Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 4839 Sabalenka A. - Gauff C. 2.70 0.00 1.55 0.00 0.00 0.00
jo. 20:00 4851 Zurich - Linfield 1.25 7.20 12.60 1.07 4.58 1.14
Scor tur: 2-0
jo. 20:30 4840 Ramos A. - Hurkacz H. 4.95 0.00 1.25 0.00 0.00 0.00
jo. 20:30 4852 Antwerp - Lillestrom 1.70 4.35 5.15 1.22 2.36 1.28
Scor tur: 3-1
jo. 20:30 4853 CSU Craiova - Zorya L. 2.30 3.55 3.40 1.40 1.74 1.37
Scor tur: 0-1
jo. 20:30 4854 FCSB - Dunajska Streda 1.85 3.95 4.85 1.26 2.18 1.34
Scor tur: 1-0
jo. 21:00 4855 F91 Dudelange - Malmo FF 6.00 4.45 1.60 2.56 1.18 1.26
Scor tur: 0-3
jo. 21:15 4841 Swiatek I. - Haddad Maia B. 1.15 0.00 6.35 0.00 0.00 0.00
jo. 21:30 4856 Rapid Viena - Neftchi Baku 1.40 5.00 9.05 1.09 3.22 1.21
Scor tur: 1-2
jo. 22:00 4842 Kyrgios N. - De Minaur A. 1.45 0.00 3.05 0.00 0.00 0.00
jo. 23:59 4843 Sinner J. - Carreno-Busta P. 1.50 0.00 2.85 0.00 0.00 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 3601 HJK Helsinki - Maribor 1.95 3.60 4.00 1.25 1.88 1.27
Scor tur: 2-0
jo. 20:00 3602 Slovacko - Fenerbahce 3.05 3.45 2.30 1.60 1.37 1.27
Scor tur: 0-3
jo. 20:00 3604 Zurich - Linfield 1.22 6.90 12.00 1.03 4.34 1.07
Scor tur: 2-0
jo. 21:00 3608 F91 Dudelange - Malmo FF 5.75 4.25 1.57 2.42 1.14 1.20
Scor tur: 0-3
jo. 21:30 3610 Slovan Bratislava - Olympiacos 3.10 3.25 2.40 1.57 1.37 1.31
Scor tur: 1-1
jo. 22:00 3619 Partizan Belgrad - AEK Larnaca 1.55 4.20 6.50 1.12 2.53 1.21
Scor tur: 1-2
Semifinale! Retur!








