+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1026 Elvetia - Germania 4.90 3.75 1.72 2.10 1.17 1.23
Deutsche Bank Par, Frankfurt!
du. 22:00 1090 Scotia - Ungaria 2.50 3.70 2.45 1.48 1.46 1.20
MHPArena, Stuttgart!
Se disputa in Germania!
+ 41 speciale









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 2478 Albania - Spania 7.00 4.60 1.45 2.75 1.09 1.17
Merkur Spiel-Arena, Dusseldorf!
lu. 22:00 2497 Croatia - Italia 3.20 3.20 2.30 1.58 1.32 1.30
Red Bull Arena, Leipzig!
Se disputa in Germania!
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 2555 Anglia - Slovenia 1.35 4.55 9.25 1.03 3.02 1.14
RheinEnergieStadion, Koln!
ma. 22:00 2571 Danemarca - Serbia 2.15 3.40 3.10 1.30 1.61 1.23
Allianz Arena, Munchen!
Se disputa in Germania!
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 2575 Franta - Polonia 1.32 5.25 9.00 1.04 3.28 1.12
Signal Iduna Park, Dortmund!
ma. 19:00 2577 Olanda - Austria 2.20 3.05 3.35 1.27 1.58 1.29
Olympiastadion, Berlin!
Se disputa in Germania!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 1004 Ucraina - Belgia 4.60 3.90 1.65 2.09 1.15 1.18
MHPArena, Stuttgart!
mi. 19:00 1115 Slovacia - Romania 2.95 2.35 3.15 1.29 1.33 1.48
Deutsche Bank Park, Frankfurt!
Se disputa in Germania!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 1092 Georgia - Portugalia 8.00 4.85 1.40 2.99 1.08 1.16
Veltins Arena, Gelsenkirchen!
mi. 22:00 1118 Cehia - Turcia 2.45 3.25 2.75 1.38 1.47 1.26
Volksparkstadion, Hamburg!
Se disputa in Germania!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 3221 Elvetia - Castiga Grupa A 4.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 22:00 3225 Germania - Castiga Grupa A 1.20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa A EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 3355 Anglia - Castiga Grupa C 1.13 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 22:00 3365 Danemarca - Castiga Grupa C 7.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 22:00 3397 Serbia - Castiga Grupa C 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 22:00 3402 Slovenia - Castiga Grupa C 15.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa C EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 1887 Peru - Canada 3.10 3.20 2.25 1.56 1.31 1.26
ma. 23:59 1888 Chile - Argentina 6.95 4.05 1.45 2.53 1.06 1.16
sâ. 23:59 1016 Argentina - Peru 1.35 4.50 8.55 1.03 2.92 1.13
sâ. 23:59 1414 Canada - Chile 3.30 3.10 2.20 1.58 1.27 1.28
Se disputa in SUA!






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3138 Ecuador - Venezuela 2.05 3.20 4.15 1.24 1.79 1.33
sâ. 23:59 3139 Mexic - Jamaica 1.50 4.40 6.85 1.11 2.65 1.19
mi. 23:59 1889 Ecuador - Jamaica 1.55 3.65 5.90 1.08 2.23 1.19
mi. 23:59 1891 Venezuela - Mexic 3.60 3.20 2.05 1.68 1.24 1.27
du. 23:59 1019 Jamaica - Venezuela 3.35 3.15 2.15 1.61 1.27 1.27
du. 23:59 1415 Mexic - Ecuador 2.55 3.10 2.75 1.39 1.44 1.28
Se disputa in SUA!






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3140 SUA - Bolivia 1.20 6.05 14.90 0.00 4.26 1.08
du. 23:59 3141 Uruguay - Panama 1.32 5.25 9.95 1.04 3.40 1.13
jo. 23:59 1894 Panama - SUA 6.75 4.30 1.43 2.60 1.06 1.14
jo. 23:59 1897 Uruguay - Bolivia 1.15 6.80 15.80 0.00 4.71 1.04
lu. 23:59 1418 SUA - Uruguay 2.75 3.00 2.60 1.42 1.38 1.30
lu. 23:59 4071 Bolivia - Panama 3.05 3.15 2.30 1.53 1.32 1.27
Se disputa in SUA!


