Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:45 4727 Marseille - PSG 5.70 4.75 1.60 2.59 1.20 1.25
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:45 4584 Marseille - PSG 5.50 4.60 1.57 2.48 1.16 1.18
+ 74 speciale










































































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:45 4583 Inter Milan - Juventus 2.17 3.50 3.50 1.32 1.73 1.29
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 4585 Atl. Madrid - Real Sociedad 1.72 3.65 5.40 1.16 2.16 1.27
+ 40 speciale








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:30 4929 Spal - Como 1.90 3.35 4.45 1.20 1.89 1.29
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 3772 Las Palmas - Alcorcon 1.68 3.50 5.90 1.12 2.17 1.27
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:45 5133 Colon Santa Fe - Estudiantes LP 2.30 3.20 3.20 1.32 1.58 1.30
du. 21:45 5134 Godoy Cruz - Banfield 2.25 3.30 3.30 1.32 1.63 1.30
du. 23:59 5135 Huracan - San Lorenzo 2.05 3.25 3.95 1.24 1.77 1.31
du. 23:59 5136 Velez Sarsfield - Boca Juniors 2.85 3.10 2.65 1.47 1.41 1.33


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 6045 Def. Unidos - Deportivo Merlo 3.10 2.85 2.35 1.47 1.28 1.30
du. 21:00 6046 Villa San Carlos - San Miguel 2.60 2.75 2.75 1.32 1.36 1.30


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2957 Claypole - Central Cordoba 2.85 2.55 2.80 1.33 1.32 1.37
du. 21:00 2958 Midland - Club Lujan 2.55 2.85 2.80 1.33 1.40 1.29
du. 21:00 3731 Ituzaingo - Leandro N. Alem 1.35 4.10 8.65 1.01 2.75 1.13
du. 21:00 6052 Dock Sud - Berazategui 2.15 2.95 3.40 1.23 1.56 1.28


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 6053 Liniers - Puerto Nuevo 2.25 2.85 3.30 1.24 1.51 1.30












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:10 4073 Quilmes - Nueva Chicago 1.47 3.95 6.80 1.06 2.47 1.17
du. 21:30 3288 Gimnasia Jujuy - San Martin T. 2.40 2.80 3.25 1.28 1.49 1.34
du. 22:30 4074 Maipu - San Martin Tucuman 3.55 2.90 2.20 1.58 1.24 1.32
Faza grupelor!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 3785 Waasland - Lommel 1.95 3.80 3.30 1.28 1.75 1.19
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1168 Leuven - St. Truiden 2.55 3.35 2.80 1.43 1.51 1.29












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 4332 Independiente Petrolero - Real Tomayapo 1.42 4.50 6.50 1.07 2.63 1.13
du. 23:59 4334 Atl. Palmaflor V. - Always Ready 3.50 3.55 1.95 1.74 1.25 1.21
du. 23:59 4337 Santa Cruz - Bolivar 3.65 3.75 1.85 1.83 1.23 1.19












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 4809 Noroeste - Botafogo SP 3.55 3.10 2.10 1.64 1.24 1.28
Sferturi de finala! Tur!
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 5113 Atletico Mineiro - Cuiaba Esporte 1.35 4.60 8.15 1.03 2.91 1.12
du. 22:00 5114 Internacional RS - Corinthians 2.20 3.20 3.65 1.29 1.69 1.33
du. 23:59 5115 Bragantino - Sao Paulo 2.90 3.20 2.60 1.51 1.42 1.33
du. 23:59 5116 Bahia - Chapecoense SC 1.50 4.25 7.25 1.10 2.65 1.21
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1784 Nautico - Vasco da Gama 2.50 3.05 2.85 1.36 1.46 1.29
du. 22:00 1785 Remo PA - Ponte Preta 2.45 3.00 3.00 1.34 1.49 1.31
du. 23:59 3789 Brusque - Vila Nova GO 2.30 2.90 3.35 1.27 1.54 1.32
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 4331 Gremio Novorizontino - Tombense FC/MG 1.95 3.10 3.80 1.19 1.69 1.25
du. 23:59 4333 Ypiranga FC - Manaus 1.80 3.30 4.15 1.15 1.82 1.22
Faza grupelor!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 6066 Aparecidense - ABC FC 2.25 2.85 3.30 1.24 1.51 1.30