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 3644 Rakow - Spartak Trnava 1.50 4.20 6.50 1.09 2.53 1.18
Scor tur: 2-0
jo. 20:00 3660 Basel - Brondby 1.62 3.85 5.25 1.12 2.20 1.19
Scor tur: 0-1
jo. 20:00 3684 CFR Cluj - Sahtior Soligorsk 1.57 3.90 6.00 1.10 2.34 1.19
Scor tur: 0-0
jo. 20:00 3687 Djurgardens - Sepsi 1.67 3.85 5.30 1.14 2.21 1.22
Scor tur: 3-1
jo. 20:00 3696 H. Beer Sheva - Lugano 1.85 3.70 3.90 1.22 1.88 1.22
Scor tur: 2-0
jo. 20:00 3708 Konyaspor - Vaduz 1.20 6.65 13.25 1.01 4.38 1.07
Scor tur: 1-1
jo. 20:00 3714 Petrocub - MOL Fehervar 4.60 3.70 1.75 2.03 1.18 1.23
Scor tur: 0-5
jo. 20:00 3716 Twente - Cukaricki 1.25 5.85 11.40 1.02 3.83 1.09
Scor tur: 3-1
jo. 20:30 3717 Antwerp - Lillestrom 1.60 4.00 4.75 1.13 2.15 1.16
Scor tur: 3-1
jo. 20:30 3724 CSU Craiova - Zorya L. 2.20 3.35 3.25 1.31 1.63 1.27
Scor tur: 0-1
jo. 20:30 3728 FCSB - Dunajska Streda 1.75 3.75 4.60 1.18 2.05 1.23
Scor tur: 1-0
jo. 20:30 3734 Panathinaikos - Slavia Praga 2.75 3.20 2.60 1.46 1.42 1.30
Scor tur: 0-2
jo. 20:45 3740 Basaksehir - Breidablik 1.22 6.50 12.00 1.02 4.17 1.07
Scor tur: 3-1
jo. 21:00 3741 Anderlecht - Paide 1.05 9.35 32.50 0.00 7.19 0.00
Scor tur: 2-0
jo. 21:00 3742 Aris Salonic - Maccabi Tel Aviv 2.25 3.35 3.15 1.33 1.61 1.27
Scor tur: 0-2
jo. 21:00 3747 Klaksvik - FC Ballkani 2.15 3.40 3.30 1.30 1.66 1.26
Scor tur: 2-3
jo. 21:00 3749 Levski Sofia - Hamrun 1.20 6.00 13.00 0.00 4.06 1.07
Scor tur: 1-0
jo. 21:00 3750 Shkendija - AIK 3.00 3.25 2.35 1.54 1.35 1.28
Scor tur: 1-1
jo. 21:00 3751 Sligo - Viking 4.65 3.80 1.72 2.07 1.17 1.22
Scor tur: 1-5
jo. 21:00 4460 Hibernians - Rigas 3.10 3.15 2.40 1.55 1.35 1.31
Scor tur: 1-1
jo. 21:30 3752 Lech Poznan - Vikingur Reykjavik 1.35 5.10 8.35 1.06 3.13 1.13
Scor tur: 0-1
jo. 21:30 3753 Rapid Viena - Neftchi Baku 1.35 4.70 8.50 1.04 3.00 1.13
Scor tur: 1-2
jo. 21:45 3754 St Patricks - CSKA Sofia 3.30 3.20 2.25 1.61 1.31 1.30
Scor tur: 1-0
jo. 22:00 3755 AZ Alkmaar - Dundee Utd 1.23 6.05 12.20 1.01 4.00 1.08
Scor tur: 0-1
jo. 22:00 3756 Gil Vicente - Riga FC 1.40 4.50 7.50 1.06 2.78 1.14
Scor tur: 1-1
jo. 22:00 3758 Kisvarda - Molde 4.40 3.65 1.80 1.98 1.19 1.24
Scor tur: 0-3
jo. 22:00 3762 Young Boys - KUPS 1.20 6.50 12.00 0.00 4.17 1.06
Scor tur: 2-0
Semifinale! Retur!
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 3947 West Brom - Sheffield Utd 2.25 3.25 3.25 1.32 1.61 1.29
1/64 Finala! Un singur meci!





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1003 Godoy Cruz - Aldosivi 1.42 4.25 6.65 1.05 2.57 1.14
jo. 23:59 1013 Atl. Tucuman - Central Cordoba 1.85 3.25 4.15 1.17 1.80 1.24
jo. 23:59 1015 Colon Santa Fe - Arsenal Sarandi 1.95 3.30 4.10 1.21 1.81 1.28














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1018 Estudiantes LP - Atl.Paranaense 2.15 3.20 3.65 1.27 1.69 1.31
Scor tur: 0-0
Sferturi de finala! Retur!














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4474 Internacional RS - Melgar 1.45 4.35 8.30 1.08 2.83 1.20
Scor tur: 0-0
Sferturi de finala! Retur!


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 4620 Pro Sesto - Casatese 2.00 3.40 3.50 1.25 1.71 1.23
jo. 21:30 4627 CD Calamonte - Villanovense 3.70 3.45 1.95 1.77 1.23 1.24
jo. 21:30 4628 Coria CF - CD Utrera 4.05 3.60 1.80 1.89 1.19 1.21
jo. 21:30 4629 Toledo - CD Torrijos 1.32 5.00 8.15 1.03 3.07 1.10
jo. 21:30 4631 Torredonjimeno - Mancha 4.00 3.45 1.85 1.83 1.19 1.23
jo. 22:00 4633 RSD Alcala - Fuenlabrada 9.85 5.60 1.25 3.53 1.01 1.08
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 2749 Ararat Yerevan - FC Ararat-Armenia 3.30 3.10 2.15 1.58 1.26 1.26






