+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 4658 Sepsi - U. Cluj 2.15 3.15 3.35 1.27 1.61 1.27
du. 20:00 4660 FCSB - Botosani 1.35 4.60 8.50 1.03 2.95 1.13









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 4347 Wolves - Sheffield Utd 1.47 4.25 5.75 1.08 2.42 1.14
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1115 Lens - Monaco 2.25 3.50 2.85 1.36 1.56 1.22
du. 16:00 1199 Le Havre - Reims 2.95 3.15 2.35 1.51 1.33 1.27
du. 16:00 1201 Nice - Clermont 1.45 4.00 6.65 1.05 2.47 1.15
du. 16:00 1206 Toulouse - Lille 3.70 3.50 1.87 1.78 1.21 1.20
du. 18:05 1271 PSG - Rennes 1.45 4.35 5.85 1.08 2.47 1.13
du. 21:45 1326 Marseille - Montpellier 1.65 3.75 4.60 1.13 2.05 1.18
+ 36 speciale




































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 4373 Frankfurt - Wolfsburg 2.15 3.35 3.15 1.30 1.61 1.24
du. 18:30 4374 Dortmund - Hoffenheim 1.48 4.70 4.95 1.11 2.39 1.11
du. 20:30 4376 Augsburg - Freiburg 2.25 3.45 2.90 1.35 1.56 1.23
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 1102 Juventus - Frosinone 1.30 4.95 8.40 1.02 3.08 1.09
du. 16:00 1137 Cagliari - Napoli 3.75 3.55 1.85 1.81 1.20 1.20
du. 19:00 1285 Lecce - Inter Milan 6.30 4.40 1.42 2.56 1.06 1.12
du. 21:45 1307 AC Milan - Atalanta 2.30 3.35 2.80 1.35 1.51 1.22
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1126 Cadiz - Celta Vigo 2.80 2.95 2.55 1.42 1.35 1.29
du. 17:15 1225 Betis - Ath. Bilbao 3.20 3.10 2.20 1.56 1.27 1.26
du. 19:30 1020 Las Palmas - Osasuna 2.35 2.95 3.15 1.29 1.51 1.31
du. 22:00 1347 Real Madrid - Sevilla 1.30 5.20 7.80 1.03 3.09 1.08
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4616 ACS Viitorul Tg. Jiu - CSC Selimbar 2.85 3.10 2.30 1.47 1.31 1.23
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4699 Chelsea - Liverpool 3.10 3.60 2.05 1.65 1.29 1.20
Finala! Un singur meci! Stadionul Wembley, Londra!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1868 River Plate - Boca Juniors 1.85 3.25 4.25 1.17 1.82 1.25
du. 23:59 1912 Gimnasia L.P. - Estudiantes LP 3.00 2.85 2.45 1.45 1.30 1.31
du. 23:59 1913 Newells Old Boys - Rosario Central 2.10 2.90 3.70 1.21 1.61 1.30
du. 23:59 1914 Inst.Cordoba - Godoy Cruz 2.10 2.90 3.70 1.21 1.61 1.30
du. 23:59 1915 Lanus - Banfield 1.95 3.15 3.85 1.19 1.72 1.26
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 1789 Austria Klagenfurt - BW Linz 2.20 3.15 3.15 1.28 1.56 1.26
du. 15:30 1798 WSG Tirol - Sturm Graz 5.25 4.15 1.52 2.29 1.10 1.14
du. 18:00 1882 Rapid Viena - Austria Viena 1.90 3.50 3.60 1.22 1.76 1.21

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 1740 Club Brugge - Anderlecht 1.65 3.80 4.55 1.14 2.05 1.17
du. 17:00 1817 Gent - Antwerp 2.30 3.35 2.80 1.35 1.51 1.22
du. 19:30 1900 St. Gilloise - St. Liege 1.38 4.50 7.00 1.05 2.71 1.12
du. 20:15 1903 Eupen - Cercle Brugge 4.55 3.80 1.65 2.05 1.14 1.17
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2870 Slavia Praga - FK Pardubice 1.10 7.80 19.00 0.00 5.47 1.01
du. 16:00 3191 Ceske Budejovice - Sigma Olomouc 2.80 3.25 2.35 1.49 1.35 1.24
du. 19:00 2871 Slovacko - Sparta Praga 3.70 3.40 1.90 1.75 1.21 1.22
+ 33 speciale

