Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2853 Bara I. M. - Trevisan M. 2.45 0.00 1.65 0.00 0.00 0.00
sâ. 14:30 1004 Brentford - Millwall 1.65 3.90 6.35 1.16 2.42 1.31
sâ. 14:30 2854 Evans D. - Tsitsipas S. 5.65 0.00 1.20 0.00 0.00 0.00
sâ. 19:00 2855 Barcelona - Manresa 1.15 26.50 7.60 1.10 5.91 0.00
sâ. 19:30 1005 Plzen - Jablonec 1.70 4.00 5.60 1.19 2.33 1.30
sâ. 20:00 1006 Benfica - Gil Vicente 1.25 6.20 15.30 1.04 4.41 1.16
sâ. 20:30 1008 CSU Craiova - Sepsi 1.95 3.45 4.95 1.25 2.03 1.40
sâ. 21:30 2865 PSG - Montpellier 1.25 16.95 6.55 1.16 4.72 0.00
sâ. 22:30 1009 Ath. Bilbao - Barcelona 5.90 4.55 1.60 2.57 1.18 1.26
sâ. 23:30 2866 LA Lakers - Utah Jazz 4.85 18.35 1.35 3.84 1.26 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.

















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:30 2860 CSU Craiova - Sepsi 1.85 3.30 4.70 1.17 1.92 1.29









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2858 Chindia T. - Hermannstadt 2.30 3.05 3.25 1.30 1.56 1.31
sâ. 17:30 2859 Gaz Metan - Voluntari 2.35 3.00 3.40 1.30 1.58 1.35





























+ 55 speciale























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 3814 Chelsea - Manchester City 4.60 3.45 1.90 1.95 1.21 1.30
Semifinale! Un singur meci! Stadionul Wembley, Londra!














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 2702 Newcastle - West Ham 3.55 3.40 2.15 1.72 1.30 1.30
sâ. 22:15 2703 Wolves - Sheffield Utd 1.72 3.50 5.50 1.14 2.12 1.27
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:45 3376 Angers - Rennes 3.85 3.25 2.15 1.74 1.28 1.34
sâ. 18:00 3386 Marseille - Lorient 2.20 3.40 3.40 1.32 1.68 1.30
+ 71 speciale







































































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 2718 Augsburg - Arminia Bielefeld 2.55 3.25 3.00 1.41 1.54 1.34
sâ. 16:30 2719 Freiburg - Schalke 1.65 3.90 4.85 1.15 2.14 1.19
sâ. 16:30 2720 Monchengladbach - Frankfurt 2.60 3.50 2.60 1.45 1.45 1.25
sâ. 16:30 2722 Union Berlin - Stuttgart 2.25 3.45 3.20 1.35 1.64 1.28
sâ. 16:30 2723 Wolfsburg - Bayern Munchen 3.60 3.60 1.90 1.78 1.23 1.21
sâ. 19:30 2724 Leverkusen - FC Koln 1.70 3.75 5.50 1.16 2.21 1.26
+ 66 speciale


































































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3436 Crotone - Udinese 3.95 3.50 1.85 1.84 1.20 1.22
sâ. 16:00 3437 Sampdoria - Verona 2.70 3.20 2.75 1.45 1.46 1.32
sâ. 19:00 3438 Sassuolo - Fiorentina 2.50 3.10 2.90 1.37 1.48 1.30
sâ. 21:45 3439 Cagliari - Parma 2.25 3.35 3.15 1.33 1.61 1.27
+ 55 speciale























