+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1026 Elvetia - Germania 4.90 3.75 1.72 2.10 1.17 1.23
Deutsche Bank Par, Frankfurt!
du. 22:00 1090 Scotia - Ungaria 2.50 3.70 2.45 1.48 1.46 1.20
MHPArena, Stuttgart!
Se disputa in Germania!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 3221 Elvetia - Castiga Grupa A 4.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 22:00 3225 Germania - Castiga Grupa A 1.20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa A EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3140 SUA - Bolivia 1.20 6.05 14.90 0.00 4.26 1.08
du. 23:59 3141 Uruguay - Panama 1.32 5.25 9.95 1.04 3.40 1.13
Se disputa in SUA!
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1054 Atl. Paranaense - Corinthians 1.70 3.50 5.10 1.13 2.05 1.24
du. 22:00 1055 Bahia - Cruzeiro 1.90 3.30 4.00 1.19 1.79 1.25
du. 22:00 1059 Fluminense - Flamengo 4.35 3.65 1.80 1.96 1.19 1.23
du. 23:59 1100 Atletico Mineiro - Fortaleza 1.70 3.60 4.65 1.14 2.01 1.21
du. 23:59 1112 Bragantino - Vitoria BA 1.57 3.85 5.45 1.10 2.23 1.18
du. 23:59 1113 Palmeiras - Juventude RS 1.32 4.70 8.35 1.02 2.98 1.11





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:30 1053 Espanyol - Real Oviedo 1.95 3.15 4.00 1.19 1.74 1.27
Scor tur: 0-1
Promovare! Finala! Retur!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3168 Future FC - Ismaily SC 2.40 2.80 3.25 1.28 1.49 1.34
du. 19:00 3171 Al Masry - Ceramica Cleopatra 2.50 3.00 2.90 1.35 1.46 1.30
du. 19:00 3172 Pyramids - Al Mokawloon 1.33 4.60 9.05 1.02 3.02 1.12





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 3184 KA Akureyri - Fram Reykjavik 1.88 3.95 3.40 1.26 1.81 1.17
du. 22:15 3778 Breidablik - Akranes 1.40 4.65 5.55 1.07 2.50 1.08
du. 22:15 3780 FH Hafnarfjordur - Fylkir R. 1.55 4.55 4.85 1.14 2.32 1.14
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1065 Brage - Sundsvall 1.63 3.90 4.55 1.14 2.08 1.16
du. 16:00 1166 Oddevold - Degerfors 3.15 3.25 2.25 1.58 1.32 1.27
du. 16:00 1176 Ostersunds - Utsiktens 2.30 3.30 3.00 1.34 1.56 1.26
du. 18:00 1178 Skovde - Sandvikens 3.40 3.35 2.05 1.67 1.26 1.24
du. 18:00 1179 Varbergs BOIS - Gefle 1.82 3.70 4.00 1.21 1.90 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1066 Liverpool M. - Boston River 2.13 3.25 3.30 1.27 1.62 1.26
du. 18:30 1067 Rampla Juniors - Miramar Misiones 2.55 3.00 2.60 1.36 1.38 1.25
du. 21:00 1068 Cerro Largo - Nacional M. 4.10 3.40 1.85 1.84 1.19 1.24
du. 23:30 1069 Montevideo Wanderers - CA River Plate 2.35 3.05 2.95 1.31 1.48 1.27
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1318 SK Lisen - Ostrava 5.40 4.35 1.48 2.39 1.09 1.13
du. 18:00 1320 Pogon Szczecin - Sigma Olomouc 1.97 3.50 3.35 1.25 1.69 1.20
du. 18:30 1317 Ludogorets - Slovan Bratislava 1.88 3.85 3.35 1.25 1.77 1.17
du. 18:30 1322 TSV Neudrossenfeld - SpVgg Bayreuth 3.45 4.10 1.80 1.85 1.24 1.15
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1326 Rez. Velez Sarsfield - Rez. Newells 1.57 3.50 5.35 1.07 2.09 1.18
du. 21:00 2601 Rez. Lanus - Rez. River Plate 2.95 3.05 2.25 1.48 1.28 1.24
Semifinale! Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:10 1339 Los Andes - Villa Dalmine 1.67 3.50 4.55 1.12 1.96 1.18
du. 22:00 1341 Midland - Canuelas 1.78 3.35 4.00 1.15 1.80 1.19




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1340 Sp. Barracas - Real Pilar 2.80 3.15 2.30 1.47 1.32 1.22

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1344 Caboolture - Southside Eagles 1.57 4.50 4.00 1.15 2.10 1.09
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 3276 (F) Souths United - (F) Gold Coast Utd 1.90 4.00 3.00 1.28 1.70 1.13





