 11 speciale











+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 1603 Ekaterinburg - Ufa 2.05 3.75 2.85 1.34 1.64 1.20
lu. 18:30 1604 SKA St.Peters. - Jokerit Helsinki 1.95 3.80 3.05 1.30 1.71 1.20
lu. 18:30 1605 Vityaz P. - Dinamo Riga 1.50 4.65 4.40 1.15 2.31 1.13
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 1606 Iclinic Bratislava - Innsbruck 2.20 4.35 2.45 1.45 1.55 1.15
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:15 1612 Ambri - Fribourg 2.45 4.25 2.20 1.52 1.42 1.14
lu. 21:15 1613 SC Langenthal - Zurich 6.75 6.50 1.25 3.21 1.04 1.04
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:30 1608 Corona Brasov - Ujpest Budapest 1.45 5.50 4.20 1.13 2.30 1.06










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 1614 Pinskie Jastreby - HK Vitebsk 1.50 4.70 4.30 1.17 2.38 1.14
+ 10 speciale










+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:00 1637 Angarsk - Dizel Penza 3.10 3.85 1.95 1.67 1.27 1.17
lu. 14:00 1638 HK Sokol Krasnoyarsk - Bars 2.60 3.40 2.35 1.46 1.38 1.22
lu. 17:30 1655 HC Tambov - Molot-Prikamye Perm 1.90 3.90 3.10 1.27 1.71 1.17
lu. 18:00 1656 Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 3.95 4.35 1.60 2.06 1.17 1.13
lu. 18:00 1667 HK Dynamo MO - HC Yugra 4.60 4.55 1.50 2.25 1.12 1.12
lu. 18:30 1700 HC Rostov - Izhstal Izhevsk 1.45 4.65 5.00 1.10 2.37 1.12


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 17:30 1712 Israel - Polonia 1.70 13.25 2.20 1.58 2.01
lu. 20:30 1736 Spania - Romania 1.01 25.00 17.59 0.00 10.32
Se joaca in Spania!


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 16:00 1742 Rusia - Italia 2.20 13.00 1.70 2.01 1.58
Se joaca in Estonia!


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 16:00 2081 Elvetia - Georgia 3.20 15.50 1.35 2.89 1.29
lu. 19:00 2107 Serbia - Finlanda 1.30 17.00 3.75 1.22 3.15
Se joaca in Finlanda!


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 18:10 2106 Ucraina - Austria 1.22 18.00 4.30 1.17 3.74
Se joaca in Slovenia!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:15 4843 H. Holon - Ironi Ness Ziona 1.25 17.25 3.95 1.20 3.48



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:30 2110 (F) IK Eos - (F) Helsingborg 1.05 25.00 8.25 1.05 8.14
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 2113 Kaposvari - LV Kormend 2.85 14.75 1.45 2.59 1.38
lu. 19:00 2114 Szte Szedeak - Szolnoki Olaj 1.85 12.75 2.05 1.70 1.87
+ 16 speciale
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:45 3626 Tatabanya - Rhein-Neckar 6.50 14.00 1.16 4.69 1.09
+ 16 speciale
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 3627 Lubin - Kwidzyn 1.55 8.75 3.05 1.34 2.32
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:00 3629 A.h Ness Zioana - Maccabi Qiryat Motzkin 1.85 8.50 2.35 1.54 1.87
lu. 20:45 3632 Maccabi Tel Aviv - Ironi Rehovot 3.70 9.75 1.40 2.77 1.24














