+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 4716 CSU Craiova - Voluntari 1.50 3.90 6.00 1.07 2.34 1.16
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 1010 West Ham - Brentford 2.40 3.40 2.70 1.39 1.49 1.23
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 1359 AS Roma - Torino 1.90 3.20 4.00 1.18 1.76 1.25
lu. 21:45 1360 Fiorentina - Lazio 2.30 3.10 3.10 1.31 1.53 1.28
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 1372 Girona - Rayo Vallecano 1.60 3.95 4.70 1.13 2.12 1.16
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 1046 Csikszereda M. Ciuc - FC Arges Pitesti 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 4877 Coventry - Maidstone 1.12 8.30 15.00 0.00 5.29 1.01
Optimi de Finala!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1926 Argentinos Jrs - Platense 1.80 3.25 4.40 1.15 1.85 1.24
lu. 23:59 1927 Defensa y Justicia - Dep. Riestra 1.68 3.25 5.35 1.10 2.00 1.24
lu. 23:59 1928 Central Cordoba - Atl. Tucuman 2.75 2.70 2.80 1.35 1.36 1.35
lu. 23:59 1929 Velez Sarsfield - Tigre 1.65 3.40 5.50 1.10 2.08 1.23
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 1917 FC Copenhaga - Nordsjælland 1.75 3.65 4.10 1.17 1.91 1.19
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 1925 Caen - Angers 2.35 3.15 2.90 1.33 1.49 1.26
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 5989 Warta Poznan - Radomiak Radom 2.45 3.15 2.75 1.36 1.45 1.26
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:15 1280 Boavista - Braga 4.65 3.75 1.67 2.06 1.14 1.19
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 1923 Mirandes - Huesca 2.20 2.85 3.50 1.23 1.56 1.31
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 4184 Galatasaray - Antalyaspor 1.32 5.20 7.15 1.04 2.98 1.08
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:00 2799 Zorya L. - Vorskla P. 2.15 3.35 3.05 1.30 1.58 1.22
lu. 13:00 2800 Oleksandriya - Sahtior Donetk 6.55 4.20 1.43 2.53 1.06 1.14
lu. 15:30 2790 Obolon K. - Ch. Odessa 3.10 3.20 2.20 1.56 1.29 1.25
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:30 2433 Beroe - Ludogorets 9.85 5.30 1.22 3.41 0.00 1.05





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 1075 Zed FC - Enppi 2.20 2.80 3.35 1.22 1.51 1.29
lu. 16:00 2183 El Gouna - Ismaily SC 2.60 2.85 2.65 1.35 1.36 1.27
lu. 19:00 2184 Al Mokawloon - Al Masry 2.95 2.90 2.35 1.45 1.29 1.27
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 1076 Jong Ajax - Telstar 2.00 3.65 3.15 1.28 1.67 1.19
lu. 21:00 1077 Jong Alkmaar - Breda 3.10 3.45 2.10 1.62 1.29 1.21
lu. 21:00 1081 Jong PSV - Dordrecht 2.30 3.60 2.65 1.39 1.51 1.19
lu. 21:00 1082 Jong Utrecht - Oss 1.85 3.60 3.70 1.21 1.81 1.20
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:30 1193 Mladost - FK Vozdovac 2.30 3.10 2.85 1.31 1.47 1.23
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 3181 Bravo - Koper 2.75 3.20 2.30 1.46 1.32 1.21













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 2566 Al Ettifaq - Al-Hilal 6.00 4.10 1.43 2.41 1.05 1.12
lu. 19:00 2568 Al-Ittihad FC - Al Wehda 1.35 4.60 6.60 1.03 2.68 1.09




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 10:30 2328 South Melbourne - Hume City 1.75 3.75 3.80 1.18 1.87 1.16
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 2803 Santa Cruz - Ypiranga FC 3.00 3.00 2.25 1.49 1.27 1.25
lu. 23:59 2804 Sao Jose - Novo Hamburgo RS 1.90 3.00 4.00 1.15 1.70 1.25
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 2270 Apollon - Doxa 1.33 4.80 7.70 1.03 2.93 1.10













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 2271 Real Soacha - Cortulua 1.97 3.15 3.50 1.20 1.64 1.22
lu. 22:30 1221 Leones - Tigres 1.67 3.40 4.60 1.11 1.94 1.19
lu. 23:00 2280 Boca Juniors - Barranquilla 1.95 3.35 3.35 1.22 1.66 1.20
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 1224 Dijon - Nancy 2.05 3.10 3.35 1.22 1.59 1.23




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 2352 Apollon Pontou - Makedonikos 4.40 3.25 1.75 1.85 1.13 1.21
lu. 15:00 2353 Niki Volou - Anagennisi Karditsas 1.63 3.35 5.30 1.09 2.03 1.21
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 3380 East Bengal - Chennaiyin 2.40 3.15 2.75 1.35 1.45 1.24
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 1329 Legnago Salus - Tin. Atalanta 3.10 2.85 2.30 1.47 1.26 1.28
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 3637 Tin. Fiorentina - Tin. Bologna 1.85 3.70 3.45 1.22 1.77 1.17
lu. 17:00 3645 Tin. Torino - Tin. Atalanta 1.67 3.85 4.15 1.15 1.98 1.16
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 2468 Benevento - Sorrento 1.42 3.90 6.70 1.03 2.44 1.14
lu. 21:45 2473 Foggia - Crotone 2.70 2.90 2.55 1.38 1.34 1.27
lu. 21:45 2474 Juve Stabia - Turris 1.38 4.05 7.20 1.02 2.57 1.12
lu. 21:45 2491 Virtus Francavilla - Monopoli 2.25 2.90 3.10 1.25 1.48 1.26





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1407 Libertad Asuncion - Tacuary Asuncion 1.33 4.50 7.35 1.02 2.76 1.09





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 2414 Los Chankas - Cienciano 2.25 3.20 2.85 1.31 1.49 1.22
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 6402 Chrobry Gl. - G.Leczna 2.60 3.05 2.50 1.39 1.36 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 1413 Ferreira - Feirense 1.70 3.30 4.45 1.11 1.88 1.19
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 1437 Hammarby - Sundsvall 1.30 4.90 7.30 1.02 2.90 1.07
lu. 19:30 1438 IF Brommapojkarna - Ostersunds 1.38 4.45 6.20 1.04 2.56 1.09
lu. 19:30 1439 Landskrona - Hacken 5.25 4.35 1.45 2.36 1.08 1.10
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 4774 Sanliurfaspor - Tuzlaspor 1.85 3.30 3.85 1.17 1.76 1.21