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 2957 Ath. Bilbao - Barcelona 5.60 4.30 1.55 2.41 1.13 1.18
Finala! Un singur meci! Estadio de La Cartuja, Sevilla!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 3635 Brentford - Millwall 1.60 3.70 6.00 1.11 2.27 1.23
sâ. 14:30 3637 Luton - Watford 4.55 3.35 1.75 1.91 1.14 1.23
sâ. 14:30 3638 Middlesbrough - QPR 2.05 3.25 3.50 1.24 1.67 1.25
sâ. 14:30 3639 Nottingham - Huddersfield 2.05 3.10 3.70 1.22 1.67 1.28
sâ. 14:30 3640 Sheffield Wed - Bristol 2.00 3.15 3.65 1.21 1.67 1.25
sâ. 14:30 3641 Stoke - Preston 2.10 3.00 3.55 1.22 1.61 1.28
sâ. 14:30 3642 Swansea - Wycombe 1.50 3.75 6.80 1.06 2.39 1.19
sâ. 22:00 3646 Norwich - Bournemouth 1.95 3.45 3.60 1.23 1.74 1.23
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1109 Pretoria Callies - Chippa Utd 3.20 3.10 2.25 1.56 1.29 1.28
Sferturi de finala! Un singur meci!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1375 Rosenborg - Raufoss 1.33 5.15 6.50 1.05 2.84 1.07
sâ. 15:00 1377 IK Start - Bryne 2.15 3.90 2.80 1.37 1.61 1.18
sâ. 15:00 1382 Mjondalen - Grorud 1.50 4.30 5.80 1.10 2.44 1.16
sâ. 16:30 1384 Kristiansund BK - Ranheim 1.55 4.65 4.75 1.15 2.33 1.13
sâ. 17:00 1389 FC INTER TURKU - IFK Mariehamn 1.45 4.70 5.95 1.10 2.60 1.13
sâ. 17:00 1391 Odd BK - Sandefjord 1.43 4.40 5.75 1.07 2.47 1.11
sâ. 17:00 1394 Viking FK - Asane 1.50 4.20 5.45 1.09 2.35 1.14
sâ. 18:00 1395 FK Jerv - Sandnes Ulf 2.55 3.95 2.30 1.53 1.44 1.17
sâ. 18:30 1410 HJK Helsinki - Lahti 1.45 4.20 6.20 1.07 2.48 1.14
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1.
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1411 Arzew - Oued Sly 4.15 2.90 1.95 1.69 1.15 1.29
sâ. 17:00 1416 Bejaia - MO Bejaia 2.35 2.80 3.15 1.26 1.47 1.31
sâ. 17:00 1418 El Kerma - CRB Ain Ouessara 1.65 3.35 5.10 1.09 2.00 1.21
sâ. 17:00 1420 MO Constantine - Khroub 1.48 3.65 6.65 1.04 2.33 1.17
sâ. 17:00 1426 MSP Batna - Annaba 2.90 2.80 2.50 1.41 1.31 1.30
sâ. 17:00 1427 Oued Rhiou - ASM Oran 2.60 2.85 2.75 1.35 1.39 1.30
sâ. 17:00 1428 RC Arbaa - USM El Harrach 1.45 3.65 7.35 1.03 2.41 1.17
sâ. 17:00 1429 RC Kouba - WR Msila 1.83 3.00 4.55 1.13 1.79 1.27
sâ. 17:00 1430 Tadjenant - Eulma 2.35 2.85 3.10 1.28 1.47 1.30
sâ. 17:00 1431 Teleghma - Chelghoum 2.50 2.90 2.80 1.33 1.41 1.28




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1437 Tractor Sazi - Sharjah 2.20 3.25 3.15 1.30 1.58 1.26
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1433 AL Nassr R. - Al-Sadd 2.65 3.40 2.45 1.47 1.41 1.23
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 1432 Al-Rayyan - Persepolis 3.80 3.55 1.87 1.82 1.21 1.22
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 1593 Bristol Rovers - Lincoln 2.85 3.20 2.40 1.49 1.36 1.26
sâ. 14:30 1594 Burton - Plymouth 2.00 3.25 3.35 1.23 1.63 1.21
sâ. 14:30 1596 Charlton - Ipswich 1.95 3.20 3.80 1.20 1.72 1.25
sâ. 14:30 1616 Milton Keynes - Portsmouth 3.00 3.10 2.35 1.51 1.32 1.28
sâ. 14:30 1625 Shrewsbury - Doncaster 2.20 3.05 3.05 1.27 1.51 1.24
sâ. 14:30 1672 Wigan - Crewe 2.35 3.30 2.85 1.36 1.51 1.25
sâ. 19:30 1619 Oxford Utd - Gillingham 2.00 3.20 3.35 1.22 1.62 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 1595 Carlisle - Port Vale 2.15 3.20 3.30 1.27 1.61 1.26
sâ. 14:30 1599 Exeter - Southend 1.80 3.30 4.50 1.15 1.88 1.25
sâ. 14:30 1600 Forest Green - Scunthorpe 1.75 3.40 4.65 1.14 1.94 1.23
sâ. 14:30 1601 Grimsby - Bolton 3.70 3.30 1.90 1.73 1.19 1.22
sâ. 14:30 1602 Harrogate - Bradford 2.30 3.10 3.10 1.31 1.53 1.28
sâ. 14:30 1605 Leyton - Barrow 2.50 3.05 2.85 1.36 1.46 1.29
sâ. 14:30 1617 Morecambe - Oldham 1.90 3.40 3.50 1.21 1.71 1.19
sâ. 14:30 1618 Newport - Cambridge Utd 2.40 3.00 3.05 1.32 1.50 1.30
sâ. 14:30 1639 Stevenage - Mansfield 2.65 2.85 2.60 1.36 1.35 1.27
sâ. 14:30 1671 Tranmere - Salford 2.65 3.05 2.65 1.40 1.40 1.29
sâ. 19:30 1597 Colchester - Walsall 2.40 3.05 3.00 1.33 1.50 1.29





