Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:35 2700 Hsieh S / Strycova B - Carter H / Stefani L 1.20 0.00 5.20 0.00 0.00 0.00
sâ. 17:00 1000 Villarreal - Eibar 1.70 4.05 5.75 1.20 2.38 1.31
sâ. 17:00 2701 CSKA Moscova - Magnitogorsk 1.75 4.40 4.50 1.25 2.22 1.26
sâ. 19:00 1002 Besiktas - Antalyaspor 1.75 4.30 4.95 1.24 2.30 1.29
sâ. 19:00 2702 (F) Buducnost - (F) CSKA Moscova 3.55 9.70 1.60 2.60 1.37 0.00
sâ. 19:30 1003 Dortmund - Monchengladbach 1.70 4.45 5.10 1.23 2.38 1.28
sâ. 21:45 1006 CSU Craiova - Voluntari 1.65 4.20 6.30 1.18 2.52 1.31
sâ. 21:45 2703 Gran Canaria - Bilbao Basket 1.30 21.00 5.20 1.22 4.17 0.00
sâ. 22:00 1011 Arsenal - West Ham 1.60 4.40 5.90 1.17 2.52 1.26
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
+ 41 speciale









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 2806 ACS Sepsi - Viitorul C. 2.40 3.10 3.15 1.34 1.55 1.32
sâ. 21:45 2824 CSU Craiova - Voluntari 1.58 4.00 6.00 1.12 2.38 1.21
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 5095 Rapid B. - Turris T. Magurele 2.10 3.25 3.25 1.26 1.61 1.24






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 5098 Everton - West Brom 1.58 4.10 6.10 1.13 2.43 1.22
sâ. 17:00 5099 Leeds United - Fulham FC 1.73 3.80 4.90 1.18 2.12 1.24
sâ. 19:30 5100 Manchester Utd - Crystal Palace 1.35 5.20 8.60 1.06 3.21 1.13
sâ. 22:00 5101 Arsenal - West Ham 1.58 4.25 5.70 1.14 2.41 1.20
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 4983 RC Lens - Bordeaux 2.35 3.05 3.25 1.31 1.56 1.32
sâ. 22:00 4984 Rennes - Monaco 2.35 3.25 3.10 1.35 1.57 1.30
+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 2829 Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld 1.92 3.80 3.85 1.26 1.89 1.24
sâ. 16:30 2830 FC Koln - Hoffenheim 2.55 3.50 2.55 1.46 1.46 1.24
sâ. 16:30 2831 Stuttgart - Freiburg 2.20 3.45 3.15 1.33 1.63 1.26
sâ. 16:30 2832 Union Berlin - Augsburg 2.35 3.10 3.10 1.32 1.53 1.30
sâ. 16:30 2833 Werder Bremen - Hertha Berlin 2.65 3.40 2.70 1.47 1.49 1.30
sâ. 19:30 2834 Dortmund - Monchengladbach 1.65 4.25 4.90 1.18 2.25 1.20
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 5135 Fiorentina - Torino 1.90 3.70 4.10 1.24 1.93 1.26
sâ. 21:45 5136 Verona - Roma 4.00 3.70 1.93 1.90 1.26 1.26
+ 51 speciale



















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 5144 Villarreal - Eibar 1.63 3.90 5.50 1.14 2.26 1.22
sâ. 19:30 5143 Getafe - Osasuna 1.95 3.15 4.15 1.19 1.77 1.29
sâ. 22:00 5145 Celta Vigo - Valencia 2.15 3.40 3.35 1.30 1.67 1.27
+ 30 speciale






























+ 29 speciale





























+ 29 speciale





























+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 1164 FC Bkma Yerevan - Lori Vanadzor 4.65 4.05 1.60 2.14 1.14 1.15
sâ. 15:30 1171 Shirak Gyumri - Alashkert 2.95 3.60 2.15 1.61 1.33 1.21
sâ. 18:30 1187 Ararat Yerevan - Sevan FC 1.35 4.80 7.65 1.04 2.92 1.11
Optimi de finala! Un singur meci!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1189 St George Willawong - Taringa Rovers Sfc 1.38 4.80 6.00 1.06 2.64 1.09


