+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 4634 Hermannstadt - U Craiova 1948 2.10 3.25 3.60 1.26 1.69 1.29
vi. 20:00 4645 CFR Cluj - Dinamo B. 1.45 4.10 6.85 1.06 2.54 1.16
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1017 Metz - Lyon 4.20 3.40 1.80 1.86 1.17 1.22
+ 56 speciale
























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 4348 Leverkusen - Mainz 1.22 5.80 10.20 0.00 3.66 1.06
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1014 Bologna - Verona 1.55 3.80 6.20 1.09 2.33 1.20
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1018 Real Sociedad - Villarreal 1.75 3.55 4.55 1.16 1.97 1.23
+ 42 speciale










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2060 Coventry - Preston 1.70 3.70 4.45 1.15 2.00 1.19
vi. 22:00 2061 Leeds - Leicester 2.00 3.55 3.45 1.27 1.73 1.23





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1186 Charleroi - Genk 3.85 3.65 1.80 1.85 1.19 1.19
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3470 Lok Zagreb - Osijek 2.45 3.20 2.80 1.37 1.48 1.27
+ 45 speciale













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1341 Randers FC - Lyngby 1.98 3.30 3.55 1.23 1.69 1.23





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 3473 Kiel - St.Pauli 3.15 3.55 2.15 1.65 1.33 1.24
vi. 19:30 3474 Wehen - Paderborn 2.75 3.45 2.40 1.51 1.40 1.24
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1178 Cosenza - Sampdoria 2.40 3.05 3.00 1.33 1.50 1.29
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 5074 Utrecht - Heracles 1.40 4.50 6.50 1.06 2.63 1.12
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 5073 Piast Gliwice - Cracovia 2.10 3.10 3.70 1.24 1.67 1.30
vi. 21:30 5078 Pogon Szczecin - LKS Lodz 1.35 4.90 7.45 1.05 2.93 1.11





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 1395 Arouca - Famalicao 2.20 3.30 3.30 1.31 1.63 1.28
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1184 Real Valladolid - Real Oviedo 2.15 3.05 3.60 1.25 1.63 1.31
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1177 Samsunspor - Rizespor 1.95 3.45 3.75 1.23 1.78 1.24
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:30 2742 Lnz Lebedyn - Kryvbas 3.75 3.15 1.98 1.69 1.20 1.26
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 3425 MTK Budapesta - Mezokovesd Zsory 1.95 3.45 3.60 1.23 1.74 1.23
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:45 3499 Brisbane Roar - Western United 1.95 3.70 3.30 1.26 1.73 1.19
vi. 23:59 3481 Sydney - Melbourne City 1.80 4.00 3.50 1.23 1.85 1.15
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 2470 Botev Vratsa - Pirin Blagoevgrad 1.90 3.20 4.15 1.18 1.79 1.26
vi. 17:30 2434 Botev Plovdiv - Etar 1.27 5.40 9.30 1.02 3.38 1.08
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2073 Shelbourne - Shamrock 4.00 3.25 1.90 1.78 1.19 1.25
vi. 21:45 2100 St Patricks - Bohemians 2.15 3.35 3.15 1.30 1.61 1.24
vi. 21:45 5990 Drogheda Utd - Waterford 2.20 3.25 3.25 1.30 1.61 1.27
vi. 21:45 6066 Dundalk - Galway Utd 2.15 3.25 3.35 1.28 1.63 1.27
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 11:00 1001 Nagoya Grampus - Kashima Antlers 2.55 2.90 2.85 1.34 1.42 1.31
vi. 23:59 1009 Iwata - Vissel Kobe 4.40 3.65 1.70 1.98 1.15 1.19
vi. 23:59 1011 Avispa Fukuoka - Sapporo 2.55 3.10 2.65 1.39 1.41 1.26
vi. 23:59 1012 Sagan Tosu - Niigata Albirex 3.00 3.20 2.35 1.53 1.34 1.28
vi. 23:59 1015 Cerezo Osaka - FC Tokyo 2.10 3.30 3.45 1.27 1.67 1.27
vi. 23:59 1016 Machida - Gamba Osaka 2.20 3.30 3.20 1.31 1.61 1.26
vi. 23:59 1027 Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 3.45 3.50 1.95 1.72 1.24 1.21













