Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 2605 Bayern Munchen - Barcelona 1.68 4.70 4.50 1.23 2.28 1.19
mi. 22:00 2606 Benfica - Dinamo Kiev 1.33 5.30 11.00 1.05 3.54 1.15






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 2604 Atalanta - Villarreal 1.75 4.20 4.40 1.22 2.13 1.21
mi. 22:00 2607 Manchester Utd - Young Boys 1.40 5.10 8.20 1.09 3.11 1.16






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 2611 Salzburg - Sevilla 3.10 3.40 2.40 1.61 1.39 1.31
mi. 22:00 2612 Wolfsburg - Lille 2.40 3.40 3.15 1.39 1.62 1.32






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 2602 Juventus - Malmo FF 1.20 7.40 16.00 1.02 5.01 1.08
mi. 19:45 2603 Zenit - Chelsea 6.45 4.35 1.55 2.57 1.13 1.21






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1013 Mexic - Chile 2.30 3.35 3.15 1.35 1.61 1.29
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1006 Mamelodi - Royal AM 1.45 4.15 6.70 1.06 2.54 1.16
mi. 17:00 1008 Baroka - Swallows 2.65 2.65 3.00 1.31 1.39 1.36
mi. 17:00 1011 Sekhukhune United - Marumo Gallants 2.55 2.70 3.15 1.30 1.44 1.37
mi. 17:00 1014 Stellenbosch - Supersport Utd 2.65 2.85 2.85 1.36 1.41 1.33
mi. 17:30 1015 Amazulu - Orlando Pirates 2.85 2.70 2.70 1.37 1.34 1.34
mi. 19:30 1031 Golden Arrows - Kaizer Chiefs 1.95 3.20 3.95 1.20 1.75 1.27


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:45 1016 Skenderbeu - Egnatia Rrogozhine 2.15 3.05 3.25 1.25 1.56 1.26
mi. 17:45 1017 Vllaznia - Partizani Tirana 2.20 2.90 3.20 1.24 1.51 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 4372 Milton Keynes - Plymouth 2.20 3.50 3.05 1.34 1.61 1.24
mi. 21:45 4373 Wigan - Shrewsbury 1.65 3.70 5.15 1.13 2.13 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 4369 Barrow - Salford 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26
mi. 21:45 4370 Bradford - Colchester 1.70 3.65 4.80 1.15 2.05 1.22
mi. 21:45 4371 Hartlepool - Rochdale 2.70 3.35 2.50 1.48 1.42 1.26
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 4260 Cray Wanderers - Horsham 3.40 3.40 1.95 1.68 1.23 1.20
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:30 1155 Myanmar - Timorul de Est 1.35 4.65 8.75 1.04 3.01 1.13
mi. 14:30 1157 Filipine - Singapore 3.80 3.40 1.95 1.78 1.23 1.25
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:25 1094 Najran - Al Jeel 2.40 2.85 2.90 1.29 1.42 1.27
mi. 14:35 1096 AL Ain - Ohud Medina 2.20 3.00 3.10 1.26 1.51 1.25
mi. 16:25 1097 AL Nahda FC - Al Draih 2.10 3.10 3.20 1.24 1.56 1.23
mi. 16:30 1098 Al Adalh - AL Shoulla FC 2.30 2.95 3.05 1.28 1.48 1.27
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1103 Talleres Cordoba - Boca Juniors 4.10 3.00 1.95 1.72 1.17 1.28
Finala! Un singur meci! Unico Madre de Ciudades, Santiago del Estero!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 4146 FC Ararat-Armenia - Sevan FC 1.33 4.65 7.50 1.02 2.84 1.10


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 1105 Berazategui - Argentino Merlo 2.20 3.10 3.00 1.27 1.51 1.23
Scor tur: 0-1
mi. 23:59 1106 Ituzaingo - CS Italiano 2.20 2.80 3.35 1.22 1.51 1.29
Scor tur: 0-0
Semifinale! Retur!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 1104 Lernayin Artsakh - FC Alashkert 2 1.20 6.25 9.35 0.00 3.71 1.03
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:45 3969 Melbourne City - Perth Glory 1.40 4.75 7.40 1.07 2.86 1.14
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:30 2960 Sydney - Macarthur 1.90 3.40 3.60 1.21 1.73 1.21
Optimi de finala! Un singur meci!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1108 Vila Nova GO - Remo PA 1.60 3.70 4.65 1.11 2.04 1.15
Finala! Tur!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 5378 (F) Breidablik K. - (F) Real Madrid 26.00 9.35 1.07 6.81 0.00 0.00
mi. 22:00 5379 (F) Chelsea - (F) Juventus 1.18 6.70 12.00 0.00 4.26 1.04
Faza grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 4195 Nantong Zhiyun - Shaanxi Changan 1.70 3.65 4.20 1.15 1.93 1.17
mi. 13:35 4198 Chengdu Qianbao - Wuhan Three Towns 2.65 3.35 2.35 1.46 1.37 1.21
mi. 23:59 4203 Guizhou Hengfeng - Meizhou Hakka 10.30 5.00 1.23 3.33 0.00 1.07
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4709 Junior - Dep. Pereira 1.50 4.00 6.50 1.08 2.45 1.18
mi. 23:59 4711 Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 2.05 3.35 3.40 1.26 1.67 1.24
Faza grupelor!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 4875 Daejeon - Gangwon 2.60 3.10 2.60 1.40 1.40 1.26
Finala! Tur!
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 4708 Rijeka - Osijek 2.10 3.40 3.35 1.29 1.67 1.25


