Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2248 CS Mioveni - Rapid Bucuresti 3.15 3.20 2.65 1.59 1.45 1.44
vi. 21:30 2250 Lech Poznan - Radomiak Radom 1.80 3.75 5.50 1.22 2.23 1.36
vi. 21:30 2252 Schalke - Hamburger SV 2.80 3.60 2.70 1.58 1.54 1.37
vi. 21:30 2254 Sturm Graz - Salzburg 5.45 4.70 1.65 2.52 1.22 1.27
vi. 23:59 2625 Italia - Canada 1.15 0.00 5.95 0.00 0.00 0.00
vi. 23:59 2629 Franta - Argentina 1.10 31.50 13.65 1.06 9.52 0.00
vi. 23:59 2630 Zheng S. - Osaka N. 7.10 0.00 1.15 0.00 0.00 0.00
vi. 23:59 2631 Chan H-C / Chan L - Niculescu M / Olaru R 1.50 0.00 2.80 0.00 0.00 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
+ 44 speciale












































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3448 CS Mioveni - Rapid Bucuresti 3.05 3.10 2.55 1.52 1.39 1.35































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1447 Schalke - Hamburger SV 2.65 3.40 2.55 1.47 1.44 1.26





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2384 ASK/BSC Bruck Leitha - ASK Mannersdorf 1.45 5.55 4.75 1.14 2.53 1.08
vi. 20:00 2385 Go Ahead Eagles - Vitesse 3.35 4.15 1.85 1.84 1.27 1.16
vi. 20:00 2387 Olimpia Elblag - GKS Przodkowo 1.22 6.25 9.95 1.01 3.80 1.05
vi. 20:00 2388 SV Atlas Delmenhorst - VfL Oldenburg 1.70 4.40 3.90 1.21 2.05 1.15
vi. 20:00 2391 VVV - Helmond Sport 1.90 4.05 3.25 1.28 1.79 1.16
vi. 20:00 3577 Atl. Madrid - CD Numancia 1.60 4.15 4.65 1.14 2.17 1.15
vi. 20:30 2392 FC Stern Marienfelde - SFC Stern 1900 6.00 6.95 1.30 3.19 1.08 1.04
vi. 20:30 2396 Rotenburger SV - TSV Buchholz 08 2.75 4.15 2.10 1.64 1.38 1.16
vi. 20:30 2399 Wiener Sportclub - SV Wienerberg 1.25 6.65 7.70 1.04 3.53 1.04
vi. 21:00 2400 FC L`Escala - Barcelona B 31.50 12.90 1.03 9.06 0.00 0.00
vi. 21:00 2401 Mosta FC - Balzan FC 2.10 3.95 2.85 1.36 1.64 1.17
vi. 21:45 2403 Campion AFC - Silsden 2.40 4.05 2.40 1.49 1.49 1.16
vi. 21:45 2498 Emley AFC - Stocksbridge P S 3.60 4.65 1.70 2.01 1.23 1.12
vi. 21:45 2500 Hampton & Richmond - AFC Wimbledon 3.10 3.70 2.05 1.67 1.31 1.20
vi. 21:45 2502 Northwood - Chesham 7.85 6.05 1.27 3.38 1.04 1.06
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2939 Belouizdad - MC Magra 1.25 5.60 11.30 1.01 3.71 1.09
vi. 20:00 2941 Relizane - JS Kabylie 2.75 3.00 2.60 1.42 1.38 1.30
vi. 22:30 1040 USM Bel Abbes - Hussein Dey 2.25 3.10 3.20 1.29 1.56 1.28
vi. 22:30 2943 USM Alger - US Biskra 1.45 4.20 7.00 1.07 2.60 1.17
vi. 23:00 2942 Oran - CS Constantine 1.60 3.40 6.20 1.08 2.17 1.23
vi. 23:00 2950 Ain Mlila - ES Setif 4.60 3.25 1.80 1.89 1.15 1.25
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3076 Atl. Tucuman - Huracan 2.25 3.15 3.25 1.30 1.58 1.29
vi. 23:59 3080 Platense - Aldosivi 2.40 3.00 3.10 1.32 1.51 1.31


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2605 Rez. Racing Club - Rez. Gimnasia 2.15 3.05 3.25 1.25 1.56 1.26












