Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 2863 CFR Cluj - Academica Clinceni 1.55 3.85 5.50 1.09 2.24 1.17
du. 21:00 2864 FCSB - Botosani 1.60 3.90 4.90 1.12 2.15 1.17
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 2862 FC Arges Pitesti - Poli Iasi 2.05 3.10 3.70 1.22 1.67 1.28





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1097 Ripensia Timi?oara - Universitatea Cluj 2.40 3.25 2.80 1.37 1.49 1.25
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:30 3815 Leicester - Southampton 1.85 3.45 4.10 1.19 1.85 1.24
Semifinale! Un singur meci! Stadionul Wembley, Londra!














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 2704 Arsenal - Fulham 1.75 3.45 4.55 1.15 1.94 1.23
du. 18:00 3819 Manchester Utd - Burnley 1.35 4.80 8.35 1.04 3.02 1.13
+ 44 speciale












































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3388 PSG - St. Etienne 1.30 5.30 8.95 1.03 3.30 1.10
du. 16:00 3398 Brest - Lens 2.65 3.20 2.55 1.44 1.40 1.26
du. 16:00 3404 Dijon - Nice 4.25 3.65 1.75 1.94 1.17 1.20
du. 16:00 3405 Nimes - Strasbourg 3.40 3.35 2.05 1.67 1.26 1.24
du. 16:00 3406 Reims - Metz 2.40 2.95 3.10 1.31 1.50 1.31
du. 18:05 3409 Bordeaux - Monaco 4.80 3.75 1.65 2.08 1.13 1.19
du. 22:00 3410 Nantes - Lyon 5.30 4.05 1.55 2.27 1.11 1.16
+ 55 speciale























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 2725 Dortmund - Werder Bremen 1.38 4.70 7.00 1.06 2.78 1.12
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 3440 AC Milan - Genoa 1.45 4.30 6.35 1.07 2.54 1.15
du. 16:00 3453 Atalanta - Juventus 2.40 3.40 2.70 1.39 1.49 1.23
du. 16:00 3455 Bologna - Spezia 1.95 3.55 3.45 1.25 1.73 1.21
du. 16:00 3457 Lazio - Benevento 1.38 4.55 7.40 1.05 2.79 1.13
du. 19:00 3491 Torino - AS Roma 3.20 3.45 2.10 1.64 1.29 1.23
du. 21:45 3497 Napoli - Inter Milan 2.90 3.35 2.30 1.54 1.35 1.24
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3516 Osasuna - Elche 1.90 3.20 4.30 1.18 1.82 1.28
du. 15:00 3541 Real Sociedad - Sevilla 2.80 3.20 2.45 1.48 1.37 1.27
du. 17:15 3542 Alaves - Huesca 2.40 3.00 3.05 1.32 1.50 1.30
du. 17:15 3543 Atl. Madrid - Eibar 1.40 4.05 8.40 1.03 2.71 1.16
du. 19:30 3544 Betis - Valencia 1.85 3.45 4.00 1.19 1.83 1.23
du. 19:30 3545 Cadiz - Celta Vigo 3.50 3.25 2.05 1.67 1.24 1.25
du. 22:00 3546 Getafe - Real Madrid 5.30 3.50 1.65 2.09 1.11 1.22
du. 22:00 3552 Levante - Villarreal 3.80 3.30 1.95 1.75 1.21 1.25
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3649 Rotherham - Birmingham 2.65 3.05 2.60 1.40 1.39 1.27
du. 17:00 3636 Coventry - Barnsley 3.45 3.10 2.10 1.62 1.24 1.27