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 3645 Grossaspach - Koblenz 2.40 3.25 2.65 1.37 1.45 1.22


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:30 3652 Fortuna Dusseldorf II - Wiedenbruck 2.05 3.30 3.15 1.25 1.60 1.20
mi. 20:30 3693 Fortuna Koln - Koln II 1.80 3.60 3.60 1.19 1.78 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 1116 U19 Hertha Berlin - U19 Magdeburg 1.13 7.20 13.10 0.00 4.60 1.01
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1119 U19 Atromitos Athinon - U19 PAOK 4.20 3.45 1.75 1.88 1.15 1.20


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 3295 Hyderabad - Bengaluru 2.15 3.15 3.15 1.27 1.56 1.24
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1121 Barito Putera - Persik Kediri 2.40 3.20 2.70 1.36 1.45 1.23
mi. 15:45 1159 Persib Bandung - Persebaya Surabaya 1.85 3.25 4.05 1.17 1.79 1.23
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1224 AC Delta Calcio - Dolomiti Bellunesi 2.40 3.00 2.85 1.32 1.45 1.26
mi. 15:30 1238 AC Leon - Calvina 3.20 3.25 2.05 1.60 1.24 1.21
mi. 15:30 1243 Aprilia - Arzachena 1.70 3.65 4.20 1.15 1.93 1.17
mi. 15:30 1245 Arconatese - AC Legnano 2.00 3.25 3.30 1.23 1.62 1.21
mi. 15:30 1252 Arzignano Valchiampo - San Martino Speme 1.30 4.95 7.20 1.02 2.90 1.07
mi. 15:30 1256 AS Acireale - Real Aversa 1.60 3.50 5.10 1.09 2.05 1.18
mi. 15:30 1258 ASD Giarre - Castrovillari Calcio 2.25 3.05 3.05 1.28 1.51 1.26
mi. 15:30 1259 ASD Sancataldese - San Luca 2.65 2.95 2.55 1.38 1.35 1.26
mi. 15:30 1260 Asti Calcio - Pont Donnaz Evancon 3.60 3.10 2.00 1.65 1.20 1.25
mi. 15:30 1262 Athletic Carpi - Ravenna 2.80 3.05 2.35 1.45 1.31 1.24
mi. 15:30 1275 Atletico Uri - Cassino Calcio 2.25 3.10 2.90 1.29 1.48 1.23
mi. 15:30 1281 Bitonto - Audace Cerignola 2.95 3.25 2.20 1.53 1.30 1.22
mi. 15:30 1282 Borgosesia - Saluzzo 1.85 3.30 3.75 1.17 1.74 1.20
mi. 15:30 1288 Brindisi - AC Nardo 2.80 3.05 2.40 1.45 1.33 1.25
mi. 15:30 1289 Calcio Chieti - US Tolentino 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
mi. 15:30 1290 Caldiero Terme - Adriese 2.40 3.05 2.75 1.33 1.43 1.24
mi. 15:30 1291 Cannara - Sangiovannese 2.35 3.00 2.85 1.30 1.45 1.25
mi. 15:30 1292 Caravaggio - Crema 2.10 3.25 3.05 1.26 1.56 1.21
mi. 15:30 1303 Carbonia - Real Monterotondo Scalo 2.50 2.95 2.75 1.34 1.41 1.27
mi. 15:30 1306 Castelfidardo - ASD Pineto Calcio 2.50 2.85 2.80 1.32 1.40 1.28
mi. 15:30 1321 Castelnuovo Vomano - Nereto Calcio 1.50 3.85 5.45 1.07 2.23 1.14
mi. 15:30 1333 Cattolica SM Calcio - AC Este 2.90 3.05 2.30 1.47 1.30 1.24
mi. 15:30 1334 Cavese - FC Messina 1.27 4.80 8.75 0.00 3.07 1.08
mi. 15:30 1335 Chieri - Fossano 1.50 3.90 5.35 1.07 2.23 1.14
mi. 15:30 1336 Ciserano-Bergamo - Brusaporto 2.30 3.15 2.80 1.32 1.47 1.22
mi. 15:30 1339 Citta Di Varese - Caronnese 1.80 3.45 3.95 1.17 1.82 1.20
mi. 15:30 1342 Cjarlins Muzane - Cartigliano 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
mi. 15:30 1343 Fano - Recanatese 2.50 3.05 2.60 1.36 1.39 1.24
mi. 15:30 1345 Flaminia - Foligno 2.10 3.15 3.15 1.25 1.56 1.22
mi. 15:30 1346 Folgore Caratese - Castellanzese 1.80 3.40 3.75 1.17 1.77 1.18
mi. 15:30 1347 Forli - Real Forte Querceta 2.10 3.05 3.25 1.23 1.56 1.24
mi. 15:30 1348 Francavilla - Casertana 2.80 2.90 2.50 1.41 1.33 1.28
mi. 15:30 1349 Franciacorta - Brianza Olginatese 2.10 3.15 3.15 1.25 1.56 1.22
mi. 15:30 1350 Ghivizzano Borgo - Rimini 7.20 4.00 1.37 2.55 1.01 1.12
mi. 15:30 1351 Gladiator - Team Nuova Florida 3.45 3.00 2.10 1.59 1.22 1.27
mi. 15:30 1362 Gozzano - Derthona 2.10 3.05 3.25 1.23 1.56 1.24
mi. 15:30 1410 GS Bagnolese - Correggese 2.60 3.10 2.55 1.40 1.39 1.25
mi. 15:30 1414 Imperia - Casale 3.40 3.05 2.05 1.59 1.21 1.24