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 3670 Zhodino - Isloch 1.50 3.90 6.35 1.07 2.39 1.18
du. 20:00 3972 Dinamo Minsk - Neman G. 2.25 3.15 3.15 1.30 1.56 1.27
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1261 Chapecoense SC - Paysandu 2.30 2.90 3.20 1.27 1.51 1.30
du. 23:59 3294 Vila Nova - Goias 2.45 2.85 2.95 1.30 1.44 1.30
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:30 1145 Sao Jose - Ypiranga FC 2.40 2.95 2.80 1.31 1.42 1.25
du. 23:59 1146 Sao Bernardo - Figueirense 1.75 3.10 4.65 1.11 1.84 1.23
du. 23:59 1147 Volta Redonda RJ - Caxias 1.80 3.20 4.15 1.14 1.79 1.22
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1367 (F) Internacional - (F) Sao Paulo 3.25 3.15 2.10 1.58 1.25 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1368 Camboriu FC - CA Tubarao SC 2.20 2.95 3.15 1.25 1.51 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 1192 Forge FC Hamilton - Valour FC 1.47 4.00 5.55 1.06 2.30 1.13
du. 23:59 1196 Vancouver Langley - HFX Wanderers 2.20 3.20 2.90 1.29 1.51 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 1369 Nanjing City - Cangzhou 3.00 3.30 2.25 1.56 1.32 1.25
1/16 Finala! Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1373 Langfang Glory City FC - Shandong Taishan B 1.95 3.10 3.85 1.19 1.70 1.26
du. 11:00 1376 Shenzhen Juniors - Guandong GZ-Power FC 3.25 3.20 2.05 1.60 1.24 1.22
du. 13:00 1381 Hainan Star - Ganzhou Ruishi 3.80 3.55 1.80 1.82 1.18 1.18
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1379 (F) Guangdong Wfc - (F) Jiangsu Wuxi 2.15 3.00 3.20 1.24 1.53 1.25
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1252 Incheon - Pohang 2.55 3.05 2.70 1.37 1.42 1.27
du. 12:00 1253 Jeju Utd - Ulsan 3.70 3.65 1.90 1.82 1.24 1.22













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1259 Ansan Greeners - Cheonan City 2.65 3.05 2.60 1.40 1.39 1.27
du. 13:00 1263 Bucheon - Cheongju 2.25 2.90 3.20 1.25 1.51 1.28
du. 13:00 1267 Gimpo Citizen - Busan 4.00 3.25 1.90 1.78 1.19 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 1491 Gangneung City FC - Gimhae FC 2.95 2.90 2.35 1.45 1.29 1.27
du. 10:00 1494 Siheung Citizen - Busan 1.28 4.95 7.90 1.01 3.01 1.07
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1387 Loyola FC - Taguig FC 6.00 5.50 1.33 2.84 1.06 1.06
du. 14:00 1388 Tuloy FC - Davao Aguilas 19.40 11.40 1.03 7.11 0.00 0.00
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1944 Al Hussein - Al Salt 1.30 4.30 9.25 0.00 2.91 1.11
Semifinale! Un singur meci!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1389 Fuglafjordur - B36 Torshavn 13.60 6.80 1.15 4.49 0.00 1.03
du. 17:00 1390 Runavik - Streymur 1.35 4.65 7.45 1.04 2.83 1.11
du. 17:00 1391 Vikingur Gota - Toftir 1.10 7.90 18.40 0.00 5.47 1.01
du. 19:00 1392 HB Torshavn - Klaksvik 2.50 3.45 2.50 1.44 1.44 1.21
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1401 Reynir Sandgerdi - KF Fjallabyggd 2.00 3.85 2.90 1.30 1.64 1.15
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1411 Ellidi - Augnablik 12.80 7.20 1.12 4.56 0.00 0.00
du. 17:00 1434 IH Hafnarfjordur - UMF Vidir 6.05 5.45 1.33 2.84 1.06 1.06
du. 17:00 1435 KFK Kopavogur - Hviti Riddarinn 2.10 3.90 2.65 1.35 1.56 1.14
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1403 (F) Grindavik - (F) Fjardab/Hottur/Leiknir 2.15 3.90 2.65 1.37 1.56 1.15
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1280 Tokushima - Mito 2.35 2.90 3.05 1.29 1.47 1.29




