Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 2214 Bayern Munchen - Sevilla 1.35 5.20 6.80 1.06 2.92 1.09
Puskas Arena, Budapesta!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 1038 Maccabi Tel Aviv - RB Salzburg 6.65 4.35 1.45 2.60 1.08 1.15
ma. 22:00 1042 Slavia Praga - FC Midtjylland 1.75 3.55 4.65 1.16 1.99 1.23
ma. 22:00 1065 Krasnodar - PAOK 2.00 3.30 3.60 1.23 1.70 1.25
mi. 22:00 1052 Molde - Ferencvarosi 2.10 3.30 3.30 1.27 1.63 1.24
mi. 22:00 1053 Olympiakos P. - Omonia N. 1.33 4.55 9.25 1.02 3.02 1.13
mi. 22:00 1063 Gent - Dinamo Kiev 2.50 3.10 2.80 1.37 1.46 1.28
Tur! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 2704 Apollon Limassol - Lech Poznan 2.25 3.30 3.00 1.32 1.56 1.25
jo. 19:00 1055 FC Viktoria Plzen - Sonderjyske 1.40 4.60 7.25 1.06 2.79 1.14
jo. 19:00 2708 MOL Fehervar - Reims 3.85 3.30 1.95 1.76 1.21 1.26
jo. 19:30 2709 Rostov - Maccabi Haifa 2.10 3.25 3.40 1.26 1.65 1.26
jo. 20:00 2710 Besiktas - Rio Ave FC 1.75 3.50 4.50 1.16 1.95 1.22
jo. 20:00 2712 Charleroi - Partizan Belgrad 2.15 3.25 3.25 1.28 1.61 1.26
jo. 20:00 2713 CSKA Sofia - B36 Torshavn 1.10 8.70 25.50 0.00 6.42 1.02
jo. 20:00 2714 Djurgardens - CFR Cluj 2.75 3.45 2.35 1.51 1.38 1.23
jo. 20:00 2716 Malmo FF - Lokomotiva Zagreb 1.70 3.65 4.75 1.15 2.04 1.21
jo. 20:00 2717 NK Mura - PSV Eindhoven 6.50 4.50 1.40 2.63 1.06 1.12
jo. 20:00 2719 Rosenborg BK - Alanyaspor 2.45 3.40 2.65 1.41 1.47 1.23
jo. 20:00 2720 Shkendija - Tottenham 16.00 6.75 1.15 4.70 0.00 1.04
jo. 20:00 2721 Willem II - Rangers FC 3.85 3.45 1.90 1.80 1.21 1.23
jo. 20:30 2715 FCSB - Slovan Liberec 3.30 3.70 2.00 1.73 1.29 1.21
jo. 20:30 2724 H. Beer Sheva - Motherwell 1.75 3.50 4.60 1.16 1.97 1.23
jo. 21:00 2725 Apoel Nicosia - Zrinjski Mostar 1.45 4.30 6.75 1.07 2.60 1.16
jo. 21:00 2726 FC Copenhaga - Piast Gliwice 1.50 3.95 6.25 1.08 2.40 1.17
jo. 21:00 2727 Galatasaray - Hajduk Split 1.55 4.00 5.65 1.11 2.32 1.18
jo. 21:00 2728 Granada - Lokomotivi Tbilisi 1.15 6.95 19.60 0.00 5.08 1.05
jo. 21:00 2732 Standard Liege - Vojvodina 1.45 4.25 6.90 1.07 2.60 1.16
jo. 21:15 2733 Wolfsburg - Desna Chernigov 1.20 5.90 13.00 0.00 4.02 1.07
jo. 21:30 1056 St. Gallen - AEK Atena 2.60 3.20 2.60 1.42 1.42 1.26
jo. 21:30 2734 AC Milan - Bodo/Glimt 1.24 5.55 10.00 0.00 3.53 1.07
jo. 21:30 2735 Basel - Anorthosis F. 1.35 4.55 7.70 1.03 2.83 1.11
jo. 21:30 2737 LASK Linz - Dunajska Streda 1.55 4.05 5.30 1.11 2.27 1.16
jo. 21:45 2739 HNK Rijeka - Kolos Kovalivka 1.45 4.05 6.55 1.06 2.48 1.15
jo. 22:00 2740 Sporting CP - Aberdeen 1.35 4.75 7.75 1.04 2.92 1.12
Turul III! Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 41 speciale









