Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 4882 Franta - Suedia 1.50 10.60 4.05 1.31 2.93 0.00
Semifinale!
vi. 22:00 2889 Nantes - Brest 2.25 3.35 3.75 1.35 1.77 1.41
vi. 22:00 2890 Real Valladolid - Gijon 1.70 4.05 5.45 1.20 2.32 1.30
vi. 23:00 2891 Columbia - Peru 1.65 3.70 7.35 1.14 2.46 1.35
vi. 23:59 2892 Venezuela - Bolivia 1.85 3.90 4.65 1.25 2.12 1.32
vi. 23:59 4817 Arizona C. - Boston Bruins 5.25 5.00 1.60 2.56 1.21 1.23
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
+ 52 speciale




















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 2485 Nantes - Brest 2.15 3.20 3.55 1.27 1.67 1.30
Optimi de finala! Un singur meci!






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:00 2457 Columbia - Peru 1.60 3.55 7.00 1.09 2.33 1.26
vi. 23:59 2458 Venezuela - Bolivia 1.80 3.75 4.50 1.20 2.03 1.25
Faza grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2471 Huddersfield - Stoke 2.55 3.10 2.95 1.39 1.50 1.33
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2507 St. Truiden - Charleroi 2.70 3.15 2.70 1.44 1.44 1.31
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 2524 Real Valladolid - Gijon 1.65 3.85 5.15 1.14 2.18 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3217 Melbourne Victory - Wellington Phoenix 2.05 3.55 3.35 1.29 1.71 1.23
Semifinale! Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2500 (F) Brisbane Roar - (F) Melbourne City 2.80 3.60 2.15 1.56 1.33 1.18
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 3221 FCB Magpies - Glacis United FC 3.30 3.85 1.90 1.76 1.26 1.17




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 4510 Newry City - Dundela 1.45 4.40 5.45 1.08 2.41 1.11




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2586 Ballymena - Cliftonville 3.80 3.45 1.93 1.79 1.23 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1316 Lija A. - Naxxar Lions 2.80 3.45 2.25 1.53 1.35 1.21
Faza grupelor!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2742 Puebla - Tijuana 2.25 3.00 3.40 1.27 1.58 1.31












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1335 Tlaxcala - Venados 2.40 3.00 3.05 1.32 1.50 1.30
vi. 23:59 1337 Zacatecas Mineros - Tepatitlan 2.35 3.10 3.00 1.32 1.51 1.28




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1333 (F) Atletico San Luis - (F) America CF 6.05 4.55 1.40 2.57 1.06 1.10
vi. 23:59 1334 (F) Queretaro FC - (F) Unam Pumas 2.70 3.30 2.30 1.47 1.34 1.20
vi. 23:59 1336 (F) Tigres - (F) Atlas 1.23 5.60 9.20 0.00 3.45 1.05
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:30 1416 Alverca - Sporting B 1.90 3.45 3.65 1.21 1.76 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 1478 Trofense - Benfica B 2.55 3.25 2.70 1.41 1.46 1.27
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 3477 Morton - Raith 3.00 3.05 2.45 1.50 1.35 1.31




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:00 1452 CD Buzanada - Marino 2.60 3.15 2.50 1.41 1.38 1.24
Faza grupelor!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2062 Bala Town - Newtown 2.45 3.60 2.60 1.44 1.49 1.22
vi. 21:45 2063 Caernarfon - TNS 10.20 5.80 1.25 3.66 1.02 1.08
vi. 21:45 2064 Haverfordwest - Penybont 3.35 3.70 2.00 1.74 1.29 1.21
vi. 22:00 2065 Aberystwyth - Druids 1.30 5.20 8.45 1.03 3.19 1.09











