+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 2555 Anglia - Slovenia 1.35 4.55 9.25 1.03 3.02 1.14
RheinEnergieStadion, Koln!
ma. 22:00 2571 Danemarca - Serbia 2.15 3.40 3.10 1.30 1.61 1.23
Allianz Arena, Munchen!
Se disputa in Germania!
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 2575 Franta - Polonia 1.32 5.25 9.00 1.04 3.28 1.12
Signal Iduna Park, Dortmund!
ma. 19:00 2577 Olanda - Austria 2.20 3.05 3.35 1.27 1.58 1.29
Olympiastadion, Berlin!
Se disputa in Germania!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 3355 Anglia - Castiga Grupa C 1.13 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 22:00 3365 Danemarca - Castiga Grupa C 7.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 22:00 3397 Serbia - Castiga Grupa C 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 22:00 3402 Slovenia - Castiga Grupa C 15.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa C EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 1887 Peru - Canada 3.10 3.20 2.25 1.56 1.31 1.26
ma. 23:59 1888 Chile - Argentina 6.95 4.05 1.45 2.53 1.06 1.16
Se disputa in SUA!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 14:00 1032 Henan Songshan L. - Qingdao Youth Island 1.35 4.60 6.60 1.03 2.68 1.09
ma. 14:35 1033 Nantong Zhiyun - Tianjin Tigers 3.10 3.20 2.10 1.56 1.26 1.21
ma. 14:35 1044 Sichuan Jiuniu - Zhejiang Professional 3.30 3.55 1.90 1.69 1.23 1.17
ma. 15:00 1046 Wuhan Three Towns - Shanghai Port 6.60 4.85 1.33 2.77 1.03 1.07
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 1925 Al Ahly - Zamalek 1.67 3.50 4.45 1.12 1.94 1.18
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 3295 America MG - Avai 1.63 3.45 4.85 1.10 2.00 1.18
ma. 23:59 3296 Amazonas - Coritiba 2.90 2.70 2.55 1.38 1.30 1.32
ma. 23:59 3782 Mirassol - Santos AP 2.75 2.75 2.60 1.36 1.32 1.30
ma. 23:59 3783 Ponte Preta - Ceara 2.65 2.80 2.65 1.35 1.35 1.29
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 13:30 2622 Gimcheon Sangmu - Daejeon 1.90 3.35 3.75 1.20 1.75 1.22
ma. 13:30 2748 Suwon - Gwangju 2.85 3.30 2.30 1.51 1.34 1.23




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 13:30 2753 Gyeongnam - Anyang 2.65 3.25 2.35 1.45 1.35 1.21
ma. 13:30 2754 Jeonnam D. - Suwon B. 3.10 3.20 2.10 1.56 1.26 1.21
ma. 13:30 2755 Seongnam I. - Chungnam Asan 2.25 3.05 2.95 1.28 1.48 1.24















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 23:59 2631 (F) New York - (F) Minnesota 1.60 13.00 2.55 1.44 2.16
Finala! Un singur meci!