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 2826 Gaz Metan - Dinamo B. 4.00 3.25 1.95 1.78 1.21 1.27
vi. 18:00 2742 Voluntari - ACS Sepsi 2.50 3.15 2.75 1.38 1.45 1.27
vi. 21:00 2743 FC Arges Pitesti - CSU Craiova 4.80 3.45 1.70 1.99 1.13 1.22
sâ. 14:45 2760 Academica Clinceni - Gaz Metan 2.65 3.05 2.65 1.40 1.40 1.29
sâ. 21:30 2762 Viitorul C. - Astra Giurgiu 2.05 3.15 3.65 1.23 1.67 1.27
du. 19:00 2764 CFR Cluj - Chindia T. 1.35 4.55 9.25 1.03 3.02 1.14
du. 21:45 2765 CSM Poli Iasi - FCSB 4.70 3.45 1.75 1.97 1.15 1.24
lu. 18:00 2766 AFC Hermanstadt - Botosani 2.65 3.15 2.60 1.42 1.41 1.27
lu. 21:00 2767 Dinamo B. - UTA Arad 1.60 3.60 5.90 1.10 2.21 1.22
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 5097 Csikszereda M.Ciuc - Petrolul Ploiesti 2.90 3.20 2.30 1.51 1.32 1.24
ma. 19:00 2741 Universitatea Cluj - Unirea Slobozia 1.40 4.30 7.00 1.05 2.64 1.13