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3640 Tristan Suarez - Almagro 2.50 2.90 3.00 1.33 1.46 1.32
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2256 Canberra Olympic - Monaro Panthers 2.35 3.75 2.45 1.43 1.47 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2258 Clarence Zebras - Kingborough Lions 2.85 3.85 2.05 1.62 1.32 1.16
vi. 23:59 2259 Glenorchy Knights - South Hobart 2.00 4.00 2.85 1.32 1.65 1.14
vi. 23:59 3655 Devonport City - Olympia FC Warriors 1.10 8.60 13.40 0.00 5.19 0.00
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3451 Sturm Graz - Salzburg 5.20 4.50 1.58 2.39 1.16 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2606 ATSV Wolfsberg - St Michael Bleiburg 1.30 5.05 7.55 1.02 3.00 1.08
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2264 St Johann - Pinzgau Saalfelden 2.60 3.85 2.20 1.54 1.39 1.16
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3426 Schwaz - SV Hall 1.07 9.10 18.00 0.00 5.98 0.00





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 3427 FC Ruh Brest - FC Minsk 1.55 4.25 5.60 1.12 2.39 1.18
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1470 St. Liege - Genk 2.75 3.45 2.40 1.51 1.40 1.24
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 3435 Londrina - Remo PA 2.55 2.90 2.90 1.34 1.44 1.32
vi. 23:59 3438 Ponte Preta - Goias 2.80 2.90 2.65 1.41 1.37 1.32
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 3642 Criciuma - Figueirense 1.95 2.95 4.15 1.16 1.71 1.29
vi. 23:59 3643 Oeste - Parana 2.75 2.75 2.70 1.36 1.35 1.32
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2405 Beroe - Lokomotiv Sofia 1.45 4.05 7.45 1.06 2.60 1.18


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 4056 U23 Coritiba - U23 Ceara 3.70 3.70 1.80 1.83 1.20 1.17





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1213 Everton Del Mar - U.Espanola 2.35 3.05 3.05 1.31 1.51 1.29





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2417 Huila - Patriotas 2.05 3.10 3.60 1.22 1.65 1.27












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3644 Boca Juniors Cali - Chico 3.25 2.90 2.35 1.52 1.29 1.32
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2411 Dragovoljac - Dinamo Zagreb 16.50 6.60 1.17 4.67 0.00 1.04
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3645 Aucas - Mushuc Runa 1.80 3.85 3.80 1.21 1.89 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3349 Lausanne Ouchy - Winterthur 2.00 3.60 3.30 1.27 1.70 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3460 Helsingor - F.Amager 1.65 3.90 4.60 1.15 2.09 1.18
vi. 20:00 3461 Horsens - HB Koge 2.00 3.40 3.50 1.25 1.71 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2268 Ammerthal - Wurzburger 2.25 3.70 2.60 1.39 1.51 1.17
vi. 20:00 2269 Feucht - Bosco Bamberg 2.10 3.65 2.85 1.32 1.58 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3693 Bayern Munich II - Heimstetten 1.27 5.40 7.85 1.02 3.17 1.06
vi. 20:00 3696 Unterhaching - Burghausen 1.65 3.95 4.15 1.15 2.00 1.15
vi. 20:30 3698 Memmingen - SC Eltersdorf 2.60 3.45 2.35 1.47 1.38 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2952 Al-Baqaa - Sahab 4.05 3.35 1.80 1.82 1.16 1.21
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2462 Athlone Town - Waterford 3.95 3.55 1.80 1.85 1.18 1.20
vi. 21:45 2479 St Patricks - Bray 1.27 5.25 8.90 1.01 3.27 1.08
vi. 21:45 2488 UC Dublin - Shelbourne 3.60 3.90 1.85 1.85 1.24 1.19
vi. 21:45 2497 Wexford - Cabinteely 2.70 3.40 2.40 1.49 1.39 1.23
vi. 22:00 2476 Maynooth Univ. FC - Malahide Utd. 3.15 3.65 2.05 1.67 1.30 1.20
vi. 22:00 2477 Shamrock - Galway Utd 1.20 6.05 12.30 0.00 4.01 1.06
vi. 22:00 2484 St. Kevins Boys FC - Kilnamanagh 4.40 3.90 1.65 2.05 1.15 1.16
1/16 Finala! Un singur meci!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1257 IBV Vestmannaeyjar - Grindavik 1.80 3.95 3.70 1.22 1.89 1.17
vi. 21:00 1258 Thor Akureyri - Grotta 2.60 3.70 2.35 1.51 1.42 1.20
vi. 22:15 1259 Kordrengir - Afturelding 1.80 4.05 3.60 1.23 1.89 1.16
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 1296 Volsungur - Fjardabyggd 1.35 4.95 5.95 1.05 2.68 1.07
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:00 2607 SR - KH Hlidarendi 6.90 5.75 1.28 3.11 1.04 1.05
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2979 Banga Gargzdai - Hegelmann Litauen 4.90 4.50 1.55 2.32 1.14 1.14
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1233 Berkane - FUS Rabat 2.15 2.95 3.60 1.23 1.61 1.31
vi. 21:30 1234 Difaa El Jadidi - Youssoufia Berrechid 3.35 2.90 2.30 1.54 1.27 1.32
vi. 21:30 1235 Rapide Oued Zem - Moghreb Tetouan 2.55 2.85 2.95 1.33 1.44 1.33
vi. 21:30 1298 Raja Casablanca - Renaissance Zemamra 1.40 3.95 8.90 1.02 2.71 1.17