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3128 Brazilia - Costa Rica 1.15 6.85 15.50 0.00 4.70 1.04
lu. 23:59 3142 Columbia - Paraguay 1.60 3.60 5.65 1.10 2.18 1.21
vi. 23:59 1898 Columbia - Costa Rica 1.42 4.20 7.25 1.05 2.63 1.15
vi. 23:59 1900 Paraguay - Brazilia 8.75 4.80 1.32 3.07 1.02 1.11
ma. 23:59 1419 Brazilia - Columbia 1.65 3.50 5.10 1.11 2.05 1.21
ma. 23:59 2708 Costa Rica - Paraguay 3.50 3.15 2.10 1.64 1.25 1.27
Se disputa in SUA!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2791 Argentina - Castiga Copa America 2.75 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2793 Bolivia - Castiga Copa America 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2800 Brazilia - Castiga Copa America 3.25 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2801 Canada - Castiga Copa America 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2806 Chile - Castiga Copa America 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2807 Columbia - Castiga Copa America 13.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2809 Costa Rica - Castiga Copa America 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2812 Ecuador - Castiga Copa America 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2813 Jamaica - Castiga Copa America 200.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2814 Mexic - Castiga Copa America 12.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2820 Panama - Castiga Copa America 300.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2821 Paraguay - Castiga Copa America 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2830 Peru - Castiga Copa America 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2838 SUA - Castiga Copa America 15.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2839 Uruguay - Castiga Copa America 6.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2840 Venezuela - Castiga Copa America 90.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Copa America 2024! Rezultatele se vor omologa conform copaamerica.com!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3315 Darwin Nunez - Golgheter Copa America 2024 6.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3316 Eduardo Vargas - Golgheter Copa America 2024 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3317 Endrick - Golgheter Copa America 2024 20.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3318 Facundo Pellistri - Golgheter Copa America 2024 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3320 Federico Valverde - Golgheter Copa America 2024 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3321 Gabriel Martinelli - Golgheter Copa America 2024 20.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3322 Gianluca Lapadula - Golgheter Copa America 2024 60.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3324 Jhon Cordoba - Golgheter Copa America 2024 35.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3326 Julian Alvarez - Golgheter Copa America 2024 5.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3329 Lautaro Martinez - Golgheter Copa America 2024 5.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3332 Lionel Messi - Golgheter Copa America 2024 4.25 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3334 Luis Diaz - Golgheter Copa America 2024 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3340 Raphinha - Golgheter Copa America 2024 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3342 Rodrygo - Golgheter Copa America 2024 10.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3343 Vinicius Junior - Golgheter Copa America 2024 5.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Golgheter Copa America! Nu se iau in considerare golurile marcate din loviturile de departajare si autogolurile. In cazul in care sunt mai multi castigatori, toate pariurile vor fi castigatoare. Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2580 Argentina - Brazilia 1.80 7.00 2.45 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2581 Argentina - Mexic 1.30 17.00 3.70 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2593 Argentina - Uruguay 1.50 6.00 4.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2594 Mexic - Brazilia 4.50 5.50 1.50 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2639 Uruguay - Brazilia 2.50 13.00 1.60 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 2676 Mexic - Uruguay 3.30 4.00 1.80 0.00 0.00 0.00
1 - Echipa gazda va fi eliminata intr-o faza mai avansata a competiei. x - Ambele echipe vor fi eliminate in aceeasi faza a competitiei. 2 - Echipa oaspete va fi eliminata intr-o faza mai avansata a competiei. Rezultatele se vor omologa conform copaam
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 2202 Real Madrid - Atalanta 1.55 4.30 5.50 1.13 2.39 1.17
Un singur meci! Stadionul PGE Narodowy, Varsovia!
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1043 FCSB - Corvinul Hunedoara 1.35 4.65 7.45 1.04 2.83 1.11
Un singur meci! Stadionul Ghencea, Bucuresti!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1731 Manchester Utd - Fulham 1.60 4.10 4.70 1.14 2.17 1.16
sâ. 14:30 1732 Ipswich - Liverpool 6.40 4.90 1.37 2.75 1.06 1.09
sâ. 17:00 1733 Arsenal - Wolves 1.20 6.45 11.40 0.00 4.08 1.05
sâ. 17:00 1734 Everton - Brighton 2.40 3.30 2.70 1.38 1.47 1.23
sâ. 17:00 1735 Newcastle - Southampton 1.37 4.95 6.35 1.06 2.75 1.09
sâ. 17:00 1736 Nottingham - Bournemouth 2.55 3.35 2.50 1.43 1.42 1.22
sâ. 19:30 1737 West Ham - Aston Villa 2.40 3.45 2.60 1.40 1.47 1.21
du. 16:00 1738 Brentford - Crystal Palace 2.35 3.40 2.70 1.38 1.49 1.22
du. 18:30 1739 Chelsea - Manchester City 3.70 3.90 1.78 1.88 1.21 1.17
lu. 22:00 1752 Leicester - Tottenham 4.50 4.10 1.60 2.12 1.14 1.14
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 1800 Gremio - Fluminense 2.10 3.15 3.50 1.25 1.64 1.27
ma. 23:59 2204 Colo Colo - Junior 1.90 3.15 4.25 1.17 1.79 1.27
ma. 23:59 2208 San Lorenzo - Atletico Mineiro 2.50 3.05 2.85 1.36 1.46 1.29
mi. 23:59 1802 Penarol - The Strongest 1.25 5.30 12.80 0.00 3.71 1.10
mi. 23:59 1810 Talleres Cordoba - River Plate 3.05 3.05 2.35 1.51 1.31 1.29
mi. 23:59 2203 Botafogo RJ - Palmeiras 2.60 3.20 2.60 1.42 1.42 1.26
jo. 23:59 2206 Flamengo - Bolivar 1.15 7.60 15.80 0.00 5.08 1.04
jo. 23:59 2207 Nacional M. - Sao Paulo 2.75 3.10 2.55 1.44 1.39 1.28
Optimi de Finala! Tur!
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1819 Wehen - Mainz 4.95 3.85 1.62 2.14 1.13 1.18
vi. 19:00 1820 Wurzburg K. - Hoffenheim 9.70 6.10 1.23 3.71 1.01 1.06
sâ. 14:00 1837 Schott Mainz - Furth 13.80 8.15 1.13 5.07 0.00 1.01
sâ. 16:30 1842 Greifswalder FC - Union Berlin 12.00 6.70 1.18 4.26 0.00 1.04
sâ. 16:30 1844 Ingolstadt - Kaiserslautern 2.85 3.30 2.35 1.51 1.36 1.25
sâ. 16:30 1845 Osnabruck - Freiburg 5.55 4.05 1.55 2.32 1.11 1.18
sâ. 16:30 1848 RW Essen - RB Leipzig 10.30 7.80 1.17 4.39 1.01 1.02
du. 14:00 1856 Saarbrucken - Nurnberg 2.40 3.40 2.70 1.39 1.49 1.23
du. 16:30 1863 Bremer SV - Paderborn 8.80 5.40 1.28 3.31 1.02 1.08
du. 16:30 1864 Hansa Rostock - Hertha 3.35 3.40 2.05 1.67 1.27 1.23
du. 16:30 1865 Hildesheim - Elversberg 12.80 8.55 1.15 5.07 0.00 1.02
du. 16:30 1880 Teutonia Ottensen - Darmstadt 6.60 5.05 1.37 2.83 1.07 1.10
du. 19:00 1881 Dresda - Dusseldorf 2.95 3.35 2.25 1.55 1.33 1.24
du. 19:00 1882 Lotte - Karlsruher 11.20 7.35 1.17 4.39 0.00 1.03
du. 19:00 1883 Meppen - Hamburger SV 6.05 5.00 1.40 2.71 1.08 1.10
lu. 19:00 1895 Cottbus - Werder Bremen 5.05 4.00 1.60 2.21 1.13 1.18
lu. 21:45 1924 Braunschweig - Frankfurt 4.80 4.20 1.60 2.22 1.15 1.16
Turul I! Un singur meci!
+ 39 speciale







































