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4158 Universitario De Vinto - Aurora 2.85 3.40 2.40 1.53 1.39 1.26
jo. 23:59 4403 Universitario de Sucre - Nacional Potosi 2.75 3.45 2.45 1.51 1.42 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 1780 (F) Ferroviaria - (F) Santos FC 2.60 3.20 2.55 1.42 1.40 1.25
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 1782 U23 Fluminense - U23 Nautico 1.15 6.05 15.40 0.00 4.30 1.04
jo. 21:00 1784 U23 Fortaleza - U23 Paysandu 1.28 4.80 9.05 0.00 3.11 1.09
jo. 21:00 1785 U23 Sport Recife - U23 Botafogo RJ 2.75 3.25 2.40 1.47 1.37 1.24
jo. 21:00 4832 U23 Bragantino SP - U23 Vila Nova GO 1.85 3.30 4.00 1.17 1.79 1.23
jo. 21:00 4833 U23 Parana - U23 Vitoria BA 2.65 3.10 2.55 1.41 1.39 1.26
jo. 23:00 1786 U23 Cuiaba - U23 CS Alagoano AL 1.13 6.70 15.20 0.00 4.60 1.02
Faza Grupelor!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1132 U20 (F) Ghana - U20 (F) SUA 16.00 7.40 1.10 5.01 0.00 0.00
jo. 23:00 1134 U20 (F) Japonia - U20 (F) Olanda 1.95 3.60 3.40 1.25 1.73 1.20
Se disputa in Costa Rica! Faza Grupelor!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2794 Puerto Montt - Cobreloa 2.05 3.05 3.80 1.21 1.68 1.29





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 3565 U. Catolica - O´Higgins 1.55 3.80 5.80 1.09 2.27 1.19




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4159 Municipal Santa Ana - Desamparados 1.85 3.40 3.65 1.19 1.74 1.19












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2023 Guanacasteca - Guadalupe 2.60 3.30 2.55 1.44 1.42 1.25
jo. 23:59 2024 Perez Zeledon - Cartagines 2.60 3.30 2.55 1.44 1.42 1.25
jo. 23:59 2025 Puntarenas FC - Municipal 2.20 3.30 3.10 1.31 1.58 1.25
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 2051 Hillerod - HB Koge 5.30 4.05 1.55 2.27 1.11 1.16






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 1129 Ismaily SC - Al Ittihad Al. 2.30 2.80 3.75 1.25 1.59 1.38
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1892 Viimsi JK - Nomme United 2.40 3.75 2.45 1.45 1.47 1.18
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 1144 Kokkola - VIFK 4.20 4.05 1.65 2.04 1.16 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 2825 SF Hamborn 07 - Etb SW Essen 2.90 3.70 2.05 1.61 1.31 1.16
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 1898 Al Hussein - Maan 1.50 3.90 6.00 1.07 2.34 1.16
jo. 20:30 2870 Moghayer AL Sarhan - Al Salt 3.50 3.15 2.05 1.64 1.23 1.25
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:15 4422 Vaengir Jupiters - Augnablik 2.30 3.70 2.60 1.40 1.51 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 3611 (F) Grindavik - (F) Fjolnir Reykjavik 1.65 4.10 4.00 1.16 2.00 1.13
jo. 22:15 3658 (F) HK Kopavogur - (F) Haukar 1.12 7.30 12.50 0.00 4.56 0.00












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 4426 Kordrengir - FH Hafnarfjordur 3.95 4.20 1.70 2.02 1.20 1.15
Sferturi de finala! Un singur meci!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 4423 AS Ashdod - Hapoel Afula 2.10 3.20 3.45 1.26 1.64 1.27
jo. 19:30 4424 Maccabi Jaffa - Hapoel Kfar Saba 2.70 2.95 2.70 1.40 1.40 1.31
jo. 19:30 4425 Ramat Hasharon - Ironi Tiberias 2.45 3.05 2.90 1.35 1.47 1.29
Faza Grupelor!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 5188 Queretaro - Atl. San Luis 2.55 3.30 2.80 1.42 1.50 1.29