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:15 1677 Halifax - Kings Lynn 1.50 3.75 5.65 1.06 2.23 1.15
sâ. 14:30 1682 Barnet - Aldershot 3.95 3.55 1.85 1.85 1.20 1.22
sâ. 14:30 1683 Chesterfield - Bromley 1.85 3.55 4.00 1.20 1.86 1.23
sâ. 14:30 1692 Dagenham & Red. - Solihull Moors 2.20 3.35 3.05 1.31 1.58 1.24
sâ. 14:30 1693 Notts County - Eastleigh 1.80 3.30 4.15 1.15 1.82 1.22
sâ. 14:30 1696 Stockport - Maidenhead 1.35 4.30 7.30 1.02 2.68 1.11
sâ. 14:30 1697 Wealdstone - Hartlepool 5.20 3.80 1.55 2.17 1.09 1.16
sâ. 14:30 1698 Woking - Wrexham 3.05 3.05 2.25 1.51 1.28 1.26
sâ. 14:30 1699 Yeovil - Boreham 2.40 3.25 2.80 1.37 1.49 1.25
sâ. 18:30 1680 Altrincham - Sutton 3.15 3.25 2.20 1.58 1.30 1.26












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:35 1700 Al Fateh - Damac FC 2.05 3.40 3.15 1.27 1.62 1.20
sâ. 22:10 1701 Al Wehda - Al Ettifaq 3.20 3.80 1.98 1.72 1.29 1.19





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 2769 Sarmiento Junin - Lanus 3.35 3.20 2.05 1.62 1.24 1.23
sâ. 21:45 1265 San Lorenzo - Argentinos Jrs 2.35 3.10 2.75 1.32 1.44 1.23
sâ. 23:59 1268 Boca Juniors - Atl. Tucuman 1.65 3.65 4.50 1.12 2.00 1.17
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 1441 Dep. Armenio - Los Andes 3.00 2.85 2.40 1.45 1.29 1.29
sâ. 21:30 1453 Deportivo Merlo - Canuelas 2.30 3.25 2.80 1.33 1.49 1.22
sâ. 21:30 1454 San Miguel - CA Acassuso 2.75 2.90 2.55 1.40 1.34 1.28
sâ. 21:30 1462 UAI Urquiza - JJ Urquiza 2.60 3.25 2.45 1.43 1.38 1.22
sâ. 21:30 1463 Villa San Carlos - Colegiales 2.00 3.35 3.30 1.24 1.65 1.21


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 1477 CS Italiano - Berazategui 2.35 3.05 2.90 1.31 1.47 1.26
sâ. 21:30 1479 El Porvenir - Leandro N. Alem 2.25 2.80 3.35 1.24 1.51 1.31