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1677 Opava - Dukla Praga 2.40 3.25 2.75 1.37 1.47 1.24
Sferturi de Finala! Un singur meci!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1816 Dinamo Zagreb - Rijeka 1.80 3.65 3.85 1.19 1.85 1.19
du. 18:30 1883 Gorica - Slaven Belupo 2.25 3.20 3.00 1.31 1.53 1.25
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1775 Hvidovre IF - Viborg 3.85 3.55 1.82 1.83 1.19 1.20
du. 15:00 1783 Vejle - Silkeborg 2.85 3.20 2.35 1.49 1.34 1.25
du. 17:00 1828 Odense - Brondby 3.60 3.45 1.90 1.74 1.21 1.21
du. 19:00 1885 Aarhus - Midtjylland 2.90 3.15 2.35 1.49 1.33 1.26
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:15 1784 Lugano - Zurich 2.65 3.20 2.50 1.44 1.39 1.25
du. 17:30 1865 Lausanne - Winterthur 1.90 3.60 3.50 1.23 1.76 1.19
du. 17:30 1873 Young Boys - Servette 2.05 3.50 3.15 1.28 1.64 1.20
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 1757 Dusseldorf - Hansa Rostock 1.48 4.25 5.60 1.09 2.39 1.14
du. 14:30 1769 Furth - Nurnberg 1.68 3.85 4.25 1.16 2.00 1.17
du. 14:30 1770 Hamburger SV - Elversberg 1.58 4.15 4.65 1.13 2.17 1.14
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 1679 Giannina - OFI Crete 2.35 3.20 2.85 1.34 1.49 1.25
du. 17:00 2644 Panaitolikos - PAOK 8.20 4.85 1.33 3.02 1.03 1.11
du. 18:00 2646 Olympiacos - Asteras Tripolis 1.27 5.40 8.50 1.02 3.27 1.07
du. 19:30 2649 Aris Salonic - Volos 1.48 3.95 6.20 1.07 2.39 1.16
du. 20:00 2650 Panathinaikos - Kifisia FC 1.17 6.90 12.40 0.00 4.39 1.04
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:15 1860 Modena - Spezia 2.20 3.15 3.15 1.28 1.56 1.26
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:15 1739 Excelsior - Vitesse 2.10 3.55 3.00 1.31 1.61 1.20
du. 15:30 1787 Almere City - Feyenoord 8.65 5.35 1.27 3.27 1.02 1.07
du. 15:30 1791 Twente - G.A. Eagles 1.50 4.35 5.15 1.10 2.33 1.13
du. 17:45 1880 AZ Alkmaar - Ajax 2.10 3.65 2.95 1.32 1.62 1.19
du. 21:00 1904 FC Volendam - Heerenveen 3.90 3.80 1.75 1.91 1.19 1.17
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 5827 Puszcza N. - Zaglebie 3.05 3.25 2.20 1.56 1.30 1.24
du. 16:00 5975 Widzew Lodz - Gornik Z. 2.30 3.20 2.90 1.32 1.51 1.24
du. 18:30 5976 Korona Kielce - Legia Varsovia 3.35 3.30 2.05 1.65 1.25 1.23
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:30 1872 Vizela - Estoril 2.45 3.25 2.75 1.38 1.47 1.26
du. 20:00 1901 Benfica - Portimonense 1.10 8.40 16.20 0.00 5.48 0.00
du. 20:00 1902 Gil Vicente - FC Porto 7.00 4.70 1.38 2.78 1.06 1.12
du. 22:30 1911 Rio Ave - Sporting 7.45 4.65 1.35 2.83 1.04 1.11
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1366 Motherwell - Celtic 7.80 5.20 1.30 3.09 1.03 1.08
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1773 Eldense - Racing de Ferrol 2.20 3.00 3.30 1.26 1.56 1.28
du. 17:15 1830 Alcorcon - Tenerife 3.00 2.75 2.55 1.42 1.31 1.34
du. 17:15 1846 Burgos CF - Gijon 2.35 2.90 3.15 1.29 1.49 1.31
du. 19:30 1886 Cartagena - Elche 3.10 2.85 2.40 1.47 1.29 1.31
du. 22:00 1910 Amorebieta - Albacete 3.30 3.10 2.15 1.58 1.26 1.26
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:30 5021 Cincinnati - Toronto 1.38 4.85 6.50 1.06 2.75 1.10
du. 23:59 1276 LA Galaxy - Inter Miami 2.55 3.65 2.35 1.49 1.42 1.19
du. 23:59 5024 Nashville - NY Red Bulls 2.35 3.05 2.95 1.31 1.48 1.27
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 1829 Sivasspor - Pendikspor 2.05 3.40 3.25 1.27 1.65 1.22
du. 15:00 1777 Karagumruk - Alanyaspor 1.90 3.45 3.75 1.21 1.78 1.22
du. 15:00 1780 Trabzonspor - Adana Demirspor 1.70 3.75 4.40 1.16 2.00 1.19
