Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 2141 Barty A. - Sabalenka A. 1.85 0.00 2.10 0.00 0.00 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:30 2604 Gaz Metan - Astra Giurgiu 2.65 2.95 2.85 1.38 1.44 1.33
sâ. 21:15 2605 Dinamo B. - Hermannstadt 2.10 3.20 3.55 1.26 1.67 1.28



















































































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 2937 Leeds - Tottenham 3.30 3.60 2.00 1.70 1.27 1.21
sâ. 17:00 2938 Sheffield Utd - Crystal Palace 2.95 3.20 2.45 1.52 1.37 1.30
sâ. 19:30 2939 Manchester City - Chelsea 1.90 3.30 4.00 1.19 1.79 1.25
sâ. 22:15 2940 Liverpool - Southampton 1.30 5.20 8.45 1.03 3.19 1.09
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 3451 Nantes - Bordeaux 2.05 3.35 3.65 1.26 1.73 1.27
sâ. 18:00 3601 Lyon - Lorient 1.37 5.00 6.65 1.06 2.83 1.10
+ 71 speciale







































































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 3224 Dortmund - RB Leipzig 2.20 3.60 3.05 1.35 1.63 1.24
sâ. 16:30 3225 Hoffenheim - Schalke 1.22 6.10 10.40 1.01 3.81 1.06
sâ. 16:30 3226 Werder Bremen - Leverkusen 4.05 3.60 1.80 1.89 1.19 1.21
sâ. 16:30 3227 Wolfsburg - Union Berlin 1.70 3.80 4.80 1.16 2.10 1.22
sâ. 19:30 3228 Bayern Munchen - Monchengladbach 1.35 5.20 7.30 1.06 3.01 1.11
+ 47 speciale















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3628 Spezia - Napoli 6.10 4.35 1.50 2.51 1.10 1.17
sâ. 16:00 3629 Udinese - Bologna 2.40 3.10 3.10 1.34 1.53 1.31
sâ. 19:00 3651 Inter Milan - Sampdoria 1.45 4.40 6.15 1.08 2.54 1.14
sâ. 21:45 3652 Fiorentina - Lazio 3.80 3.60 1.85 1.83 1.21 1.21
+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 3683 Alaves - Levante 2.15 3.30 3.45 1.29 1.67 1.28
sâ. 17:15 3688 Barcelona - Atl. Madrid 1.80 3.50 4.20 1.18 1.89 1.22
sâ. 19:30 3689 Cadiz - Huesca 3.50 3.15 2.15 1.64 1.27 1.29
sâ. 22:00 3694 Ath. Bilbao - Osasuna 1.80 3.40 4.45 1.17 1.91 1.24
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 2486 Barnsley - Norwich 2.70 3.30 2.45 1.47 1.39 1.25
sâ. 14:30 2487 Blackburn - Birmingham 1.90 3.45 3.80 1.21 1.79 1.23
sâ. 14:30 2488 Bournemouth - Stoke 1.70 3.75 4.25 1.16 1.97 1.18
sâ. 14:30 2491 Bristol - Brentford 4.70 3.70 1.65 2.05 1.13 1.18
sâ. 14:30 2495 Cardiff - Rotherham 2.50 3.40 2.60 1.43 1.46 1.24
sâ. 14:30 2507 Coventry - Millwall 2.40 3.25 2.75 1.37 1.47 1.24
sâ. 14:30 2522 Derby - Sheffield Wed 2.30 3.20 3.00 1.32 1.53 1.26
sâ. 14:30 2530 Middlesbrough - Wycombe 1.75 3.65 4.20 1.17 1.93 1.20
sâ. 14:30 2532 Nottingham - Preston 2.25 3.25 3.05 1.32 1.56 1.26
sâ. 14:30 2533 QPR - Luton 2.10 3.30 3.20 1.27 1.61 1.23
sâ. 14:30 2541 Reading - Huddersfield 1.95 3.60 3.45 1.25 1.74 1.21
sâ. 14:30 2543 Watford - Swansea 2.00 3.35 3.55 1.24 1.71 1.24
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1001 Tshakhuma - Chippa Utd 2.70 2.95 2.70 1.40 1.40 1.31
Finala! Un singur meci! Free State Stadium, Bloemfontein!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2782 Uthongathi - Free State Stars 2.20 3.00 3.20 1.26 1.53 1.26
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2243 ASM Oran - Arzew 1.28 4.65 10.20 0.00 3.16 1.10
sâ. 17:00 2244 Chelghoum - MO Constantine 1.55 3.55 6.05 1.07 2.21 1.20
sâ. 17:00 2245 Khroub - Eulma 2.10 3.15 3.25 1.25 1.58 1.24
sâ. 17:00 2246 MO Bejaia - Ben Aknoun 1.85 3.35 3.85 1.18 1.77 1.21
sâ. 17:00 2247 Oued Sly - Skaf Khemis Miliana 1.32 4.20 9.60 0.00 2.89 1.13
sâ. 17:00 2248 US Chaouia - Khenchela 1.90 3.15 3.90 1.17 1.73 1.24
sâ. 17:00 2249 USM El Harrach - RC Kouba 2.25 3.00 3.10 1.27 1.51 1.26
sâ. 17:00 2783 CA Batna - Teleghma 2.05 2.95 3.65 1.20 1.62 1.27
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2555 Cambridge Utd - Grimsby 1.55 3.70 5.75 1.08 2.23 1.18
sâ. 17:00 2556 Carlisle - Walsall 1.65 3.40 4.95 1.10 2.00 1.20
sâ. 17:00 2557 Cheltenham - Harrogate 1.55 3.65 5.50 1.08 2.17 1.17
sâ. 17:00 2558 Crawley - Bolton 4.75 3.65 1.65 2.04 1.12 1.19
sâ. 17:00 2559 Exeter - Barrow 1.65 3.50 4.80 1.11 2.00 1.19
sâ. 17:00 2560 Morecambe - Bradford 1.65 3.50 4.60 1.11 1.97 1.18
sâ. 17:00 2561 Oldham - Forest Green 3.65 3.40 1.85 1.74 1.19 1.19
sâ. 17:00 2562 Port Vale - Mansfield 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
sâ. 17:00 2564 Salford - Leyton 1.55 3.55 5.45 1.07 2.13 1.17
sâ. 17:00 2566 Scunthorpe - Stevenage 3.70 3.25 1.95 1.71 1.21 1.24
sâ. 17:00 2567 Southend - Newport 4.20 3.20 1.85 1.80 1.16 1.25
sâ. 17:00 2568 Tranmere - Colchester 1.65 3.40 4.95 1.10 2.00 1.20