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:15 1464 Estudiantes LP - Gimnasia L.P. 2.40 3.05 2.90 1.33 1.47 1.27
du. 23:59 1270 Colon Santa Fe - Godoy Cruz 1.65 3.55 4.50 1.12 1.96 1.17
du. 23:59 1289 Arsenal Sarandi - Racing Club 3.20 3.10 2.10 1.56 1.24 1.23
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:10 1708 Macarthur - Newcastle Jets 1.90 3.40 3.50 1.21 1.71 1.19
du. 13:15 1713 Perth Glory - Wellington Phoenix 2.20 3.40 2.85 1.32 1.53 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 1091 Tin. Sydney - APIA Tigers 1.88 3.85 3.25 1.25 1.74 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1152 Olympic FC Brisbane - Sunshine Coast Wanderers 1.50 4.50 4.75 1.11 2.29 1.11
du. 11:15 1176 U21 Brisbane Roar FC - Capalaba Bulldogs 1.33 5.10 6.60 1.04 2.85 1.07






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 1719 Salzburg - LASK Linz 1.55 3.95 5.20 1.10 2.22 1.16
du. 15:30 1720 Wolfsberger - Tirol 2.05 3.35 3.30 1.26 1.65 1.23
du. 18:00 1723 Rapid Viena - Sturm Graz 1.70 3.80 4.20 1.16 1.98 1.17
Faza grupelor!
+ 28 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 3429 Austria Klagenfurt - Grazer AK 1.55 3.80 4.95 1.09 2.13 1.14
du. 12:30 3430 Rapid V. (Am) - SV Horn 2.30 3.45 2.60 1.37 1.47 1.18






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 3874 Club Brugge - Mouscron 1.20 6.15 10.60 0.00 3.85 1.05
du. 19:00 3876 Kortrijk - KV Mechelen 3.30 3.85 1.90 1.76 1.26 1.17
du. 19:00 3877 Leuven - Waasland 1.80 4.15 3.40 1.24 1.85 1.14
du. 19:00 3878 Oostende - Cercle Brugge 1.55 4.00 5.15 1.11 2.23 1.16
du. 19:00 3879 St. Liege - Beerschot 1.60 3.90 4.80 1.12 2.13 1.16
du. 19:00 3880 St. Truiden - Anderlecht 5.35 3.45 1.63 2.08 1.10 1.21
du. 19:00 3881 Waregem - Gent 4.20 3.80 1.70 1.98 1.16 1.17
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 4491 Tsarsko Selo - CSKA Sofia 5.30 3.50 1.60 2.09 1.09 1.19
du. 20:45 4492 Levski Sofia - Ludogorets 4.55 3.50 1.70 1.96 1.13 1.20
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3659 Brno - FK Pardubice 2.00 3.20 3.65 1.22 1.69 1.25
du. 15:00 3660 Zlin - Pribram 1.55 3.75 5.60 1.09 2.22 1.18
du. 17:00 3661 Liberec - Slavia Praga 3.75 3.35 1.90 1.75 1.20 1.22
du. 19:30 3662 Sparta Praga - Slovacko 1.60 3.65 5.45 1.10 2.16 1.20
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:15 4497 Viktoria Zizkov - Usti nad Labem 2.00 3.45 3.45 1.25 1.71 1.23
du. 16:00 1412 Slavoj Vysehrad - Prostejov 9.10 5.30 1.28 3.32 1.02 1.09
du. 18:00 4494 FC Vlasim - Varnsdorf 1.95 3.35 3.70 1.22 1.74 1.24
du. 18:00 4495 FC Vysocina Jihlava - Dukla Prague 2.70 3.15 2.55 1.44 1.40 1.27
du. 18:00 4496 Mas Taborsko - FK Blansko 2.05 3.30 3.45 1.25 1.67 1.25
du. 18:00 4498 Hradec Kralove - Trinec 1.45 4.70 5.95 1.10 2.60 1.13












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1740 (F) Lyon - (F) PSG 2.55 3.30 2.60 1.42 1.44 1.25
Scor tur: 1-0
Sferturi de finala! Retur!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 2776 San Marcos Arica - Cobreloa 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
du. 23:59 2779 CD Santa Cruz - U. De Concepcion 3.15 3.25 2.10 1.58 1.26 1.22
du. 23:59 2780 SL de Quillota - Csd Rangers 2.50 3.15 2.60 1.38 1.41 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1422 Cobresal - S. Wanderers 1.80 3.35 4.05 1.16 1.82 1.21
du. 22:00 1423 Everton Del Mar - Colo Colo 2.45 2.95 2.85 1.33 1.44 1.28