du. 18:00 1881 Istanbulspor - Besiktas 5.55 4.10 1.50 2.33 1.09 1.15
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 2745 Dnipro-1 - Minaj 1.22 5.35 14.30 0.00 3.85 1.09
du. 13:00 2746 Veres Rivne - Kolos K. 3.45 3.00 2.15 1.59 1.24 1.28
du. 15:30 2772 FC Metalist 1925 - Dinamo Kiev 6.65 4.65 1.38 2.71 1.05 1.11
du. 18:00 2792 Rukh Lviv - Polissya 2.85 3.00 2.45 1.45 1.34 1.28
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 5974 Kisvarda - Paks 3.25 3.35 2.00 1.63 1.24 1.20
du. 18:30 5986 Ujpest - Ferencvaros 4.60 3.90 1.55 2.09 1.10 1.12
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 2501 Lokomotiv Sofia - Krumovgrad 2.10 2.95 3.40 1.21 1.56 1.26
du. 16:45 2472 CSKA 1948 - Slavia Sofia 1.75 3.20 4.40 1.12 1.83 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2180 Pharco - El Gaish 3.55 2.85 2.10 1.57 1.20 1.28
du. 19:00 2181 Al Mehalla - Ceramica Cleopatra 5.00 3.10 1.70 1.89 1.09 1.23
du. 19:00 2211 Al Ittihad Al. - National Bank 2.40 2.90 2.85 1.30 1.42 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3040 Javor - FK Radnicki 1923 2.35 3.00 2.85 1.30 1.45 1.25
du. 17:30 3049 Napredak - Novi Pazar 2.50 3.05 2.60 1.36 1.39 1.24
du. 19:30 3044 Vojvodina - Sp. Subotica 1.60 3.50 5.00 1.09 2.04 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2173 Trencin - Slovan Bratislava 3.65 3.50 1.85 1.77 1.20 1.19
du. 18:30 2204 Podbrezova - Dunajska Streda 2.25 3.40 2.70 1.34 1.49 1.19
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3174 Rogaska - Maribor 4.70 3.95 1.55 2.12 1.10 1.13
du. 16:00 3175 Domzale - Celje 5.05 3.95 1.52 2.19 1.09 1.13
du. 18:30 1185 Mura - Radomlje 2.15 3.15 3.05 1.27 1.53 1.22
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1734 MO Constantine - CA Batna 2.00 2.90 3.85 1.17 1.64 1.28
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2564 Al Fayha - Abha 1.80 3.60 3.70 1.19 1.81 1.17
du. 19:00 2565 Al-Shabab - AL Nassr R. 4.45 3.95 1.58 2.07 1.12 1.13
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 3737 Admira - Ried 3.25 3.45 1.95 1.66 1.23 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 2734 Beerschot - Seraing 1.38 4.60 5.95 1.05 2.57 1.09
du. 17:00 2735 Jong KRC Genk - Lommel 2.85 3.55 2.10 1.57 1.31 1.17
du. 20:15 2736 Royal Francs Borains - Waregem 3.40 3.65 1.85 1.74 1.22 1.16
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2779 Flamengo - Fluminense 1.68 3.65 4.55 1.14 2.01 1.19
du. 23:15 2793 Bangu RJ - Madureira 2.65 2.90 2.70 1.37 1.38 1.30
du. 23:59 2798 Boavista - Sampaio Correa 2.00 3.25 3.60 1.23 1.69 1.25
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 2784 Internacional RS - Gremio 1.83 3.35 3.75 1.17 1.75 1.19
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2818 Pouso Alegre - Cruzeiro 7.55 3.95 1.38 2.57 1.01 1.13
du. 21:00 2820 Itabirito FC MG - Patrocinense 2.15 3.05 3.15 1.25 1.53 1.24
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1342 Londrina - Maringa FC 1.55 3.65 5.50 1.08 2.17 1.17
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2819 Santos AP - Sao Bernardo 1.55 3.80 5.50 1.09 2.22 1.17
du. 23:00 2824 Botafogo SP - Portuguesa 2.10 3.05 3.50 1.23 1.61 1.27
du. 23:00 2826 Guarani - Sao Paulo 5.15 3.45 1.65 2.05 1.11 1.21
du. 23:59 2834 Corinthians - Ponte Preta 1.42 4.05 7.20 1.04 2.57 1.15
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 1472 Dep.Recoleta - S. Wanderers 3.00 3.35 2.10 1.57 1.28 1.20
du. 23:59 1473 San Marcos Arica - Dep. Temuco 2.15 3.35 2.90 1.30 1.54 1.20