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1465 Brown de Adrogue - Def. de Belgrano 2.15 3.10 3.40 1.26 1.61 1.28
sâ. 21:30 1475 Barracas Central - Deportivo Moron 2.30 2.85 3.40 1.26 1.53 1.33
sâ. 21:30 1480 Inst.Cordoba - Ferro 2.35 2.80 3.35 1.26 1.51 1.34
sâ. 22:00 1483 Villa Dalmine - All Boys 2.05 2.95 3.95 1.20 1.67 1.31
sâ. 23:00 1484 Gimnasia Jujuy - Tristan Suarez 2.50 2.80 3.10 1.31 1.46 1.34
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:05 1704 Western United - Central Coast 2.85 3.40 2.30 1.53 1.36 1.23
sâ. 12:10 1705 Melbourne City - Melbourne Victory 1.25 5.30 8.25 0.00 3.19 1.05
sâ. 23:59 1706 Sydney - Adelaide United 1.73 3.60 4.25 1.16 1.93 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 1035 (F) Annerley - (F) UQ FC 4.35 4.70 1.50 2.24 1.13 1.08
sâ. 11:00 1043 (F) Kangaroo Point Rovers - (F) Robina City FC 3.45 4.20 1.75 1.88 1.22 1.13
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1057 Adelaide City - Adelaide Blue Eagles 1.80 4.15 3.35 1.24 1.84 1.14
sâ. 11:30 1071 Adelaide Olympic - South Adelaide 1.85 3.85 3.40 1.24 1.79 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1133 South Melbourne - St Albans Saints 1.43 4.40 5.75 1.07 2.47 1.11
sâ. 12:00 1134 Dandenong - Hume City 2.70 3.65 2.20 1.54 1.36 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1098 Armadale - Balcatta 2.30 3.90 2.45 1.43 1.49 1.15
sâ. 10:00 1099 Bayswater City - Floreat Athena 4.85 4.25 1.52 2.24 1.11 1.12
sâ. 10:00 1100 Cockburn City - Perth SC 3.60 4.10 1.75 1.90 1.21 1.14
sâ. 10:00 1104 Gwelup Croatia SC - U21 Perth Glory 1.62 4.15 4.15 1.15 2.05 1.13
sâ. 10:00 1106 Inglewood - Sorrento 2.15 3.80 2.70 1.36 1.56 1.16
sâ. 10:00 1120 Joondalup - Rockingham City 1.35 5.20 6.40 1.06 2.84 1.08


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 1143 Moreton Bay United - Eastern Suburbs 2.55 3.65 2.30 1.49 1.40 1.17
sâ. 11:30 1148 Gold Coast United - Queensland Lions 6.50 5.15 1.35 2.84 1.06 1.08
sâ. 12:30 1525 Magpies Crusaders - Peninsula Power 14.10 8.35 1.10 5.19 0.00 0.00































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1714 Admira - Hartberg 2.55 3.25 2.55 1.41 1.41 1.24
sâ. 18:00 1716 Ried - Altach 2.30 3.30 3.00 1.34 1.56 1.26
sâ. 18:00 1717 St. Polten - Austria Viena 2.85 3.30 2.35 1.51 1.36 1.25
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 3425 Amstetten - Liefering 3.85 3.70 1.80 1.87 1.20 1.19
sâ. 15:30 3426 Austria V. (Am) - W.Innsbruck 10.20 5.20 1.25 3.41 0.00 1.08
sâ. 15:30 3427 BW Linz - Vorwarts Steyr 1.30 4.70 8.45 1.01 2.99 1.09
sâ. 15:30 3428 FC Juniors - Floridsdorfer AC 2.30 3.45 2.80 1.37 1.53 1.22












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1530 Keshla - Sabah 2.25 3.15 3.15 1.30 1.56 1.27
sâ. 19:15 1180 Neftchi Baku - Zira 1.80 3.40 4.35 1.17 1.89 1.23





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 1198 East Riffa - Al-Ahli SC Manama 1.50 4.20 5.40 1.09 2.34 1.14
sâ. 22:00 1199 Al Hidd - Al-Muharraq 2.95 3.25 2.25 1.53 1.32 1.24




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1529 Neman Grodno - FC Minsk 1.83 3.55 3.95 1.20 1.85 1.21
sâ. 18:00 1536 Bate Borisov - Energetik Bgu 1.45 4.65 5.70 1.09 2.54 1.12
sâ. 20:00 1537 Sahtior Soligorsk - Slavia Mozyr 1.20 6.20 11.70 0.00 4.01 1.06
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 3873 Charleroi - Eupen 2.25 3.20 3.00 1.31 1.53 1.25
sâ. 21:45 3862 Antwerp - Genk 2.60 3.50 2.50 1.48 1.44 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3432 Seraing - Lierse K. 1.50 4.15 5.15 1.09 2.28 1.13
sâ. 21:00 3433 RWD Molenbeek - Lommel 2.50 3.55 2.50 1.45 1.45 1.21












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1538 Krupa - Sloboda 1.85 3.35 4.15 1.18 1.84 1.24
sâ. 20:00 1540 FK Sarajevo - Borac Banja Luka 1.90 3.35 3.90 1.20 1.78 1.24