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3086 Altrincham - Eastleigh 2.70 3.10 2.45 1.43 1.35 1.25
sâ. 17:00 3087 Barnet - Notts County 5.55 3.90 1.55 2.27 1.10 1.18
sâ. 17:00 3088 Halifax - Boreham 2.20 3.10 3.00 1.27 1.51 1.23
sâ. 17:00 3089 Hartlepool - Maidenhead 1.65 3.50 4.75 1.11 2.00 1.19
sâ. 17:00 3090 Kings Lynn - Solihull Moors 2.90 3.35 2.15 1.54 1.30 1.20
sâ. 17:00 3094 Sutton - Weymouth 1.35 4.50 6.80 1.03 2.68 1.09
sâ. 17:00 3095 Wealdstone - Dagenham & Red. 10.20 5.20 1.25 3.41 0.00 1.08
sâ. 17:00 3096 Woking - Chesterfield 5.75 3.80 1.55 2.27 1.09 1.18
sâ. 17:00 3097 Wrexham - Yeovil 2.10 3.25 3.15 1.26 1.58 1.22
sâ. 19:20 3098 Torquay - Bromley 2.05 3.20 3.35 1.24 1.62 1.23





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1002 Godoy Cruz - Banfield 3.60 3.20 2.00 1.68 1.22 1.25
sâ. 21:30 1003 Atl. Tucuman - Defensa y Justicia 1.20 5.60 12.80 0.00 3.86 1.06
sâ. 21:30 1004 Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield 2.50 3.05 2.75 1.36 1.43 1.27
sâ. 23:59 1007 Patronato - Boca Juniors 6.40 3.70 1.53 2.32 1.07 1.20
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:05 2774 Newcastle Jets - Sydney 4.80 4.05 1.55 2.17 1.11 1.14
sâ. 12:10 2775 WS Wanderers - Western United 2.05 3.60 3.20 1.29 1.68 1.21
sâ. 23:59 2776 Melbourne City - Brisbane Roar 1.40 4.30 6.15 1.05 2.51 1.11