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1474 Azul Claro Numazu - Nara Club 1.95 3.20 3.70 1.20 1.70 1.24
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 4004 FK Atyrau - Tobol Kostanay 2.15 3.15 3.25 1.27 1.58 1.26
du. 16:00 4005 Zhenis Nur Sultan - FC Ordabasy 5.80 3.85 1.52 2.29 1.08 1.17
du. 18:00 4006 Aktobe - Shakhter Karagandy 1.28 4.50 9.40 0.00 3.01 1.09
du. 18:00 4307 FK Turan - Elimai FC 3.95 3.25 1.85 1.77 1.17 1.22
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3350 Kauno Zalgiris - Hegelmann Litauen 2.70 3.15 2.50 1.44 1.38 1.26
du. 16:00 3362 FA Siauliai - Banga Gargzdai 2.00 3.15 3.75 1.21 1.69 1.27
du. 18:00 3373 Zalgiris - Suduva 1.25 5.10 9.40 0.00 3.27 1.07




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3445 Selangor - Perak 1.12 7.10 13.10 0.00 4.56 0.00
du. 16:00 3449 Kelantan United - PDRM 3.20 3.65 1.95 1.69 1.26 1.18
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 2602 Maghreb Fes - FAR Rabat 7.80 4.50 1.37 2.83 1.04 1.13
Semifinale! Un singur meci!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1513 (F) Fyllingsdalen - (F) Honefoss 3.75 3.90 1.70 1.89 1.17 1.13




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1690 Orn-Horten - Vard Haugesund 2.00 3.60 3.00 1.27 1.62 1.16
du. 16:00 1691 Viking 2 - Kvik Halden 1.25 5.75 7.95 1.02 3.30 1.05
du. 16:30 1692 Brattvaag - Flekkeroy 1.67 3.95 4.05 1.16 1.98 1.15
du. 17:00 1694 Hodd - Sotra 1.55 4.10 4.70 1.11 2.17 1.13
du. 17:00 1700 Jerv - Lysekloster 1.58 4.15 4.25 1.13 2.08 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1689 Gjovik-Lyn - Alta 4.25 4.50 1.53 2.16 1.13 1.09
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1504 Djerv 1919 - Aasane Fotball 2 1.75 4.15 3.35 1.22 1.84 1.12
du. 16:00 1505 Elverum - Kongsvinger 2 1.68 4.20 3.60 1.19 1.92 1.11
du. 16:00 1506 Oppsal IF - Skeid Fotball 2 1.25 5.80 7.25 1.02 3.19 1.03
du. 16:30 1512 Floya - Bodo/Glimt 2 1.05 9.05 35.00 0.00 7.12 0.00
du. 17:00 1516 Byaasen - Stromsgodset 2 1.67 4.45 3.50 1.20 1.94 1.10
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1288 Aalesund - Ranheim 2.25 3.80 2.75 1.40 1.58 1.20
du. 18:00 1290 Asane - Moss 3.10 3.45 2.13 1.62 1.30 1.22
du. 18:00 1292 Bryne - Lyn 1896 1.90 3.65 3.50 1.24 1.77 1.19
du. 18:00 1295 Mjondalen - Egersunds 2.65 4.05 2.25 1.59 1.43 1.18
du. 18:00 1296 Raufoss - Start 2.07 3.45 3.25 1.28 1.66 1.23
du. 18:00 1312 Stabaek - Levanger 1.95 3.80 3.40 1.28 1.78 1.20
du. 18:00 1315 Valerenga - Sandnes 1.27 6.10 8.45 1.04 3.51 1.07
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2636 CA Colegiales - San Lorenzo 3.40 3.35 1.93 1.67 1.21 1.19
du. 17:00 2643 Encarnacion - Resistencia FC 2.05 3.20 3.25 1.24 1.60 1.22
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3426 (F) CSKA Moscova - (F) Zenit 2.85 3.20 2.25 1.49 1.31 1.22