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2608 Barcelona G. - Bragantino 2.85 3.10 2.45 1.47 1.35 1.28
ma. 23:59 3779 Huachipato - RC Montevideo 2.00 3.25 3.75 1.23 1.72 1.27
ma. 23:59 3822 Rosario Central - Internacional RS 2.60 3.00 2.75 1.38 1.42 1.30
mi. 23:59 3794 Ind. del Valle - Boca Juniors 2.10 3.25 3.40 1.26 1.65 1.26
mi. 23:59 3806 Libertad Asuncion - Univ. Catolica 1.63 3.70 5.10 1.12 2.12 1.20
jo. 23:59 2617 Cerro Porteno - Atl. Paranaense 2.60 3.10 2.70 1.40 1.43 1.28
jo. 23:59 3795 LDU Quito - Always Ready 1.22 5.55 12.50 0.00 3.81 1.08
jo. 23:59 3821 Palestino - Cuiaba Esporte 2.35 3.15 2.95 1.33 1.51 1.27
1/16 Finala! Tur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3986 Inter Turku - VPS Vaasa 2.55 3.25 2.55 1.41 1.41 1.24
vi. 20:00 3987 AC Oulu - KUPS 4.25 3.75 1.70 1.97 1.16 1.18
sâ. 12:00 3988 Seinajoen JK - Haka 1.70 3.90 4.20 1.17 2.00 1.17
sâ. 19:00 3989 Lahti - Ilves 6.30 4.30 1.43 2.53 1.06 1.13
du. 16:00 3990 IF Gnistan - EIF 1.62 3.80 4.75 1.12 2.09 1.17
du. 16:00 3991 Mariehamn - HJK Helsinki 5.55 3.90 1.53 2.27 1.09 1.16
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 2697 Sandefjord - Ham Kam 1.95 3.70 3.60 1.26 1.81 1.23
jo. 22:15 2698 Lillestrom - Kfum 1.85 3.75 3.55 1.23 1.81 1.18
vi. 20:00 2699 Brann - Stromsgodset 1.33 5.70 7.55 1.07 3.22 1.10
vi. 20:00 2700 Odd - Kristiansund 1.95 3.80 3.50 1.28 1.80 1.21
vi. 20:00 2701 Sarpsborg 08 - Bodo/Glimt 4.15 4.35 1.70 2.10 1.21 1.17
vi. 22:15 2702 Tromso - Molde 3.00 3.45 2.15 1.59 1.31 1.21
du. 16:00 2703 Viking - Rosenborg 1.58 4.20 4.55 1.14 2.16 1.14
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1805 Zenit - Krasnodar 1.80 3.85 4.10 1.21 1.97 1.21
Un singur meci!