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:05 1542 Manaus - Princesa Solimoes 1.60 3.60 5.05 1.10 2.08 1.18
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 1541 Unirb - Vitoria Da Conquista 2.45 2.90 2.90 1.31 1.44 1.29
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1555 Coruripe - Murici AL 2.40 3.00 2.85 1.32 1.45 1.26
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 1544 Gama - Unai EC 1.57 3.80 5.00 1.10 2.14 1.16
sâ. 21:30 1546 Luziania - Taguatinga DF 2.65 3.25 2.40 1.45 1.37 1.22
Faza grupelor!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:15 1543 Madureira - Macae Esporte RJ 1.35 4.60 9.05 1.03 3.02 1.14
sâ. 22:00 1551 Fluminense - Botafogo RJ 1.88 3.45 3.85 1.20 1.80 1.23












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 1549 Bahia - CRB 1.65 3.65 5.00 1.12 2.09 1.20
sâ. 22:00 1554 Fortaleza - CSA AL 1.67 3.50 5.10 1.12 2.05 1.22
sâ. 23:59 1557 Vitoria BA - AE Altos 1.55 3.75 5.90 1.09 2.27 1.19
Sferturi de finala! Un singur meci!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:30 1608 America MG - Coimbra 1.38 4.30 8.15 1.03 2.79 1.14
sâ. 23:59 1609 Caldense MG - Athletic Club 1.85 3.35 4.15 1.18 1.84 1.24
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1570 Tapajos - Paysandu 7.05 4.10 1.40 2.57 1.03 1.13
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:45 1574 Picos PI - Parnahyba 2.65 3.05 2.55 1.40 1.37 1.26
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:45 4489 Botev Plovdiv - Slavia Sofia 2.45 3.10 2.85 1.35 1.47 1.28
sâ. 20:00 4490 Arda K. - Beroe 2.40 3.15 2.90 1.35 1.49 1.27
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1610 Apejes de Mfou - Colombe FC 2.05 2.95 3.65 1.20 1.62 1.27
sâ. 16:00 1611 Eding Sport - Dragon Yaounde 2.60 2.85 2.75 1.35 1.39 1.30
sâ. 16:00 1612 Sportive de Douala - Avion Academy 1.75 3.20 4.65 1.12 1.88 1.23
sâ. 16:00 1613 Yong Sp. Academy - Panthere 2.45 2.90 2.90 1.31 1.44 1.29
sâ. 17:00 1615 Fovu Baham - Bamboutos FC 2.25 2.85 3.30 1.24 1.51 1.30
sâ. 18:00 1620 Canon Yaounde - Tonnerre 1.83 3.10 4.35 1.14 1.79 1.25
sâ. 18:00 1621 Les Astres - UMS de Loum 2.35 2.80 3.15 1.26 1.47 1.31
sâ. 18:00 1626 Yaounde II - Stade Renard 6.80 2.95 1.65 2.04 1.05 1.29
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 3654 Mlada Boleslav - Opava 1.45 4.20 6.15 1.07 2.47 1.14
sâ. 17:00 3656 Karvina - Ceske Budejovice 2.45 3.15 2.90 1.36 1.49 1.29
sâ. 17:00 3657 Sigma Olomouc - Teplice 1.85 3.34 4.50 1.18 1.90 1.27
sâ. 19:30 3658 Plzen - Jablonec 1.60 3.70 5.15 1.11 2.13 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 4493 Chrudim - SK Lisen 2.35 3.10 3.00 1.32 1.51 1.28
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 2771 Union San Felipe - Puerto Montt 2.00 3.15 3.80 1.21 1.71 1.27
sâ. 19:00 2774 Barnechea - Coquimbo 3.05 3.05 2.35 1.51 1.31 1.29
sâ. 19:00 2775 Lautaro De Bui­n - Dep.Iquique 2.95 3.35 2.25 1.55 1.33 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1419 O´Higgins - La Serena 2.00 3.20 3.50 1.22 1.65 1.23
sâ. 23:59 1421 Un.La Calera - A. Italiano 2.00 3.00 3.90 1.19 1.68 1.28