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2387 CD Tapatio - Raya2 Expansion 2.30 3.10 3.10 1.31 1.53 1.28
jo. 23:59 2390 Atlante - Atl. Morelia 1.95 3.20 3.95 1.20 1.75 1.27
jo. 23:59 2392 Correcaminos - Cancun 1.85 3.25 4.30 1.17 1.83 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:45 3794 (F) America CF - (F) Club Necaxa 1.10 7.00 17.20 0.00 4.93 0.00
jo. 23:59 5078 (F) CF Monterrey - (F) Club Leon 1.13 6.70 15.20 0.00 4.60 1.02




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4428 Managua FC - Real Esteli 3.10 3.30 2.15 1.58 1.29 1.23
jo. 23:59 4682 UNAN Managua - Juventus 2.50 3.35 2.55 1.42 1.43 1.22
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 2784 Chojnice - Zks Stal Rzeszow 2.75 3.45 2.35 1.51 1.38 1.23
jo. 19:00 2785 Termalica B-B. - Chrobry Gl. 1.65 3.80 4.90 1.14 2.12 1.20
jo. 21:30 2786 Ruch Chorzow - G.Leczna 2.00 3.25 3.65 1.23 1.70 1.25
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 3086 Polonia Varsovia - Pruszkow 1.85 3.55 3.80 1.20 1.82 1.21
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:40 1433 Al Arabi Doha - Al-Rayyan 1.65 4.05 4.55 1.16 2.12 1.17
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 4443 FK Svit - MFK Kezmarok 4.35 4.30 1.62 2.14 1.16 1.14
jo. 18:30 4444 Jesenske - FC 98 Hajnacka 5.00 4.40 1.55 2.32 1.13 1.15
Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 2542 IFK Haninge - Hammarby TFf 2.70 3.50 2.30 1.51 1.37 1.20
jo. 20:00 2548 Orebro Syrianska - Motala AIF 2.10 3.90 2.90 1.35 1.65 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:30 2442 Maldonado - CS Cerrito 1.70 3.50 4.85 1.13 2.01 1.22
jo. 23:59 2447 Montevideo Wanderers - Fenix 2.45 3.00 2.95 1.34 1.47 1.30




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 1937 Pfk Navbahor Namangan - Surkhon Termez 1.30 4.50 8.90 0.00 2.96 1.10
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 3044 Zulia - Monagas 7.65 4.35 1.45 2.75 1.08 1.18
jo. 23:59 4461 Aragua - Zamora 4.05 3.20 2.00 1.77 1.22 1.30
+ 20 speciale




















+ 20 speciale




















+ 7 speciale


















+ 11 speciale






















Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 18:30 1140 Novak D. - Struff J. 3.50 1.30
Suprafata de joc: Zgura











Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 20:00 1125 Cecchinato M. - Forti F. 1.38 2.95
jo. 21:20 1136 Giustino L. - Weis A. 1.58 2.35
Suprafata de joc: Zgura
+ 11 speciale































Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 18:00 1684 Gill F. - Khoeblal E. 1.15 4.60
jo. 18:45 1691 Florig P. - Basile A. 1.27 3.40
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 18:20 4743 Middendorf J. - Curovic T. 1.45 2.55
Suprafata de joc: Zgura




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 1017 Pichincha de Potosi - Univ. San Simon 1.06 29.00 10.00 1.03 7.58
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 4895 (F) Las Vegas Aces - (F) Chicago Sky 1.88 13.00 2.10 1.64 1.80
jo. 23:59 4896 (F) Los Angeles - (F) Connecticut 5.50 20.00 1.18 4.18 1.10




+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:30 1070 Lituania - Finlanda 1.05 29.00 10.00 1.01 7.43
jo. 20:00 1075 Turcia - Ucraina 1.20 20.00 5.10 1.12 3.94
jo. 20:30 4902 Spania - Grecia 1.43 15.00 3.20 1.29 2.58
Se pot juca pe teren neutru!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 1206 Plateros - Halcones Uv Xalapa 1.45 15.00 3.05 1.28 2.37
jo. 23:59 1212 Soles de Mexicali - Libertadores De Queretaro 1.50 15.00 2.90 1.30 2.25