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:30 1053 Espanyol - Real Oviedo 1.95 3.15 4.00 1.19 1.74 1.27
Scor tur: 0-1
Promovare! Finala! Retur!
+ 39 speciale







































+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2585 Mjallby - Sirius 2.10 3.45 3.20 1.29 1.64 1.23
sâ. 16:00 3742 Elfsborg - IF Brommapojkarna 1.65 3.95 4.55 1.15 2.09 1.17
du. 15:00 2586 AIK - Kalmar 1.55 4.10 5.50 1.11 2.33 1.17
du. 15:00 3747 Varnamo - IFK Goteborg 2.80 3.25 2.40 1.49 1.37 1.25
du. 17:30 2587 GAIS - Hammarby 2.35 3.35 2.80 1.37 1.51 1.24
du. 17:30 3761 Malmo FF - Halmstads 1.17 6.95 12.30 0.00 4.40 1.04
lu. 20:00 2589 IFK Norrkoping - Djurgardens 4.35 3.80 1.70 2.01 1.16 1.19
lu. 20:00 2590 Vasteras SK - Hacken 2.75 3.55 2.30 1.53 1.38 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 14:00 1032 Henan Songshan L. - Qingdao Youth Island 1.35 4.60 6.60 1.03 2.68 1.09
ma. 14:35 1033 Nantong Zhiyun - Tianjin Tigers 3.10 3.20 2.10 1.56 1.26 1.21
ma. 14:35 1044 Sichuan Jiuniu - Zhejiang Professional 3.30 3.55 1.90 1.69 1.23 1.17
ma. 15:00 1046 Wuhan Three Towns - Shanghai Port 6.60 4.85 1.33 2.77 1.03 1.07
mi. 14:00 3194 Shanghai Shenhua - Meizhou Hakka 1.15 6.55 17.30 0.00 4.70 1.05
mi. 14:35 3196 Changchun YaTai - Shandong Taishan 4.60 3.85 1.58 2.07 1.11 1.14
mi. 14:35 3204 Qingdao Manatee - Chengdu Qianbao 4.65 3.60 1.62 2.01 1.11 1.17
mi. 15:00 3205 Beijing Guoan - Cangzhou 1.23 5.45 8.80 0.00 3.33 1.05
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3168 Future FC - Ismaily SC 2.40 2.80 3.25 1.28 1.49 1.34
du. 19:00 3171 Al Masry - Ceramica Cleopatra 2.50 3.00 2.90 1.35 1.46 1.30
du. 19:00 3172 Pyramids - Al Mokawloon 1.33 4.60 9.05 1.02 3.02 1.12
lu. 16:00 3192 National Bank - Al Mehalla 1.65 3.55 5.20 1.12 2.09 1.21
lu. 19:00 1309 El Daklyeh - Zed FC 6.15 3.40 1.60 2.17 1.08 1.23
lu. 19:00 1310 Pharco - Al Ittihad Al. 2.85 2.85 2.65 1.41 1.36 1.33
ma. 19:00 1925 Al Ahly - Zamalek 1.67 3.50 4.45 1.12 1.94 1.18
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1928 Derry City - Drogheda Utd 1.30 4.85 8.75 1.01 3.09 1.10
vi. 21:45 1930 Dundalk - Waterford 2.20 3.15 3.15 1.28 1.56 1.26
vi. 21:45 1939 Shelbourne - Galway Utd 2.20 2.90 3.45 1.24 1.56 1.30
vi. 21:45 1940 St Patricks - Bohemians 1.95 3.30 3.65 1.21 1.72 1.23
vi. 21:45 3207 Sligo - Shamrock 7.15 4.55 1.37 2.75 1.04 1.12