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2656 AEL Limassol - Apollon 2.75 2.90 2.55 1.40 1.34 1.28
du. 19:30 2675 Olympiakos Nicosia - AEK Larnaca 3.95 3.65 1.80 1.88 1.19 1.20
Grupa Campionat!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 1661 SC Gagnoa - AFAD Djekanou 2.85 2.85 2.50 1.41 1.32 1.29





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:30 1662 Dep. Pereira - Dep. Pasto 2.20 2.75 3.70 1.21 1.56 1.34
du. 23:30 1666 La Equidad - Santa Fe 2.95 2.75 2.60 1.41 1.32 1.34
du. 23:30 1667 Once Caldas - Indep. Medellin 3.10 3.10 2.25 1.53 1.29 1.26
du. 23:30 4247 America De Cali - Tolima 1.95 3.10 3.65 1.19 1.66 1.23
du. 23:30 4248 Atl. Nacional Medellin - Patriotas 1.30 4.80 9.75 1.01 3.18 1.11
du. 23:30 4249 Chico - Jaguares 1.90 3.10 4.00 1.17 1.73 1.25
du. 23:30 4250 Millonarios - Dep. Cali 2.25 2.70 3.50 1.22 1.51 1.33












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 3450 Jeonbuk - Seongnam I. 1.53 3.60 5.95 1.06 2.22 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:05 1742 Dinamo Zagreb - Istra 1961 1.18 5.50 13.30 0.00 3.85 1.05







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4198 FC Copenhaga - Nordsjælland 1.55 4.10 5.00 1.11 2.23 1.15
du. 19:00 4199 Brondby - Aarhus 2.05 3.45 3.20 1.27 1.64 1.21
Grupa Campionat!






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 4196 Horsens - Lyngby 2.95 3.50 2.15 1.58 1.32 1.21
du. 15:00 4197 Odense - Sonderjyske 2.05 3.05 3.65 1.21 1.64 1.27
Grupa Retrogradare!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 4511 Fredericia - Helsingor 2.55 3.35 2.45 1.43 1.40 1.21


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2883 Thisted FC - Brabrand 2.00 3.50 3.20 1.26 1.65 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1675 Naestved - FA 2000 1.60 3.95 4.50 1.13 2.08 1.14
du. 14:00 2873 AB Gladsaxe - Vanlose 1.53 3.75 5.55 1.08 2.22 1.16
du. 14:00 2882 Slagelse - Bronshoj 2.20 3.35 2.90 1.31 1.54 1.21
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1244 Cuenca - Univ. Catolica 2.80 3.25 2.35 1.49 1.35 1.24
du. 23:30 1245 Ind. del Valle - 9 De Octubre FC 1.38 4.45 7.10 1.04 2.71 1.12
du. 23:59 1246 Emelec - Tecnico U. 1.45 3.85 6.65 1.04 2.41 1.15






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3374 Basel - Servette 2.60 3.55 2.35 1.49 1.40 1.20
du. 17:00 3375 Lausanne - Vaduz 1.75 3.45 4.35 1.15 1.90 1.21
du. 17:00 3503 Young Boys - Lugano 1.40 4.20 7.25 1.04 2.63 1.14












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3469 Levadia - Paide 2.05 3.65 3.05 1.30 1.64 1.19






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 3568 Bochum - Hannover 1.85 3.50 3.80 1.20 1.80 1.21
du. 14:30 3569 Osnabruck - Dusseldorf 3.65 3.30 1.95 1.72 1.21 1.23
du. 14:30 3570 Regensburg - Heidenheim 2.65 3.10 2.55 1.41 1.39 1.26