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 1052 Mt Gravatt Hawks - Brisbane Knights 1.77 4.25 3.35 1.24 1.85 1.12
sâ. 12:00 1053 Toowong - St George Willawong 5.25 5.95 1.35 2.76 1.09 1.04
sâ. 12:00 2250 UQ FC - Bayside United 3.80 4.50 1.65 2.04 1.20 1.12
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:15 1173 APIA Tigers - Sydney Utd 2.85 3.85 2.05 1.62 1.32 1.16
sâ. 23:59 1174 Wollongong Wolves - Sutherland 1.85 3.70 3.45 1.22 1.77 1.17
sâ. 23:59 1175 Northbridge Bulls - Druitt Town Rangers 3.50 3.95 1.78 1.84 1.21 1.14
sâ. 23:59 1176 Rockdale - Tin. Sydney 1.47 4.35 5.25 1.09 2.36 1.11
sâ. 23:59 1182 Sydney Olympic - Blacktown 3.00 3.75 2.00 1.65 1.29 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:30 1211 Altona Magic - Port Melbourne Sharks 4.30 3.95 1.63 2.04 1.14 1.15
sâ. 23:59 1219 Heidelberg Utd - St Albans Saints 1.20 5.90 10.30 0.00 3.71 1.04


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1184 Bayswater City - Joondalup 3.00 3.90 1.95 1.68 1.29 1.15
sâ. 10:00 1195 Cockburn City - Armadale 2.35 4.00 2.35 1.47 1.47 1.14
sâ. 10:00 1203 Floreat Athena - Sorrento 1.30 5.20 7.20 1.03 2.99 1.07
sâ. 10:00 1206 Gwelup Croatia SC - Inglewood 1.80 4.05 3.35 1.23 1.82 1.14
sâ. 10:00 1208 Perth SC - Rockingham City 1.37 5.00 5.90 1.06 2.68 1.08
sâ. 14:00 1217 U21 Perth Glory - Balcatta 2.15 3.90 2.65 1.37 1.56 1.15


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 1242 (F) Virginia United - (F) Brisbane City 2.95 4.55 1.85 1.77 1.30 1.10





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 2489 Admira - St. Polten 2.15 3.35 3.05 1.30 1.58 1.22
sâ. 18:00 2490 Altach - Austria Viena 3.05 3.35 2.15 1.58 1.30 1.22
sâ. 18:00 2492 Hartberg - Ried 1.95 3.45 3.55 1.23 1.73 1.22
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 3728 A. Lustenau - Amstetten 2.25 3.35 2.80 1.33 1.51 1.21
sâ. 15:30 3729 Austria V. (Am) - Dornbirn 1.80 3.60 3.60 1.19 1.78 1.16
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2787 Keshla - Sumgayit 2.05 3.30 3.45 1.25 1.67 1.25
sâ. 19:15 2788 Sabail - Neftchi Baku 4.25 3.45 1.80 1.89 1.17 1.23





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 4023 Al Riffa - Malkiya Club 1.27 5.70 7.85 1.03 3.27 1.06
sâ. 22:00 4024 Al-Ahli SC Manama - Al-Najma 2.30 3.25 2.80 1.33 1.49 1.22


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:45 1262 Mohammedan - Sheikh Russel 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
sâ. 16:00 1268 Abahani Chittagong - Saif SC 2.80 3.05 2.40 1.45 1.33 1.25





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 2459 FC Ruh Brest - Sputnik 1.28 4.85 8.15 0.00 3.01 1.07
sâ. 18:30 2460 FC Minsk - Vitebsk 2.40 3.10 2.85 1.34 1.47 1.26
sâ. 20:30 2461 Slavia Mozyr - Dinamo Brest 3.25 3.40 2.05 1.65 1.27 1.22
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:45 2498 Anderlecht - Antwerp 1.65 3.75 4.80 1.13 2.08 1.19
Grupa Campionat!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:45 1036 Waasland - Seraing 2.40 3.45 2.60 1.40 1.47 1.21
Finala! Tur!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2251 (F) Anderlecht - (F) Gent 1.15 7.40 10.50 0.00 4.30 1.01
Grupa Campionat!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1272 (F) White Star Woluwe - (F) Zulte Waregem 2.85 3.65 2.10 1.58 1.32 1.17
Grupa Retrogradare!