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 3184 KA Akureyri - Fram Reykjavik 1.88 3.95 3.40 1.26 1.81 1.17
du. 22:15 3778 Breidablik - Akranes 1.40 4.65 5.55 1.07 2.50 1.08
du. 22:15 3780 FH Hafnarfjordur - Fylkir R. 1.55 4.55 4.85 1.14 2.32 1.14
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2685 Sapporo - Yokohama Marinos 3.05 4.15 2.00 1.74 1.34 1.17
mi. 13:00 2603 Iwata - Tokyo Verdy 2.70 3.00 2.60 1.41 1.38 1.28
mi. 13:00 2604 Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 1.80 3.65 3.85 1.19 1.85 1.19
mi. 13:00 2605 Kyoto - Kashiwa Reysol 3.20 3.20 2.15 1.58 1.27 1.25
mi. 13:00 2606 Nagoya Grampus - Urawa Reds 2.85 3.10 2.40 1.47 1.34 1.26
mi. 13:00 2607 Sanfrecce Hiroshima - Niigata Albirex 1.50 4.05 5.65 1.08 2.34 1.15
mi. 13:00 2609 Vissel Kobe - Machida 2.10 3.20 3.30 1.26 1.61 1.24
mi. 13:00 2737 Cerezo Osaka - Sagan Tosu 1.72 3.65 4.25 1.16 1.94 1.19
mi. 13:00 2738 Kashima Antlers - Gamba Osaka 2.10 3.10 3.45 1.24 1.62 1.27
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1065 Brage - Sundsvall 1.63 3.90 4.55 1.14 2.08 1.16
du. 16:00 1166 Oddevold - Degerfors 3.15 3.25 2.25 1.58 1.32 1.27
du. 16:00 1176 Ostersunds - Utsiktens 2.30 3.30 3.00 1.34 1.56 1.26
du. 18:00 1178 Skovde - Sandvikens 3.40 3.35 2.05 1.67 1.26 1.24
du. 18:00 1179 Varbergs BOIS - Gefle 1.82 3.70 4.00 1.21 1.90 1.21
lu. 20:00 1070 Landskrona - Orgryte 1.75 3.50 4.30 1.16 1.91 1.21
lu. 20:00 1071 Orebro - Trelleborgs 2.10 3.60 3.05 1.31 1.63 1.21
lu. 20:00 1072 Osters - Helsingborgs 1.62 4.00 4.50 1.14 2.10 1.16





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1064 Progreso - Penarol 4.60 3.50 1.65 1.97 1.11 1.18
du. 16:00 1066 Liverpool M. - Boston River 2.13 3.25 3.30 1.27 1.62 1.26
du. 18:30 1067 Rampla Juniors - Miramar Misiones 2.55 3.00 2.60 1.36 1.38 1.25
du. 21:00 1068 Cerro Largo - Nacional M. 4.10 3.40 1.85 1.84 1.19 1.24
du. 23:30 1069 Montevideo Wanderers - CA River Plate 2.35 3.05 2.95 1.31 1.48 1.27
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1318 SK Lisen - Ostrava 5.40 4.35 1.48 2.39 1.09 1.13
du. 18:00 1320 Pogon Szczecin - Sigma Olomouc 1.97 3.50 3.35 1.25 1.69 1.20
du. 18:30 1317 Ludogorets - Slovan Bratislava 1.88 3.85 3.35 1.25 1.77 1.17
du. 18:30 1322 TSV Neudrossenfeld - SpVgg Bayreuth 3.45 4.10 1.80 1.85 1.24 1.15
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1326 Rez. Velez Sarsfield - Rez. Newells 1.57 3.50 5.35 1.07 2.09 1.18
du. 21:00 2601 Rez. Lanus - Rez. River Plate 2.95 3.05 2.25 1.48 1.28 1.24
Semifinale! Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:10 1339 Los Andes - Villa Dalmine 1.67 3.50 4.55 1.12 1.96 1.18
du. 22:00 1341 Midland - Canuelas 1.78 3.35 4.00 1.15 1.80 1.19
lu. 21:00 1328 Arg. Quilmes - Deportivo Merlo 1.70 3.10 5.00 1.09 1.89 1.23
lu. 21:00 2743 CA Fenix - Dep. Laferrere 2.10 3.10 3.20 1.24 1.56 1.23




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1340 Sp. Barracas - Real Pilar 2.80 3.15 2.30 1.47 1.32 1.22

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1338 Gutierrez - Argentino Monte Maiz 2.20 2.70 3.50 1.20 1.51 1.31
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1111 Gungahlin Utd - Yoogali SC 1.10 8.50 13.60 0.00 5.18 0.00
sâ. 23:59 1121 Tuggeranong Utd - Canberra Olympic 2.25 4.05 2.45 1.43 1.51 1.14




+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1162 Tin. WS Wanderers - Tin. Sydney 1.65 4.60 3.70 1.20 2.03 1.11
sâ. 23:59 1173 Blacktown - Rockdale 2.05 3.85 2.85 1.32 1.62 1.16
sâ. 23:59 1174 Sydney Utd - St George Saints 1.70 4.15 3.60 1.19 1.91 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1167 South Hobart - Glenorchy Knights 2.35 3.85 2.35 1.44 1.44 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1342 SWQ Thunder - Logan Lightning 2.40 3.90 2.35 1.47 1.45 1.15
sâ. 23:59 1343 St George Willawong - Broadbeach Utd 1.80 4.20 3.25 1.25 1.81 1.12
du. 11:00 1344 Caboolture - Southside Eagles 1.57 4.50 4.00 1.15 2.10 1.09