mi. 15:30 1415 Insieme Formia - Cynthia 3.10 3.10 2.20 1.53 1.27 1.25
mi. 15:30 1418 Lanusei Calcio - FC Giugliano 3.60 3.15 1.95 1.66 1.19 1.23
mi. 15:30 1419 Latte Dolce Sassari - Ostia Mare 2.70 3.10 2.40 1.43 1.34 1.23
mi. 15:30 1421 Lentigione - Aglianese Calcio 1.85 3.25 3.95 1.17 1.77 1.22
mi. 15:30 1422 Levico Terme - Clodiense Chioggia 2.95 3.15 2.25 1.51 1.30 1.24
mi. 15:30 1425 Lornano Badesse - Follonica Gavorrano 2.65 3.00 2.50 1.39 1.35 1.25
mi. 15:30 1427 Luparense P. - Campodarsego Calcio 2.20 3.05 3.05 1.27 1.51 1.24
mi. 15:30 1443 Mariglianese - Lavello 2.80 3.00 2.45 1.43 1.34 1.27
mi. 15:30 1446 Matese - Montegiorgio 2.10 3.00 3.35 1.22 1.57 1.25
mi. 15:30 1447 Mestre - Ambrosiana 1.80 3.40 4.00 1.17 1.82 1.20
mi. 15:30 1461 Nocerina - Virtus Matino 1.55 3.60 5.50 1.07 2.15 1.17
mi. 15:30 1462 Novara - Lavagnese 1.50 4.15 5.15 1.09 2.28 1.13
mi. 15:30 1463 Pianese - San Donato 2.80 3.05 2.40 1.45 1.33 1.25
mi. 15:30 1464 Porto D'Ascoli - Fiuggi 2.30 3.05 2.90 1.30 1.47 1.24
mi. 15:30 1478 Prato - Mezzolara 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
mi. 15:30 1479 Pro Livorno - Cascina Valdera 2.35 3.00 2.85 1.30 1.45 1.25
mi. 15:30 1480 Real Calepina - Breno 2.75 2.95 2.50 1.41 1.34 1.27
mi. 15:30 1481 Rende - Gelbison 3.40 3.05 2.10 1.59 1.23 1.26
mi. 15:30 1488 Rotonda - Gravina 1.85 3.10 4.05 1.15 1.74 1.23
mi. 15:30 1489 S.Agata - Paterno 2.65 2.85 2.60 1.36 1.35 1.27
mi. 15:30 1490 Sammaurese - SCD Progresso 2.00 3.20 3.35 1.22 1.62 1.21
mi. 15:30 1491 San Giorgio - Casarano 2.40 2.90 2.95 1.30 1.45 1.28
mi. 15:30 1492 San Nicolo Notaresco - Sambenedettese 1.50 3.80 5.55 1.06 2.23 1.15
mi. 15:30 1497 Santa Maria Cilento - Licata 2.10 3.05 3.25 1.23 1.56 1.24
mi. 15:30 1503 Sasso Marconi - Fanfulla 2.30 3.15 2.80 1.32 1.47 1.22
mi. 15:30 1504 Scandicci - Arezzo 2.70 3.20 2.35 1.45 1.34 1.22
mi. 15:30 1505 Scd Ligorna - Vado 2.05 3.25 3.20 1.24 1.60 1.21
mi. 15:30 1511 Seravezza Pozzi - Asd Alcione Milano 2.20 3.10 3.10 1.27 1.53 1.25
mi. 15:30 1516 Sestri Levante - Rg Ticino 1.85 3.30 3.85 1.17 1.76 1.21
mi. 15:30 1522 Sona - Ponte San Pietro 2.20 3.10 3.00 1.27 1.51 1.23
mi. 15:30 1526 Sorrento - Bisceglie 2.25 2.90 3.10 1.25 1.48 1.26
mi. 15:30 1529 Spinea 1966 - Montebelluna 2.85 3.20 2.30 1.49 1.32 1.23
mi. 15:30 1530 Trapani Calcio - Portici 1906 1.58 3.60 5.30 1.09 2.12 1.18
mi. 15:30 1531 Trestina - Rieti 1.95 3.10 3.80 1.19 1.69 1.25
mi. 15:30 1532 Tritium - Borgo San Donnino 2.50 3.15 2.60 1.38 1.41 1.24
mi. 15:30 1534 Troina - Biancavilla 2.30 3.05 2.90 1.30 1.47 1.24
mi. 15:30 1535 Unipomezia - Montespaccato 2.80 3.15 2.30 1.47 1.32 1.22
mi. 15:30 1536 US Poggibonsi - Tiferno Lerchi 2.30 3.10 2.85 1.31 1.47 1.23
mi. 15:30 1537 Vastese - Aurora Alto Casertano 1.50 3.80 5.55 1.06 2.23 1.15
mi. 15:30 1538 Vastogirardi - Trastevere 3.10 3.10 2.15 1.53 1.26 1.23
mi. 15:30 1539 Villa Alme - Casatese 3.10 3.20 2.10 1.56 1.26 1.21
mi. 15:30 1550 Vis Nova Giussano - Sangiuliano City Nova 4.75 3.65 1.60 2.04 1.10 1.16
mi. 16:00 1222 AC Bra - Sanremese 2.50 3.10 2.65 1.37 1.41 1.25
mi. 16:00 1337 Citta di Fasano - SS Nola 1925 1.80 3.35 4.00 1.16 1.80 1.20
mi. 16:30 1459 Molfetta Calcio - Altamura 2.15 3.10 3.10 1.26 1.53 1.23
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 1551 Nairobi City - Nzoia Sugar 1.85 3.00 4.40 1.13 1.77 1.26
mi. 12:00 1552 Sofapaka - Wazito 2.40 2.85 3.00 1.29 1.45 1.29
mi. 14:00 1564 Kakamega Homeboyz - Mathare United 1.30 4.65 7.95 1.01 2.90 1.08
mi. 14:00 1565 Kariobangi Sharks - Kenya Police 1.55 3.55 5.45 1.07 2.13 1.17
mi. 14:00 1566 Ulinzi Stars - Tusker 2.45 2.85 2.95 1.30 1.44 1.30