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3488 Ingolstadt - Meppen 1.50 3.75 5.95 1.06 2.28 1.16
du. 15:00 3489 Mannheim - Lubeck 2.05 3.40 3.05 1.27 1.59 1.19
du. 16:00 3490 Wehen - Unterhaching 1.85 3.65 3.40 1.22 1.74 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1757 Oberhausen - Borussia Dortmund II 4.05 3.70 1.72 1.91 1.16 1.17






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2893 Panathinaikos - Aris 2.50 3.00 2.80 1.35 1.43 1.28
du. 17:15 2900 AEK Athena - Asteras Tripolis 1.52 4.00 5.50 1.09 2.29 1.16
du. 19:30 2925 PAOK - Olympiacos Piraus 2.40 3.00 2.95 1.32 1.47 1.28
Faza grupelor!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:45 1781 Karaiskakis - Doxa Dramas 2.60 3.10 2.70 1.40 1.43 1.28
du. 14:45 1782 Panachaiki - Ergotelis 2.05 3.05 3.80 1.21 1.68 1.29




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:30 3534 Maccabi Tel Aviv - Ashdod 1.45 3.95 6.00 1.05 2.36 1.13
Grupa Campionat!




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 3533 Hapoel Hadera - Hapoel Haifa 2.70 2.90 2.60 1.38 1.36 1.28


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3560 Lecco - Olbia 1.80 3.20 4.30 1.14 1.82 1.23
du. 16:00 3580 Pontedera - Pro Vercelli 2.90 2.95 2.40 1.45 1.31 1.27
du. 18:30 3602 Grosseto - Pro Sesto 2.05 2.90 3.75 1.19 1.62 1.29
du. 18:30 3603 Livorno - Como 3.80 3.10 1.95 1.69 1.19 1.25
du. 18:30 3605 Piacenza - Albinoleffe 2.70 2.75 2.75 1.35 1.36 1.32
du. 18:30 3610 Renate - U23 Juventus 2.00 3.05 3.65 1.20 1.64 1.25
du. 21:30 3612 Alessandria - Pergolettese 1.45 3.90 6.50 1.05 2.41 1.15
du. 21:30 3613 Carrarese - Lucchese 1.83 3.15 4.25 1.15 1.79 1.24
du. 21:30 3615 Giana Erminio - Pro Patria 2.55 2.90 2.75 1.34 1.40 1.28
du. 21:30 3617 Novara - Pistoiese 1.75 3.25 4.55 1.13 1.88 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3551 Gubbio - Mantova 2.25 3.05 3.05 1.28 1.51 1.26
du. 16:00 3563 Legnago Salus - Arezzo 2.25 3.00 3.10 1.27 1.51 1.26
du. 16:00 3579 Matelica - Fano 1.80 3.30 4.15 1.15 1.82 1.22
du. 16:00 3582 Virtus Verona - Sambenedettese 2.05 3.15 3.40 1.23 1.62 1.24
du. 18:30 3595 Feralpisalo - Carpi 1.75 3.10 5.00 1.11 1.89 1.26
du. 18:30 3604 Modena - Padova 2.65 2.90 2.65 1.37 1.37 1.29
du. 21:30 3614 Cesena - Imolese 1.75 3.40 4.25 1.14 1.87 1.20
du. 21:30 3618 Vis Pesaro - Fermana 2.50 2.55 3.25 1.25 1.41 1.37


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 3547 Casertana - Juve Stabia 3.35 3.20 2.05 1.62 1.24 1.23
du. 13:30 3548 Catanzaro - Catania 2.50 2.95 2.75 1.34 1.41 1.27
du. 16:00 3549 Bari - Palermo 1.95 3.20 3.70 1.20 1.70 1.24
du. 16:00 3550 Foggia - Paganese 1.80 3.20 4.45 1.14 1.84 1.24
du. 16:00 3581 Virtus Francavilla - Viterbese 2.55 2.90 2.75 1.34 1.40 1.28
du. 18:30 3606 Potenza - Monopoli 2.70 3.05 2.50 1.42 1.36 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1787 Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse 2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 2125 FC Taraz - Akzhaiyk Uralsk 1.73 3.45 4.70 1.14 1.97 1.23
du. 13:00 2126 FC Astana - Kyzylzhar 1.27 5.50 9.05 1.02 3.39 1.08
du. 16:00 2127 Kaisar Kyzylorda - FK Atyrau 2.15 3.20 3.30 1.27 1.61 1.26