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1215 St Albans Saints - Hume City 5.80 4.70 1.38 2.57 1.06 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1244 Moreton City Excelsior - Gold Coast United 2.00 3.95 2.85 1.31 1.64 1.14





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 3670 Zhodino - Isloch 1.50 3.90 6.35 1.07 2.39 1.18
du. 20:00 3972 Dinamo Minsk - Neman G. 2.25 3.15 3.15 1.30 1.56 1.27
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3292 Ituano - Brusque 2.10 3.10 3.45 1.24 1.62 1.27
du. 22:00 1261 Chapecoense SC - Paysandu 2.30 2.90 3.20 1.27 1.51 1.30
du. 23:59 3294 Vila Nova - Goias 2.45 2.85 2.95 1.30 1.44 1.30
lu. 23:59 3781 Sport Recife - Gremio Novorizontino 1.65 3.40 4.75 1.10 1.96 1.19
ma. 23:59 3295 America MG - Avai 1.63 3.45 4.85 1.10 2.00 1.18
ma. 23:59 3296 Amazonas - Coritiba 2.90 2.70 2.55 1.38 1.30 1.32
ma. 23:59 3782 Mirassol - Santos AP 2.75 2.75 2.60 1.36 1.32 1.30
ma. 23:59 3783 Ponte Preta - Ceara 2.65 2.80 2.65 1.35 1.35 1.29
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1136 Londrina - Botafogo PB 2.40 2.85 2.90 1.29 1.42 1.27
du. 22:30 1145 Sao Jose - Ypiranga FC 2.40 2.95 2.80 1.31 1.42 1.25
du. 23:59 1146 Sao Bernardo - Figueirense 1.75 3.10 4.65 1.11 1.84 1.23
du. 23:59 1147 Volta Redonda RJ - Caxias 1.80 3.20 4.15 1.14 1.79 1.22
lu. 23:59 1156 ABC RN - Remo PA 2.05 3.10 3.35 1.22 1.59 1.23
lu. 23:59 1159 Aparecidense - Nautico 2.25 2.95 3.15 1.26 1.51 1.27
mi. 23:59 1164 Tombense FC/MG - Caxias 1.98 2.95 3.90 1.17 1.66 1.27
mi. 23:59 1168 Sampaio Correa - Athletic Club 2.85 2.95 2.45 1.44 1.33 1.28
mi. 23:59 1170 Ferroviario - Ferroviaria 2.30 3.05 2.95 1.30 1.48 1.25
jo. 23:59 1181 Confianca - CSA AL 1.98 3.05 3.75 1.19 1.67 1.26
Faza Grupelor!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1353 Sao Raimundo RR - Humaita AC 1.25 5.40 8.00 0.00 3.19 1.05
sâ. 23:59 1354 Portuguesa RJ - Audax Rio EC RJ 1.55 3.40 5.85 1.05 2.13 1.19
sâ. 23:59 1355 Rio Branco AC - Trem 2.25 2.95 3.05 1.26 1.48 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1367 (F) Internacional - (F) Sao Paulo 3.25 3.15 2.10 1.58 1.25 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1368 Camboriu FC - CA Tubarao SC 2.20 2.95 3.15 1.25 1.51 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 1192 Forge FC Hamilton - Valour FC 1.47 4.00 5.55 1.06 2.30 1.13
du. 23:59 1196 Vancouver Langley - HFX Wanderers 2.20 3.20 2.90 1.29 1.51 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 1369 Nanjing City - Cangzhou 3.00 3.30 2.25 1.56 1.32 1.25
1/16 Finala! Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1371 San Marcos Arica - Cobreloa 2.45 3.10 2.85 1.35 1.47 1.28
1/16 Finala! Tur!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1373 Langfang Glory City FC - Shandong Taishan B 1.95 3.10 3.85 1.19 1.70 1.26
du. 11:00 1376 Shenzhen Juniors - Guandong GZ-Power FC 3.25 3.20 2.05 1.60 1.24 1.22
du. 13:00 1381 Hainan Star - Ganzhou Ruishi 3.80 3.55 1.80 1.82 1.18 1.18
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1379 (F) Guangdong Wfc - (F) Jiangsu Wuxi 2.15 3.00 3.20 1.24 1.53 1.25
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1252 Incheon - Pohang 2.55 3.05 2.70 1.37 1.42 1.27
du. 12:00 1253 Jeju Utd - Ulsan 3.70 3.65 1.90 1.82 1.24 1.22
ma. 13:30 2622 Gimcheon Sangmu - Daejeon 1.90 3.35 3.75 1.20 1.75 1.22
ma. 13:30 2748 Suwon - Gwangju 2.85 3.30 2.30 1.51 1.34 1.23
mi. 13:30 2749 Seoul - Gangwon 2.10 3.20 3.30 1.26 1.61 1.24