+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 13:00 3653 Alliance Pro - Payp 2.15 1.60
lu. 16:00 3654 Molot - Tornado 1.85 1.85
Se pot juca pe teren neutru.
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 22:15 3655 Edinburgh Rugby - Ulster Rugby 3.05 21.00 1.40 2.52 1.28
lu. 22:15 3656 Munster - Zebre 1.01 49.00 16.50 0.00 8.26
Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 12:20 4577 Dushak V. - Zaporozhets D. 1.30 3.25
lu. 12:25 4578 Lisechko A. - Halibmaiev R. 2.70 1.40
lu. 12:35 4582 Kolesnik Y. - Kostuk B. 1.10 5.75
lu. 12:50 4586 Kazmirchuk V. - Troian A. 2.00 1.70
lu. 12:55 4588 Onischenko R. - Kuleshov G. 2.45 1.50
lu. 13:25 4597 Volkov P. - Lisechko A. 1.40 2.70
lu. 13:50 4601 Kazmirchuk V. - Leonenko A. 1.55 2.30
lu. 13:55 4603 Onischenko R. - Oranskiy I. 1.85 1.90
lu. 14:20 4608 Zaporozhets D. - Troian A. 1.35 2.95
lu. 14:25 4609 Halibmaiev R. - Kuleshov G. 1.65 2.10
lu. 14:55 4612 Volkov P. - Onischenko R. 1.35 2.95
lu. 15:20 4613 Dushak V. - Troian A. 2.05 1.70
lu. 15:25 4614 Lisechko A. - Kuleshov G. 5.50 1.12
lu. 15:30 4616 Melnykov V. - Dynaburg L. 2.45 1.50
lu. 15:35 4617 Bielokon Y. - Melashenko O. 3.15 1.30
lu. 15:45 4620 Hudushyn I. - Adyntsev M. 1.50 2.35
lu. 15:50 4621 Leonenko A. - Zaporozhets D. 2.20 1.60
lu. 15:55 4622 Oranskiy I. - Halibmaiev R. 1.70 2.05
lu. 16:00 4623 Karpenko O. - Yatsenko S. 1.25 3.40
lu. 16:05 4625 Portnov H. - Tolstykh R. 2.00 1.70
lu. 16:15 4627 Kononikhin V. - Kryvyi I. 1.50 2.45
lu. 16:25 4629 Bonishchuk T. - Ivanov Ev. 1.50 2.45
lu. 16:30 4630 Smyk V. - Burdelnyy S. 3.35 1.30
lu. 16:35 4631 Stepanchuk Y. - Kuprykov S. 2.20 1.60
lu. 16:55 4634 Lifanov A. - Yushko R. 2.00 1.70
lu. 17:00 4635 Melnykov V. - Yatsenko S. 1.55 2.25
lu. 17:05 4636 Bielokon Y. - Tolstykh R. 2.00 1.70
lu. 17:15 4637 Hudushyn I. - Kryvyi I. 1.70 2.00
lu. 17:25 4639 Kobets V. - Sokoltsov Y. 2.45 1.50
lu. 17:30 4641 Burdelnyy S. - Dynaburg L. 1.60 2.20
lu. 17:35 4642 Kuprykov S. - Melashenko O. 3.65 1.25
lu. 17:45 4643 Kunchurov D. - Adyntsev M. 2.00 1.70
lu. 17:50 4644 Mytsyk A. - Tkachenko A. 3.15 1.30
lu. 17:55 4645 Bonishchuk T. - Yushko R. 2.25 1.55
lu. 18:00 4647 Karpenko O. - Smyk V. 2.35 1.50
lu. 18:05 4649 Portnov H. - Stepanchuk Y. 1.50 2.45
lu. 18:20 4650 Volynets O. - Sachuk S. 2.20 1.60
lu. 18:25 4651 Sokoltsov Y. - Ivanov Ev. 2.10 1.65
lu. 18:30 4652 Melnykov V. - Burdelnyy S. 1.35 2.95
lu. 18:35 4654 Bielokon Y. - Kuprykov S. 2.10 1.65
lu. 18:45 4656 Hudushyn I. - Kunchurov D. 1.80 1.90
lu. 18:50 4657 Krasutskyi A. - Havryliuk B. 2.25 1.55
lu. 18:55 4658 Lifanov A. - Kobets V. 1.80 1.90
lu. 19:00 4659 Smyk V. - Yatsenko S. 1.85 1.85
lu. 19:05 4661 Stepanchuk Y. - Tolstykh R. 2.00 1.70
lu. 19:20 4662 Mytsyk A. - Sachuk S. 2.20 1.60
lu. 19:25 4663 Bonishchuk T. - Sokoltsov Y. 2.00 1.70
lu. 19:30 4664 Karpenko O. - Dynaburg L. 2.20 1.60
lu. 19:35 4665 Portnov H. - Melashenko O. 2.00 1.70
lu. 19:45 4668 Kononikhin V. - Adyntsev M. 2.35 1.50
lu. 19:50 4669 Havryliuk B. - Tkachenko A. 1.75 1.95
lu. 19:55 4670 Kobets V. - Yushko R. 1.40 2.75
lu. 20:00 4671 Melnykov V. - Smyk V. 1.50 2.45
lu. 20:05 4672 Bielokon Y. - Stepanchuk Y. 1.85 1.85
lu. 20:20 4674 Volynets O. - Krasutskyi A. 1.90 1.80
lu. 20:25 4675 Lifanov A. - Ivanov Ev. 2.45 1.50
lu. 20:30 4676 Karpenko O. - Burdelnyy S. 2.25 1.55
lu. 20:35 4677 Portnov H. - Kuprykov S. 1.85 1.85
lu. 20:45 4678 Kononikhin V. - Kunchurov D. 2.25 1.55
lu. 20:50 4680 Mytsyk A. - Havryliuk B. 3.40 1.25
lu. 20:55 4681 Bonishchuk T. - Kobets V. 2.35 1.50
lu. 21:00 4682 Yatsenko S. - Dynaburg L. 1.65 2.10
lu. 21:05 4683 Tolstykh R. - Melashenko O. 2.05 1.70
lu. 21:15 4684 Kryvyi I. - Adyntsev M. 1.85 1.85
lu. 21:20 4685 Krasutskyi A. - Sachuk S. 2.10 1.65
lu. 21:25 4686 Lifanov A. - Sokoltsov Y. 1.50 2.45
lu. 21:30 4687 Melnykov V. - Karpenko O. 1.30 3.15
lu. 21:35 4688 Bielokon Y. - Portnov H. 1.85 1.85
lu. 21:45 4689 Hudushyn I. - Kononikhin V. 1.40 2.75
lu. 21:50 4690 Volynets O. - Tkachenko A. 1.25 3.65
lu. 21:55 4691 Yushko R. - Ivanov Ev. 1.85 1.85
lu. 22:00 4692 Smyk V. - Dynaburg L. 1.55 2.25
lu. 22:05 4693 Stepanchuk Y. - Melashenko O. 2.60 1.45
lu. 22:20 4694 Mytsyk A. - Krasutskyi A. 2.45 1.50
lu. 22:25 4710 Bonishchuk T. - Lifanov A. 2.25 1.55
lu. 22:30 4711 Burdelnyy S. - Yatsenko S. 1.55 2.25
lu. 22:35 4712 Kuprykov S. - Tolstykh R. 1.55 2.25
lu. 22:45 4713 Kunchurov D. - Kryvyi I. 2.40 1.50
lu. 22:50 4714 Volynets O. - Havryliuk B. 2.60 1.45
lu. 22:55 4715 Kobets V. - Ivanov Ev. 1.18 4.25
lu. 23:20 4716 Sachuk S. - Tkachenko A. 3.15 1.30
lu. 23:25 4717 Sokoltsov Y. - Yushko R. 2.00 1.70
lu. 23:50 4718 Mytsyk A. - Volynets O. 2.45 1.50
Cel mai bun din 5 seturi.