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 2635 Anorthosis - Omonia N. 4.55 3.45 1.75 1.94 1.15 1.23
Grupa Campionat!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 4246 Ermis - Apoel Nicosia 3.85 4.00 1.75 1.94 1.21 1.17
Grupa Retrogradare!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1633 Asil Lysis - Ypsonas 1.25 4.50 12.90 0.00 3.30 1.11
sâ. 16:00 1637 Digenis - Aris Limassol 5.70 3.70 1.53 2.22 1.07 1.17
sâ. 16:00 1646 Paeek - Anagennisi Deryneia 1.53 3.90 5.25 1.09 2.22 1.15












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 3443 Incheon - Jeju Utd 3.45 3.20 2.10 1.64 1.26 1.27
sâ. 10:30 3444 Seoul - Daegu 2.40 3.05 3.00 1.33 1.50 1.29
sâ. 13:00 3445 Gwangju - Pohang 3.65 3.25 2.00 1.70 1.23 1.25
sâ. 23:59 3446 Suwon B. - Ulsan 3.20 3.10 2.15 1.56 1.26 1.25


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1628 Bucheon - Ansan Greeners 2.85 2.85 2.50 1.41 1.32 1.29
sâ. 12:30 1631 Gyeongnam - Busan 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
sâ. 23:59 1659 Anyang - Chungnam Asan 2.10 3.10 3.30 1.24 1.58 1.24












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1653 Perez Zeledon - Limon 2.20 3.05 3.35 1.27 1.58 1.29
sâ. 23:59 1655 Sporting FC - Guadalupe 2.20 3.25 3.15 1.30 1.58 1.26
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:05 1741 Rijeka - Lok Zagreb 1.35 4.30 7.95 1.02 2.76 1.12
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 1200 Cibalia Vinkovci - Sesvete 2.00 3.35 3.40 1.24 1.67 1.22
sâ. 17:30 1201 Croatia Zmijavci - Medimurje Cakovec 1.47 3.95 6.35 1.06 2.41 1.16
sâ. 17:30 1217 Dugopolje - Inter Zapresic 1.70 3.50 4.40 1.13 1.93 1.19
sâ. 17:30 1219 Junak Sinj - Kustosija 2.75 3.15 2.40 1.45 1.35 1.24
sâ. 17:30 1223 Orijent - Bijelo Brdo 2.25 3.15 2.95 1.30 1.51 1.24
sâ. 17:30 1224 Rudes - Solin 1.75 3.45 4.20 1.15 1.88 1.20
sâ. 17:30 1648 Osijek II - Opatija 1.93 3.30 3.60 1.21 1.70 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:15 4203 HB Koge - Silkeborg 7.25 4.20 1.40 2.63 1.04 1.14





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 4509 Vendsyssel - Hvidovre IF 2.90 3.25 2.35 1.52 1.35 1.26
sâ. 16:00 4510 F.Amager - Hobro 2.50 3.30 2.65 1.41 1.46 1.25


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2836 Oure FA - Holstebro 2.50 3.65 2.35 1.47 1.42 1.18
sâ. 14:30 2839 VSK Aarhus - FC Sydvest 05 1.65 3.70 4.45 1.13 2.00 1.17
sâ. 15:00 2845 Holbaek - BK Frem 3.85 3.60 1.80 1.84 1.19 1.19
sâ. 15:00 2846 Jammerbugt - Aarhus Fremad 2.10 3.50 2.95 1.30 1.58 1.19
sâ. 15:00 2849 Middelfart - Dalum 1.60 4.00 4.60 1.13 2.12 1.15
sâ. 15:00 2850 Næsby - B93 Copenhaga 4.75 3.90 1.60 2.12 1.12 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2840 Hillerod - Skovshoved 1.50 4.00 5.45 1.08 2.28 1.14
sâ. 15:00 2861 Taarnby - FC Roskilde 3.65 3.80 1.80 1.84 1.21 1.17
sâ. 16:00 2869 Nykoebing - KFUM Roskilde 1.25 5.15 9.45 0.00 3.30 1.07
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1228 Macara - Orense 1.62 3.75 5.10 1.12 2.14 1.19
sâ. 23:59 1234 Guayaquil City - LDU Quito 4.95 3.70 1.60 2.10 1.11 1.17












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 1674 Ghazl El Mahallah - Pyramids 4.15 3.00 1.98 1.72 1.18 1.30