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2583 Necaxa - Santos Laguna 2.75 3.10 2.55 1.44 1.39 1.28
vi. 23:59 2584 Juarez - Toluca 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3523 (F) CF America - (F) Puebla FC 1.55 3.90 5.05 1.10 2.18 1.15
vi. 23:59 3647 (F) Mazatlan - (F) Club Santos Laguna 2.70 3.30 2.35 1.47 1.36 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3700 Sol de America - Sp. Luqueno 2.25 3.10 3.20 1.29 1.56 1.28





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:15 4064 Cienciano - AD Cantolao 1.55 3.95 5.75 1.10 2.32 1.18
vi. 23:30 4065 Carlos Mannucci - Municipal 2.50 3.25 2.70 1.40 1.46 1.26
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1245 Lech Poznan - Radomiak Radom 1.70 3.55 5.20 1.14 2.09 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 2217 Portimonense - Academica 1.75 3.40 4.80 1.14 1.97 1.24
Calificare! Turul I! Un singur meci!
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1531 Rostov - Dinamo Moscova 3.10 3.10 2.45 1.53 1.35 1.33
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2983 FK Vozdovac - Proleter 2.05 3.25 3.50 1.24 1.67 1.25
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1163 Trencin - Z. Moravce 1.60 4.10 4.90 1.14 2.21 1.17
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1309 (F) Kansas City Nwsl - (F) North Carolina Courage 5.70 4.10 1.45 2.36 1.06 1.12


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3725 New England Revolution II - Toronto FC II 1.73 3.70 3.95 1.17 1.89 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2347 Undy Athletic - Cambrian Clydach Vale 6.25 4.75 1.37 2.67 1.05 1.09
vi. 21:30 2348 Briton Ferry - Swansea Univ. 2.55 3.65 2.30 1.49 1.40 1.17
vi. 21:30 2350 Buckley Town - Bangor City 4.50 4.30 1.55 2.18 1.13 1.12
vi. 21:30 2355 Gresford Athletic - Colwyn Bay 3.90 4.05 1.68 1.97 1.18 1.14
vi. 21:30 2356 Llanelli T. - Ammanford 1.85 3.85 3.35 1.24 1.77 1.16
vi. 21:30 2357 Taffs Well - Goytre United 4.10 4.20 1.62 2.05 1.16 1.13
Grupe!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:00 3726 Atl. Venezuela - Metropolitanos 2.60 3.00 2.75 1.38 1.42 1.30
vi. 23:59 3727 Monagas - Mineros 1.60 3.85 4.95 1.12 2.14 1.17
Faza grupelor!
+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 23:59 2360 Norrie C. - Fritz T. 1.60 2.30
vi. 23:59 2667 Nakashima B. - Isner J. 2.30 1.60
Suprafata de joc: Hard
+ 18 speciale


















+ 22 speciale






















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 19:55 3767 Kawa K. - Kozlova K. 2.95 1.38
Suprafata de joc: Zgura
+ 22 speciale






















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 21:00 1414 Bronzetti L. - Ruse E.G. 2.70 1.45
vi. 22:15 1313 Collins D. - Sharma A. 1.30 3.45
Suprafata de joc: Zgura







+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 21:20 1315 Brkic T / Cacic N - Sabanov I / Sabanov M 1.55 2.30
Suprafata de joc: Zgura
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 20:00 3770 Bondarenko K / Piter K - Gorgodze E / Kalashnikova O 1.58 2.25
Suprafata de joc: Zgura
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 20:30 4081 Hozumi E / Zhang S - Paoletti M / Pigato L 1.25 3.60
Suprafata de joc: Zgura














Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 21:00 1323 Dougaz A / Mansouri S - Hidalgo D / Martos Gornes S 1.70 2.10
Suprafata de joc: Hard
+ 11 speciale






















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 23:59 3869 Kubler J. - Krutykh O. 1.32 3.20
vi. 23:59 3870 Kotov P. - Kuznetsov A. 2.30 1.58
Suprafata de joc: Hard
























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 3898 U20 Slovenia - U20 Rusia 1.22 21.00 5.20 1.09 3.43
Se joaca in Grecia!
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 3904 Bolts - Rain Or Shine 1.62 15.00 2.55 1.46 2.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 3906 Portugalia - Angola 2.85 15.00 1.55 2.26 1.36
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 2571 Norvegia - Brazilia 1.05 26.00 14.00 0.00 8.14
vi. 23:59 2572 Franta - Argentina 1.06 30.00 13.00 0.00 7.58
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 2576 Suedia - Bahrain 1.03 30.00 19.00 0.00 9.58
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 23:59 2647 Italia - Canada 1.12 5.60
+ 7 speciale







+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 23:59 2668 Orly Pro - Vityaz Pro 2.15 1.63
vi. 23:59 2669 Plamya Pro - Molot 1.63 2.15
Se pot juca pe teren neutru.
+ 13 speciale













+ 16 speciale
















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 21:15 2822 Wright P. - Smith M. 1.43 2.50
vi. 22:45 2823 Van Gerwen M. - Aspinall N. 1.38 2.65
Cel mai bun din 31 leg-uri, castigatorul se decide la o diferenta de 2 leg-uri sau maxim 37 leg-uri în meci!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3907 Corinthians Paulista - Ajec Joacaba 1.57 4.90 4.20 1.15 2.22 1.12
vi. 23:59 3908 Blumenau - Atlantico Erechim 2.60 4.40 2.15 1.59 1.42 1.15
Grupe!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1965 (F) Canada - (F) Australia 3.95 8.20 1.42 2.70 1.22 1.05