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 2373 Pumas - Tigres 2.95 3.15 2.25 1.51 1.30 1.24
du. 23:59 1448 Santos Laguna - Toluca 1.90 3.25 3.60 1.19 1.69 1.21
du. 23:59 1449 Monterrey - Pachuca 1.70 3.50 4.25 1.13 1.90 1.18
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 3666 Ajax - Vitesse 1.40 4.45 6.60 1.05 2.63 1.12
Finala! Stadionul De Kuip, Rotterdam!
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 3673 Stal Mielec - Zaglebie 2.65 3.20 2.50 1.44 1.39 1.25
du. 16:00 3674 Plock - Jagiellonia 2.20 3.15 3.15 1.28 1.56 1.26
du. 18:30 3675 Legia Varsovia - Cracovia 1.45 3.75 7.50 1.04 2.48 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:40 1814 Zaglebie S. - GKS Belchatow 1.70 3.75 3.90 1.16 1.89 1.15
du. 13:40 1822 Odra Opole - Korona Kielce 2.50 2.90 2.80 1.33 1.41 1.28
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 4289 Slask II W. - Zks Stal Rzeszow 2.75 3.15 2.40 1.45 1.35 1.24
du. 18:00 4290 Ol. Grudziadz - Siedlce 2.80 3.45 2.20 1.53 1.33 1.20
du. 18:50 4291 Kalisz - Chojnice 2.80 3.45 2.20 1.53 1.33 1.20






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1839 Famalicao - Portimonense 2.15 3.10 3.30 1.26 1.58 1.26
du. 19:30 1819 Nacional M. - FC Porto 9.75 4.85 1.28 3.21 0.00 1.10





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:15 3904 Casa Pia - Academica 2.65 2.95 2.55 1.38 1.35 1.26
du. 16:00 3905 Penafiel - CD Cova Piedade 2.15 2.95 3.40 1.23 1.56 1.28
du. 17:00 3906 FC Porto B - Estoril 2.90 2.80 2.45 1.41 1.29 1.29
du. 19:00 3907 Oliveirense - Mafra 2.60 2.80 2.70 1.33 1.36 1.28
du. 22:30 3908 Chaves - Academico Viseu 1.50 3.50 6.35 1.04 2.23 1.18
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1865 Ural - Rubin Kazan 3.40 3.25 2.10 1.65 1.26 1.26
du. 14:00 1868 Arsenal Tula - Tambov 1.20 5.60 14.70 0.00 4.01 1.08
du. 16:30 1869 Sochi - CSKA Moscova 3.35 3.35 2.05 1.66 1.26 1.23
du. 19:00 1874 Spartak Moscova - Ufa 1.38 4.45 7.65 1.04 2.79 1.13
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:15 3032 Stranraer - Hibernian 13.10 6.30 1.15 4.21 0.00 1.03
du. 17:00 3006 Rangers - Celtic 2.30 3.30 2.85 1.34 1.51 1.23
Optimi de finala! Un singur meci!
+ 28 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2212 Metalac - FK Indija 2.30 3.20 2.90 1.32 1.51 1.24
du. 14:00 2213 Novi Pazar - Cukaricki 3.05 3.35 2.15 1.58 1.30 1.22
du. 14:00 2214 Zlatibor Cajetina - Rad Belgrad 4.80 3.40 1.70 1.97 1.12 1.22
du. 20:00 2219 Proleter - Mladost 2.90 2.90 2.50 1.44 1.33 1.30
du. 20:00 2220 Radnicki Nis - Javor 1.65 3.60 4.85 1.12 2.05 1.19
du. 20:00 2230 TSC Backa Topola - FK Vozdovac 1.93 3.25 3.80 1.20 1.73 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1910 Z. Moravce - Zilina 2.70 3.65 2.15 1.54 1.34 1.16
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 2374 Samorin - Petrzalka 2.20 3.40 2.85 1.32 1.53 1.20
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2383 Logrones - Rayo Vallecano 3.10 3.00 2.30 1.51 1.29 1.28
du. 15:00 4688 Albacete - Mirandes 2.60 2.95 2.75 1.37 1.41 1.30
du. 19:15 4689 Cartagena - Tenerife 2.75 2.80 2.70 1.37 1.36 1.32