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 3735 Berkane - Ben Guerdane 1.60 3.60 5.65 1.10 2.18 1.21
Scor tur: 1-0
du. 21:00 4812 JS Kabylie - FAR Rabat 2.65 2.90 2.80 1.37 1.41 1.32
Scor tur: 1-0
Calificare! Semifinale! Retur!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 6069 Atletico Ottawa - York United 2.40 3.15 2.75 1.35 1.45 1.24












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 3740 Belouizdad - Asec Mimosas 1.13 6.30 27.50 0.00 5.07 1.05
Scor tur: 1-3
Calificari! Finala! Retur!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 4075 Shanghai Jiading H. - Dongguan Utd. 1.35 4.25 8.05 1.01 2.75 1.12
du. 23:59 4076 Shanxi Longjin FC - Qingdao Manatee 6.15 3.70 1.50 2.29 1.06 1.17
Faza grupelor!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 6080 Dep. Temuco - Arturo Fernandez Vial 2.15 3.05 3.50 1.25 1.61 1.29
du. 23:59 4087 Union San Felipe - Dep. Copiapo 2.65 2.85 2.85 1.36 1.41 1.33





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:30 2281 Colo Colo - U. Catolica 1.93 3.45 3.80 1.23 1.79 1.24
du. 23:59 2282 Huachipato - A. Italiano 2.05 3.20 3.70 1.24 1.70 1.28





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3151 Rionegro Aguilas - Dep. Cali 3.20 2.95 2.40 1.52 1.31 1.33
du. 23:59 3158 America De Cali - Atl. Nacional Medellin 2.60 3.10 2.75 1.40 1.44 1.30
du. 23:59 3159 Huila - Santa Fe 3.70 3.10 2.10 1.67 1.24 1.30












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 4550 Leones - Bogota 2.05 3.10 3.70 1.22 1.67 1.28
du. 23:00 4551 Llaneros - Barranquilla 1.40 4.00 8.65 1.03 2.71 1.17
du. 23:00 4553 Real Santander - Fortaleza 3.70 3.35 1.95 1.74 1.22 1.24
du. 23:30 4554 U.Magdalena - Valledupar 1.40 4.20 7.85 1.04 2.71 1.15












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 5172 Santos de Guapiles - ADR Jicaral 1.53 4.10 5.50 1.10 2.33 1.16
du. 23:59 5173 Dep.Saprissa - Cartagines 1.55 4.20 5.30 1.12 2.32 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 5117 11 Deportivo - Platense Municipal 1.70 3.35 4.70 1.12 1.94 1.21
du. 23:59 5207 Atletico Marte - Aguila 4.20 3.15 1.80 1.78 1.13 1.22
du. 23:59 5208 CD Luis Angel Firpo - Alianza FC 3.25 3.15 2.10 1.58 1.25 1.24
du. 23:59 5209 FAS - Municipal Limeno 1.53 3.70 5.35 1.07 2.17 1.15
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:30 5178 Olmedo - Delfin 4.90 4.10 1.60 2.21 1.14 1.17
du. 23:59 5179 Manta - Guayaquil City 1.97 3.30 3.70 1.22 1.73 1.25
du. 23:59 5180 Emelec - Barcelona G. 2.35 3.15 2.95 1.33 1.51 1.27


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 6454 Lobos Upnfm - Real Espana 2.80 3.15 2.35 1.47 1.33 1.24





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3222 (F) Costa Rica - (F) Jamaica 2.50 3.70 2.50 1.48 1.48 1.21
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1.





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 5847 Atl. San Luis - Atlas 2.60 3.00 2.55 1.38 1.36 1.25
du. 23:59 5848 Santos Laguna - Toluca 1.75 3.70 4.40 1.18 1.99 1.21
du. 23:59 5849 Pachuca - Juarez 1.55 3.75 6.30 1.09 2.33 1.21












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 4735 Atl. Morelia - Tepatitlan 1.70 3.60 4.65 1.14 2.01 1.21


