+ 55 speciale























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 1027 Croatia - Brazilia 8.95 4.95 1.38 3.16 1.07 1.16
Sfert de Finala! Education City Stadium, Al Rayyan!
vi. 21:00 2777 Olanda - Argentina 3.50 3.20 2.25 1.65 1.31 1.33
Sfert de Finala! Lusail Iconic Stadium, Lusail!
Se disputa in Qatar!
+ 42 speciale










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 5697 Sepsi - Voluntari 1.55 4.00 6.50 1.11 2.45 1.21






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 4801 Malaezia - Cambogia 1.32 5.35 8.65 1.05 3.27 1.11
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 3549 Cangzhou - Wuhan FC 1.75 3.65 4.25 1.17 1.94 1.20
vi. 13:30 3550 Shanghai Shenhua - Dalian Pro 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26
vi. 13:30 3551 Shenzhen - Changchun YaTai 4.75 3.70 1.65 2.06 1.13 1.19
vi. 13:30 3552 Wuhan Three Towns - Shandong Taishan 2.00 3.45 3.45 1.25 1.71 1.23
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:45 1914 Famalicao - Tondela 1.85 3.50 4.45 1.20 1.94 1.27
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:00 4758 GKS Tychy 71 - Ruch Chorzow 2.65 3.60 2.30 1.51 1.39 1.19
vi. 12:00 4761 Metz - Auxerre 2.45 3.60 2.55 1.44 1.48 1.21
vi. 13:00 4762 Paderborn - Hannover 2.15 4.10 2.70 1.40 1.61 1.16
vi. 13:00 4802 Karvina - Zilina 2.40 4.05 2.35 1.49 1.47 1.15
vi. 14:00 4763 Empoli - Wolves 2.65 3.50 2.35 1.49 1.39 1.21
vi. 14:00 4937 Viktoria Koln - Karlsruher 3.25 4.00 1.90 1.78 1.28 1.16
vi. 15:00 4770 Angers - St. Gilloise 3.80 3.90 1.80 1.91 1.22 1.18
vi. 15:00 4771 Bologna - Kapfenberg 1.08 8.20 23.50 0.00 6.02 0.00
vi. 15:00 4772 Emmen - Meppen 1.57 3.95 5.15 1.11 2.21 1.17
vi. 15:00 4773 Freiburg - Luzern 1.43 4.20 7.00 1.06 2.60 1.15
vi. 15:00 4774 Zurich - Dornbirn 1.50 4.30 5.50 1.10 2.39 1.14
vi. 19:00 4938 Wiener Neustadt - First Vienna 6.35 5.55 1.33 2.93 1.06 1.07
vi. 20:00 4775 Rapid Viena - Schalke 2.90 4.05 2.05 1.67 1.35 1.16
vi. 21:00 4777 Atalanta - Frankfurt 1.85 3.70 3.70 1.22 1.83 1.20
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 40 speciale








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:45 1047 Brisbane Roar - Adelaide United 2.25 3.60 2.95 1.37 1.61 1.24
vi. 23:59 1060 Wellington Phoenix - WS Wanderers 2.75 3.60 2.45 1.54 1.44 1.26
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 3558 Annaba - US Souf 2.10 3.10 3.20 1.24 1.56 1.23
vi. 16:00 3559 Eulma - Hamra Annaba 1.42 3.65 7.60 1.01 2.44 1.16
vi. 16:00 3560 IB Khemis El Khechna - US Chaouia 2.50 2.80 2.85 1.31 1.40 1.29
vi. 16:00 3561 Irb Ouargla - ES El Ghozlane 1.95 2.90 4.20 1.15 1.70 1.29
vi. 16:00 3562 Jsm Skikda - Khroub 6.85 4.00 1.40 2.50 1.03 1.13
vi. 16:00 3563 MO Constantine - JS Bordj Menaiel 2.15 3.05 3.25 1.25 1.56 1.26
vi. 16:00 3565 USM El Harrach - Ain Mlila 1.45 3.60 7.50 1.02 2.41 1.18
Faza Grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 5701 Crawley - Hartlepool 2.00 3.50 3.40 1.26 1.71 1.22
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:00 3566 FC Ararat-Armenia - Lernayin Artsakh 1.23 4.95 10.50 0.00 3.33 1.07
vi. 16:00 3567 Pyunik - FC Urartu 2.20 2.95 3.25 1.25 1.53 1.27