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:20 1567 Kazma SC - Al Shabab Kuwait 1.65 3.70 4.45 1.13 2.00 1.17
mi. 18:35 1572 Al-Fahaheel - AL Arabi 4.70 3.80 1.60 2.08 1.11 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 1578 Bregalnica S. - Rabotnicki Skopje 2.10 3.15 3.25 1.25 1.58 1.24
mi. 14:00 1595 FK Skopje - Struga Trim Lum 3.40 2.85 2.20 1.53 1.23 1.30
mi. 14:00 1597 Gjorce Petrov - Akademija Pandev 2.55 2.90 2.70 1.34 1.38 1.27
mi. 14:00 1602 Pelister - Borec 2.10 2.95 3.50 1.21 1.58 1.27
mi. 14:00 1603 Renova - GFK Tikvesh 1930 1.90 3.30 3.70 1.19 1.73 1.22
mi. 14:00 1612 Shkupi - Shkendija 2.00 3.10 3.60 1.20 1.65 1.25



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4591 Tampico Madero - Dorados Sinaloa 2.95 3.15 2.35 1.51 1.33 1.27
PlayOff! Semifinale! Tur!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 4077 Rudar - Buducnost 3.45 3.20 2.10 1.64 1.26 1.27
mi. 14:00 4078 Sutjeska Niksic - FK Podgorica 1.47 4.20 6.20 1.08 2.48 1.15
mi. 15:00 4090 Iskra - Jezero 1.83 3.30 4.35 1.17 1.86 1.25
mi. 16:00 4094 Decic - Zeta 1.48 4.00 6.50 1.07 2.45 1.17
mi. 17:00 4096 OFK Petrovac - Mornar Bar 2.40 2.90 3.15 1.30 1.49 1.32
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1614 Pevidem - Vitoria Guimaraes B 5.35 3.85 1.53 2.22 1.08 1.15
mi. 13:00 2932 CD Cova Piedade - Oriental Dragon 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
mi. 16:00 1616 Leiria - Caldas 1.42 4.10 6.60 1.04 2.50 1.13
mi. 17:00 1618 Canelas 2010 - Sanjoanense 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
mi. 17:00 2933 Amora - Torreense 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
mi. 17:00 4375 Fafe - Anadia 2.00 3.00 3.75 1.19 1.65 1.27
mi. 18:00 1619 Felgueiras - Montalegre 2.20 2.90 3.20 1.24 1.51 1.26
mi. 20:00 1624 Alverca - Vitoria Setubal 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 3556 Camacha - Forjaes 1.55 3.65 5.55 1.08 2.18 1.18
mi. 17:00 3557 Pedras Salgadas - Maria Da Fonte 3.40 3.15 2.05 1.62 1.23 1.24
mi. 17:00 3558 Vianense - Maritimo Madeira B 4.35 3.35 1.75 1.87 1.14 1.21
mi. 17:00 3563 Vilaverdense - Merelinense 1.55 3.75 5.30 1.09 2.17 1.16
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 3565 Al-Sailiya SC - Al-Gharafa 4.40 4.05 1.67 2.09 1.17 1.17
mi. 17:10 3566 Al Arabi Doha - Qatar SC 2.10 3.55 3.20 1.31 1.67 1.23
Faza grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 4291 Marines FC - Mukura 1.90 3.30 3.70 1.19 1.73 1.22
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 4574 SC Faetano - La Fiorita 3.65 3.45 1.87 1.76 1.20 1.20
Scor tur: 0-3
mi. 21:45 4578 Tre Fiori - SS Pennarossa 1.75 3.60 4.00 1.17 1.88 1.18
Scor tur: 1-0
Sferturi de finala! Retur!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 5393 Livingston - Hibernian 3.30 3.20 2.30 1.61 1.32 1.31
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 3306 Celje - O. Ljubljana 2.70 2.80 2.90 1.36 1.41 1.36