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 2501 St. Liege - Gent 2.80 3.45 2.25 1.53 1.35 1.21
Faza grupelor!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 1274 The Strongest - Royal Pari 1.10 8.40 19.30 0.00 5.79 1.01
sâ. 23:59 1282 San Jose - Bolivar 10.20 5.80 1.22 3.66 0.00 1.06
sâ. 23:59 1291 Independiente Petrolero - Vinto 2.00 3.65 3.15 1.28 1.67 1.19
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2789 Mladost DK - Radnik Bijeljina 2.05 3.45 3.30 1.27 1.67 1.23
sâ. 16:00 2792 Sloboda - Olimpic Sarajevo 1.97 3.35 3.65 1.23 1.73 1.24
sâ. 17:55 2793 Borac Banja Luka - Krupa 1.30 4.90 9.35 1.02 3.18 1.11
sâ. 20:05 2794 Zrinjski - FK Velez Mostar 2.20 3.15 3.25 1.28 1.58 1.27




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:45 1045 Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv 1.93 3.25 3.50 1.20 1.67 1.21
Grupa Campionat!
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2695 Zlin - Opava 1.55 3.85 5.65 1.09 2.27 1.18
sâ. 18:00 2705 Brno - Mlada Boleslav 2.95 3.25 2.30 1.53 1.33 1.25
sâ. 18:00 2706 Plzen - Pribram 1.17 6.45 12.50 0.00 4.21 1.04
sâ. 20:30 2707 Bohemians 1905 - Liberec 2.95 3.10 2.40 1.50 1.34 1.28
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:45 1067 Hradec Kralove - Dukla Prague 1.70 3.65 4.60 1.15 2.01 1.20
sâ. 17:00 1069 Usti nad Labem - FK Blansko 1.57 4.40 4.65 1.15 2.24 1.14
sâ. 18:00 1077 Chrudim - Trinec 2.25 3.30 3.00 1.32 1.56 1.25
sâ. 18:00 1078 Prostejov - SK Lisen 2.45 3.25 2.75 1.38 1.47 1.26
sâ. 18:00 1079 Slavoj Vysehrad - Varnsdorf 4.90 3.70 1.65 2.09 1.13 1.20
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1345 Shandong Taishan - Qingdao FC 1.25 5.10 9.90 0.00 3.33 1.08
sâ. 15:00 1051 Guangzhou City - Shenzhen 3.45 3.60 1.92 1.74 1.24 1.20





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1131 U. Catolica - Un.La Calera 2.00 3.25 3.55 1.23 1.68 1.24
sâ. 22:30 1430 La Serena - Nublense 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
sâ. 23:59 1135 S. Wanderers - Melipilla 2.15 3.25 3.05 1.28 1.56 1.22
sâ. 23:59 1155 Colo Colo - Palestino 2.20 3.30 2.85 1.31 1.51 1.20












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1063 Pohang - Gangwon 2.05 3.35 3.40 1.26 1.67 1.24


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 2451 Bucheon - Gimcheon Sangmu 4.90 3.45 1.65 2.00 1.11 1.20
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1425 Varazdin - Hajduk Split 3.40 3.55 1.95 1.72 1.25 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:55 2253 Medimurje Cakovec - Din. Zagreb II 2.45 3.25 2.60 1.38 1.43 1.22
sâ. 18:00 2254 Dragovoljac - Solin 1.83 3.50 3.75 1.19 1.79 1.19
sâ. 18:00 2255 Dugopolje - Bijelo Brdo 2.60 3.10 2.55 1.40 1.39 1.25
sâ. 18:00 2256 Junak Sinj - Hajduk Split II 2.15 3.25 3.05 1.28 1.56 1.22