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1212 (F) Canberra Utd - (F) Wellington Phoenix 1.30 5.25 7.15 1.03 3.00 1.07
vi. 23:59 3894 (F) Melbourne City - (F) Newcastle Jets 1.23 5.55 9.35 0.00 3.45 1.05
vi. 23:59 3895 (F) Sydney - (F) Brisbane Roar 1.45 4.40 5.20 1.08 2.36 1.10
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:00 3568 Kapaz - Turan Tovuz 2.80 3.10 2.45 1.46 1.35 1.27
vi. 15:00 3569 Sabail - Sabah 6.75 4.40 1.40 2.64 1.05 1.12
Sferturi de Finala! Tur!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 5559 Jong KRC Genk - Tin. Club Brugge 2.25 3.85 2.65 1.41 1.55 1.18
vi. 21:00 5560 Waasland - Tin. Anderlecht 1.55 4.20 4.85 1.12 2.23 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1125 (F) Anderlecht - (F) Mechelen 1.01 12.20 26.50 0.00 8.27 0.00
vi. 21:00 1126 (F) Charleroi - (F) White Star Woluwe 3.00 3.80 1.95 1.66 1.28 1.15
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 11:30 4944 Mlada Boleslav - Varnsdorf 1.55 4.05 5.05 1.11 2.23 1.15
Faza Grupelor! Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 5085 Doxa - AEK Larnaca 5.50 3.80 1.55 2.22 1.09 1.17
vi. 19:00 5130 Pafos - Apoel Nicosia 2.40 2.90 2.95 1.30 1.45 1.28
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 4816 Achnas - Alki Oroklini 1.23 5.10 9.90 0.00 3.33 1.06
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:30 4946 Bassam - Club Omnisports de Korhogo 1.73 3.10 5.00 1.10 1.89 1.25
vi. 20:00 4947 AFAD Djekanou - Bouake FC 1.73 3.00 5.30 1.09 1.90 1.27




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 4945 (F) FC Fleury - (F) Bordeaux 2.65 3.90 2.15 1.56 1.37 1.15
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 1941 Avranches - Nancy 3.25 3.25 2.10 1.61 1.26 1.24
vi. 20:30 1942 Bourg P. - Orleans 2.10 3.25 3.25 1.26 1.61 1.24
vi. 20:30 1943 Briochin - Le Mans 3.05 3.25 2.20 1.56 1.30 1.24
vi. 20:30 1944 Le Puy - Dunkerque 3.15 3.15 2.20 1.56 1.28 1.26
vi. 20:30 1946 Red Star - FC Versailles 1.95 3.30 3.70 1.21 1.73 1.24
vi. 20:30 1947 Sedan - Cholet 2.05 3.30 3.35 1.25 1.65 1.23
vi. 20:30 5562 Villefranche - Chateauroux 2.40 3.10 2.85 1.34 1.47 1.26
vi. 21:00 1945 Paris 13 Atletico - Bastia Borgo 2.05 3.25 3.40 1.24 1.65 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:15 3906 (F) Eintracht Frankfurt - (F) Potsdam 1.15 6.75 12.20 0.00 4.30 1.02




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 3573 Oberneuland - Brinkumer 1.48 5.00 4.45 1.13 2.33 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 3571 Dietkirchen - FC Giessen 8.65 6.20 1.20 3.58 0.00 1.02
vi. 20:30 3575 Viktoria Griesheim - Eddersheim 3.25 3.80 1.85 1.73 1.23 1.14
vi. 21:00 3577 Eintracht Frankfurt II - Baunatal 1.32 5.10 6.40 1.04 2.81 1.06




