Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2447 Rosario Central - Sarmiento Junin 2.00 3.30 3.90 1.23 1.77 1.28






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:30 2247 Gangwon - Gimcheon Sangmu 2.55 3.10 2.65 1.39 1.41 1.26
vi. 13:30 2249 Jeju Utd - Seongnam I. 1.57 3.85 5.45 1.10 2.23 1.18
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1792 Drogheda Utd - Dundalk 4.40 3.70 1.75 1.99 1.18 1.21
vi. 21:45 1793 Shelbourne - Finn Harps 2.05 3.05 3.65 1.21 1.64 1.27
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1794 Philadelphia U. - DC United 1.75 3.85 4.35 1.19 2.02 1.21
vi. 23:59 1795 Los Angeles FC - LA Galaxy 1.82 4.05 3.80 1.24 1.94 1.19
vi. 23:59 1796 Vancouver - Minnesota Utd 2.45 3.60 2.75 1.44 1.54 1.26












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1035 Ferro - Gimnasia Y Esgrima 2.35 2.65 3.35 1.23 1.46 1.34
vi. 23:59 2470 Nueva Chicago - Belgrano 3.55 2.75 2.20 1.53 1.21 1.32




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4600 Charlestown Azzurri - Adamstown Rosebud 1.08 8.40 18.20 0.00 5.69 0.00
vi. 23:59 4601 Broadmeadow Magic - Maitland 2.00 3.60 3.10 1.27 1.65 1.18
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:00 2886 Druitt Town Rangers - Wollongong Wolves 2.50 3.40 2.40 1.43 1.39 1.19
vi. 23:59 2506 Manly Utd - Blacktown 2.80 3.35 2.20 1.51 1.31 1.20
vi. 23:59 2890 Sydney Olympic - Tin. Sydney 1.60 3.95 4.50 1.13 2.08 1.14
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2887 Croydon Kings - Sturt Lions 2.05 3.45 3.10 1.27 1.62 1.20
vi. 23:59 2888 Campbelltown City - South Adelaide 1.32 5.00 7.00 1.03 2.89 1.08
vi. 23:59 2889 Cumberland Utd - West Torrens Birkalla 2.45 3.50 2.40 1.43 1.41 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2214 Glenorchy Knights - Olympia FC Warriors 1.03 10.60 27.00 0.00 7.54 0.00
vi. 23:59 3331 Kingborough Lions - Launceston City 1.38 5.10 5.60 1.08 2.64 1.07
vi. 23:59 3332 Clarence Zebras - South Hobart 9.60 6.15 1.20 3.71 0.00 1.03




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:30 4057 Melbourne Knights - Green Gully 2.90 3.45 2.15 1.56 1.31 1.20
vi. 13:30 4058 Bentleigh Greens - Eastern Lions 1.18 6.05 11.50 0.00 3.92 1.04
vi. 23:59 4059 Avondale - Oakleigh Cannons 2.20 3.40 2.85 1.32 1.53 1.20
vi. 23:59 4060 Dandenong City - Altona Magic 3.40 3.60 1.90 1.73 1.23 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2904 Gold Coast Knights - Sunshine Wander. 1.47 4.60 4.95 1.10 2.36 1.10
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1060 Vila Nova - Bahia 2.95 2.75 2.50 1.41 1.30 1.31
vi. 23:59 2259 Gremio - Nautico 1.40 4.05 7.20 1.03 2.57 1.14
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 11:30 3687 Chengdu Qianbao - Tianjin Tigers 2.20 3.05 3.05 1.27 1.51 1.24
vi. 12:30 3490 Wuhan Three Towns - Wuhan FC 1.15 6.05 13.30 0.00 4.12 1.03
vi. 14:30 3491 Guangzhou FC - Shanghai Port 10.70 5.75 1.23 3.70 0.00 1.07
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1231 (F) Spania - (F) Finlanda 1.02 11.40 30.00 0.00 8.18 0.00
vi. 22:00 1232 (F) Germania - (F) Danemarca 1.62 3.95 4.35 1.14 2.05 1.14
Faza Grupelor! Turneul final se disputa in Anglia!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2248 (F) Bolivia - (F) Ecuador 14.50 6.75 1.12 4.56 0.00 1.01
vi. 23:59 2250 (F) Columbia - (F) Paraguay 1.22 5.80 11.40 0.00 3.81 1.07
Faza Grupelor! Se disputa in Columbia!




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2292 O´Higgins - Palestino 2.55 3.10 2.75 1.39 1.44 1.28
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2497 Univ. Catolica - Mushuc Runa 1.38 4.40 6.75 1.04 2.64 1.11
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2522 Waterford - Wexford 1.45 4.25 5.40 1.07 2.35 1.11
vi. 21:45 2533 Athlone Town - Bray 3.15 3.65 2.00 1.67 1.28 1.19
vi. 21:45 2534 Galway Utd - Cobh 1.25 5.20 8.50 0.00 3.19 1.06
vi. 21:45 2537 Treaty United - Longford 2.55 3.25 2.55 1.41 1.41 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2841 Mazatlan - Tigres 3.35 3.20 2.00 1.62 1.22 1.21
vi. 23:59 2843 Puebla - Santos Laguna 2.10 3.15 3.15 1.25 1.56 1.22
vi. 23:59 2844 Tijuana - Juarez 1.85 3.30 3.75 1.17 1.74 1.20
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2338 Club Celaya - Pumas De Tabasco 1.80 3.60 4.05 1.19 1.89 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2657 Albion - Maldonado 3.25 3.15 2.15 1.58 1.27 1.26
vi. 23:59 2658 Plaza Colonia - CA River Plate 2.55 3.00 2.60 1.36 1.38 1.25
Faza Grupelor!
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 15:30 3846 Djokovic N. - Norrie C. 1.06 7.40
Suprafata de joc: Iarba



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 13:00 1268 Kichenok L / Ostapenko J - Krejcikova B / Siniakova K 3.35 1.30
Suprafata de joc: Iarba
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 12:55 4464 Newcastle K. - South Sydney Rabbitohs 2.60 20.00 1.50 2.38 1.42
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 1696 Japonia - Franta 7.20 40.00 1.07 5.66 1.03
Se pot juca pe teren neutru!