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 3457 Aarhus Fremad - Oure FA 1.25 5.25 9.15 0.00 3.30 1.07
sâ. 15:00 3462 Brabrand - Næsby 2.10 3.45 3.00 1.29 1.59 1.20
sâ. 15:00 3463 Dalum - VSK Aarhus 2.15 3.40 2.95 1.30 1.56 1.21
sâ. 15:00 3467 Jammerbugt - Middelfart 1.87 3.55 3.55 1.21 1.76 1.19
sâ. 16:00 3469 B93 Copenhaga - Thisted FC 1.78 3.50 3.95 1.17 1.84 1.19
sâ. 16:00 3470 BK Frem - FC Sydvest 05 1.50 4.05 5.35 1.08 2.28 1.14


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:45 3455 FA 2000 - HIK Hellerup 4.20 3.65 1.70 1.93 1.15 1.17
sâ. 15:00 3464 Hillerod - KFUM Roskilde 1.65 3.70 4.45 1.13 2.00 1.17
sâ. 15:00 3468 Taarnby - Naestved 5.80 4.05 1.47 2.36 1.07 1.14
sâ. 16:00 3471 Bronshoj - BK Avarta 2.10 3.25 3.15 1.26 1.58 1.22
sâ. 16:00 3472 Skovshoved - Nykoebing 8.60 5.10 1.27 3.17 1.01 1.07
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1074 Orense - 9 De Octubre FC 2.30 3.25 2.95 1.33 1.53 1.25
sâ. 23:30 1075 Ind. del Valle - LDU Quito 2.00 3.65 3.25 1.28 1.70 1.20
sâ. 23:59 1076 Barcelona G. - Emelec 1.88 3.30 3.75 1.19 1.74 1.21












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 2258 Al Mokawloon - Entag El-Harby 2.10 3.05 3.60 1.23 1.63 1.29





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:15 1474 Schaffhausen - Aarau 2.60 3.55 2.35 1.49 1.40 1.20
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:15 2529 Lugano - Vaduz 2.05 3.30 3.35 1.25 1.65 1.23
sâ. 21:30 2535 Young Boys - Basel 1.70 3.60 4.60 1.14 2.00 1.20
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1181 HJK Helsinki - KUPS 2.05 3.25 3.50 1.24 1.67 1.25
Finala! Un singur meci! Olympiastadion, Helsinki!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1301 Flora - Legion 1.22 6.00 10.70 0.00 3.81 1.06
sâ. 16:00 1306 Tammeka Tartu - Kuressaare 1.70 3.85 4.30 1.17 2.01 1.18
sâ. 19:00 1307 Narva JK Trans - Nomme Kalju 3.45 3.80 1.90 1.79 1.25 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 3838 Fasil Kenema - Wolkite Kenema 1.40 4.00 7.35 1.03 2.56 1.14
sâ. 15:00 2259 Saint George - Bahir Dar Kenema 2.20 3.15 3.05 1.28 1.53 1.24
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 2874 (F) Guingamp - (F) Reims 2.25 3.80 2.55 1.40 1.51 1.16
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1480 AC Ajaccio - Paris FC 3.45 3.20 2.10 1.64 1.26 1.27
sâ. 21:00 1484 Amiens - Niort 2.90 3.05 2.45 1.47 1.35 1.29
sâ. 21:00 1486 Auxerre - Grenoble 2.20 3.10 3.30 1.27 1.58 1.28
sâ. 21:00 1497 Chambly - Pau FC 2.90 3.05 2.45 1.47 1.35 1.29
sâ. 21:00 1498 Clermont - Sochaux 1.42 4.20 6.75 1.05 2.56 1.14
sâ. 21:00 1499 Rodez - Nancy 2.40 2.85 3.10 1.29 1.47 1.31
sâ. 21:00 1504 Toulouse - Caen 1.60 3.55 5.70 1.09 2.17 1.21
sâ. 21:00 1516 Troyes - Dunkerque 1.55 3.70 6.00 1.08 2.27 1.19
sâ. 21:00 1528 Valenciennes - Le Havre 3.75 3.15 1.98 1.69 1.20 1.26
sâ. 21:00 2875 Guingamp - Chateauroux 1.51 3.90 6.20 1.08 2.37 1.18
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2538 Dusseldorf - Braunschweig 1.50 4.00 5.75 1.08 2.34 1.15
sâ. 14:00 2539 Furth - Karlsruher 1.60 3.90 5.05 1.12 2.18 1.18
sâ. 14:00 2540 Wurzburg K. - Osnabruck 2.55 3.35 2.50 1.43 1.42 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1205 Ingolstadt - Saarbrucken 1.65 3.70 4.45 1.13 2.00 1.17
sâ. 15:00 1220 Wehen - 1860 Munchen 3.50 3.80 1.85 1.80 1.23 1.17
sâ. 15:00 4385 Dresda - Viktoria Koln 1.55 4.05 5.30 1.11 2.27 1.16
sâ. 15:00 4386 Hansa Rostock - Zwickau 1.60 3.80 5.45 1.11 2.22 1.20
sâ. 15:00 4387 Kaiserslautern - Uerdingen 1.75 3.60 4.45 1.17 1.97 1.22
sâ. 15:00 4388 Magdeburg - Duisburg 2.35 3.30 2.75 1.36 1.49 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:15 2269 Lynx FC - Europa FC 9.55 5.70 1.22 3.53 0.00 1.05
sâ. 21:30 2270 Lions Gibraltar - St Josephs 16.20 7.75 1.10 5.19 0.00 0.00
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 2953 Asante Kotoko - Dreams 1.80 3.15 4.40 1.13 1.82 1.24