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 3572 Hamm United - TUS Osdorf 1907 1.90 4.00 3.10 1.28 1.73 1.14
vi. 20:30 3574 Paloma - Tura Harksheide 1.45 4.60 5.20 1.09 2.42 1.10
vi. 21:00 3578 Hamburger SV III - FC Suderelbe 3.20 4.80 1.70 1.90 1.24 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 3576 Cronenberger SC - SC St. Tonis 3.05 4.05 1.90 1.72 1.28 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3201 Weiche Flensburg - Hannover 96 II 2.25 3.60 2.65 1.37 1.51 1.18
vi. 20:30 3136 Eint. Norderstedt - Drochtersen/Assel 2.00 3.55 3.15 1.27 1.65 1.19




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1496 Altglienicke - Germania Halberstadt 1.25 5.50 7.80 1.01 3.19 1.05
vi. 20:00 1508 Chemnitzer - Hertha BSC Berlin II 1.50 4.00 5.15 1.08 2.23 1.13




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1498 Astoria Walldorf - Hoffenheim II 3.45 3.70 1.85 1.77 1.22 1.17
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 3907 Lynx FC - Europa Point 1.02 11.20 25.00 0.00 7.66 0.00




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:15 3579 Iraklis 1908 - Veroia 1.80 3.10 4.45 1.13 1.81 1.24
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 5723 Hyderabad - East Bengal 1.53 4.00 5.10 1.10 2.22 1.14
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:15 3581 Rans Nusantara - Tira Persikabo 2.80 3.45 2.20 1.53 1.33 1.20
vi. 13:15 4817 PSIS Semarang - Borneo Samarinda 2.85 3.30 2.25 1.51 1.32 1.22













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 5897 Coleraine - Crusaders 2.85 3.50 2.20 1.56 1.34 1.20
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:15 3582 AL Hikma - Al Ahed 9.45 5.15 1.25 3.30 0.00 1.07




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3585 (F) Heerenveen - (F) Excelsior 1.67 4.35 3.70 1.19 1.98 1.12
vi. 19:00 3588 (F) PEC Zwolle - (F) VV Alkmaar 1.50 4.35 4.70 1.10 2.24 1.10
vi. 19:00 3597 (F) Telstar - (F) PSV 8.45 5.60 1.23 3.33 0.00 1.04
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:40 3583 Al Suwaiq - Bahla 1.75 3.35 4.50 1.14 1.90 1.22
vi. 15:05 3584 Al Nassr - Al-Seeb 5.00 2.90 1.80 1.82 1.10 1.28





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2317 Alloa - Queen of South 2.15 3.40 3.10 1.30 1.61 1.23
vi. 21:45 2319 Arbroath - Dunfermline 2.15 3.30 3.10 1.29 1.58 1.23
Optimi de Finala! Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3625 Swansea Univ. - Briton Ferry 5.10 4.45 1.45 2.35 1.08 1.10
Faza Grupelor!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 3602 Kasetsart - Suphanburi 2.80 3.25 2.30 1.49 1.33 1.22
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1416 Samsunspor - Yeni Malatyaspor 1.37 4.65 7.40 1.05 2.83 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 3639 Wakiso Giants - Busoga 1.23 5.55 8.55 0.00 3.33 1.04
vi. 15:00 3675 Kampala - Express 1.55 3.85 5.15 1.09 2.18 1.16
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 5218 Anglia - Castiga CM 2022 7.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5219 Argentina - Castiga CM 2022 7.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5222 Brazilia - Castiga CM 2022 2.85 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5229 Croatia - Castiga CM 2022 35.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5247 Franta - Castiga CM 2022 5.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5254 Maroc - Castiga CM 2022 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5256 Olanda - Castiga CM 2022 15.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5258 Portugalia - Castiga CM 2022 7.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga CM Qatar 2022! Rezultatele se vor omologa conform fifa.com.
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 3439 Anglia - Finalista CM 2022 3.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3441 Argentina - Finalista CM 2022 3.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3451 Brazilia - Finalista CM 2022 1.75 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3460 Croatia - Finalista CM 2022 12.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3465 Franta - Finalista CM 2022 2.55 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3485 Maroc - Finalista CM 2022 10.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3490 Olanda - Finalista CM 2022 6.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3495 Portugalia - Finalista CM 2022 3.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Disputa finala CM Qatar 2022! Rezultatele se vor omologa conform fifa.com.
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 4322 Neymar Jr.(BRA) - DA 40.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 4326 Richarlison (BRA) - DA 7.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 4334 Vinicius Jr.(BRA) - DA 100.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 21:00 1261 Gakpo C. (OLA) - DA 20.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 21:00 4179 Depay M.(OLA) - DA 100.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 21:00 4180 Dybala P.(ARG) - DA 250.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 21:00 4313 Martinez L.(ARG) - DA 200.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 21:00 4317 Messi L.(ARG) - DA 10.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Nu se iau in considerare golurile marcate din loviturile de departajare, prelungiri sau autogolurile. In cazul in care sunt mai multi castigatori, cota se imparte la nr. acestora. Rezultatele se vor omologa conform fifa.com.










Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 10:30 4829 Bittoun Kouzmine C. - Lambling R. 1.40 2.70
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 10:00 4847 Moraing O. - Van Wyk K. 3.80 1.22
vi. 10:00 4855 Summers M. - Andre S. 3.80 1.23
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 12:00 4830 Smith R. - Shelbayh A. 2.80 1.38
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 10:30 4839 Yoruk I. - Obradovic A. 2.10 1.66
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 10:30 3935 Shnaider D. - Monnet C. 1.15 4.80
vi. 12:00 3936 Sramkova R. - Jacquemot E. 1.90 1.82
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 12:00 4842 Bertola R. - Mu T. 1.15 4.80
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 10:00 4838 Pavlova K. - Alhussein Abdel A. L. 3.65 1.24
Suprafata de joc: Hard
+ 19 speciale



















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 3384 Zalgiris - Efes 2.50 14.00 1.77 1.83 1.41
vi. 21:00 3385 Olympiakos - Virtus Bologna 1.27 20.00 4.90 1.10 3.09
vi. 21:30 3544 Barcelona - Lyon Villeurbanne 1.12 30.00 9.20 0.00 4.58
vi. 21:30 3548 Baskonia - Bayern M. 1.47 17.00 3.35 1.23 2.32
+ 17 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 4390 S.Oliver Wurzburg - Frankfurt 1.32 20.00 4.40 1.13 2.83
+ 19 speciale



















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 4275 Fos Provence - Pau Orthez 2.05 14.00 2.10 1.57 1.60
vi. 21:00 4277 Gravelines Dunkerque - Limoges 2.45 14.00 1.77 1.83 1.42
vi. 21:00 4290 Le Portel - Cholet 2.70 15.00 1.65 1.98 1.35
vi. 21:30 4292 Dijon - Roanne 1.19 24.00 6.40 1.05 3.69
+ 17 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:00 3771 Manisa Bbsk - Darussafaka 2.75 15.00 1.63 2.01 1.34
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:30 1477 Bristol Flyers - Surrey Scorchers 1.12 24.00 7.10 1.03 4.58
vi. 21:45 1480 Leicester Riders - Caledonia Gladiators 1.40 16.00 3.35 1.23 2.52
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 1495 La Union - Boca Juniors 2.25 13.00 1.72 1.89 1.50
vi. 23:59 2572 Gimnasia - Regatas 1.40 15.00 3.15 1.26 2.52
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 10:30 2073 Adelaide - Perth Wildcats 1.78 15.00 2.50 1.41 1.82
vi. 23:59 4295 Cairns Taipans - The Hawks 1.47 16.00 3.25 1.24 2.32
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 1401 (F) Canberra C. - (F) Sydney Uni Flames 1.80 13.00 2.15 1.52 1.76
vi. 23:59 4301 (F) Southside - (F) Townsville Fire 1.23 18.00 4.40 1.12 3.22
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 4049 BC Vysocina - Novy Jicin 12.00 30.00 1.04 5.72 0.00
vi. 20:00 4060 Chomutov - BA Lynx Liberec 1.43 15.00 3.20 1.21 2.29
vi. 20:00 4066 Lokomotiva Plzen - Baketball Polabi 1.93 13.00 2.05 1.54 1.62
vi. 20:00 4070 Prostejov - SA Brno 3.65 17.00 1.33 2.60 1.16
vi. 20:30 4071 BK Opava B - Zlin 1.55 14.00 2.70 1.31 2.04
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 4643 Apollon Limassol - Omonia 1.19 20.00 5.40 1.05 3.38
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 12:00 4861 Daegu Pegasus - Wonju DB 1.48 15.00 2.95 1.27 2.23