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3931 Adamstown Rosebud - Maitland FC 5.45 4.60 1.43 2.47 1.08 1.10
sâ. 23:59 3932 Hamilton Olympic - Edgeworth FC 4.70 4.15 1.55 2.18 1.12 1.13
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1206 Wollongong Wolves - Sydney Olympic 2.25 3.70 2.60 1.39 1.51 1.17
sâ. 23:59 1207 Sydney United - Marconi Stallion 2.20 3.65 2.70 1.36 1.54 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3933 Sunshine Coast Wanderers - Moreton Bay Utd 2.50 4.05 2.20 1.53 1.41 1.14


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3940 VfB Hohenems - RW Rankweil 1.18 6.60 9.90 0.00 3.92 1.02
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 5190 RB Salzburg - Altach 1.10 8.55 14.00 0.00 5.26 0.00
sâ. 18:00 5191 Sturm Graz - Rapid Vienna 4.00 3.80 1.83 1.93 1.22 1.22
sâ. 18:00 5192 WSG Tirol - LASK Linz 6.75 4.60 1.43 2.71 1.08 1.14
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:25 1373 SV Horn - Liefering 4.50 4.30 1.60 2.18 1.15 1.14


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3942 SK Bischofshofen - TSV St. Johann 1.80 3.70 3.65 1.20 1.82 1.17
sâ. 18:00 3948 Pinzgau Saalfelden - Wals-Grunau 1.43 4.35 5.85 1.07 2.47 1.11
sâ. 18:00 3949 SAK 1914 - SV Kuchl 3.20 3.65 1.95 1.69 1.26 1.18
sâ. 18:00 3950 SV Grodig - Austria Salzburg 3.30 3.50 1.95 1.68 1.24 1.19
sâ. 18:00 3951 SV Seekirchen - FC Anif 2.65 3.45 2.30 1.48 1.37 1.19
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3944 Wacker Innsbruck II - Swarovski Wattens 1.30 5.15 7.30 1.03 2.99 1.07
sâ. 17:30 3945 FC Kufstein - SV Worgl 2.65 3.45 2.30 1.48 1.37 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3943 SV Ried II - Union Gurten 5.90 5.00 1.38 2.68 1.07 1.08
sâ. 19:00 3953 Stadl Paura - Sturm Graz II 2.80 3.75 2.10 1.59 1.33 1.16
sâ. 20:00 3955 Weindorf St Anna - Bad Gleichenberg 2.20 3.65 2.70 1.36 1.54 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 3946 SV Leobendorf - Marchfeld D. 2.55 3.65 2.30 1.49 1.40 1.17
sâ. 17:30 3947 SV Stripfing - Bruck/Leitha 1.55 3.95 4.95 1.10 2.17 1.14












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3941 FK Gabala - Keshla FK 2.50 3.15 2.75 1.38 1.45 1.27
sâ. 18:15 3952 Sumgayit - Sabayil 1.95 3.45 3.60 1.23 1.74 1.23





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2229 FC Vitebsk - Belshina Bobruisk 2.10 3.20 3.45 1.26 1.64 1.27
sâ. 16:00 2235 FC Dynamo Brest - Energetik Bgu 1.60 3.85 4.45 1.12 2.04 1.14
sâ. 18:00 2238 FC Gorodeya - Torpedo Zhodino 5.30 4.05 1.55 2.27 1.11 1.16
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 3959 Rez. Slavia Mozyr - Rez. Shakhter Soligorsk 12.70 6.60 1.15 4.30 0.00 1.02
sâ. 16:00 3960 Rez. Isloch - Rez. Dinamo Minsk 2.75 3.45 2.25 1.51 1.35 1.20






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:15 5223 Oostende - OH Leuven 2.00 3.75 3.30 1.29 1.74 1.21
sâ. 19:30 5224 Royal Mouscron - Gent 4.60 3.90 1.70 2.09 1.17 1.20
sâ. 21:45 5231 Waasland-Beveren - Anderlecht 6.90 4.75 1.42 2.79 1.08 1.14





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:45 1435 Union Saint-Gilloise - RFC Seraing 1.60 3.75 5.05 1.11 2.13 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 1272 Slaven Zivinice - Zvijezda Gradacac 2.35 3.30 2.70 1.36 1.47 1.22