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2247 Dep. Iquique - Everton Del Mar 2.80 3.15 2.30 1.47 1.32 1.22
du. 17:00 2248 Huachipato - Union La Calera 1.85 3.35 3.70 1.18 1.74 1.20
du. 23:00 2249 OHiggins - Colo Colo 3.70 3.25 1.90 1.71 1.19 1.22
du. 23:59 2255 Cobresal - U.Espanola 1.80 3.45 3.80 1.17 1.79 1.18
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2267 Anorthosis - Apoel Nicosia 3.25 3.25 2.10 1.61 1.26 1.24
du. 19:00 2268 Aris Limassol - Omonia N. 1.77 3.50 4.20 1.16 1.89 1.21
du. 19:00 2269 Pafos - AEK Larnaca 2.15 3.25 3.15 1.28 1.58 1.24
Grupa Campionat!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3517 Omonia Aradippou - Als Omonia 2.05 3.05 3.40 1.21 1.59 1.24
Faza Grupelor!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:30 3230 Jaguares - America De Cali 3.95 3.10 1.87 1.72 1.15 1.23













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 3208 Municipal Liberia - Sporting FC 1.75 3.55 3.90 1.16 1.84 1.17
du. 23:00 3229 Santos de Guapiles - Municipal 2.00 3.25 3.25 1.23 1.61 1.20
du. 23:59 3237 Perez Zeledon - Cartagines 2.65 3.25 2.35 1.45 1.35 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1125 Hobro - Fredericia 2.35 3.05 2.80 1.31 1.45 1.24
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 2850 AL Bataeh - Al Wahda 4.75 4.15 1.52 2.19 1.10 1.12
du. 15:30 2857 Shabab Al Ahli Dubai - Ajman 1.32 5.10 6.40 1.04 2.81 1.06
du. 18:00 2859 Baniyas - Al Ain 7.00 5.05 1.30 2.90 1.02 1.06





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 2860 Hallescher - Lubeck 1.85 3.45 3.60 1.19 1.74 1.19
du. 17:30 2862 Saarbrucken - Arminia Bielefeld 1.85 3.35 3.70 1.18 1.74 1.20
du. 20:30 2864 SC Freiburg II - Mannheim 3.55 3.30 1.90 1.69 1.19 1.20




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3311 Eint. Norderstedt - Bremer SV 1.63 4.05 4.05 1.15 2.00 1.13
du. 15:00 3317 Havelse - Eimsbutteler TV 1.40 4.70 5.45 1.07 2.50 1.08
du. 16:00 3324 SC Spelle-Venhaus - Drochtersen/Assel 4.20 3.85 1.63 1.99 1.13 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3282 Chemnitzer - Chemie Leipzig 1.90 3.40 3.45 1.21 1.70 1.19
du. 14:00 3299 Viktoria Berlin - Meuselwitz 1.52 3.90 5.10 1.08 2.19 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2339 Oberhausen - Fortuna Dusseldorf II 1.33 5.00 6.75 1.04 2.84 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2343 AEL Larissa - Levadiakos 2.65 2.85 2.70 1.36 1.37 1.30
du. 15:00 2344 AEK Athena B - Iraklis 1908 2.85 2.85 2.45 1.41 1.30 1.28
du. 15:00 2345 Diagoras - Panachaiki 1.75 3.20 4.75 1.12 1.89 1.24
du. 15:00 2346 Egaleo - Chania 4.35 2.95 1.85 1.74 1.13 1.26
du. 15:00 2347 Giouchtas - Ilioupoli 2.25 2.90 3.10 1.25 1.48 1.26
du. 15:00 2350 Kampaniakos - Aiolikos FC 2.05 3.05 3.40 1.21 1.59 1.24
du. 15:00 2351 Tilikratis - Athens Kallithea 8.30 5.05 1.28 3.11 1.01 1.08
Faza Grupelor!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 3384 U19 Panserraikos - U19 Atromitos Athinon 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
du. 12:00 3386 U19 PAS Giannina - U19 OFI Crete 2.35 3.20 2.70 1.34 1.45 1.22