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1259 Ansan Greeners - Cheonan City 2.65 3.05 2.60 1.40 1.39 1.27
du. 13:00 1263 Bucheon - Cheongju 2.25 2.90 3.20 1.25 1.51 1.28
du. 13:00 1267 Gimpo Citizen - Busan 4.00 3.25 1.90 1.78 1.19 1.25
ma. 13:30 2753 Gyeongnam - Anyang 2.65 3.25 2.35 1.45 1.35 1.21
ma. 13:30 2754 Jeonnam D. - Suwon B. 3.10 3.20 2.10 1.56 1.26 1.21
ma. 13:30 2755 Seongnam I. - Chungnam Asan 2.25 3.05 2.95 1.28 1.48 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1490 Hwaseong FC - Changwon City 1.90 3.30 3.70 1.19 1.73 1.22
du. 10:00 1491 Gangneung City FC - Gimhae FC 2.95 2.90 2.35 1.45 1.29 1.27
du. 10:00 1494 Siheung Citizen - Busan 1.28 4.95 7.90 1.01 3.01 1.07
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1387 Loyola FC - Taguig FC 6.00 5.50 1.33 2.84 1.06 1.06
du. 14:00 1388 Tuloy FC - Davao Aguilas 19.40 11.40 1.03 7.11 0.00 0.00





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 2623 JaPS - KaPa Kapylan Pallo 2.00 3.55 3.05 1.27 1.62 1.17
sâ. 16:00 2761 FF Jaro - Jippo 1.72 3.35 4.35 1.13 1.87 1.20
sâ. 16:00 2762 KTP - PK-35 1.50 4.10 5.00 1.09 2.23 1.12
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1412 OTP FC - Tornion Pallo 47 4.40 4.20 1.57 2.13 1.13 1.12
du. 18:30 1493 Japs/47 - Lahden Reipas 6.00 4.50 1.40 2.55 1.06 1.10
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1944 Al Hussein - Al Salt 1.30 4.30 9.25 0.00 2.91 1.11
Semifinale! Un singur meci!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1389 Fuglafjordur - B36 Torshavn 13.60 6.80 1.15 4.49 0.00 1.03
du. 17:00 1390 Runavik - Streymur 1.35 4.65 7.45 1.04 2.83 1.11
du. 17:00 1391 Vikingur Gota - Toftir 1.10 7.90 18.40 0.00 5.47 1.01
du. 19:00 1392 HB Torshavn - Klaksvik 2.50 3.45 2.50 1.44 1.44 1.21
lu. 21:00 2565 Skala IF - 07 Vestur Sorvagur 2.00 3.65 3.05 1.28 1.64 1.17
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:45 1945 Athlone Town - Treaty United 2.00 3.15 3.40 1.21 1.62 1.22
vi. 22:45 1946 Cobh - UC Dublin 3.80 3.25 1.85 1.73 1.17 1.21
vi. 22:45 1947 Cork City - Bray 1.52 3.65 5.60 1.06 2.19 1.16
vi. 22:45 1948 Kerry FC - Wexford 3.45 3.30 1.93 1.67 1.21 1.20
vi. 22:45 1949 Longford - Finn Harps 2.75 3.05 2.40 1.43 1.33 1.24
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1401 Reynir Sandgerdi - KF Fjallabyggd 2.00 3.85 2.90 1.30 1.64 1.15
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1411 Ellidi - Augnablik 12.80 7.20 1.12 4.56 0.00 0.00
du. 17:00 1434 IH Hafnarfjordur - UMF Vidir 6.05 5.45 1.33 2.84 1.06 1.06
du. 17:00 1435 KFK Kopavogur - Hviti Riddarinn 2.10 3.90 2.65 1.35 1.56 1.14
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1403 (F) Grindavik - (F) Fjardab/Hottur/Leiknir 2.15 3.90 2.65 1.37 1.56 1.15
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1279 Blaublitz Akita - Shimizu S-Pulse 3.90 3.25 1.85 1.76 1.17 1.22
du. 13:00 1280 Tokushima - Mito 2.35 2.90 3.05 1.29 1.47 1.29
mi. 13:00 2764 V-Varen Nagasaki - Iwaki FC 2.20 3.20 2.90 1.29 1.51 1.21
sâ. 12:00 2765 Roasso Kumamoto - Ehime 1.93 3.35 3.40 1.21 1.67 1.19
sâ. 13:00 2766 Kusatsu - Fujieda MYFC 2.90 3.05 2.30 1.47 1.30 1.24
sâ. 13:00 2767 Oita Trinita - Kofu 2.85 3.20 2.25 1.49 1.31 1.22
sâ. 13:00 2768 Vegalta Sendai - Tochigi 1.68 3.40 4.55 1.11 1.93 1.19