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 3961 Doboj Kakanj - FK Velez Mostar 2.85 3.40 2.30 1.53 1.36 1.23
sâ. 19:00 3963 Radnik Bijeljina - Olimpic Sarajevo 1.65 3.75 5.00 1.13 2.12 1.20
sâ. 21:00 3962 FK Zeljeznicar - FK Krupa 1.25 5.30 11.00 0.00 3.54 1.09
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1438 Bragantino SP - Ceara CE 2.20 3.20 3.20 1.29 1.58 1.26
sâ. 23:59 1439 Fortaleza CE - Internacional RS 2.70 2.90 2.65 1.38 1.37 1.30
sâ. 23:59 1441 Atletico GO - Atletico MG 4.80 3.50 1.70 2.00 1.13 1.22
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 1436 America Mineiro MG - Figueirense 1.55 3.60 6.35 1.07 2.27 1.21
sâ. 23:59 1437 Cuiaba Esporte MT - Oeste SP 1.55 3.55 6.90 1.07 2.32 1.23
sâ. 23:59 1440 Ponte Preta - Operario PR 1.85 3.05 4.50 1.14 1.80 1.27
sâ. 23:59 1442 CSA AL - Cruzeiro 4.00 3.10 1.95 1.73 1.19 1.27
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 3964 Sao Bento SP - Volta Redonda RJ 3.10 3.00 2.25 1.51 1.27 1.26
sâ. 23:00 3965 Treze PB - Jacuipense BA 1.95 3.15 3.70 1.19 1.68 1.24
sâ. 23:59 1274 Manaus Fc/Am - Santa Cruz PE 3.00 3.00 2.30 1.49 1.29 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:45 5242 Beroe Stara Zagora - Cherno More Varna 1.75 3.65 4.25 1.17 1.94 1.20
sâ. 21:00 5243 Levski Sofia - CSKA 1948 2.15 3.25 3.25 1.28 1.61 1.26
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 2105 Banik Ostrava - Pardubice 1.65 3.85 5.20 1.14 2.19 1.21
sâ. 17:30 2106 SFC Opava - Ceske Budejovice 2.85 3.20 2.45 1.49 1.37 1.28
sâ. 20:00 2108 Bohemians 1905 - FC Viktoria Plzen 3.95 3.50 1.85 1.84 1.20 1.22
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 1829 Dukla Praga - Trinec 1.25 5.45 10.40 1.01 3.54 1.08
sâ. 17:30 1830 Viktoria Zizkov - Hradec Kralove 1.95 3.45 3.60 1.23 1.74 1.23
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 3973 Dolni Benesov - Slavia Kromeriz 4.10 4.20 1.62 2.05 1.16 1.13
sâ. 16:30 3975 Sfk Vrchovina - Sigma Olomouc B 2.45 3.65 2.40 1.45 1.43 1.18
sâ. 16:30 3976 Slovan Rosice - Odra Petrkovice 1.75 4.00 3.60 1.21 1.88 1.14
sâ. 16:30 3977 Uhersky Brod - Frydek Mistek 4.20 3.90 1.65 2.00 1.15 1.15
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 4008 Domazlice - Admira Prague 1.75 4.25 3.40 1.23 1.87 1.12
sâ. 17:00 4009 Slovan Velvary - FK Teplice B 1.43 5.10 4.90 1.11 2.47 1.07
sâ. 17:00 4010 Usti N Orlici - FK Prepere 1.95 4.35 2.85 1.33 1.70 1.12
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1474 U19 Ceske Budejovice - U19 Mlada Boleslav 2.00 3.80 3.00 1.30 1.66 1.16
sâ. 14:15 1475 U19 Banik Ostrava - U19 Slavia P. 3.05 4.60 1.80 1.82 1.28 1.10
+ 28 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:35 4005 Beijing Guoan FC - Qingdao Hainiu 1.25 5.60 8.95 1.01 3.41 1.06
sâ. 15:00 4006 Shanghai Sipg - Chongqing Lifan 1.28 5.20 8.60 1.02 3.21 1.08
Optimi de finala! Un singur meci!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 4897 Heilongjiang Lava Spring - Kunshan FC 2.90 3.45 2.15 1.56 1.31 1.20
sâ. 14:35 4898 Shaanxi Changan - Hangzhou Greentown 3.85 3.35 1.85 1.77 1.18 1.21
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:30 2004 Pafos FC - Ethnikos A. 1.60 3.65 5.50 1.10 2.17 1.20
sâ. 20:30 2022 AEL Limassol - Karmiotissa 1.30 5.05 9.95 1.02 3.32 1.12





