Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 2039 FC Saburtalo Tbilisi - Partizani Tirana 2.40 3.20 3.10 1.36 1.56 1.31
Optimi de finala!
jo. 19:00 2040 KUPS - Dila Gori 1.43 4.55 6.65 1.08 2.67 1.14
Optimi de finala!
jo. 19:00 2041 Pogon Szczecin - KR Reykjavik 1.20 5.90 14.90 0.00 4.18 1.08
Optimi de finala!
jo. 19:30 2042 Ruzomberok - Kauno Zalgiris 1.30 5.10 9.55 1.03 3.29 1.11
Optimi de finala!
jo. 20:00 2043 Dinamo Tbilisi - Paide 1.27 5.50 9.90 1.02 3.50 1.09
Optimi de finala!
jo. 20:00 2351 O. Ljubljana - Differdange 1.25 5.85 11.20 1.02 3.80 1.09
Optimi de finala!
jo. 21:00 1002 HB Torshavn - Newtown 1.85 3.70 4.00 1.22 1.90 1.23
Optimi de finala!
jo. 21:00 1013 Shkendija - Ararat Yerevan 2.10 3.70 3.20 1.33 1.70 1.23
Optimi de finala!
jo. 21:15 2044 Lechia Gdansk - Akademija Pandev 1.17 6.90 16.60 0.00 4.83 1.06
Optimi de finala!
jo. 21:30 2045 Dunajska Streda - Cliftonville 1.32 5.20 10.00 1.04 3.39 1.13
Optimi de finala!
Tur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2056 Atl. Goianiense - Olimpia Asuncion 1.75 3.60 4.90 1.17 2.05 1.25
Scor tur: 0-2
jo. 23:59 2059 Sao Paulo - U. Catolica 1.55 4.05 6.35 1.11 2.45 1.21
Scor tur: 4-2
jo. 23:59 2409 Lanus - Ind. del Valle 2.15 3.35 3.50 1.30 1.69 1.29
Scor tur: 1-2
Optimi de finala! Retur!
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:45 1791 UC Dublin - Bohemians 5.95 4.15 1.47 2.42 1.07 1.14












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 2496 Sochi - CSKA Moscova 2.90 3.45 2.20 1.56 1.33 1.21
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1059 CSA AL - Ponte Preta 2.05 2.95 3.65 1.20 1.62 1.27
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 12:30 3467 Beijing Guoan - Meizhou Hakka 2.55 3.25 2.55 1.41 1.41 1.24
jo. 12:30 3489 Shanghai Shenhua - Hebei 1.23 5.20 9.55 0.00 3.33 1.06
jo. 14:30 3468 Cangzhou - Shenzhen 3.00 3.20 2.30 1.53 1.32 1.26
jo. 14:30 3469 Henan Songshan Longmen - Guangzhou City 1.20 5.90 11.50 0.00 3.86 1.05
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 1230 (F) Norvegia - (F) Irlanda de Nord 1.05 9.05 27.00 0.00 6.71 0.00
Faza Grupelor! Turneul final se disputa in Anglia!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1346 Dep. Pereira - Alianza Petrolera 2.20 2.80 3.35 1.22 1.51 1.29
jo. 23:59 1351 Patriotas - Junior 3.75 2.90 2.00 1.62 1.17 1.27
jo. 23:59 1356 U.Magdalena - Once Caldas 3.70 2.95 2.00 1.62 1.18 1.26
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1131 Ppj - FC Futura 1.50 4.70 4.50 1.13 2.28 1.09
jo. 19:00 1953 FC Jazz - Grankulla IFK 1.60 4.50 3.80 1.17 2.04 1.09
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2337 Alebrijes de Oaxaca - Venados 1.85 3.50 3.65 1.20 1.77 1.19






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1980 Kristiansund - Tromso 3.05 3.50 2.30 1.61 1.37 1.27






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 4551 Asane - Kfum 3.05 3.60 2.15 1.63 1.33 1.22
jo. 19:00 4552 Bryne - Kongsvinger 1.95 3.80 3.50 1.28 1.80 1.21
jo. 19:00 4553 Grorud - Sandnes 2.55 3.60 2.50 1.48 1.46 1.22
jo. 19:00 4554 Ranheim - Skeid Fotball 1.55 4.45 5.15 1.14 2.36 1.16
jo. 19:00 4555 Raufoss - Mjondalen 2.15 3.75 3.05 1.35 1.67 1.22
jo. 19:00 4556 Sogndal - Fredrikstad 2.20 3.80 2.85 1.38 1.61 1.20
jo. 19:00 4557 Stabaek - Stjordals Blink 1.22 5.90 12.40 0.00 3.96 1.08
jo. 19:00 4558 Start - Brann 3.80 4.00 1.80 1.93 1.23 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2539 Montevideo City - Liverpool FC 2.30 3.20 2.75 1.32 1.46 1.21
Faza Grupelor!
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 1638 Spania - Norvegia 1.06 19.00 11.00 1.02 7.58
jo. 21:45 1651 Portugalia - Polonia 1.04 19.00 10.00 1.03 8.79
Se joaca in Portugalia!
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 14:00 1652 Danemarca - Insulele Feroe 1.30 10.00 4.40 1.18 3.27
jo. 16:30 1654 Slovenia - Ungaria 1.78 8.20 2.45 1.50 1.95
Se joaca in Portugalia!
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 14:00 1655 Suedia - Muntenegru 1.07 18.00 10.00 1.03 7.11
jo. 21:30 1656 Croatia - Franta 6.40 13.00 1.17 4.53 1.09
Se joaca in Portugalia!
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 16:30 1660 Germania - Italia 1.04 21.00 13.00 0.00 8.79
jo. 19:00 1661 Islanda - Serbia 1.50 8.80 3.20 1.31 2.45
Se joaca in Portugalia!