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3421 Kerala Blasters - Goa 3.95 3.50 1.75 1.84 1.16 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 2923 Ashdod - Maccabi Haifa 6.35 4.20 1.40 2.50 1.04 1.11
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2897 Pro Patria - Renate 2.10 3.00 3.35 1.22 1.57 1.25
du. 17:15 1323 Novara - Mantova 4.10 3.40 1.75 1.84 1.14 1.19
du. 19:30 1328 Fiorenzuola - Virtus Verona 3.05 3.05 2.20 1.51 1.27 1.24
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3397 Tin. Sassuolo - Tin. Lazio 1.70 3.80 4.00 1.16 1.93 1.16
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2934 Entella - Fermana 1.35 4.25 8.15 1.01 2.77 1.12
du. 15:00 2936 Olbia - Gubbio 4.05 3.25 1.80 1.79 1.15 1.21
du. 16:00 2937 Cesena - ASD Pineto Calcio 1.28 4.55 9.20 0.00 3.01 1.09
du. 17:15 2938 Perugia - U23 Juventus 1.67 3.55 4.35 1.12 1.94 1.17
du. 21:45 1343 Carrarese - Sestri Levante 1.35 4.20 7.60 1.01 2.68 1.11
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2430 ACR Messina - Picerno 3.15 2.95 2.20 1.51 1.25 1.26
du. 19:30 2437 Casertana - Brindisi 1.32 4.45 7.85 1.01 2.81 1.10
du. 19:30 2448 Monterosi FC - Avellino 5.00 3.65 1.55 2.09 1.08 1.15
du. 21:45 2467 Latina - Audace Cerignola 2.25 3.05 2.95 1.28 1.48 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3418 FC Osaka - Nagano Parceiro 2.40 3.05 2.75 1.33 1.43 1.24













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 2966 Club Celaya - Alebrijes de Oaxaca 1.32 4.80 6.95 1.02 2.81 1.08