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 5106 Aston Villa - Sheffield Utd 2.60 3.10 2.70 1.40 1.43 1.28
lu. 22:15 5107 Wolverhampton - Manchester City 5.90 4.25 1.50 2.45 1.10 1.16
sâ. 14:30 2768 Brighton - Manchester Utd 4.85 3.60 1.70 2.05 1.14 1.22
sâ. 17:00 2769 Crystal Palace - Everton 3.75 3.20 2.00 1.71 1.22 1.27
sâ. 19:30 2770 West Brom - Chelsea 8.20 4.60 1.35 2.92 1.03 1.12
sâ. 22:00 2771 Burnley - Southampton 3.05 3.05 2.35 1.51 1.31 1.29
du. 14:00 2772 Sheffield Utd - Leeds United 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26
du. 16:00 2773 Tottenham - Newcastle Utd 1.50 4.10 5.90 1.09 2.39 1.16
du. 18:30 2774 Manchester City - Leicester City 1.30 5.40 7.95 1.04 3.18 1.08
du. 21:00 2775 West Ham - Wolverhampton 3.15 3.15 2.25 1.56 1.30 1.27
lu. 20:00 2776 Fulham FC - Aston Villa 2.55 3.30 2.60 1.42 1.44 1.25
lu. 22:15 2777 Liverpool - Arsenal 1.52 4.25 5.35 1.11 2.34 1.15
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 2786 Leyton Orient - Tottenham 7.00 4.50 1.38 2.71 1.05 1.12
ma. 21:00 2787 Newport County - Watford 5.60 3.65 1.55 2.19 1.08 1.18
ma. 21:00 2788 West Brom - Brentford 2.20 3.30 3.00 1.31 1.56 1.23
ma. 21:30 2789 West Ham - Hull City 1.40 4.25 7.10 1.04 2.63 1.13
ma. 22:15 2792 Luton Town - Manchester Utd 8.15 5.05 1.30 3.09 1.02 1.09
mi. 21:00 2790 Millwall FC - Burnley 2.85 3.20 2.35 1.49 1.34 1.25
mi. 21:00 2791 Stoke City - Gillingham FC 1.55 3.80 5.75 1.09 2.27 1.18
mi. 21:00 2793 Preston - Brighton 2.85 3.20 2.35 1.49 1.34 1.25
mi. 21:00 2800 Fulham FC - Sheffield Wed 1.85 3.55 3.75 1.20 1.81 1.20
mi. 21:45 2794 Chelsea - Barnsley FC 1.15 6.10 14.00 0.00 4.21 1.03
mi. 21:45 2797 Fleetwood Town - Everton 7.55 4.30 1.38 2.71 1.03 1.13
mi. 21:45 2801 Leicester City - Arsenal 2.75 3.25 2.40 1.47 1.37 1.24
mi. 21:45 2802 Morecambe - Newcastle Utd 9.20 5.00 1.30 3.21 1.02 1.10
jo. 21:00 2803 Bristol City - Aston Villa 3.05 3.25 2.20 1.56 1.30 1.24
jo. 21:45 2804 Lincoln City - Liverpool 13.10 6.30 1.17 4.21 0.00 1.04
jo. 21:45 2810 Manchester City - Bournemouth 1.15 6.60 14.50 0.00 4.49 1.03
1/16 Finala! Un singur meci! In caz de egalitate se executa lovituri de departajare!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2840 Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt 2.20 3.40 3.00 1.32 1.58 1.23
sâ. 16:30 2842 Arminia Bielefeld - FC Koln 2.70 3.30 2.45 1.47 1.39 1.25
sâ. 16:30 2843 Augsburg - Dortmund 5.90 4.35 1.45 2.48 1.08 1.13
sâ. 16:30 2844 Leverkusen - RB Leipzig 2.70 3.40 2.40 1.49 1.39 1.23
sâ. 16:30 2845 Mainz - Stuttgart 2.25 3.45 2.90 1.35 1.56 1.23
sâ. 16:30 2846 Monchengladbach - Union Berlin 1.50 4.15 6.10 1.09 2.45 1.17
sâ. 19:30 2849 Schalke - Werder Bremen 2.45 3.30 2.70 1.39 1.47 1.25
du. 16:30 2856 Hoffenheim - Bayern Munchen 9.35 6.25 1.24 3.71 1.02 1.06
du. 19:00 2862 Freiburg - Wolfsburg 2.90 3.25 2.35 1.52 1.35 1.26
+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 5142 AC Milan - Bologna 1.53 4.20 5.60 1.11 2.38 1.17
sâ. 16:00 2841 Torino - Atalanta 4.05 3.80 1.75 1.94 1.19 1.19
sâ. 19:00 2847 Cagliari - Lazio 3.80 3.60 1.85 1.83 1.21 1.21
sâ. 19:00 2848 Sampdoria - Benevento 2.00 3.35 3.55 1.24 1.71 1.24
sâ. 21:45 2850 Inter Milan - Fiorentina 1.50 4.25 5.90 1.10 2.45 1.16
du. 13:30 2853 Spezia - Sassuolo 3.25 3.40 2.10 1.65 1.29 1.24
du. 16:00 2854 Napoli - Genoa 1.30 5.10 8.70 1.03 3.18 1.10
du. 16:00 2855 Verona - Udinese 2.70 2.90 2.75 1.38 1.40 1.32
du. 19:00 2861 Crotone - AC Milan 5.50 4.10 1.55 2.33 1.11 1.17
du. 21:45 2878 Roma - Juventus 3.40 3.50 2.00 1.71 1.26 1.22
lu. 21:45 2891 Bologna - Parma 2.00 3.40 3.50 1.25 1.71 1.23
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 15:30 2892 Sudtirol - Latte Dolce Calcio 1.25 5.25 11.20 0.00 3.54 1.09
Turul I! Un singur meci!
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 3162 Eibar - Ath.Bilbao 2.90 3.00 2.50 1.46 1.35 1.30
sâ. 14:00 3137 Alaves - Getafe 3.15 2.95 2.35 1.51 1.29 1.31
sâ. 17:00 3166 Valencia - Huesca 1.85 3.45 4.10 1.19 1.85 1.24
sâ. 19:30 3163 Elche CF - Real Sociedad 3.00 3.05 2.40 1.50 1.33 1.29
sâ. 22:00 3140 Betis - Real Madrid 4.20 3.80 1.75 1.98 1.19 1.20
du. 13:00 3164 Osasuna - Levante 2.35 3.25 2.90 1.35 1.52 1.26
du. 17:00 3138 Atl.Madrid - Granada 1.50 3.85 6.90 1.07 2.45 1.20
du. 19:30 3165 Real Valladolid - Celta Vigo 2.65 2.95 2.75 1.38 1.41 1.31
du. 22:00 3139 Barcelona - Villarreal 1.45 4.55 5.85 1.09 2.53 1.13
lu. 22:00 3155 Cadiz - Sevilla 4.15 3.30 1.90 1.82 1.19 1.26
+ 30 speciale



