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 1625 Platges de Calvia - Soller 1.53 3.60 5.95 1.06 2.22 1.18
mi. 12:00 1628 Santutxu - Urduliz 2.20 3.10 3.10 1.27 1.53 1.25
mi. 12:30 1629 AD Torrejon - Las Rozas 2.35 2.90 3.05 1.29 1.47 1.29
mi. 12:30 1634 Alcorcon B - Atletico Madrid B 4.50 3.00 1.80 1.78 1.11 1.25
mi. 12:30 1635 Bullense - Yeclano 3.90 3.15 1.90 1.73 1.17 1.24
mi. 12:30 1639 Getafe B - Vallecano B 2.10 3.15 3.25 1.25 1.58 1.24
mi. 12:30 1642 Inter Ibiza - Collerense 2.60 3.00 2.55 1.38 1.36 1.25
mi. 12:30 1644 Jove Espanol - Acero 2.70 2.80 2.70 1.36 1.36 1.31
mi. 12:30 1645 Olimpic de Xativa - Hercules B 2.05 2.95 3.65 1.20 1.62 1.27
mi. 12:30 1646 Parla - Pozuelo de Alarcon 2.55 2.90 2.70 1.34 1.38 1.27
mi. 12:30 1647 Portugalete - Beti Gazte 1.25 4.95 10.20 0.00 3.30 1.08
mi. 12:30 1648 Tarancon - Villarrubia CF 2.90 3.10 2.30 1.48 1.31 1.24
mi. 12:30 1649 Trival Valderas - Complutense 2.20 3.05 3.15 1.27 1.53 1.26
mi. 12:30 1650 Villaverde San Andres - Moratalaz 2.10 3.25 3.15 1.26 1.58 1.22
mi. 12:45 1651 Praviano - Covadonga 2.00 3.20 3.50 1.22 1.65 1.23
mi. 12:45 1652 Villajoyosa - Silla 2.60 2.65 2.85 1.30 1.36 1.32
mi. 13:00 1653 Alaves B - Durango 1.95 3.10 3.80 1.19 1.69 1.25
mi. 13:00 1654 Alhaurin - CD Huetor Tajar 5.10 3.35 1.65 2.00 1.09 1.21
mi. 13:00 1655 Almeria B - Torre Del Mar 1.65 3.50 4.80 1.11 2.00 1.19
mi. 13:00 1656 Cabecense - Conil CF 1.90 3.25 3.85 1.19 1.74 1.23
mi. 13:00 1657 Campos - CD Serverense 1.50 3.80 5.55 1.06 2.23 1.15
mi. 13:00 1658 Cartaya - CD Utrera 4.50 3.10 1.80 1.82 1.13 1.25
mi. 13:00 1659 CD Gerena - Xerez 2.25 2.95 3.05 1.26 1.48 1.26
mi. 13:00 1660 CD Ursaria - RSD Alcala 2.05 2.85 3.85 1.18 1.62 1.30
mi. 13:00 1661 CD Vitoria - San Ignacio 1.85 3.00 4.40 1.13 1.77 1.26
mi. 13:00 1663 CF Noia - Viveiro 2.25 3.05 3.05 1.28 1.51 1.26
mi. 13:00 1664 Constancia - Portmany 2.25 3.00 3.10 1.27 1.51 1.26
mi. 13:00 1665 Elche B - Ath. Torrellano 2.65 2.80 2.75 1.35 1.37 1.31
mi. 13:00 1666 Huetor Vega - Motril 3.00 3.10 2.25 1.51 1.29 1.25
mi. 13:00 1667 Huracan de Balazote - CD Guadalajara 3.85 3.20 1.90 1.73 1.18 1.23
mi. 13:00 1669 Lealtad - Luarca CF 1.42 4.00 6.85 1.04 2.50 1.14
mi. 13:00 1670 LLanes - Real Oviedo B 2.35 3.10 2.85 1.32 1.47 1.25
mi. 13:00 1671 Puente Genil - CD Rota 1.62 3.50 4.75 1.10 2.00 1.17
mi. 13:00 1672 Rapido de Bouzas - Choco 1.55 3.80 5.45 1.09 2.22 1.17
mi. 13:00 1673 San Clemente - Miguelturreno 1.65 3.30 5.15 1.09 1.99 1.21
mi. 13:00 1674 San Rafael - PE Sant Jordi 2.25 3.05 3.05 1.28 1.51 1.26
mi. 13:00 1676 Sevilla FC C - Antoniano 1.58 3.55 5.40 1.08 2.12 1.19
mi. 13:00 1677 Sporting Gijon B - SD Navarro CF 1.32 4.50 8.30 1.01 2.89 1.10
mi. 13:00 1678 Valencia CF Mestalla - Torrent 1.47 3.95 6.00 1.06 2.36 1.15
mi. 13:00 1680 Villarrobledo - Illescas 1.80 3.30 4.25 1.15 1.84 1.23
mi. 13:00 3571 Cordoba B - Recreativo Huelva 3.40 3.05 2.10 1.59 1.23 1.26
mi. 13:30 1681 CD Atletico Paso - Vera 2.25 3.00 3.00 1.27 1.49 1.25
mi. 13:30 1682 Cdi Melilla - CD Alhaurino 3.50 3.30 1.95 1.68 1.21 1.21
mi. 14:00 4097 Santa Ursula - Tenisca 2.00 3.15 3.55 1.21 1.65 1.24
mi. 16:30 1684 UD Biescas - Calamocha 3.70 2.95 2.00 1.62 1.18 1.26
mi. 16:45 1688 CD Colunga - Mosconia 1.75 3.15 4.75 1.11 1.88 1.24
mi. 16:45 1690 CD Roces - Real Titanico 3.20 2.90 2.25 1.51 1.25 1.28
mi. 16:45 1691 Tuilla - El San Martin 2.30 2.95 2.95 1.28 1.46 1.25
mi. 17:00 1698 Albacete - CD Villacanas 1.55 3.85 5.15 1.09 2.18 1.16
mi. 17:00 1699 Athletic Arnoia - SD Sofan 1.85 3.40 3.75 1.19 1.77 1.20
mi. 17:00 1705 Atzeneta - Saguntino 2.20 2.85 3.30 1.23 1.51 1.28
mi. 17:00 1706 Callosa Deportiva - Roda 3.55 2.75 2.15 1.53 1.19 1.30
mi. 17:00 1708 CD Torrijos - Conquense 2.55 3.05 2.65 1.37 1.40 1.26
mi. 17:00 1717 Langreo B - Urraca 3.10 3.00 2.25 1.51 1.27 1.26
mi. 17:00 1719 Leonesa B - Colegios Diocesanos 1.38 4.15 6.95 1.03 2.57 1.12
mi. 17:00 1729 Mercadal - Llosetense 4.15 3.30 1.80 1.82 1.15 1.22
mi. 17:00 1732 Pozoblanco - AD Ceuta B 2.40 3.05 2.80 1.33 1.45 1.25
mi. 17:00 1738 Racing Club Villalbes - Polvorin 2.45 3.10 2.70 1.35 1.43 1.25
mi. 17:15 1741 CD Murense - Poblense 3.65 3.50 1.85 1.77 1.20 1.19
mi. 17:30 1744 Arzua - Juvenil de Ponteareas 1.65 3.40 4.75 1.10 1.96 1.19
mi. 17:30 1748 Beasain - CD Anaitasuna 2.90 3.35 2.20 1.54 1.31 1.21
mi. 17:30 1751 Manacor - Mallorca B 2.90 2.95 2.35 1.45 1.29 1.26
mi. 17:30 1752 Orihuela - Recambios Colon 1.45 3.90 6.50 1.05 2.41 1.15
mi. 17:30 1754 Quintanar del Rey - Azuqueca 1.60 3.55 4.90 1.09 2.04 1.17
mi. 18:00 1755 Barakaldo - Pasaia KE 2.10 3.00 3.45 1.22 1.59 1.27
mi. 18:00 1772 Deusto - Leioa 2.85 3.20 2.30 1.49 1.32 1.23
mi. 18:00 1773 El Palo - Real Jaen 2.00 3.05 3.65 1.20 1.64 1.25
mi. 18:00 1778 Estradense - Ourense CF 2.55 2.95 2.65 1.35 1.38 1.26
mi. 18:00 1780 Felanitx - Santanyi 3.45 3.00 2.10 1.59 1.22 1.27
mi. 18:00 1781 Hogar Alcarreno - Ciudad Real 5.70 3.70 1.53 2.22 1.07 1.17
mi. 18:00 1782 Lagun Onak - Tolosa 1.80 3.20 4.15 1.14 1.79 1.22
mi. 18:00 1783 L'Entregu - Lenense 1.80 3.10 4.30 1.13 1.78 1.23
mi. 18:00 1784 Los Barrios - Ciudad de Lucena 4.50 3.10 1.80 1.82 1.13 1.25
mi. 18:00 1787 Somozas - Barco 1.85 3.25 3.80 1.17 1.73 1.21
mi. 18:00 1793 UD San Pedro - Malaga B 3.60 3.00 2.00 1.62 1.19 1.25
mi. 18:00 3447 Amurrio - Uritarra 1.65 3.50 5.00 1.11 2.04 1.20
mi. 18:00 3572 Castellon - Llagostera 1.55 3.40 5.85 1.05 2.13 1.19
mi. 18:30 1801 Aurrera Ondarroa - Basconia 4.60 3.10 1.75 1.83 1.11 1.23
mi. 18:30 1803 Caudal Deportivo - Gijon Industrial 1.70 3.15 4.90 1.09 1.90 1.22
mi. 18:30 1807 CD Torreperogil - Atletico Porcuna CF 2.55 2.90 2.70 1.34 1.38 1.27
mi. 18:30 1808 Torredonjimeno - Juventud Torremolinos 3.00 3.00 2.30 1.49 1.29 1.26
mi. 19:00 1809 Galapagar - Colonia Moscardo 1.65 3.50 4.60 1.11 1.97 1.18
mi. 19:30 1828 Son Veri - Binissalem 4.35 3.35 1.75 1.87 1.14 1.21
mi. 20:00 1829 Fuenlabrada B - Paracuellos Antamira 1.50 3.75 5.95 1.06 2.28 1.16
mi. 21:00 1836 Tres Cantos - Carabanchel 1.70 3.20 4.80 1.10 1.90 1.22
Faza grupelor!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 4104 Prat - Formentera 2.45 3.05 3.00 1.35 1.50 1.31