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1436 Fukushima United - FC Osaka 2.55 2.90 2.75 1.34 1.40 1.28
sâ. 23:59 1437 Kanazawa - Giravanz Kitakyushu 2.20 3.00 3.20 1.26 1.53 1.26
sâ. 23:59 1473 Vanraure Hachinohe - Yscc Yokohama 1.73 3.30 4.55 1.12 1.89 1.22
du. 12:00 1474 Azul Claro Numazu - Nara Club 1.95 3.20 3.70 1.20 1.70 1.24
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1582 (F) Yokohama FC Seagulls - (F) Bunnys Gunma 1.08 7.55 19.40 0.00 5.38 0.00
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 4004 FK Atyrau - Tobol Kostanay 2.15 3.15 3.25 1.27 1.58 1.26
du. 16:00 4005 Zhenis Nur Sultan - FC Ordabasy 5.80 3.85 1.52 2.29 1.08 1.17
du. 18:00 4006 Aktobe - Shakhter Karagandy 1.28 4.50 9.40 0.00 3.01 1.09
du. 18:00 4307 FK Turan - Elimai FC 3.95 3.25 1.85 1.77 1.17 1.22
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3350 Kauno Zalgiris - Hegelmann Litauen 2.70 3.15 2.50 1.44 1.38 1.26
du. 16:00 3362 FA Siauliai - Banga Gargzdai 2.00 3.15 3.75 1.21 1.69 1.27
du. 18:00 3373 Zalgiris - Suduva 1.25 5.10 9.40 0.00 3.27 1.07




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3445 Selangor - Perak 1.12 7.10 13.10 0.00 4.56 0.00
du. 16:00 3449 Kelantan United - PDRM 3.20 3.65 1.95 1.69 1.26 1.18
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 2602 Maghreb Fes - FAR Rabat 7.80 4.50 1.37 2.83 1.04 1.13
Semifinale! Un singur meci!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2359 Puebla - Santos Laguna 2.35 3.50 2.70 1.39 1.51 1.22
vi. 23:59 2360 Queretaro - Tijuana 2.05 3.40 3.35 1.27 1.67 1.23
vi. 23:59 2386 Juarez - Atlas 2.20 3.40 3.00 1.32 1.58 1.23
sâ. 23:59 2396 Atl. San Luis - Club America 4.00 3.85 1.75 1.94 1.19 1.18
sâ. 23:59 2408 Guadalajara - Toluca 2.30 3.25 2.95 1.33 1.53 1.25
sâ. 23:59 2455 Tigres - Necaxa 1.43 4.60 6.10 1.08 2.60 1.12
sâ. 23:59 2463 Cruz Azul - Mazatlan 1.38 4.80 6.80 1.06 2.79 1.11
du. 21:00 2464 Pumas - Leon 1.83 3.75 3.75 1.22 1.86 1.19
du. 23:59 2465 Pachuca - Monterrey 2.20 3.50 2.95 1.34 1.58 1.22



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1513 (F) Fyllingsdalen - (F) Honefoss 3.75 3.90 1.70 1.89 1.17 1.13




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1690 Orn-Horten - Vard Haugesund 2.00 3.60 3.00 1.27 1.62 1.16
du. 16:00 1691 Viking 2 - Kvik Halden 1.25 5.75 7.95 1.02 3.30 1.05
du. 16:30 1692 Brattvaag - Flekkeroy 1.67 3.95 4.05 1.16 1.98 1.15
du. 17:00 1694 Hodd - Sotra 1.55 4.10 4.70 1.11 2.17 1.13
du. 17:00 1700 Jerv - Lysekloster 1.58 4.15 4.25 1.13 2.08 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1689 Gjovik-Lyn - Alta 4.25 4.50 1.53 2.16 1.13 1.09
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1504 Djerv 1919 - Aasane Fotball 2 1.75 4.15 3.35 1.22 1.84 1.12
du. 16:00 1505 Elverum - Kongsvinger 2 1.68 4.20 3.60 1.19 1.92 1.11
du. 16:00 1506 Oppsal IF - Skeid Fotball 2 1.25 5.80 7.25 1.02 3.19 1.03
du. 16:30 1512 Floya - Bodo/Glimt 2 1.05 9.05 35.00 0.00 7.12 0.00
du. 17:00 1516 Byaasen - Stromsgodset 2 1.67 4.45 3.50 1.20 1.94 1.10
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12