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 6472 Diriangen - Managua FC 1.75 3.50 3.95 1.16 1.84 1.18
du. 23:59 6473 Real Madriz - Dep. Ocotal 2.00 3.30 3.35 1.23 1.65 1.21
du. 23:59 6474 UNAN Managua - Walter Ferretti 3.10 3.30 2.10 1.58 1.27 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 5200 Olimpia Asuncion - Guarani 2.35 3.40 2.85 1.38 1.53 1.25
du. 23:59 5201 Libertad Asuncion - Nacional A. 1.65 3.65 5.25 1.12 2.13 1.22
+ 40 speciale








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1318 Groningen - AZ Alkmaar 3.95 3.45 1.90 1.82 1.21 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:15 1966 Cesar Vallejo - Huanuco 1.65 3.60 5.35 1.12 2.13 1.22
du. 23:30 1969 Alianza Lima - Sporting Cristal 2.95 3.20 2.40 1.52 1.36 1.28
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 5699 Piast Gliwice - Legia Varsovia 3.25 3.15 2.35 1.58 1.33 1.32



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:30 4644 Portimonense - Estoril 2.50 3.05 3.10 1.36 1.52 1.34





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:30 5315 Trofense - Covilha 2.35 2.95 3.25 1.29 1.53 1.32
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3223 SKA-Khabarovsk - Vidnoye 1.20 6.15 9.60 0.00 3.71 1.03
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 6239 NK Krka - NK Dob 2.20 3.45 2.80 1.33 1.53 1.20
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 4530 Austin - Houston Dynamo 2.20 3.75 3.15 1.37 1.69 1.26
du. 23:59 4737 Orlando City - New England 2.10 3.85 3.30 1.35 1.76 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:15 5425 Liverpool FC - Boston River 1.70 3.85 4.50 1.17 2.05 1.20
du. 23:30 5426 CS Cerrito - Montevideo Wanderers 2.60 3.20 2.55 1.42 1.40 1.25
du. 23:59 5427 Nacional M. - Rentistas 1.45 3.95 6.00 1.05 2.36 1.13










Ora Cod Eveniment 1 2
du. 21:40 4705 Grey S. B. - Szostak M. 1.55 2.42
Suprafata de joc: Hard
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 23:59 1072 Houston - Boston 3.10 15.00 1.48 2.50 1.33
du. 23:59 1142 New York - Orlando 1.13 22.00 7.40 1.06 5.25
du. 23:59 1144 Oklahoma - Philadelphia 4.40 17.00 1.28 3.40 1.18
du. 23:59 1170 Sacramento - Golden State 2.42 15.00 1.73 2.01 1.51
du. 23:59 1171 LA Lakers - Memphis 1.57 15.00 2.80 1.39 2.28
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 21:00 3632 Murcia - Baskonia 1.98 14.00 2.05 1.70 1.75
+ 74 speciale










































































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 21:00 2013 Varese - Reggiana 1.73 14.00 2.40 1.52 2.01
du. 21:45 2014 Sassari - Brescia 1.40 17.00 3.50 1.27 2.77




+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 21:10 6382 Anwil Wloclawek - Szczecin 1.37 17.00 3.40 1.28 2.90
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 21:00 6556 Leyma Coruna - Mallorca Palma 1.12 27.00 7.80 1.06 5.48
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 21:00 6558 (F) CDB Clarinos - (F) Porta XI Ensino 1.23 21.00 5.00 1.14 3.81



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 21:00 4343 Grotta - Haukar Hafnarfjordur 7.10 14.00 1.15 4.86 1.07
du. 21:00 4344 KA Akureyri - Valur 5.00 11.00 1.27 3.47 1.14
du. 21:00 4345 Vikingur Reykjavik - Fram Reykjavik 4.60 11.00 1.30 3.27 1.17
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 5773 Minnesota - Nashville 1.90 4.30 3.45 1.25 1.78 1.17
du. 23:59 5774 Chicago - Detroit 1.95 4.30 3.25 1.28 1.74 1.17
du. 23:59 5775 Vegas G.K. - New York Islanders 2.25 4.10 2.80 1.37 1.56 1.19
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 5091 Guelph Storm - Kitchener Rangers 2.75 4.80 1.98 1.68 1.36 1.12
du. 23:59 5095 Oshawa Generals - Ottawa 67s 2.25 4.30 2.50 1.43 1.53 1.15
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 1908 Saskatoon Blades - Regina Pats 1.68 4.80 3.60 1.22 1.99 1.12