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 1111 Giannina - Smyrnis 2.25 2.70 3.75 1.22 1.55 1.36
sâ. 19:30 1116 Volos - AEL Larissa 3.05 3.15 2.30 1.53 1.32 1.27










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 2278 Runavik - 07 Vestur Sorvagur 1.10 8.15 20.50 0.00 5.77 1.01
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:15 2279 Mes Rafsanjan - Nassaji Mazandaran 1.45 3.65 9.05 1.03 2.57 1.21
sâ. 19:30 2280 Foolad Khuzestan - Gol Gohar 1.98 3.15 3.90 1.20 1.73 1.27
sâ. 19:45 2281 Machine Sazi - Saipa 2.90 3.05 2.45 1.47 1.35 1.29
sâ. 19:45 2282 Sanat Naft Abadan - Aluminium Arak 1.65 3.40 5.55 1.10 2.09 1.23
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 1117 Bohemians - Finn Harps 1.90 3.35 3.85 1.20 1.77 1.23
sâ. 20:00 1124 Waterford - Drogheda Utd 3.50 3.20 2.10 1.65 1.26 1.27
sâ. 20:00 1531 St Patricks - Shamrock 3.10 3.00 2.30 1.51 1.29 1.28
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:15 1532 Akranes - Vikingur Reykjavik 3.75 3.75 1.75 1.86 1.18 1.16
sâ. 22:15 1542 Kopavogs - Fylkir R. 2.15 3.50 2.95 1.32 1.58 1.21
sâ. 22:15 1543 Leiknir R. - Breidablik K. 8.30 4.95 1.27 3.07 0.00 1.07
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2283 Kari - KF Fjallabyggd 2.45 3.90 2.30 1.49 1.43 1.15





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1546 Kiryat Shmona - Maccabi Petah Tikva 2.90 2.95 2.45 1.45 1.33 1.29
Grupa Campionat!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:45 1554 Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv 2.60 2.95 2.65 1.37 1.38 1.27
sâ. 20:15 1555 Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba 1.90 3.25 3.75 1.19 1.72 1.22
sâ. 20:30 1565 Beitar Jer. - Sakhnin 2.05 3.25 3.30 1.24 1.62 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:30 2756 Tin. Cagliari - Tin. Atalanta 2.55 3.35 2.45 1.43 1.40 1.21
sâ. 12:00 2757 Tin. AC Milan - Tin. Lazio 1.73 3.65 4.05 1.16 1.90 1.18
sâ. 13:30 2758 Tin. Sampdoria - Tin. Ascoli 1.05 10.00 21.00 0.00 6.71 0.00
sâ. 14:00 2762 Tin. Torino - Tin. Inter Milano 8.20 5.25 1.27 3.17 1.01 1.07
sâ. 16:00 2763 Tin. AS Roma - Tin. Spal 1.68 3.75 4.20 1.15 1.96 1.16
sâ. 18:00 2764 Tin. Bologna - Tin. Empoli 3.00 3.60 2.05 1.62 1.29 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 2511 Tin. Pisa - Tin. Cosenza 2.65 3.60 2.25 1.51 1.37 1.18
sâ. 12:00 2526 Tin. Reggina - Tin. Lecce 5.15 4.35 1.48 2.33 1.09 1.12


