+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 1004 Ucraina - Belgia 4.60 3.90 1.65 2.09 1.15 1.18
MHPArena, Stuttgart!
mi. 19:00 1115 Slovacia - Romania 2.95 2.35 3.15 1.29 1.33 1.48
Deutsche Bank Park, Frankfurt!
Se disputa in Germania!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 1092 Georgia - Portugalia 8.00 4.85 1.40 2.99 1.08 1.16
Veltins Arena, Gelsenkirchen!
mi. 22:00 1118 Cehia - Turcia 2.45 3.25 2.75 1.38 1.47 1.26
Volksparkstadion, Hamburg!
Se disputa in Germania!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1889 Ecuador - Jamaica 1.55 3.65 5.90 1.08 2.23 1.19
mi. 23:59 1891 Venezuela - Mexic 3.60 3.20 2.05 1.68 1.24 1.27
Se disputa in SUA!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1420 Botafogo RJ - Bragantino 1.78 3.55 4.05 1.17 1.87 1.20
mi. 23:59 1421 Cruzeiro - Atl. Paranaense 2.22 3.10 3.15 1.28 1.55 1.26
mi. 23:59 1422 Atl. Goianiense - Gremio 2.35 3.05 2.95 1.31 1.48 1.27
mi. 23:59 1423 Corinthians - Cuiaba Esporte 1.73 3.35 4.70 1.13 1.94 1.23
mi. 23:59 1425 Juventude RS - Flamengo 3.90 3.40 1.85 1.80 1.19 1.22
mi. 23:59 1426 Bahia - Vasco da Gama 1.65 3.65 4.75 1.12 2.04 1.19
mi. 23:59 1427 Fortaleza - Palmeiras 2.95 3.05 2.35 1.48 1.31 1.27
mi. 23:59 1428 Internacional RS - Atletico Mineiro 2.30 3.10 3.00 1.31 1.51 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 3194 Shanghai Shenhua - Meizhou Hakka 1.15 6.55 17.30 0.00 4.70 1.05
mi. 14:35 3196 Changchun YaTai - Shandong Taishan 4.60 3.85 1.58 2.07 1.11 1.14
mi. 14:35 3204 Qingdao Manatee - Chengdu Qianbao 4.65 3.60 1.62 2.01 1.11 1.17
mi. 15:00 3205 Beijing Guoan - Cangzhou 1.23 5.45 8.80 0.00 3.33 1.05
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 2603 Iwata - Tokyo Verdy 2.70 3.00 2.60 1.41 1.38 1.28
mi. 13:00 2604 Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 1.80 3.65 3.85 1.19 1.85 1.19
mi. 13:00 2605 Kyoto - Kashiwa Reysol 3.20 3.20 2.15 1.58 1.27 1.25
mi. 13:00 2606 Nagoya Grampus - Urawa Reds 2.85 3.10 2.40 1.47 1.34 1.26
mi. 13:00 2607 Sanfrecce Hiroshima - Niigata Albirex 1.50 4.05 5.65 1.08 2.34 1.15
mi. 13:00 2609 Vissel Kobe - Machida 2.10 3.20 3.30 1.26 1.61 1.24
mi. 13:00 2737 Cerezo Osaka - Sagan Tosu 1.72 3.65 4.25 1.16 1.94 1.19
mi. 13:00 2738 Kashima Antlers - Gamba Osaka 2.10 3.10 3.45 1.24 1.62 1.27
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1164 Tombense FC/MG - Caxias 1.98 2.95 3.90 1.17 1.66 1.27
mi. 23:59 1168 Sampaio Correa - Athletic Club 2.85 2.95 2.45 1.44 1.33 1.28
mi. 23:59 1170 Ferroviario - Ferroviaria 2.30 3.05 2.95 1.30 1.48 1.25
Faza Grupelor!










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 2749 Seoul - Gangwon 2.10 3.20 3.30 1.26 1.61 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 2764 V-Varen Nagasaki - Iwaki FC 2.20 3.20 2.90 1.29 1.51 1.21
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 3455 Andijon - Pfk Navbahor Namangan 3.70 3.40 1.88 1.75 1.20 1.21


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 13:05 3000 New South Wales - Queensland Maroons 1.90 18.00 1.93 1.76 1.78
Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!