+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
du. 21:30 2122 (F) Monza - (F) Novara 2.05 1.70






Ora Cod Eveniment 1 2
du. 21:30 2702 (F) Kalisz - (F) Uni Opole 1.55 2.30
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 23:05 4293 Las Vegas - Philadelphia 1.88 15.00 2.10 1.64 1.80
du. 23:05 4294 Los Angeles Rams - Detroit 1.08 23.00 8.60 1.03 6.21
du. 23:25 4312 Arizona - Houston 1.04 27.00 12.00 0.00 7.97
du. 23:25 4313 Tampa Bay - Chicago 1.15 18.00 6.40 1.07 4.60
du. 23:59 4677 San Francisco - Indianapolis 1.62 14.00 2.60 1.42 2.13
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 22:05 2157 La Rochelle - Toulonnais 1.05 40.00 9.80 0.00 6.30
Ora Cod Eveniment 1 2
du. 21:00 4782 Alekseev A. - Kasatkin V. 2.25 1.57
du. 21:15 4783 Kryuchkov E. - Marshalov V. 1.77 1.95
du. 21:15 4784 Kutuzov O. - Burov S. 2.80 1.38
du. 21:30 4785 Kasatkin V. - Staroverov V. 2.30 1.55
du. 21:45 4787 Burov S. - Balakin D. 1.62 2.20
du. 21:45 4788 Marshalov V. - Lyfenko N. 1.85 1.85
du. 22:00 6593 Dukhin M. - Alekseev A. 1.38 2.80
du. 22:15 4789 Kolesnikov D. - Kryuchkov E. 1.62 2.15
du. 22:15 4790 Ziuzikov P. - Kutuzov O. 1.55 2.30
du. 23:30 6594 Chahur V. - Pavlenko R. 1.58 2.25
du. 23:45 6595 Lbov Y. - Kutuzov O. 2.00 1.73
du. 23:45 6596 Merkushin Y. - Serebrennikov A. 1.95 1.75
du. 23:59 6597 Evlakhin D.M. - Uvarov A. 1.52 2.40
du. 23:59 6598 Kalashnikov Ev. - Aslanyan A. 1.62 2.15
du. 23:59 6599 Minkov M. - Shirshov V. 1.88 1.83
du. 23:59 6600 Pavlenko R. - Ilyukhin E. 1.63 2.15
du. 23:59 6601 Kutuzov O. - Mohnachev A. 1.65 2.10
du. 23:59 6602 Serebrennikov A. - Sayanov D. 1.78 1.93
du. 23:59 6603 Chahur V. - Evlakhin D.M. 1.62 2.15
du. 23:59 6604 Lbov Y. - Minkov M. 1.65 2.10
du. 23:59 6605 Merkushin Y. - Kalashnikov Ev. 1.57 2.25
du. 23:59 6606 Ilyukhin E. - Uvarov A. 2.25 1.58
du. 23:59 6607 Mohnachev A. - Shirshov V. 1.82 1.90
du. 23:59 6608 Sayanov D. - Aslanyan A. 3.25 1.30
du. 23:59 6609 Pavlenko R. - Evlakhin D.M. 1.30 3.25
du. 23:59 6610 Kutuzov O. - Minkov M. 1.60 2.20
du. 23:59 6611 Serebrennikov A. - Kalashnikov Ev. 1.95 1.77
du. 23:59 6612 Uvarov A. - Chahur V. 1.85 1.85
du. 23:59 6613 Aslanyan A. - Merkushin Y. 1.78 1.93
du. 23:59 6614 Shirshov V. - Lbov Y. 1.53 2.35
du. 23:59 6615 Kalashnikov Ev. - Sayanov D. 1.58 2.25
du. 23:59 6617 Uvarov A. - Pavlenko R. 1.70 2.05
du. 23:59 6618 Aslanyan A. - Serebrennikov A. 3.05 1.33
du. 23:59 6619 Shirshov V. - Kutuzov O. 2.05 1.70
du. 23:59 6620 Ilyukhin E. - Chahur V. 2.55 1.45
du. 23:59 6621 Mohnachev A. - Lbov Y. 1.72 2.00
du. 23:59 6622 Sayanov D. - Merkushin Y. 1.77 1.95
Cel mai bun din 5 seturi!