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:15 1669 Kriens - Schaffhausen 2.50 3.30 2.65 1.41 1.46 1.25
sâ. 19:15 3463 Grasshoppers - FC Wil 1.60 3.70 4.65 1.11 2.04 1.15
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:15 3378 Sion - Zurich 2.55 3.20 2.60 1.40 1.42 1.25
sâ. 21:30 3498 St. Gallen - Luzern 2.15 3.60 3.05 1.33 1.63 1.22












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2782 Flora - Narva JK Trans 1.22 6.05 8.70 1.01 3.53 1.04


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 1676 (F) FC Fleury - (F) Guingamp 2.40 3.20 2.70 1.36 1.45 1.23
sâ. 15:30 1681 (F) Gpso 92 Issy - (F) Montpellier 5.10 4.00 1.53 2.22 1.10 1.14
sâ. 15:30 1686 (F) Reims - (F) Dijon Fco 2.25 3.35 2.80 1.33 1.51 1.21
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2885 Clermont - Le Havre 1.52 3.60 6.50 1.06 2.29 1.19
sâ. 16:00 3470 Troyes - Caen 1.40 4.40 8.45 1.05 2.86 1.16
sâ. 21:00 3471 AC Ajaccio - Niort 1.85 3.25 4.70 1.17 1.90 1.29
sâ. 21:00 3472 Auxerre - Nancy 1.90 3.15 4.05 1.17 1.75 1.25
sâ. 21:00 3473 Chambly - Amiens 3.20 3.10 2.30 1.56 1.31 1.30
sâ. 21:00 3474 Dunkerque - Grenoble 3.00 2.95 2.50 1.47 1.34 1.32
sâ. 21:00 3476 Rodez - Paris FC 2.95 2.95 2.55 1.46 1.35 1.33
sâ. 21:00 3477 Sochaux - Pau FC 2.05 3.15 3.50 1.23 1.64 1.25
sâ. 21:00 3478 Toulouse - Chateauroux 1.45 4.20 7.55 1.07 2.67 1.18
sâ. 21:00 3479 Valenciennes - Guingamp 3.55 3.20 2.10 1.67 1.26 1.28
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 1744 Concarneau - Bastia Borgo 2.35 2.70 3.50 1.24 1.51 1.36
sâ. 20:00 1746 Sete - Laval 2.55 2.75 3.10 1.31 1.44 1.36
sâ. 21:00 1747 Boulogne - Briochin 2.25 2.70 3.75 1.22 1.55 1.36
sâ. 21:00 1748 Red Star - Cholet 1.80 3.15 4.85 1.13 1.89 1.27
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 3559 St.Pauli - Wurzburg K. 1.60 4.05 4.80 1.14 2.17 1.16





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 3482 Kaiserslautern - Saarbrucken 2.55 3.20 2.60 1.40 1.42 1.25
sâ. 15:00 3483 Magdeburg - Zwickau 2.25 3.25 3.05 1.32 1.56 1.26
sâ. 15:00 3484 Turkgucu Munchen - 1860 Munchen 4.35 3.30 1.75 1.86 1.13 1.21
sâ. 15:00 3485 Verl - Uerdingen 2.15 3.10 3.20 1.26 1.56 1.25
sâ. 15:00 3487 Viktoria Koln - Hallescher 2.10 3.30 3.20 1.27 1.61 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1709 Aalen - Homburg 2.80 3.25 2.30 1.49 1.33 1.22
sâ. 15:00 1710 Astoria Walldorf - Elversberg 5.00 4.05 1.53 2.22 1.10 1.14
sâ. 15:00 1715 Bahlinger - Stadtallendorf 1.38 4.55 6.45 1.05 2.64 1.10
sâ. 15:00 1721 FSV Frankfurt - Koblenz 1.90 3.50 3.45 1.22 1.72 1.19
sâ. 15:00 1726 Grossaspach - Schott Mainz 1.58 4.00 4.60 1.12 2.12 1.14
sâ. 15:00 1727 Hoffenheim II - Giessen 2.40 3.35 2.60 1.38 1.45 1.21
sâ. 15:00 1731 Mainz II - Kassel 2.50 3.05 2.70 1.36 1.42 1.26
sâ. 15:00 1732 Offenbacher - VFB Stuttgart II 1.68 3.70 4.25 1.14 1.96 1.17
sâ. 15:00 1734 SC Freiburg II - Pirmasens 1.40 4.45 6.20 1.05 2.56 1.11
sâ. 15:00 1739 TSV Steinbach - Bayern Alzenau 1.25 5.45 8.60 1.01 3.30 1.06