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 4024 Boyaca Patriotas - Envigado FC 2.05 3.10 3.70 1.22 1.67 1.28
sâ. 23:59 4029 Dep. Pereira - Indep. Santa Fe 3.20 3.00 2.30 1.53 1.29 1.30
sâ. 23:59 4031 Alianza Petrolera - Indep. Medellin 2.45 3.10 2.85 1.35 1.47 1.28
sâ. 23:59 4033 Millonarios FC - Once Caldas 2.20 3.05 3.35 1.27 1.58 1.29












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 4026 Leones FC - Valledupar FC 1.82 3.40 4.25 1.17 1.87 1.24
sâ. 23:00 4027 Real Cartagena - Orsomarso 1.80 3.50 4.20 1.18 1.89 1.22
sâ. 23:15 4028 Club Cortulua - Atletico FC 1.53 3.90 5.90 1.09 2.32 1.18












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2197 FC Seoul - Daegu 3.25 3.50 2.05 1.67 1.28 1.22
sâ. 23:59 2199 Gangwon - Suwon Samsung 2.35 3.30 2.85 1.36 1.51 1.25
sâ. 23:59 2200 Incheon United - Ulsan Hyundai 6.75 3.90 1.50 2.45 1.07 1.19
sâ. 23:59 2202 Jeonbuk Hyundai - Busan I Park 1.38 4.65 7.40 1.05 2.83 1.13
sâ. 23:59 2230 Pohang Steelers - Sangju Sangmu 1.85 3.55 3.90 1.20 1.84 1.22
sâ. 23:59 2236 Seongnam Ilhwa - Gwangju 2.40 2.90 3.05 1.30 1.47 1.30












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 4030 Sporting San Jose - Dep. Saprissa 3.45 3.60 1.95 1.74 1.25 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 5309 HNK Gorica - Istra 1961 1.48 4.05 6.55 1.07 2.48 1.17
sâ. 20:05 5310 Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 1.25 5.00 10.00 0.00 3.30 1.08
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 2189 Hrvatski Dragovoljac - Inter Zapresic 2.70 3.30 2.35 1.47 1.36 1.22
sâ. 17:30 2191 NK Dubrava - Opatija 2.25 3.35 2.80 1.33 1.51 1.21
sâ. 17:30 2192 NK Junak Sinj - Dugopolje 3.00 3.20 2.20 1.53 1.29 1.23
sâ. 17:30 2196 NK Rudes - Bijelo Brdo 1.90 3.30 3.75 1.19 1.74 1.22
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 5308 FC Midtjylland - Lyngby BK 1.28 5.55 9.75 1.03 3.50 1.10
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2662 Kolding IF - HB Koge 2.70 3.30 2.45 1.47 1.39 1.25
sâ. 14:30 2663 Silkeborg IF - Esbjerg fB 2.75 3.45 2.35 1.51 1.38 1.23
sâ. 15:00 2664 Viborg FF - Skive IK 1.60 3.85 4.65 1.12 2.09 1.15


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 4041 Aarhus Fremad - Vsk Arhus 1.45 4.15 5.90 1.06 2.41 1.13
sâ. 15:00 4042 Brabrand IF - Middelfart 2.25 3.30 2.85 1.32 1.51 1.22
sâ. 15:00 4043 Jammerbugt FC - Dalum IF 1.40 4.50 6.10 1.06 2.56 1.10
sâ. 16:00 4045 BK Frem - Holstebro BK 1.65 3.90 4.35 1.15 2.04 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 4040 KFUM Roskilde - AB Gladsaxe 2.80 3.45 2.20 1.53 1.33 1.20
sâ. 15:00 4044 Taarnby - Nykobing FC 7.75 4.95 1.30 2.99 1.02 1.08
sâ. 16:00 4046 Bronshoj BK - FA 2000 1.75 3.60 4.00 1.17 1.88 1.18
sâ. 16:00 4047 Skovshoved IF - Vanlose 2.70 3.20 2.40 1.45 1.36 1.23
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:30 1360 Orense SC - SD Aucas 2.65 3.30 2.50 1.46 1.41 1.25
sâ. 23:59 1350 CS Emelec - LDU Quito 2.35 3.30 2.85 1.36 1.51 1.25