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1837 CD Mensajero - Montijo 2.55 3.05 2.85 1.37 1.46 1.31
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 3573 Chiangmai FC - Phrae 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 4611 Tin. Zenit - Tin. Chelsea 3.40 3.75 1.90 1.77 1.25 1.18
mi. 14:00 4623 Tin. Atalanta - Tin. Villarreal 2.90 3.85 2.10 1.64 1.35 1.18
mi. 14:00 4624 Tin. Benfica - Tin. Dynamo Kiev 1.63 4.40 4.20 1.18 2.13 1.14
mi. 15:00 4627 Tin. Salzburg - Tin. Sevilla 1.93 3.75 3.40 1.26 1.77 1.19
mi. 16:00 4635 Tin. Juventus - Tin. Malmo 1.18 6.75 11.80 0.00 4.25 1.04
mi. 17:00 4647 Tin. Bayern Munchen - Tin. Barcelona 3.85 4.00 1.75 1.94 1.21 1.17
mi. 17:00 4648 Tin. Manchester United - Tin. Young Boys 1.37 5.20 6.35 1.07 2.83 1.09
mi. 17:00 4650 Tin. Wolfsburg - Tin. Lille 3.20 3.60 2.05 1.68 1.29 1.21
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1898 Forest Rangers - Green Buffaloes 3.35 2.60 2.40 1.45 1.24 1.36
mi. 13:00 1901 Kafue Celtic - Green Eagles 2.80 2.55 2.80 1.32 1.32 1.36
mi. 15:00 1902 Buildcon - Nkana 2.15 2.65 3.90 1.18 1.56 1.34
mi. 15:00 1903 Lusaka Dynamos - Zesco Utd 3.70 2.75 2.15 1.56 1.19 1.32
mi. 15:00 1908 Nkwazi - Indeni 1.80 3.10 4.50 1.13 1.82 1.25
mi. 15:00 1909 Power Dynamos - Kansanshi Dynamos 1.43 3.65 7.90 1.02 2.47 1.17
mi. 15:00 1912 Prison Leopards - Konkola Blades 1.95 2.75 4.40 1.13 1.68 1.31
mi. 15:00 1915 Red Arrows - Kabwe 2.40 2.65 3.15 1.25 1.42 1.32
+ 20 speciale





















