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2327 Lanzarote - Las Palmas C 2.30 3.20 2.85 1.32 1.49 1.23












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 2803 Celta Vigo B - Burgos CF 3.10 3.20 2.20 1.56 1.29 1.25
du. 13:00 3699 Algeciras - Ucam Murcia 2.65 2.90 2.65 1.37 1.37 1.29
du. 13:00 3701 San Sebastian Reyes - Badajoz 2.90 2.90 2.45 1.44 1.31 1.29
du. 19:00 2806 Zamora - Cultural Leonesa 4.15 3.15 1.90 1.77 1.17 1.26
du. 19:00 3702 Atletico Sanluqueno - Linares 2.30 3.05 3.05 1.30 1.51 1.27
du. 19:00 3703 Internacional de Madrid - Extremadura 2.55 3.00 2.75 1.36 1.42 1.28
du. 19:00 3704 San Fernando - Betis B 2.55 2.85 2.80 1.33 1.40 1.29
Grupa Promovare!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3707 Atletico Baleares - Merida 1.85 3.00 4.40 1.13 1.77 1.26
du. 13:00 3709 Cadiz B - Cordoba 3.20 2.90 2.25 1.51 1.25 1.28
du. 14:00 3716 Tamaraceite - Murcia 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
du. 18:00 2817 Compostela - Langreo 2.40 2.75 3.15 1.27 1.45 1.32
du. 18:00 3717 Linense - Sevilla B 2.00 3.05 3.65 1.20 1.64 1.25
du. 18:00 3718 Navalcarnero - Don Benito 2.45 2.90 2.90 1.31 1.44 1.29
du. 20:00 2820 Deportivo La Coruna - CD Numancia 2.45 2.85 2.95 1.30 1.44 1.30