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1969 (F) Japonia - (F) SUA 22.00 22.00 1.01 11.74 0.00 0.00
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 20:00 3958 Makarenkov E. V. - Alekseev A. 2.20 1.60
vi. 20:15 3959 Nemashkalo V. - Fedorov A. 1.72 2.00
vi. 20:15 3960 Soldatov I. - Klavdenkov A. 2.95 1.35
vi. 20:30 3961 Tikhnenko D. - Makarenkov E. V. 1.50 2.40
vi. 20:45 3962 Lanovenko S. - Nemashkalo V. 2.75 1.40
vi. 20:45 3963 Petrochenko D. - Soldatov I. 1.50 2.42
vi. 21:00 3964 Alekseev A. - Kuzmin S. 2.42 1.50
vi. 21:15 3965 Fedorov A. - Pandur I. 1.58 2.25
vi. 21:15 3966 Klavdenkov A. - Marshalov V. 1.57 2.25
vi. 21:30 3967 Kuzmin S. - Makarenkov E. V. 1.65 2.10
vi. 21:45 3968 Marshalov V. - Soldatov I. 1.62 2.15
vi. 22:00 3969 Tikhnenko D. - Alekseev A. 2.45 1.50
vi. 22:15 3970 Lanovenko S. - Fedorov A. 1.95 1.75
vi. 23:30 3972 Sukharnikov N. - Ogay S. 1.85 1.85
vi. 23:45 3974 Girevenkov A. - Zhurba N. 2.25 1.58
vi. 23:45 3975 Slashchev A. - Shirshov V. 2.95 1.35
vi. 23:59 3976 Aslanyan A. - Fedosov A. 1.70 2.05
vi. 23:59 3977 Ilin A. - Uvarov A. 2.30 1.53
vi. 23:59 3978 Petrov A. - Serebrennikov A. 1.88 1.83
vi. 23:59 3979 Ogay S. - Putilovsky V. 1.65 2.10
vi. 23:59 3980 Shirshov V. - Malahov K. 2.42 1.50
vi. 23:59 3981 Zhurba N. - Afanasyev I. 1.85 1.85
vi. 23:59 3986 Sukharnikov N. - Aslanyan A. 2.45 1.48
vi. 23:59 3987 Girevenkov A. - Petrov A. 2.15 1.63
vi. 23:59 3988 Slashchev A. - Ilin A. 2.90 1.35
vi. 23:59 3989 Putilovsky V. - Fedosov A. 3.65 1.24
vi. 23:59 3990 Afanasyev I. - Serebrennikov A. 2.10 1.65
vi. 23:59 3991 Malahov K. - Uvarov A. 1.35 3.00
vi. 23:59 3993 Ogay S. - Aslanyan A. 2.35 1.53
vi. 23:59 3994 Shirshov V. - Ilin A. 2.70 1.40
vi. 23:59 3995 Zhurba N. - Petrov A. 1.60 2.20
vi. 23:59 3996 Fedosov A. - Sukharnikov N. 1.57 2.25
vi. 23:59 3997 Serebrennikov A. - Girevenkov A. 1.57 2.25
vi. 23:59 3998 Uvarov A. - Slashchev A. 1.72 2.00
vi. 23:59 3999 Aslanyan A. - Putilovsky V. 1.85 1.85
vi. 23:59 4000 Ilin A. - Malahov K. 1.72 2.00
vi. 23:59 4001 Petrov A. - Afanasyev I. 1.62 2.15
vi. 23:59 4002 Fedosov A. - Ogay S. 1.35 2.95
vi. 23:59 4003 Serebrennikov A. - Zhurba N. 2.30 1.55
vi. 23:59 4004 Uvarov A. - Shirshov V. 1.23 3.75
vi. 23:59 4005 Putilovsky V. - Sukharnikov N. 2.25 1.57
vi. 23:59 4006 Afanasyev I. - Girevenkov A. 1.70 2.05
vi. 23:59 4008 Malahov K. - Slashchev A. 1.25 3.60
Cel mai bun din 5 seturi!
Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 20:15 4019 Tuchkevych V. - Holoborodko Y. 1.45 2.55
vi. 20:25 4020 Shevchuk O. - Trachuk V. 2.25 1.57
vi. 20:50 4021 Myrza A. - Shtukovanyi R. 1.88 1.82
vi. 21:00 4022 Kotov V. - Shevchuk O. 1.93 1.78
vi. 21:05 4023 Danilyuk N. - Gordiy A. 1.57 2.25
vi. 21:35 4034 Trachuk V. - Malashevsky V. 1.80 1.90
vi. 21:55 4035 Limonov A. - Kohut B. 1.72 2.00
vi. 22:30 4036 Yaremchuk D. - Limonov A. 2.55 1.45
vi. 23:00 4037 Lyevshyn V. - Kohut B. 1.67 2.10
vi. 23:05 4038 Limonov A. - Tuzhylin A. 1.97 1.75
vi. 23:35 4039 Lyevshyn V. - Limonov A. 1.35 2.90
vi. 23:40 4040 Yaremchuk D. - Kohut B. 2.50 1.47
vi. 23:45 4041 Lohosha D. - Skhabovskyi M. 1.55 2.30
vi. 23:59 4042 Lyevshyn V. - Yaremchuk D. 1.40 2.70
vi. 23:59 4043 Kohut B. - Tuzhylin A. 2.65 1.42
vi. 23:59 4044 Tkachuk S. - Khvysiuk A. 1.57 2.25
vi. 23:59 4045 Gavrilyuk O. - Skhabovskyi M. 1.27 3.40
vi. 23:59 4152 Lohosha D. - Tkachuk S. 3.10 1.32
vi. 23:59 4221 Baystryuchenko D. - Zaitsev A. 3.10 1.32
vi. 23:59 4222 Gavrilyuk O. - Khvysiuk A. 1.85 1.85
vi. 23:59 4223 Lebed D. - Baystryuchenko D. 1.12 5.40
vi. 23:59 4224 Tkachuk S. - Skhabovskyi M. 1.47 2.50
vi. 23:59 4225 Kovalenko V. - Zaitsev A. 2.90 1.35
vi. 23:59 4226 Gavrilyuk O. - Tkachuk S. 2.65 1.42
vi. 23:59 4227 Kovalenko V. - Baystryuchenko D. 1.27 3.45
vi. 23:59 4228 Lohosha D. - Khvysiuk A. 1.57 2.25
vi. 23:59 4229 Lebed D. - Zaitsev A. 1.52 2.35
vi. 23:59 4230 Gavrilyuk O. - Lohosha D. 1.47 2.50
vi. 23:59 4231 Khvysiuk A. - Skhabovskyi M. 2.00 1.72
Cel mai bun din 5 seturi!
+ 16 speciale