+ 11 speciale

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4946 (F) KSC Szekszard - (F) Venezia 2.70 14.00 1.52 2.40 1.42













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 4944 (F) Fenerbahce SK - (F) Galatasaray 1.08 24.00 7.20 1.07 6.70
mi. 19:00 4945 (F) Arka Gdynia - (F) Dynamo Kursk 3.45 16.00 1.33 3.09 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3575 Prometey - Sassari 1.58 14.00 2.50 1.48 2.26
mi. 20:00 3576 Tenerife - Ludwigsburg 1.38 16.00 3.20 1.31 2.85












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3577 Galatasaray - PAOK 1.23 18.00 4.30 1.19 3.81











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:00 3578 Oostende - Tofas 2.05 13.00 1.88 1.84 1.70
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:30 3579 Lokomotiv Kuban - Trento 1.10 23.00 6.50 1.09 6.02
mi. 19:00 3587 Lietkabelis - Joventut 2.90 15.00 1.45 2.59 1.37
mi. 19:45 3590 Slask Wroclaw - Hamburg 2.35 14.00 1.65 2.13 1.54
mi. 21:00 3594 Morabanc Andorra - Turk Telekom 1.40 16.00 3.15 1.32 2.77
mi. 21:30 3598 Levallois - Partizan 1.78 13.00 2.15 1.64 1.95
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:30 3589 Promitheas - Buducnost 1.80 13.00 2.10 1.67 1.92
mi. 21:00 3593 Cedevita Olimpija - Virtus Bologna 2.75 15.00 1.50 2.45 1.41
mi. 22:00 3601 Gran Canaria - Ulm 1.20 19.00 4.60 1.17 4.13













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 3704 CSM Oradea - Benfica 1.75 13.00 2.20 1.61 1.98
mi. 20:00 3710 Trefl Sopot - Sporting CP 1.65 14.00 2.40 1.52 2.13













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3720 Legia - Parma Perm. 2.35 14.00 1.67 2.10 1.54
mi. 21:00 3722 Bayreuth - Leiden 1.17 20.00 5.10 1.14 4.53