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 23:00 1074 Dellien H. - Cerundolo F. 1.73 2.10
vi. 23:59 1087 UGO Carabelli C. - Cachin P. 2.05 1.73
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 22:30 1344 Avanesyan E. - Hoedt M. 1.19 4.20
Suprafata de joc: Zgura
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 1394 Orlando - Detroit 1.73 15.00 2.45 1.55 2.11
vi. 23:59 1397 Atlanta - Boston 1.98 15.00 2.10 1.73 1.83
vi. 23:59 1398 Houston - Portland 2.50 15.00 1.72 2.12 1.53
vi. 23:59 1414 Memphis - Utah Jazz 1.53 16.00 3.00 1.39 2.51
vi. 23:59 1415 Miami - LA Clippers 1.50 17.00 3.50 1.35 2.90
vi. 23:59 1421 New Orleans - Denver 2.70 15.00 1.62 2.30 1.47
vi. 23:59 1430 Oklahoma - Indiana 2.05 15.00 2.00 1.81 1.77
vi. 23:59 1471 San Antonio - Chicago Bulls 1.93 15.00 2.15 1.70 1.87
vi. 23:59 1480 Milwaukee - New York 1.25 19.00 5.20 1.16 3.96
vi. 23:59 4785 Charlotte - LA Lakers 1.32 17.00 4.30 1.22 3.39
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 22:00 2251 Valencia - Gran Canaria 1.30 20.00 4.40 1.18 3.27
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 22:00 4196 Borac - Zadar 1.52 15.00 2.80 1.37 2.33
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 2419 Obera TC - Olimpico 1.43 16.00 3.10 1.31 2.58
vi. 23:59 2420 Argentino - San Lorenzo 1.65 14.00 2.45 1.47 2.08
vi. 23:59 2421 Riachuelo de La Rioja - La Union 1.52 15.00 2.80 1.37 2.33
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 4329 Cairns Taipans - The Hawks 2.80 16.00 1.60 2.22 1.39









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 5065 (F) Perth Lynx - (F) Bendigo Spirit 1.07 29.00 9.40 1.03 7.11
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 2443 Corinthians Paulista - Pato 1.32 18.00 3.85 1.23 3.15
vi. 23:59 2423 Paulistano - Mogi 1.37 17.00 3.45 1.27 2.90
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 4203 Goyang - Wonju DB 2.10 14.00 1.88 1.84 1.67




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 22:15 2455 Thor Porlakshofn - Stjarnan 1.30 18.00 3.95 1.22 3.27
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 4968 Bumi Borneo Pontianak - Louvre Surabaya 4.70 20.00 1.22 3.91 1.16
+ 5 speciale





+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 4159 Saga Ballooners - Ehime Vikings 1.23 20.00 4.60 1.17 3.81
vi. 23:59 2477 Sendai - Yamagata Wyverns 1.40 16.00 3.30 1.29 2.77
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 22:30 2503 FC Porto - Illiabum 1.02 35.00 14.00 0.00 10.54
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:45 2510 Melilla Baloncesto - Mallorca Palma 1.30 20.00 4.40 1.18 3.27
vi. 22:00 2513 Lleida - Estudiantes 2.95 16.00 1.53 2.37 1.36
vi. 22:00 2514 Palencia - CB Prat Joventut 1.30 20.00 4.30 1.19 3.27
vi. 22:00 4080 Huesca - Castello 5.10 21.00 1.24 3.72 1.14
+ 5 speciale





+ 16 speciale
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:45 2529 Franta - Suedia 1.42 10.00 3.85 1.23 2.70
Semifinale!
Se joaca la Budapesta!
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4160 Pittsburgh - Detroit 1.62 4.70 4.50 1.16 2.13 1.14
vi. 23:59 4161 New York Rangers - Minnesota 2.85 4.30 2.15 1.61 1.36 1.17
vi. 23:59 4162 Chicago - Colorado 3.70 4.70 1.77 1.92 1.22 1.14
vi. 23:59 4163 Arizona C. - Boston Bruins 5.00 4.80 1.55 2.26 1.13 1.14
vi. 23:59 4164 Dallas - Washington 2.25 4.10 2.75 1.38 1.56 1.19
+ 3 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:45 2651 Bath Rugby - Harlequin 4.50 30.00 1.22 3.43 1.12
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:45 2700 Nevers - Aviron Bayonne 1.55 21.00 2.60 1.38 2.15