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 5146 Krems - Kiel 19.00 40.00 1.01 8.26 0.00


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 5147 (F) Ramnicu Valcea - (F) CS Mioveni 1.10 21.00 9.00 0.00 4.95
Se pot juca pe teren neutru! Daca nu se joaca in format de 2 reprize X 30 min, toate pariurile vor primi cota 1!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 3073 Dunedin Thunder - Botany Swarm 4.70 4.30 1.58 2.09 1.11 1.14
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 2959 U20 Finlanda - U20 Cehia 1.37 5.80 6.80 1.04 2.62 1.07
jo. 23:59 2963 U20 Slovacia - U20 Canada 45.00 22.00 1.03 7.13 0.00 0.00
Se joaca in Canada!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2964 U20 Elvetia - U20 SUA 16.00 9.60 1.15 4.14 0.00 0.00
Se joaca in Canada!


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 4913 Frydek Mistek - Trinec 6.50 5.50 1.35 2.70 1.04 1.08
jo. 18:00 4914 IFK Helsinki - TPS Turku 2.85 4.20 2.05 1.60 1.32 1.15
jo. 18:00 4915 KH Zaglebie Sosnowiec - Torun 3.40 4.30 1.80 1.80 1.22 1.14
jo. 18:00 4916 L.Mikulas - Spisska Nova Ves 1.43 5.10 5.40 1.08 2.43 1.09
jo. 18:00 4917 Mlada Boleslav - Slavia Praga 1.37 5.20 6.40 1.05 2.62 1.09
jo. 18:00 5150 Neftjanik A. - Rubin Tyumen 3.15 4.20 1.90 1.71 1.26 1.15
jo. 18:30 4918 Ceske Budejovice - Trebic 1.43 5.00 5.60 1.07 2.43 1.10
jo. 18:30 4919 Plzen - Sumperk 1.23 7.00 7.80 1.02 3.35 1.03
jo. 18:30 4920 Vitkovice - Olomouc 1.80 4.10 3.50 1.21 1.80 1.15
jo. 18:30 5151 Litomerice - Kolin 1.65 4.70 3.85 1.17 1.98 1.11
jo. 19:00 1723 Kristianstads - Rogle 4.70 4.80 1.53 2.19 1.11 1.11
jo. 19:00 4921 Brno - Zlin 1.45 4.80 5.40 1.12 2.59 1.15
jo. 19:00 4922 Liberec - Karlovy Vary 1.50 4.80 4.90 1.10 2.25 1.11
jo. 19:00 4991 Ihc Pisek - HC Pribram 7.00 6.00 1.30 2.92 1.03 1.06
jo. 19:00 5152 Almtuna - Djurgaardens 4.60 4.70 1.55 2.15 1.12 1.11
jo. 20:00 1924 Malmo - Vaxjo 2.25 4.10 2.55 1.39 1.50 1.15
jo. 20:00 5153 Leksands - Farjestads 2.70 4.20 2.10 1.57 1.35 1.15
jo. 20:15 5154 Oswiecim - Prostejov 3.00 4.40 1.93 1.69 1.29 1.13
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Daca nu se joaca in format de 3 reprize X 20 min, toate pariurile vor primi cota 1!
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 4932 Gomel - Mogilev 1.38 5.00 6.60 1.04 2.59 1.10
jo. 19:00 4934 Novopolotsk - Lokomotiv Orsha 2.40 3.80 2.55 1.39 1.44 1.18
jo. 19:00 4935 Zhlobin - Vitebsk 1.47 4.70 5.50 1.08 2.32 1.11
Faza grupelor!
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 4592 New England - NY Giants 2.30 12.00 1.77 1.83 1.48
jo. 23:59 4593 Baltimore - Tennessee 1.60 11.00 2.75 1.34 2.06
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2189 Sao Jose Futsal - Praia Clube Futsal 1.48 5.80 4.30 1.14 2.42 1.08
Grupe!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 22:00 1839 Warrington Wolves - Toulouse Olympique Xiii 1.19 28.00 5.00 1.13 4.05