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 2965 Toluca - Tijuana 1.63 3.75 4.35 1.12 1.99 1.15
du. 23:59 2967 Santos Laguna - Mazatlan 1.92 3.45 3.35 1.22 1.68 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:15 2968 Sportivo Trinidense - Sportivo Ameliano 2.55 3.15 2.50 1.40 1.38 1.22
du. 23:59 2970 Guarani - Olimpia Asuncion 2.80 3.05 2.35 1.45 1.31 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:45 2398 Atletico Grau - AD Tarma 1.55 3.75 5.25 1.09 2.17 1.16
du. 23:00 2402 Alianza Lima - Comerciantes Unidos 1.30 4.70 7.80 1.01 2.90 1.08
du. 23:59 2404 Deportivo Garcilaso - Cesar Vallejo 1.90 3.40 3.50 1.21 1.71 1.19
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:40 6401 Arka Gdynia - Zks Stal Rzeszow 1.53 3.90 5.00 1.09 2.17 1.14
du. 16:00 3045 Pruszkow - Lechia Gdansk 2.95 3.05 2.25 1.48 1.28 1.24
du. 19:00 3046 Resovia Rzeszow - Zaglebie S. 2.20 3.15 2.95 1.28 1.51 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3039 Mafra - Maritimo 2.80 3.05 2.35 1.45 1.31 1.24
du. 16:00 3043 CF Os Belenenses - Torreense 3.00 3.10 2.20 1.51 1.27 1.23
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1423 AL Duhail SC - Al Arabi Doha 2.25 3.55 2.60 1.36 1.49 1.17
du. 19:00 1424 Al-Rayyan - Al-Shamal 1.33 4.70 6.90 1.03 2.77 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1549 Atletico Baleares - Castellon 5.15 3.70 1.55 2.13 1.08 1.16
du. 13:00 1555 Cordoba - Melilla 1.35 4.50 8.55 1.03 2.92 1.13
du. 13:00 1556 Ibiza - Merida 1.38 4.15 8.75 1.03 2.79 1.16
du. 13:00 1558 Recreativo Huelva - Ceuta 2.25 3.00 3.00 1.27 1.49 1.25
du. 17:00 1559 Granada B - Antequera 3.75 3.10 1.92 1.68 1.17 1.23
du. 17:00 3073 Gimnastic - Teruel 1.55 3.50 5.85 1.06 2.17 1.19
du. 19:00 1560 Atletico Sanluqueno - Algeciras 2.05 3.05 3.40 1.21 1.59 1.24
du. 19:00 3075 Barcelona B - Cultural Leonesa 2.15 3.00 3.20 1.24 1.53 1.25
du. 20:00 1435 Lugo - Fuenlabrada 2.15 2.90 3.35 1.22 1.54 1.27
du. 21:00 1436 Osasuna B - Deportivo La Coruna 3.20 3.25 2.05 1.60 1.24 1.21
du. 21:00 1561 CF Intercity - Linares 1.70 3.30 4.55 1.11 1.89 1.20
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1586 Cayon - Rayo Cantabria 2.70 3.10 2.40 1.43 1.34 1.23
du. 13:00 1588 Dep. Fabril - Ourense CF 2.80 2.95 2.40 1.42 1.31 1.25
du. 17:15 1599 Racing Club Villalbes - Compostela 2.85 2.90 2.40 1.42 1.30 1.26
du. 18:00 1604 Gimnastica Torrelavega - Covadonga 1.73 3.20 4.55 1.11 1.86 1.22
du. 18:00 1611 Pontevedra - Zamora 1.50 3.75 5.65 1.06 2.23 1.15













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 1583 Zaragoza B - Ath Bilbao B 2.75 3.05 2.40 1.43 1.33 1.24
du. 13:00 1584 Alaves B - Barbastro 1.27 4.35 10.80 0.00 3.07 1.10
du. 17:30 1600 Calahorra - Naxara 1.25 4.45 11.70 0.00 3.19 1.10
du. 18:00 1625 Tudelano - Utebo FC 2.45 2.85 2.85 1.30 1.41 1.28
du. 19:00 1626 Barakaldo - Real Sociedad C 1.40 3.85 7.35 1.02 2.50 1.14













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1585 Andratx - Terrassa 2.00 3.10 3.50 1.20 1.63 1.23
du. 13:00 1587 CE Europa - Valencia CF Mestalla 1.58 3.30 5.75 1.06 2.08 1.20
du. 13:00 1593 Espanyol B - Pena Deportiva 1.73 3.25 4.45 1.12 1.86 1.21
du. 13:00 1597 Torrent - Saguntino 1.50 3.45 6.50 1.04 2.23 1.18
du. 18:00 1603 Cerdanyola - Hercules 3.20 3.00 2.15 1.53 1.24 1.25
du. 18:00 1609 Lleida - Llagostera 1.73 3.25 4.45 1.12 1.86 1.21
du. 18:00 1624 Sant Andreu - Alzira 1.75 3.30 4.25 1.13 1.84 1.20













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 1582 Mar Menor - CD Estepona 2.85 2.85 2.45 1.41 1.30 1.28
du. 13:00 1592 El Palo - FC La Union Atletico 2.40 3.05 2.75 1.33 1.43 1.24
du. 13:00 1596 FC Cartagena B - Marbella 4.00 3.00 1.90 1.70 1.15 1.25
du. 13:00 1598 Ucam Murcia - Betis B 2.05 2.90 3.60 1.19 1.59 1.27
du. 18:00 1608 Linense - Cadiz B 1.58 3.25 5.90 1.05 2.07 1.21
du. 18:00 1610 Orihuela - Antoniano 1.95 3.00 3.80 1.17 1.66 1.25
du. 18:00 1622 San Roque - Ciudad Real 1.58 3.45 5.35 1.07 2.08 1.18