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 12:00 4862 (F) KB Stars - (F) Samsung Blue Minx 3.90 17.00 1.30 2.82 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 3785 Alkar - Cedevita 3.00 15.00 1.43 2.36 1.27
vi. 21:00 3786 Cibona - Skrljevo 1.02 29.00 12.00 0.00 6.98










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 11:45 2578 Magnolia Hotshots - Phoenix Fuel Masters 1.24 16.00 4.40 1.12 3.15
Se pot juca pe teren neutru!
+ 15 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:15 4191 UMF Grindavik - Breidablik 2.55 14.00 1.62 2.02 1.39
vi. 22:15 1432 Njardvik - KR Reykjavik 1.06 25.00 8.60 1.01 5.96
+ 16 speciale
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 13:30 3618 Ironi Ness Ziona - Hapoel Jerusalem 1.95 13.00 2.05 1.67 1.74
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 12:00 3050 Ehime Vikings - Altiri Chiba 3.25 16.00 1.40 2.44 1.23
vi. 23:59 1803 Fukushima - Nishinomiya Storks 1.88 13.00 2.05 1.57 1.69
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 3846 Igokea - Zadar 1.38 15.00 3.20 1.29 2.76
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 4224 Fyllingen - Kongsberg Miners 4.40 18.00 1.23 3.22 1.12
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:30 4272 Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora 1.45 15.00 2.95 1.25 2.24
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 4226 Pelplin - Basket Poznan 2.25 13.00 1.77 1.75 1.45
vi. 21:00 4227 Polonia Warszawa - Gornik Walbrzych 4.00 18.00 1.28 2.82 1.13


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 3855 Rogaska - Krka 7.50 23.00 1.08 5.06 1.01



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:30 3860 (F) Visby - (F) Sodertalje 13.00 30.00 1.01 7.49 0.00
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 17:00 4879 OGM Ormanspor - Ankara Kolejliler 2.05 13.00 1.88 1.73 1.60
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 3867 Alba Fehervar - Debreceni 1.10 23.00 7.10 1.02 4.66
vi. 19:00 3869 KTE-Duna - OSE Lions 1.38 15.00 3.20 1.23 2.51
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 1456 Club Nacional - Club Goes 2.35 13.00 1.65 1.93 1.43
vi. 23:59 1458 Urunday - Club Atletico Olimpia 1.97 12.00 1.95 1.64 1.62
vi. 23:59 1479 Urupan de Pando - IA Larre Borges 1.93 12.00 1.98 1.62 1.65
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 17:00 3637 BC Samara - Lokomotiv Kuban 1.85 13.00 2.10 1.57 1.75

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:30 4724 Buzau - Politehnica Timisoara 1.35 11.00 4.30 1.14 2.70
vi. 19:15 4725 CSM Bucuresti - Minaur Baia Mare 2.15 8.40 2.05 1.60 1.55
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 11:00 4645 (F) HC Zalau - (F) CSM Slatina 1.48 10.00 3.50 1.21 2.30

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 4305 Aix - US Ivry Handball 1.13 18.00 7.60 1.01 4.19
vi. 21:00 4308 Creteil - Limoges 2.35 8.60 1.90 1.67 1.43
vi. 21:30 3631 Selestat - Montpellier 13.00 30.00 1.05 5.84 0.00
+ 17 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 2593 BM Sinfin - Guadalajara 1.63 8.80 2.90 1.30 2.01
vi. 22:30 2591 Huesca - Morrazo Cangas 1.43 10.00 3.45 1.22 2.43
+ 14 speciale














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 4432 Alpla HC Hard - Handball Tirol 1.10 16.00 8.40 1.03 5.62
+ 17 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 3351 Aranas - Ystads IF 4.00 10.00 1.40 2.52 1.16
+ 14 speciale














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:15 4435 Bern - HSC Kreuzlingen 1.17 17.00 7.10 1.02 3.72