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 2548 Tin. Pordenone - Tin. AC Reggiana 1.58 3.95 4.65 1.12 2.11 1.14


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:45 3739 Cesena - Mantova 1.90 3.30 3.70 1.19 1.73 1.22
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 2650 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale 6.70 4.75 1.37 2.75 1.05 1.10
sâ. 23:59 2651 Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe 1.75 3.55 3.90 1.16 1.84 1.17
sâ. 23:59 2652 Avispa Fukuoka - Kashiwa Reysol 2.90 2.95 2.40 1.45 1.31 1.27
sâ. 23:59 2653 Shimizu S-Pulse - Yokohama FC 1.75 3.50 3.95 1.16 1.84 1.18
sâ. 23:59 2654 Shonan Bellmare - Oita Trinita 2.25 3.05 2.95 1.28 1.48 1.24
sâ. 23:59 2659 Tokushima - Sapporo 2.95 3.40 2.10 1.56 1.29 1.19
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 1251 Ehime - Ryukyu 3.75 3.45 1.85 1.78 1.19 1.20
sâ. 23:59 1252 Blaublitz Akita - Iwata 3.45 3.10 2.05 1.62 1.22 1.25
sâ. 23:59 1253 Sagamihara - Machida 4.00 3.25 1.90 1.78 1.19 1.25
sâ. 23:59 1254 Chiba - Okayama 2.50 2.90 2.80 1.33 1.41 1.28
sâ. 23:59 1255 Kanazawa - Renofa Yamaguchi 1.90 3.40 3.70 1.21 1.75 1.22
sâ. 23:59 1283 Kofu - Verdy 1.90 3.40 3.65 1.21 1.74 1.21
sâ. 23:59 1288 Kyoto - Montedio Yamagata 2.00 3.45 3.35 1.25 1.68 1.21
sâ. 23:59 1321 Mito - Tochigi 2.50 2.90 2.90 1.33 1.44 1.30
sâ. 23:59 1326 Niigata Albirex - Yamaga 1.80 3.40 4.10 1.17 1.84 1.21
sâ. 23:59 1329 Kusatsu - Omiya Ardija 3.00 3.10 2.30 1.51 1.31 1.26
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 3100 FC Taraz - FC Astana 4.20 3.70 1.75 1.95 1.18 1.20
sâ. 15:00 3101 FK Kaspyi Aktau - FC Ordabasy 3.30 3.30 2.10 1.63 1.27 1.24
sâ. 17:00 3103 Kaisar Kyzylorda - Akzhaiyk Uralsk 2.40 3.20 2.85 1.36 1.49 1.26


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 2575 Al Salmiyah - AL Arabi 4.65 3.75 1.62 2.06 1.12 1.17
sâ. 21:30 2635 Al-Nasr - Al Sahel 1.82 3.55 3.70 1.19 1.79 1.18
sâ. 21:30 2637 Kazma SC - Al-Fahaheel 1.90 3.55 3.40 1.23 1.72 1.18
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 3107 Hegelmann Litauen - Zalgiris 6.35 3.90 1.50 2.39 1.07 1.18
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3110 Selangor FC II - PDRM 1.45 4.35 5.55 1.08 2.41 1.12


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:15 2765 Sabah FA - Kedah 3.20 3.65 1.95 1.69 1.26 1.18
sâ. 17:00 2766 Penang - Johor Darul Tazim 3.75 3.60 1.80 1.82 1.19 1.18
sâ. 17:00 2772 UITM FC Shah Alam - Kuala Lumpur 7.15 4.80 1.35 2.84 1.04 1.10