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:30 4064 Tanta FC - FC Masr 2.50 2.80 3.10 1.31 1.46 1.34
sâ. 21:00 4077 Al Ahly Cairo - Misr Lel Makasa 1.50 3.75 6.80 1.06 2.39 1.19
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 4063 FC Basel II - FC Koniz 3.15 3.80 1.90 1.71 1.25 1.15
sâ. 17:00 4065 Breitenrain - Juventus Zurich 2.25 3.70 2.60 1.39 1.51 1.17
sâ. 17:00 4066 FC Bavois - Stade Nyonnais 2.45 3.55 2.45 1.44 1.44 1.19
sâ. 17:00 4067 SC Cham - FC Sion II 2.10 3.65 2.85 1.32 1.58 1.17
sâ. 18:00 4071 Munsingen - SC Bruhl 5.55 4.35 1.45 2.41 1.08 1.12
sâ. 18:00 4073 Rapperswil Jona - Black Stars 1.90 3.90 3.15 1.26 1.73 1.15
sâ. 18:30 4075 Yverdon - FC Zurich II 1.20 6.60 9.90 1.01 3.92 1.04
sâ. 18:45 4076 Bellinzona - Etoile Carouge 2.30 3.75 2.50 1.41 1.49 1.16












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 2667 Schaffhausen - Chiasso 2.05 3.65 3.15 1.30 1.67 1.20
sâ. 18:30 2668 Kriens - Neuchatel Xamax 2.40 3.60 2.60 1.43 1.49 1.21
sâ. 19:30 2669 Aarau - Wil 1900 2.20 3.80 2.75 1.38 1.58 1.19






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 1595 FC Lugano - FC Luzern 2.25 3.25 3.15 1.32 1.58 1.27
sâ. 20:00 1601 Young Boys - FC Zurich 1.30 5.25 8.30 1.03 3.18 1.09












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 4087 FC Kuressaare - Tallinna JK Legion 3.10 3.55 2.10 1.64 1.31 1.21






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2203 FC Ilves - Haka V. 1.68 3.85 4.90 1.16 2.13 1.21
sâ. 17:00 2204 HIFK - IFK Mariehamn 2.00 3.50 3.40 1.26 1.71 1.22
sâ. 17:00 2205 Inter Turku - Seinajoen JK 1.65 3.85 4.90 1.14 2.13 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 4098 Kiffen - EPS 2.05 3.30 3.25 1.25 1.62 1.22
sâ. 15:00 4101 PK-35 - Japs 1.70 3.90 4.05 1.17 1.97 1.16
sâ. 15:00 4105 VIFK - FC Kiisto 1.65 4.25 3.85 1.18 2.00 1.12
sâ. 16:00 4106 GBK Kokkola - JBK Pietarsaari 2.30 3.55 2.60 1.38 1.49 1.18
sâ. 16:00 4107 NJS Nurmijarven - Pkku 1.70 4.00 3.80 1.18 1.93 1.14
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 5363 Clermont - Toulouse 2.05 3.10 3.85 1.22 1.70 1.30
sâ. 20:00 5364 AC Havre - Niort 1.90 3.10 4.35 1.17 1.79 1.28
sâ. 20:00 5365 Caen - FC Chambly 1.80 3.30 4.85 1.15 1.94 1.27
sâ. 20:00 5366 Chateauroux - SC Amiens 2.90 2.90 2.50 1.44 1.33 1.30
sâ. 20:00 5367 Dunkerque - Valenciennes 2.85 3.00 2.60 1.45 1.38 1.32
sâ. 20:00 5368 Grenoble - AC Ajaccio 2.25 2.95 3.35 1.26 1.55 1.31
sâ. 20:00 5369 Paris FC - Nancy 2.25 2.95 3.50 1.26 1.58 1.33
sâ. 20:00 5370 Pau FC - Guingamp 3.35 3.05 2.25 1.58 1.28 1.31
sâ. 20:00 5371 Sochaux - Rodez Aveyron 2.20 2.95 3.50 1.25 1.58 1.31