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 4439 Frontignan Thau - Besancon 1.52 9.20 3.10 1.25 2.15
vi. 21:30 4448 Billere - Nancy 1.73 9.40 2.50 1.38 1.83
vi. 21:30 4450 Saran - Bordeaux Bruges 1.32 10.00 4.30 1.12 2.73
vi. 21:30 4454 Strasbourg - Sarrebourg 3.40 9.20 1.45 2.30 1.21
vi. 21:30 4646 Valence - Tremblay 9.40 18.00 1.08 5.06 0.00
vi. 21:30 4647 Villeurbanne - Massy Essonne 3.30 9.40 1.47 2.26 1.22

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 22:00 4897 Afturelding - Valur 3.50 9.80 1.42 2.31 1.18
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 3922 RD Koper - Trimo Trebnje 3.15 8.80 1.52 2.15 1.24
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 1603 Vinslovs - HK Drott Halmstad 1.60 8.00 2.95 1.27 2.01














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 1862 (F) BK Heid - (F) Skara HF 12.00 27.00 1.03 7.13 0.00
vi. 20:00 1863 (F) Skovde HF - (F) Kristianstad HK 1.30 11.00 4.30 1.14 2.92
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 4902 Gyongyosi - Komloi 1.52 9.20 3.35 1.21 2.15
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4728 Buffalo - Pittsburgh 2.80 4.50 2.05 1.67 1.37 1.16
vi. 23:59 4729 Columbus - Calgary 3.85 4.80 1.67 2.05 1.21 1.14
vi. 23:59 4730 New Jersey Devils - New York Islanders 1.85 4.40 3.35 1.27 1.83 1.16
vi. 23:59 4731 Washington - Seattle 2.20 4.20 2.65 1.41 1.58 1.18
vi. 23:59 4734 Chicago - Winnipeg 2.80 4.20 2.10 1.64 1.37 1.18
vi. 23:59 4735 Colorado - New York Rangers 2.70 4.20 2.15 1.61 1.40 1.18
vi. 23:59 4736 Edmonton - Minnesota 2.25 4.40 2.55 1.44 1.56 1.16
vi. 23:59 4737 Arizona C. - Boston Bruins 4.60 4.80 1.55 2.26 1.15 1.14
vi. 23:59 4738 Vegas G.K. - Philadelphia 1.65 4.60 4.10 1.19 2.08 1.15
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 1619 Ilves - Tappara 2.65 3.70 2.35 1.51 1.41 1.22
vi. 18:30 4257 Jukurit - IFK Helsinki 2.42 3.65 2.55 1.44 1.48 1.23
vi. 18:30 4260 Lukko - Kalpa 1.95 3.75 3.35 1.27 1.74 1.22
vi. 18:30 4291 Sport Vaasa - KooKoo 2.25 3.70 2.75 1.38 1.56 1.22
vi. 18:30 4293 TPS Turku - SaiPa 1.37 5.00 6.80 1.06 2.80 1.13
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 3884 Dusseldorf - Straubing 2.40 4.20 2.45 1.47 1.49 1.18
vi. 20:30 3888 Eisbaren - Bremerhaven 2.40 4.10 2.45 1.47 1.49 1.19
vi. 20:30 3916 Frankfurt Lowen - Bietigheim/Bissingen 1.48 5.10 5.10 1.12 2.43 1.12
vi. 20:30 3917 Ingolstadt - Nurnberg 2.15 3.95 2.85 1.36 1.61 1.20
vi. 20:30 3918 Iserlohn - Augsburg 2.50 4.10 2.40 1.49 1.46 1.19
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1622 Linkopings - HV 71 2.30 4.10 2.60 1.42 1.53 1.19



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1623 Glasgow Clan - Guildford Flames 3.45 4.60 1.75 1.85 1.22 1.12