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 2074 Persepolis FC - Al Duhail 2.80 3.10 2.45 1.46 1.35 1.27
lu. 21:00 2075 Al Taawon - Sharjah FC 2.50 3.35 2.55 1.42 1.43 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 2073 Al Sadd - Al Nasr Riyadh 1.85 3.45 3.85 1.19 1.80 1.21
lu. 21:00 2076 FM Sepahan - Al Ain 1.70 3.70 4.30 1.15 1.97 1.18












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 4858 Black Leopards - Tshakhuma 2.15 3.50 3.05 1.32 1.61 1.22
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 5064 Beaconsfield Sycob - Harrow Borough 2.30 3.95 2.55 1.44 1.53 1.17
lu. 21:45 5065 Carshalton Athletic - Faversham Town 1.23 6.20 9.45 1.02 3.71 1.06
lu. 21:45 5066 Hashtag United - Soham Town Rangers 2.50 4.25 2.25 1.56 1.46 1.15
lu. 21:45 5067 Hitchin - Needham Market 2.35 3.80 2.55 1.44 1.51 1.19
Se rejoaca in caz de egalitate!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 4862 Tin. Everton FC - Tin. Leicester 2.75 3.70 2.15 1.56 1.35 1.17




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2242 FC Smolevichi - FC Minsk 4.00 3.55 1.75 1.86 1.16 1.18






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 5236 Cercle Brugge - St. Truidense 2.10 3.30 3.20 1.27 1.61 1.23












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 4874 Borac Banja Luka - FK Tuzla City 1.75 3.70 4.20 1.18 1.95 1.20
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 5255 Botafogo SP - Brasil de Pelotas RS 1.90 3.10 4.00 1.17 1.73 1.25
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:45 4894 Gorna Oryahovitsa - Pirin Blagoevgrad 3.00 3.30 2.15 1.56 1.29 1.21
lu. 18:00 4895 Ludogorets Razgrad B - Strumska Slava 1.75 3.60 4.00 1.17 1.88 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:30 5245 FK Arda Kurdzhali - PFC Slavia Sofia 2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 2112 Mlada Boleslav - Jablonec 2.20 3.35 2.95 1.31 1.55 1.22
+ 29 speciale





























+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 1488 Doxa K. - Nea Salamina 2.55 3.15 2.70 1.40 1.44 1.27




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 5443 Cucuta Dep. - Dep. Cali 4.00 3.05 1.90 1.71 1.16 1.25












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 5431 Deportes Quindio - Real San Andres 1.60 3.70 5.20 1.11 2.14 1.19












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:00 1558 Chungnam Asan - Suwon 4.25 3.60 1.70 1.93 1.14 1.18
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 5317 Aalborg BK - AC Horsens 1.70 3.65 4.40 1.15 1.98 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 4054 BK Fremad Valby - Avedore IF 4.50 4.15 1.55 2.14 1.12 1.12