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1526 Colonia Moscardo - L Hospitalet 2.75 3.10 2.35 1.44 1.32 1.23
Scor tur: 1-1
du. 13:00 1527 Mallorca B - L'Entregu 1.52 3.70 5.50 1.07 2.19 1.16
Scor tur: 2-1
du. 13:00 1528 Portugalete - Union Sur Yaiza 2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23
Scor tur: 1-1
du. 18:30 1529 Anguiano - Ardoi 2.15 3.25 3.05 1.28 1.56 1.22
Scor tur: 3-0
du. 19:00 1530 Cuarte - Laredo 2.00 3.10 3.50 1.20 1.63 1.23
Scor tur: 1-1
du. 19:00 1531 Salamanca CF - Celta C Gran Pena 1.43 4.00 6.20 1.04 2.41 1.13
Scor tur: 1-0
du. 20:00 1532 Toledo - Almeria B 2.10 3.10 3.20 1.24 1.56 1.23
Scor tur: 1-1
Finala! Retur!
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 2004 Wc Predators - Jackson Lions FC 2.25 3.90 2.45 1.41 1.49 1.14
du. 23:59 2780 Grove Soccer - Virginia Dream 2.40 3.75 2.35 1.45 1.43 1.15
+ 4 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 2794 Spokane Velocity FC - Lexington SC 1.93 3.45 3.30 1.23 1.67 1.18
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1591 Swan City SC - Miami 5.45 4.40 1.43 2.41 1.07 1.10
du. 23:00 1594 San Francisco Glens - Almaden FC 1.73 3.95 3.60 1.19 1.86 1.13
du. 23:59 2784 Sarasota Paradise - Weston 1.77 3.60 3.75 1.17 1.82 1.17
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 2648 Eskilstuna - Stocksund 12.90 6.05 1.18 4.08 0.00 1.05
Turul I! Un singur meci!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1599 (F) AIK - (F) Hammarby 11.70 5.85 1.20 3.86 0.00 1.06
du. 16:00 1600 (F) Pitea IF - (F) Djurgardens 1.85 3.45 3.85 1.19 1.80 1.21
du. 16:00 1601 (F) Vittsjo - (F) Vaxjo 1.73 3.80 4.00 1.18 1.93 1.17
du. 17:00 1603 (F) Kristianstads - (F) Linkopings 1.82 3.65 3.70 1.20 1.82 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1604 FBK Karlstad - Pitea 2.00 3.55 3.10 1.27 1.64 1.18
du. 14:00 1605 Friska Viljor FC - Taby 3.10 3.80 1.95 1.69 1.28 1.16
du. 14:00 1607 Umea - AFC Eskilstuna 1.90 3.50 3.40 1.22 1.71 1.18
du. 18:00 1618 Assyriska - Sollentuna FF 1.95 3.65 3.10 1.26 1.66 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1615 Ljungskille - BK Olympic 2.30 3.30 2.75 1.34 1.49 1.21
du. 17:00 1616 Oskarshamns - Rosengaard 4.35 3.65 1.68 1.96 1.14 1.18
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1606 IK Franke - Osterakers 1.80 3.95 3.45 1.22 1.82 1.15
du. 14:00 1608 Viggbyholms IK FF - Sandvikens 1.75 3.90 3.55 1.20 1.84 1.14
du. 15:00 1609 Hudiksvalls FF - Dalkurd 1.18 6.10 10.10 0.00 3.77 1.02
du. 16:00 1611 Falu BS - Kungsangens 2.35 3.45 2.60 1.38 1.47 1.20
du. 16:00 1613 Hittarps - Laholms FK 4.35 4.25 1.55 2.13 1.12 1.11
du. 17:00 1614 Ahlafors - Forward 1.45 4.55 5.00 1.09 2.36 1.09
du. 17:00 1617 Stenungsunds - IK Kongahalla 3.50 3.95 1.75 1.84 1.20 1.13
du. 20:00 1619 Nosaby IF - Hogaborgs BK 2.35 3.85 2.35 1.44 1.44 1.14
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 2802 Etoile Sahel - Stade Tunisien 2.35 2.75 3.20 1.25 1.46 1.31
du. 21:00 2803 Monastir - Club Africain 1.77 3.10 4.70 1.12 1.85 1.25
Sferturi de Finala! Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2579 CA Atenas - Juventud Piedras 2.75 2.80 2.55 1.37 1.32 1.28
du. 23:59 2804 Colon FC - Plaza Colonia 3.05 3.05 2.20 1.51 1.27 1.24
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1621 Dong Nai FC - Ba Ria Vung Tau FC 1.80 3.30 4.15 1.15 1.82 1.22
du. 12:00 1622 Hoa Binh FC - Dong Thap 1.82 3.05 4.30 1.13 1.77 1.24
du. 12:00 2599 Phu Dong FC - Binh Phuoc 5.45 3.35 1.60 2.05 1.07 1.20
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1624 CAPS United FC - Chegutu Pirates 1.65 3.20 5.20 1.08 1.96 1.21
du. 16:00 1625 Highlanders FC - Hwange Colliery 1.42 3.65 7.60 1.01 2.44 1.16
+ 22 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 23:59 1649 Instituto C. - Olimpico 1.73 12.00 2.25 1.59 2.01
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 12:00 2649 Bumi Borneo Pontianak - West Bandits Solo 4.30 19.00 1.25 3.63 1.19
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:30 2735 Lituania - Slovenia 1.20 18.00 4.60 1.15 3.94
Se pot juca pe teren neutru!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 2659 Sydney Ice Dogs - Melbourne Mustangs 3.20 4.80 1.75 1.98 1.31 1.15


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 23:59 2963 San Diego Legion - Houston Sabercats 2.10 23.00 1.73 1.96 1.64


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 17:00 3596 Salford Red Devils - St Helens 3.40 22.00 1.35 2.89 1.26