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:15 1656 Graz - Pustertal 2.20 4.00 2.65 1.39 1.55 1.18
vi. 20:15 1657 Klagenfurt - Salzburg 2.95 4.20 2.00 1.67 1.32 1.16
vi. 20:15 3919 HK Olimpija - Linz 2.25 4.10 2.55 1.41 1.53 1.17
vi. 20:15 3920 Innsbruck - Asiago 1.40 5.40 5.60 1.09 2.60 1.09
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3944 Lokomotiv Orsha - Vitebsk 2.25 3.85 2.60 1.42 1.56 1.21
vi. 18:00 3945 Soligorsk - Mogilev 1.19 6.60 11.00 0.00 4.05 1.07
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2722 Sarnia Sting - Flint Firebirds 2.50 4.60 2.10 1.61 1.43 1.13
vi. 23:59 2723 Guelph Storm - Owen Sound Attack 3.10 4.60 1.78 1.86 1.29 1.13
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2727 Quebec Remparts - Val Dor Foreurs 1.33 5.50 6.00 1.07 2.88 1.09
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 4467 Trinec - Ceske Budejovice 1.48 4.90 5.40 1.09 2.36 1.12
vi. 18:30 3704 Litvinov - Vitkovice 2.65 4.20 2.20 1.55 1.39 1.16
vi. 18:30 4470 Mlada Boleslav - Sparta Praga 2.55 3.90 2.40 1.47 1.41 1.19
vi. 18:30 4471 Plzen - Olomouc 2.15 3.95 2.90 1.33 1.58 1.18
vi. 19:00 4583 Brno - Karlovy Vary 1.78 4.50 3.50 1.23 1.86 1.14








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1666 Rodovre - Sonderjyske 5.60 5.20 1.42 2.61 1.10 1.12
vi. 20:00 5766 Frederikshavn - Esbjerg 2.70 3.85 2.25 1.56 1.40 1.21
vi. 21:00 1667 Herlev - Herning 4.70 4.80 1.52 2.33 1.14 1.14
+ 14 speciale














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:45 3949 Ajoie - Lugano 2.95 4.10 2.05 1.64 1.32 1.17
vi. 20:45 3958 Servette - Ambri-Piotta 1.75 4.40 3.75 1.20 1.90 1.15
vi. 20:45 4304 Langlau - Biel 3.15 4.20 1.95 1.71 1.28 1.16
vi. 20:45 4306 Rapperswil - Lausanne 1.90 4.40 3.25 1.26 1.75 1.15
vi. 20:45 4307 Zurich - Kloten 1.42 5.40 5.80 1.08 2.53 1.09
vi. 20:45 5768 Bern - Zug 2.65 4.20 2.20 1.55 1.39 1.16
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 2728 IPK - Koo-Vee 1.58 4.70 4.30 1.17 2.20 1.14
vi. 18:30 2729 Zemgale - Roki 4.00 4.20 1.68 2.03 1.19 1.18
vi. 18:30 3211 K-Espoo - Hokki 1.20 6.80 10.00 1.01 3.94 1.06
vi. 18:30 3219 Keupa - Hermes 1.67 4.30 4.00 1.19 2.05 1.17



