+ 32 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 5578 Acacia Ridge - Centenary Stormers 1.65 4.25 3.85 1.18 2.00 1.12
sâ. 11:00 5737 Bayside United - The Gap 1.25 5.70 8.05 1.01 3.30 1.05
sâ. 12:00 5743 Toowong - UQ FC 1.57 4.35 4.30 1.14 2.14 1.12
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 1216 FC Velke Mezirici - Frydek Mistek 1.60 4.25 4.15 1.15 2.08 1.12












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1669 Ulsan - Gwangju 1.55 3.95 5.75 1.10 2.32 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 4521 Ansan Greeners - Anyang 4.40 3.10 1.82 1.80 1.14 1.25
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 5087 Madura United - PSS Sleman 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 2302 Tin. Atalanta - Tin. AC Milan 1.70 3.90 3.90 1.17 1.93 1.15
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 3579 Yokohama FC - Yokohama Marinos 6.70 4.85 1.40 2.79 1.08 1.12
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:30 4612 Kyoto - Tochigi 1.75 3.30 5.05 1.13 1.98 1.26


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 4615 Kagoshima United - FC Gifu 2.35 2.90 3.05 1.29 1.47 1.29


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 2532 (F) UKS SMS Lodz - (F) Czarni Sosnowiec 3.20 3.65 1.95 1.69 1.26 1.18
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 1290 Legia II - Unia Skierniewice 1.85 3.75 3.40 1.23 1.77 1.16
Faza grupelor!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 4722 SKA-Khabarovsk - Veles M. 2.05 3.25 3.50 1.24 1.67 1.25
sâ. 12:00 4723 Tom Tomsk - PFC Kuban 2.10 3.20 3.45 1.26 1.64 1.27
+ 2 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 2817 (F) SD Eibar - (F) Athletic Bilbao 3.50 3.60 1.85 1.76 1.21 1.17
+ 22 speciale






















Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 5965 Ivashka I. - Duckworth J. 1.30 3.60
sâ. 12:30 5966 Kwon S. W. - Bublik A. 2.75 1.47
Suprafata de joc: Hard


















Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 5968 Horansky F. - Giustino L. 1.43 2.85
sâ. 12:20 5969 Travaglia S. - Lehecka J. 1.93 1.88
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:30 1386 Noce G. M. - Roncalli S. 5.60 1.13
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 1375 Pervolarakis M. - Lock B. 1.77 2.02
Suprafata de joc: Hard





Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 1384 Virtanen O. - Durasovic V. 1.82 1.97
Suprafata de joc: Hard






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:30 1379 Brigida O. - Tanuma R. 4.70 1.18
sâ. 11:30 1381 Tu L. - Negritu Ch. 1.20 4.40
Suprafata de joc: Hard






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:30 1387 Squire H. - Weis A. 1.42 2.85
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 1376 Polukhin S. - Pavlovic L. 1.33 3.25
sâ. 11:00 1377 Setkic A. - Iannaccone F. 1.58 2.35
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 1369 Egea F. E. - Cungu R. 2.55 1.50
sâ. 11:00 1378 Vincent R.S. - Navone M. 3.15 1.35
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 1370 Madarasz G. - Kravchenko G. 1.95 1.82
Suprafata de joc: Zgura




Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:30 1414 Jorda Sanchis D / Ovcharenko O - Sorrentino L / Vatteroni L 1.70 2.15
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 1491 Yushchenko V. - Crescenzi G. 1.24 3.90
sâ. 11:00 2598 Yushchenko V. - Tran L. 1.08 7.10
Suprafata de joc: Zgura












Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:30 1492 Helmi O. - Milovanovic E. 1.17 4.90
sâ. 11:30 1493 Vlasselaer C. - Bechri C. 1.55 2.40
Suprafata de joc: Hard






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 1498 Rus A. - Mendez S. 1.12 5.80
Suprafata de joc: Zgura




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 11:35 5795 Ginebra Kings - Phoenix Fuel Masters 1.85 14.00 2.15 1.64 1.87
Finala!

















+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 11:00 1696 Hranice - Zubri 12.00 21.00 1.06 7.58 1.01
sâ. 12:30 1698 Malomerice - Koprivnice 3.45 9.60 1.45 2.59 1.27
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 12:30 6021 Ionikos NF - AEK Atena 19.00 35.00 1.01 8.26 0.00
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 10:00 6043 Plamya Pro - Molot 1.70 2.00
sâ. 11:45 6044 Empire - Lions 1.88 1.83
Se pot juca pe teren neutru.





+ 5 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:05 4706 Noua Zeelanda - Africa de Sud 1.17 30.00 5.20 1.09 3.90



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 4949 Highfield L. - Jianbo Z. 1.57 2.25
sâ. 12:00 4950 Pengfei T. - Hamilton A. 1.55 2.30
Cel mai bun din 7 frame-uri!
Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 10:00 2422 Savenkov O. - Kalyniuk D. 1.62 2.15
sâ. 10:05 2423 Filatov S. - Teterya Y. 3.00 1.35
sâ. 10:05 2424 Naida A. - Grushko V. 2.20 1.60
sâ. 10:10 2425 Cherevko R. - Shkurupii A. 2.00 1.73
sâ. 10:15 2426 Makarchuk K. - Derevinskiy D. 2.15 1.63
sâ. 10:20 2427 Didukh O. - Grebeniuk A. 1.30 3.20
sâ. 10:30 2428 Gavrilyuk O. - Skhabovskyi M. 1.73 2.00
sâ. 10:35 2429 Zenyuk D. - Solomianyi I. 1.65 2.10
sâ. 10:40 2430 Lytvynenko M. - Zhukovskij A. 2.45 1.50
sâ. 10:40 2431 Naida A. - Abalmaz S. 1.65 2.10
sâ. 10:45 2432 Levadniy A. - Shcherbak D. 1.65 2.10
sâ. 10:50 2433 Solovey V. - Kiilo S. 1.57 2.25
sâ. 10:55 2434 Katkov I. - Zakladniy G. 1.33 3.05
sâ. 11:05 2435 Bondar V. - Chyzh P. 2.05 1.67
sâ. 11:10 2436 Savenkov O. - Hainovskyi O. 1.82 1.88
sâ. 11:15 2438 Kovalenko S. - Grushko V. 1.85 1.85
sâ. 11:15 2439 Teterya Y. - Dubrovin D. 1.15 4.80
sâ. 11:20 2440 Molochko A. - Cherevko R. 1.52 2.40
sâ. 11:30 2441 Grebeniuk A. - Tuzhylin A. 4.30 1.18
sâ. 11:40 2442 Skhabovskyi M. - Formaziuk O. 3.00 1.35
sâ. 11:45 2443 Solomianyi I. - Kalyniuk D. 2.35 1.53
sâ. 11:50 2444 Naida A. - Kovalenko S. 1.42 2.65
sâ. 11:50 2445 Sandulenko U. - Filatov S. 3.35 1.28
sâ. 11:55 2446 Shcherbak D. - Baklykov An. 2.00 1.73
sâ. 12:00 2447 Kiilo S. - Kuznetsov Ih. 1.13 5.10
sâ. 12:05 2448 Katkov I. - Grebeniuk A. 1.85 1.85
sâ. 12:15 2450 Bondar V. - Skhabovskyi M. 1.85 1.85
sâ. 12:20 2452 Savenkov O. - Solomianyi I. 1.85 1.85
sâ. 12:25 2457 Lytvynenko M. - Teterya Y. 3.00 1.33
sâ. 12:30 2458 Levadniy A. - Shkurupii A. 2.00 1.73
Cel mai bun din 5 seturi!