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3196 Getafe B - CD Atletico Paso 1.82 3.15 4.10 1.14 1.76 1.22
du. 13:00 3211 CD Ursaria - Badajoz 2.50 2.85 2.80 1.32 1.40 1.28
du. 13:00 3231 Union Adarve - Gimn.Segoviana 2.70 2.90 2.55 1.38 1.34 1.27
du. 14:00 3232 CD Mensajero - Llerenense 2.10 2.90 3.45 1.21 1.56 1.27
du. 14:00 3234 San Fernando - Talavera de La Reina 2.55 2.90 2.70 1.34 1.38 1.27
du. 17:30 3235 Navalcarnero - CD Numancia 2.95 2.90 2.35 1.45 1.29 1.27
du. 18:00 3236 Villanovense - Illescas 2.55 2.90 2.70 1.34 1.38 1.27
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1629 Halmstads - Trelleborgs 1.48 4.00 5.45 1.07 2.28 1.13
du. 14:00 1630 IFK Goteborg - Skovde 1.27 5.00 8.15 0.00 3.07 1.07
du. 14:00 4176 Helsingborgs - Varnamo 3.80 3.50 1.78 1.80 1.17 1.18
du. 14:00 4177 Mjallby - Vasteras SK 1.95 3.30 3.45 1.21 1.67 1.21
du. 16:15 4178 United IK Nordic - Djurgardens 14.80 7.50 1.10 4.93 0.00 0.00
du. 18:30 4180 Brage - Sirius 3.30 3.55 1.90 1.69 1.23 1.17
du. 18:30 4182 IFK Norrkoping - Utsiktens 1.63 3.80 4.30 1.13 2.00 1.15
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 1445 Ratchaburi - Uthai Thani FC 1.75 3.55 3.80 1.16 1.82 1.16
du. 13:00 1449 Pathum United - Bangkok Utd 2.80 3.25 2.25 1.49 1.32 1.21
du. 14:00 1450 Chonburi - Sukhothai 1.92 3.40 3.40 1.21 1.68 1.19
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3091 Boluspor - Erzurumspor BB 2.15 3.05 3.15 1.25 1.53 1.24
du. 12:30 6428 Kecioerenguecue - Kocaelispor 3.70 3.25 1.90 1.71 1.19 1.22
du. 15:00 3097 Manisa FK - Genclerbirligi 2.05 3.30 3.15 1.25 1.60 1.20
du. 18:00 3100 Eyupspor - Sakaryaspor 1.32 4.65 7.30 1.02 2.81 1.08





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3103 Cerro Largo - Fenix 2.35 2.85 3.00 1.28 1.45 1.28
du. 22:00 3116 Liverpool FC Montev. - Nacional M. 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
du. 23:59 3119 Defensor Sp. - CA Cerro 1.68 3.50 4.35 1.12 1.92 1.18
+ 15 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 17:00 4640 Montpellier - PSG 3.85 9.40 1.37 2.90 1.23
+ 36 speciale




































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:00 4639 Flensburg-H. - Fuchse Berlin 1.73 7.50 2.55 1.46 2.01
du. 17:30 4641 Hamburg - Goppingen 1.50 8.20 3.25 1.30 2.45
du. 17:30 4643 Kiel - Eisenach 1.03 16.00 15.00 0.00 9.58


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:00 4670 Puerto Sagunto - Puente Genil 4.40 9.20 1.30 3.27 1.18
du. 19:30 4671 Huesca - Benidorm 1.57 8.00 2.95 1.36 2.28
du. 21:00 4672 Bidasoa Irun - La Rioja 1.25 10.00 5.10 1.14 3.63
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 17:00 1724 Lugi HF - Aranas 1.53 8.20 3.05 1.34 2.37


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:00 5780 GOG - Nordsjaelland 1.08 15.00 9.60 1.03 6.70







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:00 1744 Lindesberg - Vasterasirsta 2.65 8.20 1.63 2.17 1.43



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 4244 Karaganda - Humo Tashkent 4.10 4.50 1.57 2.28 1.20 1.17
du. 14:00 4245 Beibarys Atyrau - Kokschetau 4.70 4.80 1.47 2.53 1.16 1.15
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 17:00 4131 Franta - Italia 1.01 40.00 12.00 0.00 9.19
Faza Grupelor!
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 22:05 4682 Clermont - Stade Toulousain 1.40 21.00 2.95 1.36 2.77


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 17:00 4028 Salford Red Devils - Castleford Tigers 1.25 22.00 3.85 1.21 3.48