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 5377 Hannover 96 - Karlsruher 1.65 3.70 4.85 1.13 2.08 1.19
sâ. 14:00 5378 Kickers Wurzburg - Erzgebirge Aue 2.40 3.25 2.90 1.37 1.52 1.27
sâ. 14:00 5379 SV Sandhausen - Darmstadt 2.40 3.25 2.90 1.37 1.52 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 5380 Bayern Munich II - Turkgucu Ataspor 2.45 3.30 2.70 1.39 1.47 1.25
sâ. 15:00 5381 FSV Zwickau - Unterhaching 2.35 3.35 2.80 1.37 1.51 1.24
sâ. 15:00 5382 Hansa Rostock - MSV Duisburg 2.05 3.40 3.35 1.27 1.67 1.23
sâ. 15:00 5383 Meppen - 1860 Munchen 2.85 3.30 2.35 1.51 1.36 1.25
sâ. 15:00 5384 SV Wehen Wiesbaden - SC Verl 1.80 3.60 4.05 1.19 1.89 1.21
sâ. 15:00 5385 Vfb Lubeck - 1 FC Saarbrucken 2.35 3.30 2.85 1.36 1.51 1.25


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 4108 Rotenburger SV - TB Uphusen 2.25 4.05 2.45 1.43 1.51 1.14
sâ. 15:00 4109 Kickers Emden - VfL Oldenburg 2.70 3.65 2.20 1.54 1.36 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 4113 FSV Salmrohr - Alem. Waldalgesheim 1.83 4.55 3.00 1.29 1.79 1.10
sâ. 16:30 4115 FV Engers 07 - Eintracht Trier 2.40 4.00 2.30 1.49 1.45 1.14
sâ. 16:30 4116 Hassia Bingen - Gonsenheim 2.00 3.75 3.05 1.29 1.67 1.17
sâ. 16:30 4117 Karbach - SF Eisbachtal 1.87 3.80 3.30 1.24 1.75 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 4129 Hamburger SV II - Teutonia 05 2.35 3.30 2.70 1.36 1.47 1.22
sâ. 14:00 4130 Hannover 96 II - Vfv Hildesheim 2.25 3.35 2.80 1.33 1.51 1.21
sâ. 14:00 4131 Phonix Lubeck - Eintracht Norderstedt 2.50 3.35 2.50 1.42 1.42 1.21
sâ. 16:00 4146 SSV Jeddeloh - FC Oberneuland 1.32 5.05 7.55 1.04 3.00 1.09
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:30 2627 Panaitolikos - AEK Atena 6.00 3.60 1.60 2.23 1.10 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 4158 CSD Comunicaciones - SL Cotzumalguapa 1.40 4.10 7.05 1.03 2.57 1.13
sâ. 22:00 4159 Deportivo Iztapa - Antigua 2.05 3.20 3.35 1.24 1.62 1.23










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 4160 TB Tvoroyri - KI Klaksvik 8.15 6.35 1.25 3.53 1.03 1.05
sâ. 21:00 4161 NSI Runavik - Eb/Streymur 1.23 6.45 8.95 1.02 3.71 1.05
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2858 Al Wehdat - AL Hussein Irbid 1.40 4.20 7.30 1.04 2.64 1.14
sâ. 19:30 2859 Ramtha SC - Sh. Al Ordun 1.95 3.20 3.75 1.20 1.71 1.24
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 2868 Shelbourne Dublin - Finn Harps 2.15 3.15 3.50 1.27 1.64 1.29
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2865 Fjolnir Reykjavik - Ka Akureyri 3.20 3.75 2.00 1.71 1.29 1.19
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 4170 Volsungur - Kordrengir 8.05 5.15 1.30 3.11 1.03 1.09
sâ. 17:00 4177 Selfoss - Throttur Vogum 1.70 3.75 4.20 1.16 1.96 1.17
sâ. 17:00 4179 Dalvik Reynir - Fjardabyggd 2.95 3.65 2.05 1.62 1.30 1.17
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 4185 Vaengir Jupiters - Sindri 2.25 3.90 2.50 1.41 1.51 1.15