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 2815 Guijuelo - Sporting Gijon B 2.55 2.75 2.90 1.31 1.40 1.32
du. 13:00 3708 Atletico Madrid B - Melilla 2.40 2.85 3.00 1.29 1.45 1.29
du. 13:00 3710 Getafe B - Socuellamos CF 2.85 2.80 2.55 1.40 1.32 1.31
du. 13:00 3711 Las Rozas - Villarrubia CF 1.75 3.15 4.75 1.11 1.88 1.24
du. 13:00 3715 Poblense - Villarrobledo 1.70 3.10 5.30 1.09 1.94 1.25
du. 18:00 2818 Pontevedra - Lealtad 1.90 3.10 4.10 1.17 1.75 1.26
du. 18:00 2819 Salamanca CF UDS - Covadonga 1.65 3.50 5.00 1.11 2.04 1.20
du. 19:00 3720 Recreativo Huelva - Granada B 2.00 3.25 3.40 1.23 1.65 1.22
du. 21:00 3721 Marbella - Lorca Deportiva 1.65 3.30 5.25 1.09 2.01 1.22
Grupa Retrogradare!
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 2661 Inter Miami - LA Galaxy 1.75 3.65 4.10 1.17 1.91 1.19
du. 23:59 2662 Columbus Crew - Philadelphia U. 1.85 3.45 3.85 1.19 1.80 1.21
du. 23:59 2663 Vancouver - Portland Timbers 4.30 3.80 1.68 2.00 1.15 1.17
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3928 Degerfors - Kalmar 2.25 3.20 3.00 1.31 1.53 1.25
du. 16:00 3929 Hacken - Malmo FF 3.65 3.45 1.90 1.76 1.21 1.21
du. 16:00 3930 Ostersunds - Orebro 2.90 3.15 2.35 1.49 1.33 1.26
du. 18:30 3934 Djurgardens - IFK Norrkoping 2.10 3.25 3.25 1.26 1.61 1.24
du. 18:30 3940 Sirius - Halmstads 2.30 3.10 3.00 1.31 1.51 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3927 Osters - Landskrona 1.70 3.15 5.05 1.09 1.92 1.23
du. 16:00 3933 Varnamo - Sundsvall 3.35 3.10 2.05 1.59 1.22 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1487 IF Sylvia - Sollentuna FF 2.30 3.55 2.60 1.38 1.49 1.18
du. 17:00 4312 Assyriska - Karlstad Fotboll 4.60 4.20 1.55 2.17 1.12 1.12
du. 17:15 1489 Pitea - Hammarby TFf 2.80 3.60 2.15 1.56 1.33 1.18
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3951 Gaziantep - Kasimpasa 2.25 3.15 3.15 1.30 1.56 1.27
du. 19:00 3952 Basaksehir - Fenerbahce 3.35 3.55 2.00 1.71 1.27 1.21
+ 28 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 2351 Eskisehirspor - Balikesirspor 7.25 4.40 1.38 2.71 1.04 1.12
du. 16:00 2353 Akhisar Bld - Altinordu 3.50 3.65 1.88 1.77 1.23 1.19
du. 19:00 2355 Istanbulspor AS - Menemen Bld 1.55 3.80 5.50 1.09 2.22 1.17
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 4569 Ingulets - Rukh Lviv 2.35 3.25 2.65 1.35 1.45 1.21
du. 17:00 4570 FC Mariupol - Olimpik D. 2.40 3.05 2.80 1.33 1.45 1.25
du. 19:30 4693 Kolos K. - SC Dnipro-1 2.40 3.00 2.85 1.32 1.45 1.26
+ 28 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:15 1916 Puskas Academy - MTK Budapesta 1.83 3.40 3.70 1.18 1.75 1.19
du. 18:30 1922 Honved - MOL Fehervar 3.85 3.40 1.80 1.79 1.17 1.19
+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:00 1190 Gaziantep - Bahcesehir Kol. 1.22 20.00 4.70 1.16 3.91
du. 15:15 1191 Tofas - Darussafaka 1.48 15.00 2.95 1.36 2.50
du. 17:15 1193 Petkim Spor - Turk Telekom 3.70 17.00 1.33 3.09 1.24
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 10:00 1206 Perth Wildcats - NZ Breakers 1.35 17.00 3.55 1.26 2.99






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:30 1211 Salon Vilpas - Kauhajoen Karhu 1.50 15.00 2.75 1.41 2.45
Semifinale! Cel mai bun din 7 meciuri!
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:00 1236 Prienai - Siauliai 2.05 13.00 1.88 1.65 1.54







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:00 2500 Holstebro - Skanderborg 1.50 8.80 3.20 1.31 2.45
du. 21:00 2503 Aalborg - Skjern 1.24 11.00 5.20 1.13 3.72

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 17:00 3127 Chartres - Chambery 2.15 8.40 1.98 1.75 1.64
du. 18:00 2510 Istres - US Ivry Handball 1.55 9.00 3.00 1.35 2.32
du. 18:00 3128 Aix - Creteil 1.23 13.00 5.20 1.13 3.81
du. 18:00 3129 Nantes - Dunkerque 1.12 19.00 7.80 1.06 5.48
+ 55 speciale