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2291 Atlas - Tigres 2.40 2.95 2.90 1.31 1.45 1.27
sâ. 23:59 2292 Santos Laguna - Queretaro 1.68 3.60 4.40 1.13 1.96 1.18
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 4063 Twente - Heracles 2.40 3.25 2.80 1.37 1.49 1.25
sâ. 19:45 4064 Heerenveen - Utrecht 3.60 3.70 1.85 1.81 1.22 1.19
sâ. 21:00 4065 AZ Alkmaar - Fortuna Sittard 1.30 5.10 8.00 1.03 3.08 1.08
sâ. 22:00 4068 Venlo - Waalwijk 2.35 3.45 2.75 1.38 1.51 1.23
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 3144 Herrera - CD Universitario 2.85 3.10 2.35 1.47 1.32 1.25




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1552 Sp. Luqueno - Guarani 2.85 3.20 2.30 1.49 1.32 1.23
sâ. 23:59 1553 Cerro Porteno - Nacional A. 1.85 3.20 4.05 1.16 1.77 1.23
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1639 Melgar - Alianza Atl. 1.70 3.45 4.70 1.13 1.97 1.21
sâ. 21:15 1641 Univ. de Deportes - Cienciano 2.75 3.15 2.45 1.45 1.36 1.26
sâ. 23:30 1642 Cusco FC - Sporting Cristal 4.00 2.85 2.05 1.65 1.18 1.31
sâ. 23:59 3666 Carlos Mannucci - Ayacucho 3.30 3.15 2.05 1.60 1.23 1.23
+ 33 speciale

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2601 Podbeskidzie - Plock 2.40 3.20 2.85 1.36 1.49 1.26
sâ. 18:30 2602 Lechia Gdansk - Cracovia 2.05 3.35 3.40 1.26 1.67 1.24
sâ. 21:00 2603 Wisla - Lech Poznan 3.20 3.45 2.10 1.64 1.29 1.23
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:40 1133 GKS Belchatow - Arka Gdynia 3.25 3.15 2.10 1.58 1.25 1.24
sâ. 17:00 1141 Olsztyn - Chrobry Gl. 2.60 3.00 2.55 1.38 1.36 1.25
sâ. 17:00 1142 Sandecja Nowy S. - Korona Kielce 2.05 3.20 3.45 1.24 1.64 1.25
sâ. 21:00 1147 Termalica B-B. - Miedz Legnica 1.80 3.40 4.00 1.17 1.82 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1134 Bytovia Bytow - Zks Stal Rzeszow 3.25 3.40 2.00 1.65 1.25 1.20
sâ. 14:00 1137 Slask II W. - Lech II P. 1.75 3.90 3.60 1.20 1.85 1.14
sâ. 14:00 1138 Stargard - Ol. Grudziadz 2.30 3.20 2.85 1.32 1.49 1.23
sâ. 17:00 1140 Garbarnia K. - Polkowice 3.05 3.15 2.20 1.53 1.28 1.24
sâ. 17:00 1143 Suwalki - KS Hutnik Krakow 1.58 4.10 4.50 1.13 2.12 1.13
sâ. 18:30 1144 Kalisz - GKS Katowice 3.05 3.15 2.20 1.53 1.28 1.24
sâ. 18:30 1145 Skra - Siedlce 2.00 3.35 3.30 1.24 1.65 1.21
sâ. 20:00 1146 Motor Lublin - Sokol Ostroda 1.75 3.80 3.75 1.19 1.87 1.16
+ 2 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 1648 Feirense - Oliveirense 1.38 4.15 8.05 1.03 2.71 1.14
sâ. 19:00 1660 Benfica B - Covilha 2.10 3.15 3.35 1.25 1.61 1.25
sâ. 20:00 1663 Mafra - Academica 3.30 3.20 2.10 1.61 1.26 1.24
sâ. 22:15 1672 Estoril - Chaves 2.15 2.80 3.50 1.20 1.54 1.29
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2622 Ufa - Zenit 2.75 3.70 2.25 1.56 1.39 1.20
sâ. 16:30 2623 Arsenal Tula - Rubin Kazan 3.20 3.20 2.25 1.58 1.31 1.28
sâ. 16:30 2624 Lokomotiv Moscova - Dinamo Moscova 2.45 3.25 2.90 1.38 1.52 1.29
sâ. 19:30 2626 CSKA Moscova - Krasnodar 1.90 3.95 3.55 1.27 1.85 1.20
+ 12 speciale