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 1565 Enppi Club - Ismaily SC 2.35 2.75 3.45 1.25 1.51 1.36
lu. 16:30 1574 Smouha SC - Al Masry Club 2.20 2.75 3.80 1.21 1.58 1.35
lu. 18:30 1580 Talaea El Gaish - Wadi Degla 2.55 2.90 2.90 1.34 1.44 1.32
lu. 21:00 1593 Pyramids FC - Haras El Hodood 2.30 2.80 3.45 1.25 1.53 1.34
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:15 2758 JK Jarve - U21 Levadia Tallinn 4.45 4.35 1.55 2.18 1.13 1.12
lu. 19:00 2759 JK Tammeka Tartu II - Parnu JK Vaprus 3.25 4.55 1.75 1.88 1.25 1.10
lu. 19:00 2814 Parnu Jalgpalliklubi - U21 Flora Tallinn 2.55 3.95 2.20 1.53 1.40 1.15
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 5548 Jalgpallikool Tammeka - Nomme Kalju 4.75 4.10 1.55 2.18 1.11 1.13






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:30 5567 Haka V. - Rovaniemi 1.65 3.90 4.55 1.15 2.08 1.17
mi. 18:30 5568 IFK Mariehamn - FC Ilves 3.10 3.45 2.10 1.62 1.29 1.21
mi. 18:30 5569 Inter Turku - FC Honka 2.20 3.20 3.10 1.29 1.56 1.25
mi. 18:30 5570 Kuopio PS - HIFK 1.53 3.95 5.45 1.09 2.27 1.16
mi. 18:30 5571 Seinajoen JK - FC Lahti 2.00 3.35 3.45 1.24 1.68 1.23
jo. 18:30 5572 HJK Helsinki - TPS Turku 1.15 6.35 15.90 0.00 4.49 1.04
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 5372 Auxerre - Troyes 2.70 2.85 2.70 1.37 1.37 1.31
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 2817 Laval - Annecy FC 2.00 3.05 3.80 1.20 1.68 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 5392 VfL Bochum - St. Pauli 1.90 3.40 3.65 1.21 1.74 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 5391 Waldhof Mannheim - FC Viktoria Cologne 2.85 3.30 2.25 1.51 1.32 1.22
+ 28 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 1712 Cabinteely FC - Galway United 2.35 3.30 2.75 1.36 1.49 1.23
lu. 21:45 1713 Cobh Ramblers - Bray Wanderers 4.85 3.85 1.60 2.12 1.12 1.17
lu. 21:45 1717 Longford Town - UC Dublin 1.95 3.60 3.35 1.25 1.72 1.20
lu. 21:45 1718 Wexford - Athlone Town 2.30 3.45 2.75 1.37 1.51 1.21
ma. 21:45 5713 Drogheda Utd - Shamrock Rovers II 1.25 5.15 9.45 0.00 3.30 1.07
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 2893 Shamrock Rovers - Waterford Utd 1.30 4.85 9.75 1.01 3.21 1.11
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 2884 IA Akranes - Grotta 1.55 4.30 4.85 1.13 2.26 1.14
lu. 22:15 2887 Fylkir Reykjavik - FH Hafnarfjordur 3.10 3.75 2.00 1.68 1.29 1.18
lu. 22:15 2888 Stjarnan - Valur 2.95 3.35 2.20 1.55 1.31 1.22
lu. 22:15 2889 Breidablik - KR Reykjavik 2.05 3.65 3.05 1.30 1.64 1.19
lu. 23:00 2890 Vikingur Reykjavik - Kopavogs 1.75 3.75 3.95 1.18 1.90 1.18












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 2904 IBV Vestmannaeyjar - Thor Akureyri 2.10 3.60 3.05 1.31 1.63 1.21
lu. 19:30 2906 Keflavik IF - Throttur Reykjavik 1.40 4.95 6.10 1.08 2.71 1.10
lu. 22:15 2903 Afturelding - Vikingur Olafsvik 1.85 3.80 3.60 1.23 1.83 1.19
lu. 22:15 2908 Fram Reykjavik - UMF Grindavik 1.95 3.55 3.50 1.25 1.74 1.21
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:45 2928 H. Nir Ramat Hasharon - H. Kfar Shelem 1.85 3.35 4.15 1.18 1.84 1.24
lu. 19:45 3221 Beitar T.A. Ramla - H. Raanana 2.45 3.05 2.90 1.35 1.47 1.29
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 2927 MS Ironi Ashdod - M. Petah Tikva 2.55 3.00 2.60 1.36 1.38 1.25
lu. 20:00 2930 H. Kfar Saba - Bnei Yehuda T.A. 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
lu. 21:00 2929 Beitar Jerusalem - H. Kir Shmona 1.55 3.75 5.05 1.09 2.13 1.15
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 12:00 4190 Tin. AC Torino - Tin. Lazio 2.25 3.70 2.60 1.39 1.51 1.17
+ 28 speciale




