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 14:30 3130 Magdeburg - Melsungen 1.33 11.00 4.10 1.20 3.09
du. 17:00 3131 Goppingen - Nordhorn-Lingen 1.10 22.00 8.60 1.04 6.02
du. 17:00 3132 Minden - Erlangen 1.75 8.00 2.50 1.48 1.98
du. 17:00 3219 Balingen-W. - Kiel 10.00 27.00 1.07 7.11 1.03
du. 17:00 3220 Flensburg-H. - Bergischer 1.12 20.00 8.00 1.05 5.48
+ 17 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:00 3133 Bidasoa Irun - BM Sinfin 1.08 23.00 9.10 1.04 6.70
du. 18:00 3136 Puerto Sagunto - Morrazo Cangas 1.67 8.00 2.70 1.42 2.10
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 15:00 3134 Wybrzeze Gdansk - SPR Tarnow 3.75 9.60 1.37 2.90 1.24
du. 17:00 3135 Gornik Zabrze - MMTS Kwidzyn 1.13 12.00 8.40 1.05 5.25
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:00 3221 Lugi HF - Savehof 2.25 9.80 1.80 1.92 1.59
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 11:15 3137 Karvina - Lovosice 1.30 9.20 4.40 1.18 3.27
Semifinale!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:00 3138 St Gallen - Basel 1.10 13.00 9.20 0.00 4.95




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:00 3140 Elbflorenz - ASV Hamm 1.27 9.60 4.80 1.14 3.34




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 17:00 3141 Belenenses - ABC Braga 1.40 9.20 3.55 1.26 2.77
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:30 2524 RD Koper - Celje 5.00 11.00 1.23 3.22 1.08
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1309 Boston Bruins - Washington Capitals 2.25 3.95 2.50 1.48 1.59 1.22
du. 22:00 1310 Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins 4.20 4.80 1.55 2.32 1.19 1.15
du. 22:00 1311 New Jersey Devils - New York Rangers 3.70 4.20 1.70 2.05 1.24 1.19
du. 23:00 1312 Anaheim Ducks - Vegas G.K. 3.90 4.40 1.65 2.13 1.22 1.18
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 2995 CSKA Moscova - Omsk 1.80 3.75 3.70 1.24 1.92 1.24
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 1313 Klagenfurt - Bolzano 2.05 4.00 2.75 1.41 1.70 1.21
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1322 Trinec - Liberec 1.97 3.85 3.10 1.33 1.76 1.23
Semifinale! Cel mai bun din 7 meciuri!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 1337 Kloten - Ajoie 1.82 4.40 3.10 1.33 1.90 1.18
Semifinale! Cel mai bun din 7 meciuri!
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 1323 Augsburg - Eisbaren 3.00 4.40 1.85 1.83 1.33 1.16
du. 15:30 1324 Bremerhaven - Nurnberg 1.43 5.50 4.80 1.14 2.58 1.10
du. 15:30 1325 Iserlohn - Ingolstadt 2.50 4.20 2.20 1.58 1.46 1.18
du. 15:30 1327 Mannheim - Krefeld 1.20 8.10 8.00 1.04 3.94 1.04
du. 15:30 1328 Munchen - Dusseldorf 1.45 5.40 4.60 1.15 2.52 1.11
du. 15:30 1332 Schwenninger - Koln 1.85 4.30 3.15 1.30 1.83 1.17
du. 15:30 1333 Wolfsburg - Straubing 1.75 4.50 3.35 1.27 1.94 1.16







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1338 Aalborg - Rungsted 2.15 4.40 2.50 1.46 1.61 1.16
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1339 Brynas - HV 71 2.10 3.85 2.75 1.41 1.67 1.23
Sferturi! Cel mai bun din 7 meciuri!








Ora Cod Eveniment 1 2
du. 19:00 2535 Lube Civitanova - Perugia 1.38 2.75
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!








Ora Cod Eveniment 1 2
du. 21:20 2536 Aich/Dob - UVC Graz 1.27 3.35
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!