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1707 Aachen - Wegberg-Beeck 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
sâ. 15:00 1712 B. Monchengladbach II - Ahlen 2.15 3.40 2.95 1.30 1.56 1.21
sâ. 15:00 1718 Bergisch Gladbach - Wiedenbruck 2.70 3.20 2.40 1.45 1.36 1.23
sâ. 15:00 1730 Homberg - Lotte 2.80 3.35 2.25 1.51 1.33 1.21
sâ. 15:00 1733 Rodinghausen - Bonner 1.55 3.80 5.20 1.09 2.17 1.16
sâ. 15:00 1735 SV Straelen - RW Essen 8.60 5.10 1.27 3.17 1.01 1.07
sâ. 16:30 1743 Wuppertaler - Koln II 2.20 3.45 2.80 1.33 1.53 1.20
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1766 Elmina Sharks - WAFA 2.10 3.10 3.30 1.24 1.58 1.24
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2886 OFI Crete - Atromitos 1.90 3.50 3.60 1.22 1.76 1.21
sâ. 17:15 2887 Panaitolikos - Smyrnis 1.90 3.25 4.05 1.19 1.79 1.25
sâ. 19:30 2890 Volos - Giannina 2.75 2.75 2.75 1.36 1.36 1.33
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:45 1777 Levadiakos - Ionikos 2.35 2.75 3.45 1.25 1.51 1.36
sâ. 14:45 1778 Of Ierapetras - Xanthi FC 7.20 3.65 1.50 2.40 1.05 1.20


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1783 Deportivo Iztapa - Sacachispas 1.68 3.70 4.25 1.14 1.96 1.17
sâ. 23:59 1784 Santa Lucia - Coban Imperial 2.45 3.00 2.80 1.34 1.43 1.27
sâ. 23:59 1785 Comunicaciones - Sanarate 1.40 4.15 6.90 1.04 2.57 1.13


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1793 Real Sociedad - Marathon 3.25 3.50 1.98 1.67 1.25 1.19
sâ. 23:59 1795 Lobos Upnfm - Platense 1.98 3.50 3.25 1.25 1.67 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1797 Eastern AA - Lee Man Warriors 1.45 4.25 5.70 1.07 2.41 1.12
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 1798 Al Salt - Al Jazeera Amman 2.35 3.00 2.95 1.30 1.47 1.27
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 1074 Dundalk - St Patricks 2.20 3.15 3.15 1.28 1.56 1.26
sâ. 20:00 1750 Sligo - Finn Harps 1.90 3.15 4.05 1.17 1.75 1.25
sâ. 20:00 3501 Shamrock - Longford 1.18 5.65 15.30 0.00 4.09 1.06





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 3515 Linfield - Ballymena 1.45 4.20 5.80 1.07 2.41 1.13
sâ. 19:30 3517 Portadown - Cliftonville 5.45 3.95 1.55 2.27 1.10 1.17












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1808 Hap.Iksal - Beitar Tel Aviv 3.10 3.10 2.30 1.53 1.31 1.28
Grupa Promovare!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:45 3530 Maccabi Petah Tikva - H. Beer Sheva 2.55 2.90 2.90 1.34 1.44 1.32
sâ. 20:30 3531 Maccabi Haifa - Kiryat Shmona 1.35 4.30 7.30 1.02 2.68 1.11
Grupa Campionat!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 3518 Netanya - Hapoel Tel Aviv 2.45 2.85 2.95 1.30 1.44 1.30
sâ. 18:00 3519 Sakhnin - Hapoel Kfar Saba 2.45 2.75 3.05 1.28 1.43 1.32


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 1801 Tin. Juventus - Tin. Ascoli 1.15 6.35 13.70 0.00 4.30 1.03
sâ. 14:00 1803 Tin. AC Milan - Tin. Torino 1.58 3.90 4.75 1.11 2.12 1.15
sâ. 16:00 2417 Tin. Spal - Tin. Bologna 1.60 3.95 4.50 1.13 2.08 1.14


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1804 Tin. Cittadella - Tin. Venezia 2.40 3.75 2.40 1.45 1.45 1.16
sâ. 16:00 1805 Tin. Verona - Tin. Brescia 1.40 5.25 5.10 1.09 2.56 1.07