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 16:00 3711 Bahcesehir Kol. - London Lions 1.12 22.00 6.20 1.09 5.48
mi. 19:30 3721 Bakken Bears - Saratov 2.50 14.00 1.58 2.26 1.48













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3723 Kyiv-Basket - Antwerp 1.22 19.00 4.50 1.17 3.91
mi. 20:00 3724 Crailsheim Merlins - Reggiana 1.75 13.00 2.20 1.61 1.98
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:00 4951 Plymouth Patriots - Sheffield Sharks 3.40 17.00 1.38 2.59 1.22
+ 14 speciale














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 10:00 2208 (F) Bendigo Spirit - (F) Melbourne Boomers 6.00 22.00 1.15 4.86 1.10
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 4953 Franca - Rio Claro Basquete 1.08 24.00 7.60 1.06 6.70
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 4954 (F) Guangdong Vermilion - (F) Wuhan 1.22 19.00 4.40 1.16 3.74
mi. 23:59 4955 (F) Beijing - (F) Shanghai 2.20 13.00 1.73 1.96 1.58
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:30 4956 Pardubice - Kolin 1.67 14.00 2.35 1.54 2.10
mi. 19:00 4957 Opava - Brno 1.28 17.00 3.85 1.23 3.40
+ 14 speciale














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 12:00 4958 Goyang - LG Sakers 1.57 13.00 2.75 1.41 2.28








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 12:00 4959 (F) Woori Wibee - (F) S-Birds 1.53 15.00 2.80 1.39 2.37





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4960 Alkar - Gorica 2.50 14.00 1.60 2.22 1.48
mi. 19:00 4961 Cibona - Split 1.47 15.00 2.85 1.38 2.53
mi. 19:00 4971 Sibenik - Sonik-Puntamika 1.70 13.00 2.25 1.59 2.05
mi. 20:30 4976 Dubrava Zagreb - Cedevita 6.20 22.00 1.12 5.48 1.09





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 4982 Kk Parnu - BC Kalev 6.20 22.00 1.12 5.48 1.09
mi. 19:00 4983 Tartu U. - Kk Rapla 2.90 15.00 1.45 2.59 1.37
+ 11 speciale











+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 17:00 4994 Forio Basket 1977 - Talos Ruvo Di Puglia 2.90 15.00 1.50 2.45 1.37
mi. 17:30 4995 Formia - Virtus Ragusa 12.00 35.00 1.03 9.58 1.01
mi. 18:00 4996 Basket Empoli - Libertas Livorno 2.55 14.00 1.62 2.18 1.46
mi. 19:00 4997 Aurora Basket Jesi - NPC Rieti 4.20 19.00 1.27 3.47 1.19
mi. 19:00 4998 BC Jesolo - NP Olginate 2.45 14.00 1.67 2.10 1.50
mi. 19:00 5000 Bergamo - San Vendemiano 1.85 14.00 2.15 1.64 1.87
mi. 19:00 5001 BK Borgomanero - Etrusca San Miniato 5.20 21.00 1.19 4.26 1.13
mi. 19:00 5010 Bologna - Bernareggio 1.65 14.00 2.50 1.48 2.13
mi. 19:00 5011 Campetto Ancona - Roseto 3.60 17.00 1.35 2.99 1.25
mi. 19:00 5014 Cestistica Torrenovese - Virtus Arechi Salerno 1.75 14.00 2.30 1.56 1.98
mi. 19:00 5015 Elachem Vigevano 1955 - Sangiorgese Basket 1.17 22.00 5.80 1.11 4.53
mi. 19:00 5016 Firenze Basket - Basket Cecina 1.70 14.00 2.40 1.52 2.05
mi. 19:00 5017 Fulgor Omegna - Legnano Knights 1.58 15.00 2.65 1.43 2.26
mi. 19:00 5018 Golfo Piombino - Oleggio 1.40 16.00 3.25 1.30 2.77
mi. 19:00 5019 Juvi Cremona 1952 - Basket Mestre 1958 1.73 14.00 2.30 1.56 2.01
mi. 19:00 5021 Lions Bisceglie - Ap Monopoli 1.12 24.00 6.80 1.08 5.48
mi. 19:00 5035 NFB Ozzano - Sutor Montegranaro 1.06 29.00 9.80 1.03 7.58
mi. 19:00 5061 Omnia Basket Pavia - Pielle Livorno 1.48 15.00 2.95 1.36 2.50
mi. 19:00 5067 Pallacanestro Crema - Virtus Padova 1.43 16.00 3.10 1.33 2.66
mi. 19:00 5068 Pallacanestro Molfetta - SS Felice Scandone 1.57 15.00 2.65 1.43 2.28
mi. 19:00 5083 Raggisolaris Faenza - Giulianova 1.24 19.00 4.50 1.17 3.72
mi. 19:00 5094 Real Sebastiani Rieti - Teramo A Spicchi 1.10 26.00 7.80 1.06 6.02
mi. 19:00 5095 Reggio Calabria - Psa Sant Antimo 2.05 13.00 1.95 1.78 1.70
mi. 19:00 5096 Rinascita Basket Rimini - Senigallia 1.15 22.00 5.80 1.11 4.86
mi. 19:00 5097