+ 12 speciale














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 11:00 4916 (F) Urawa RD - (F) INAC Leonessa 2.20 3.10 2.90 1.27 1.48 1.21
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:00 1722 Kyzyl Zhar - Kairat Almaty 8.90 5.10 1.28 3.21 1.01 1.09
ma. 12:30 5799 Tobol Kostanay - Okzhetpes 1.65 3.40 5.25 1.10 2.04 1.22
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 1054 Al Kuwait SC - Al Arabi 1.50 4.15 5.20 1.09 2.28 1.13
Finala! Al Kuwait Sports Club Stadium!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:15 2987 Rapide Oued Zem - Hassania Agadir 2.40 2.90 3.15 1.30 1.49 1.32
lu. 23:30 1058 FUS Rabat - Olympique Safi 2.15 2.85 3.80 1.21 1.61 1.33




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 5824 Leon - Unam Pumas 1.70 3.40 4.25 1.12 1.87 1.18
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:45 4919 U20 Leon - U20 Pumas 3.30 3.25 2.05 1.62 1.24 1.23






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 5859 Molde - Sandefjord Fotball 1.33 5.00 7.25 1.04 2.93 1.09
sâ. 21:30 5862 Stromsgodset IF - Sarpsborg 2.25 3.45 2.80 1.35 1.53 1.21
du. 19:00 5870 Aalesunds FK - Rosenborg BK 4.60 3.85 1.65 2.07 1.14 1.18
du. 19:00 5872 Haugesund FK - Odds BK 2.55 3.35 2.50 1.43 1.42 1.22
du. 19:00 5873 Kristiansund BK - SK Brann 2.00 3.70 3.20 1.29 1.70 1.19
du. 19:00 5875 Mjondalen - Viking FK 3.25 3.15 2.15 1.58 1.27 1.26
du. 19:00 5880 Stabaek - Start 1.80 3.45 4.10 1.17 1.85 1.21
du. 21:30 5883 Bodo/Glimt - Valerenga IF 1.45 4.70 5.60 1.10 2.53 1.12


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 4932 Fram Larvik - Odds BK 2 2.50 3.75 2.30 1.49 1.41 1.16
lu. 18:30 4933 Egersund IK - Rosenborg 2 1.45 4.35 5.55 1.08 2.41 1.12





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 2991 Aasane - Oeygarden 1.45 4.30 5.55 1.07 2.40 1.12
lu. 18:00 2992 Grorud - Ranheim 3.95 3.85 1.70 1.93 1.17 1.15
lu. 18:00 2993 KFUM Oslo - Strommen 1.70 3.55 4.15 1.14 1.89 1.17
lu. 19:00 2994 Ham-Kam - Jerv 2.15 3.55 2.90 1.33 1.58 1.20
lu. 19:00 2995 Lillestrom SK - Kongsvinger 1.32 4.70 7.15 1.02 2.81 1.08
lu. 19:00 2996 Sogndal IL - Stjordals/Blink 1.40 4.55 5.70 1.06 2.50 1.09
lu. 19:00 2997 Ullensaker/Kisa - Raufoss 2.45 3.55 2.50 1.44 1.45 1.20
lu. 21:00 2998 Sandnes - Tromso IL 3.65 3.55 1.80 1.78 1.18 1.17





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:45 5499 Jong AZ Alkmaar - De Graafschap 5.10 4.40 1.50 2.34 1.11 1.12
lu. 22:00 5500 Jong Utrecht - NAC Breda 4.65 4.15 1.55 2.17 1.12 1.13
ma. 19:45 5841 SBV Excelsior - SC Telstar 1.80 3.85 3.40 1.21 1.79 1.14
ma. 22:00 5843 FC Den Bosch - MVV Maastricht 1.90 3.75 3.25 1.25 1.72 1.16