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 4189 Tin. Inter Milano - Tin. Sampdoria 1.45 4.35 5.25 1.08 2.36 1.10
sâ. 16:00 4191 Tin. Genoa - Tin. Spal 1.70 3.85 4.10 1.17 1.97 1.17
sâ. 18:00 4192 Tin. Sassuolo - Tin. Empoli 1.85 3.60 3.55 1.21 1.77 1.18
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 3785 KF Prishtina - Drenica Skenderaj 1.33 4.65 7.50 1.02 2.84 1.10
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2966 FK Auda - FC Lokomotiv Daugavpils 4.00 5.10 1.55 2.22 1.18 1.08
sâ. 15:00 2968 FK Rezekne/BJSS - SK Super Nova 3.05 4.45 1.83 1.79 1.28 1.11
sâ. 16:00 2970 FK Smiltene - Jdfs Alberts 3.05 4.60 1.80 1.82 1.28 1.10
sâ. 16:00 2972 Saldus Ss/Leevon - SC Grobina 9.30 6.90 1.20 3.92 1.01 1.03


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1734 Racing Luxembourg - Victoria Rosport 1.75 3.75 3.90 1.18 1.89 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 4229 Gjorce Petrov - Vardar Skopje 1.60 3.60 5.05 1.10 2.08 1.18
sâ. 16:30 4231 Rabotnicki Skopje - Struga Trim Lum 2.00 3.05 3.75 1.20 1.67 1.27


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 4226 Johor Darul Takzim - Selangor 1.50 3.80 5.60 1.06 2.24 1.15
sâ. 16:00 4228 Uitm FC - Terengganu 2.85 3.30 2.25 1.51 1.32 1.22
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:15 4235 OCK Khouribga - Rsb Berkane 4.15 2.85 2.05 1.67 1.18 1.33
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1061 Crusaders - Queens Univ. 1.10 9.15 22.50 0.00 6.44 1.02
sâ. 17:45 1062 Larissa - PAS Giannina 2.05 3.35 3.40 1.26 1.67 1.24
sâ. 20:00 1064 Barcelona - Elche CF 1.18 7.10 11.80 0.00 4.39 1.04
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1.












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 4241 CF Atlante - Venados FC 2.00 3.35 3.55 1.24 1.71 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2133 Atlas - Pachuca 2.90 3.10 2.30 1.48 1.31 1.24
sâ. 23:59 2134 UANL Tigres - Queretaro FC 1.75 3.35 4.15 1.14 1.84 1.19
sâ. 23:59 2135 Club America - Guadalajara Chivas 2.15 3.35 3.05 1.30 1.58 1.22
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 4238 U20 Atlas - U20 Pachuca 1.70 3.70 4.15 1.15 1.94 1.17
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 4246 FK Drezga - Jedinstvo BP 3.70 3.25 1.90 1.71 1.19 1.22


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 4249 Dep. Ocotal - Diriangen FC 2.80 3.00 2.45 1.43 1.34 1.27






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 2138 Valerenga IF - Molde 2.20 3.50 3.05 1.34 1.61 1.24
sâ. 21:30 2139 Sarpsborg - Mjondalen 1.75 3.55 4.60 1.16 1.98 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 4272 Brattvag - Floro 1.80 3.85 3.50 1.21 1.82 1.15
sâ. 14:00 4273 Senja - Floya 1.10 8.00 15.20 0.00 5.19 0.00
sâ. 17:00 4303 Kjelsaas - Kvik-Halden 2.55 3.55 2.35 1.47 1.40 1.19
sâ. 17:00 4311 Moss FK - Fredrikstad 11.80 6.85 1.15 4.29 0.00 1.02


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 4279 Sotra SK - Baerum 1.80 3.95 3.55 1.22 1.85 1.16
sâ. 17:00 4290 Arendal - Notodden FK 1.53 4.40 4.55 1.12 2.21 1.11
sâ. 17:00 4338 Vard Haugesund - Flekkeroy 1.55 4.20 4.75 1.12 2.21 1.13




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 5497 FC Oss - Cambuur Leeuwarden 7.65 5.00 1.30 2.99 1.02 1.08
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 5464 AZ Alkmaar - PEC Zwolle 1.33 5.25 8.20 1.05 3.17 1.11
sâ. 19:45 5465 Vitesse - Sparta Rotterdam 1.65 3.85 4.45 1.14 2.04 1.17
sâ. 21:00 5466 PSV Eindhoven - Emmen 1.17 6.55 12.10 0.00 4.21 1.03
sâ. 22:00 5467 Fortuna Sittard - SC Heerenveen 3.15 3.65 2.05 1.67 1.30