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2733 Amiens - Chamonix Mont-Blanc 1.75 4.40 3.60 1.20 1.85 1.13
vi. 21:30 1670 Cergy-Pontoise - Angers 3.85 4.50 1.68 1.94 1.17 1.12
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2734 Freiburg - Ver Selb 1.48 5.40 5.00 1.13 2.43 1.11
vi. 20:30 2735 Heilbronner - Bad Nauheim 2.75 4.40 2.20 1.58 1.38 1.16
vi. 20:30 2736 Kassel - Landshut 1.45 5.40 5.20 1.12 2.52 1.11
vi. 20:30 2737 Krefeld - Dresdner Eislowen 2.85 3.80 2.20 1.58 1.36 1.21
vi. 21:00 2741 Bayreuth - Lausitzer Fuchse 2.15 4.40 2.65 1.41 1.61 1.16
vi. 21:00 2742 Crimmitschau - Eisbaren Regensburg 2.00 4.30 2.95 1.34 1.70 1.17
vi. 21:00 2745 Ravensburg - Kaufbeuren 1.77 4.60 3.50 1.25 1.92 1.15
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 3962 Sanok - Torun 1.77 4.50 3.40 1.26 1.92 1.16
vi. 19:00 1682 MMKS Podhale - Tychy 7.40 5.60 1.30 3.15 1.05 1.10
vi. 19:30 1683 Katowice - Jastrzebie 1.83 4.10 3.45 1.25 1.85 1.19
vi. 20:00 1687 Zaglebie - Cracovia 4.40 4.70 1.55 2.26 1.16 1.14
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:00 4364 Sahalinskie Akuly - Din. St. Petersburg 3.25 4.60 1.80 1.88 1.28 1.15
vi. 11:00 4369 Amurskie Tigry - SKA-1946 7.50 6.00 1.28 3.27 1.05 1.09
vi. 16:00 1678 Chaika - Tolpar 1.93 4.10 3.15 1.30 1.76 1.19
vi. 16:00 1681 Mamonty Yugry - Omskie Yastreby 2.70 4.20 2.10 1.64 1.40 1.18
vi. 17:30 4377 Loko-76 - Stalnye L. 4.50 4.60 1.57 2.22 1.16 1.15
vi. 18:00 4402 Atlant - Ska-Kareliya 1.28 5.80 7.80 1.04 3.27 1.09
vi. 18:00 4404 Kapitan - SKA-Varyagi 1.40 5.20 5.80 1.09 2.68 1.12
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 3222 Lada - Toros Neftekamsk 1.82 4.00 3.60 1.20 1.78 1.16
vi. 17:30 4419 Bars Kazan - Molot-Prikamye Perm 2.45 3.70 2.50 1.41 1.42 1.19
vi. 18:00 3226 HC Akm Tula - Neftjanik A. 2.30 3.75 2.60 1.38 1.48 1.18
vi. 18:00 4420 Zvezda Moscow - Izhevsk 1.85 3.90 3.50 1.21 1.75 1.17
vi. 23:59 4472 Novokuznetsk - HC Yugra 2.35 3.70 2.45 1.42 1.46 1.19
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2021 BIK Karlskoga - Vita Hasten 2.10 3.90 2.90 1.33 1.61 1.19
vi. 20:00 2022 Djurgaardens - Ostersunds IK 1.37 5.00 6.60 1.06 2.71 1.11
vi. 20:00 2023 IF Bjorkloven - Vasteraas 1.57 4.60 4.50 1.14 2.16 1.13
vi. 20:00 2024 Kristianstads - Vasterviks IK 1.85 4.10 3.40 1.24 1.79 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2026 Dalen - Tranaas 2.10 4.00 2.80 1.35 1.61 1.18
vi. 20:00 2029 Eskilstuna Linden - Koping HC 1.82 4.50 3.30 1.26 1.82 1.14
vi. 20:00 2041 Forshaga - Borlange HF 2.30 4.20 2.45 1.45 1.51 1.16
vi. 20:00 2042 Mariestads - Skovde IK 1.78 4.40 3.45 1.24 1.86 1.15
vi. 20:00 2043 Surahammar IF - Lindlovens 2.35 4.10 2.42 1.46 1.49 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2241 Arlanda - Vasby 3.70 4.70 1.68 1.99 1.21 1.13
vi. 20:00 2276 Enkopings SK HK - Huddinge IK 4.20 4.40 1.63 2.06 1.16 1.15
vi. 20:00 2292 Hanviken - Segeltorps IF 1.35 5.40 6.60 1.06 2.79 1.09
vi. 20:00 2315 IF Vallentuna - Stromsbro IF 2.55 4.10 2.25 1.53 1.41 1.17
vi. 20:00 2339 Visby-Roma - Nykopings SK 1.65 4.50 3.95 1.18 2.03 1.14


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2340 Boras - Nybro 4.40 4.50 1.58 2.15 1.15 1.14
vi. 20:00 2355 Halmstad - Vimmerby 2.05 4.10 2.80 1.35 1.64 1.17
vi. 20:00 2385 Kallinge-Ronneby - Kalmar HC 3.90 4.50 1.65 2.03 1.19 1.14
vi. 20:00 2395 Karlskrona HK - Morrums GoIS 1.28 6.00 7.80 1.03 3.15 1.07
vi. 20:00 2396 Tyringe - Troja/Ljungby 7.80 5.40 1.30 3.03 1.03 1.09








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12