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 5839 Nacional FC - River Plate Asuncion 2.25 3.15 2.95 1.30 1.51 1.24




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 4934 Sport Boys Association - FC Carlos Stein 2.35 3.25 2.80 1.35 1.49 1.24
lu. 23:30 4954 Alianza Lima - Univ.Cesar Vallejo 2.75 3.25 2.40 1.47 1.37 1.24
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 5528 Piast Gliwice - Jagiellonia 2.05 3.35 3.40 1.26 1.67 1.24






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 5529 Portimonense - Pacos Ferreira 2.20 3.10 3.30 1.27 1.58 1.28
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 2168 Dinamo Moscova - Akhmat Grozny 1.95 3.30 3.95 1.21 1.78 1.27


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 5005 Khimki-M - FC Znamya Noginsk 2.25 3.50 2.70 1.36 1.51 1.19
lu. 18:00 5010 FC Metallurg Vidnoye - FK Kaluga 2.80 3.35 2.25 1.51 1.33 1.21
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 5007 FC Tuapse - SKA Rostov 5.45 4.40 1.45 2.41 1.08 1.11


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:00 5004 Dynamo Barnaul - FC Kamaz NC 7.05 4.60 1.35 2.76 1.03 1.10
lu. 15:00 5006 FK Novosibirsk - Zenit Izhevsk 1.55 3.65 5.55 1.08 2.18 1.18
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:30 5008 FK Kolomna - FC Smolensk 3.05 3.50 2.05 1.61 1.28 1.19
lu. 17:00 5009 Lokomotiv-Kazanka 2 - Rodina Moscova 2.10 3.50 2.95 1.30 1.58 1.19
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:30 3027 Macva Sabac - Backa Topola 3.60 3.35 1.95 1.72 1.22 1.23





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 5969 SKF Sered - AS Trencin 2.65 3.35 2.35 1.46 1.37 1.21
+ 30 speciale






























+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 5606 IF Elfsborg - BK Hacken 2.55 3.10 2.65 1.39 1.41 1.26
lu. 20:00 5607 Mjallby Aif - Orebro SK 2.00 3.30 3.50 1.23 1.68 1.23
lu. 20:00 5608 Sirius - Falkenbergs FF 1.60 4.00 4.85 1.13 2.17 1.17
lu. 20:00 5609 Varbergs BoIS FC - Helsingborgs IF 2.00 3.45 3.35 1.25 1.68 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 4962 AFC Eskilstuna - Ljungskille 2.40 3.15 2.80 1.35 1.47 1.25
lu. 20:00 4964 Gais - Vasteras SK 2.85 3.20 2.30 1.49 1.32 1.23
lu. 20:00 4965 Umea FC - Degerfors IF 5.75 3.80 1.50 2.27 1.06 1.15
ma. 20:00 6025 Norrby IF - GIF Sundsvall 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 5016 Mwadui FC - KMC FC 2.05 2.85 3.85 1.18 1.62 1.30
lu. 16:00 5017 Ruvu Shooting - Gwambina FC 1.85 2.85 4.80 1.11 1.77 1.30
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 5638 Fenerbahce - Hatayspor 1.50 4.20 6.00 1.09 2.45 1.16
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 5646 Adana Demirspor - Boluspor 1.70 3.80 4.20 1.16 1.98 1.17
lu. 19:00 5647 Samsunspor - Umraniyespor 1.65 3.70 4.70 1.13 2.05 1.18
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:15 1096 CS Cerrito - Rocha FC 1.80 3.40 4.00 1.17 1.82 1.20
lu. 20:30 1099 Tacuarembo FC - Albion FC 2.45 3.00 2.80 1.34 1.43 1.27
lu. 22:45 1100 Racing Club Mdeo. - CD Villa Espanola 2.30 3.20 2.85 1.32 1.49 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 5044 Sogdiyona Jizzax - FK Kokand 1912 2.80 3.45 2.20 1.53 1.33 1.20