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:00 2602 (F) Bosnia Hert. - (F) Suedia 16.10 7.40 1.12 5.02 0.00 1.02
vi. 15:00 2782 (F) Muntenegru - (F) Irlanda de Nord 7.45 4.80 1.32 2.89 1.02 1.09
PlayOut! Tur!
vi. 16:00 2783 (F) Bulgaria - (F) Ucraina 9.50 5.50 1.23 3.45 0.00 1.06
PlayOut! Tur!
vi. 16:30 2785 (F) Letonia - (F) Slovacia 12.20 5.85 1.18 3.91 0.00 1.04
PlayOut! Tur!
vi. 17:00 2786 (F) Serbia - (F) Islanda 3.65 3.45 1.90 1.76 1.21 1.21
PlayOut! Tur!
vi. 18:45 2788 (F) Ungaria - (F) Belgia 3.90 3.60 1.80 1.85 1.19 1.19
PlayOut! Tur!
vi. 19:00 2791 (F) Croatia - (F) Norvegia 17.30 9.30 1.07 5.99 0.00 0.00
PlayOut! Tur!
vi. 22:00 2794 (F) Franta - (F) Germania 1.97 3.25 3.50 1.21 1.67 1.22
PlayOff! Semifinala! Un singur meci!
vi. 22:00 2795 (F) Spania - (F) Olanda 1.40 4.25 7.10 1.04 2.63 1.13
PlayOff! Semifinala! Un singur meci!
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1989 Den Haag - Maastricht 1.35 5.25 7.20 1.06 3.01 1.10
vi. 21:00 1999 Emmen - Cambuur 2.25 3.55 2.75 1.36 1.53 1.20
vi. 21:00 2000 Groningen - Helmond 1.35 5.00 7.50 1.05 2.97 1.11
vi. 21:00 2003 Venlo - FC Eindhoven 1.85 3.60 3.70 1.21 1.81 1.20
vi. 21:00 2064 Graafschap - Den Bosch 1.43 4.60 6.50 1.08 2.67 1.14
vi. 21:00 2065 Willem II - Roda 1.70 3.75 4.25 1.16 1.97 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1182 IMT Novi Beograd - Radnicki Nis 2.50 3.10 2.80 1.37 1.46 1.28
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 1389 FK Kosice - Skalica 2.30 3.10 3.00 1.31 1.51 1.26
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1484 Golden Arrows - TS Galaxy 2.30 3.10 3.00 1.31 1.51 1.26
vi. 19:00 1495 Stellenbosch - Pretoria Callies 1.10 8.85 19.60 0.00 6.04 1.01
1/16 Finala! Un singur meci!
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 1114 US Biskra - MC Magra 1.60 3.35 6.00 1.07 2.13 1.23
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 4563 ASM Oran - SC Mecheria 1.82 3.20 4.05 1.15 1.77 1.22
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 1483 Sarpsborg 08 - Kfum 1.75 4.20 3.55 1.22 1.90 1.14
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 3551 Wigan - Cheltenham 2.25 3.30 3.10 1.32 1.58 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 1774 Tin. Sheffield Wed. - Tin. Coventry 1.65 4.15 3.80 1.17 1.96 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 1762 Tin. Middlesbrough - Tin. Chelsea 2.95 4.00 1.92 1.68 1.28 1.13
vi. 21:00 4471 Tin. Aston Villa - Tin. Stoke 1.85 4.35 2.95 1.29 1.74 1.10













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2562 AL Riyadh - Al Raed 2.75 3.30 2.35 1.49 1.36 1.23
vi. 16:00 3649 Al-Taawon - AL Akhdood 1.58 3.85 4.60 1.11 2.07 1.14
vi. 19:00 3650 Al Fateh - Damac FC 2.35 3.40 2.70 1.38 1.49 1.22
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 2458 Alashkert - FC Van 1.23 5.20 9.55 0.00 3.33 1.06
vi. 16:00 2464 FC Ararat-Armenia - Pyunik 2.60 3.00 2.55 1.38 1.36 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 11:00 3691 Broadmeadow Magic - Adamstown Rosebud 1.10 7.85 13.60 0.00 4.93 0.00
vi. 23:59 2608 Edgeworth FC - Weston Workers 1.95 3.65 3.20 1.26 1.69 1.18
vi. 23:59 2611 Maitland - Valentine 1.25 5.45 8.60 1.01 3.30 1.06
vi. 23:59 3703 Cooks Hill United - Newcastle Olympic 3.00 3.60 2.00 1.62 1.27 1.16
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:30 3123 Tin. Sydney - Manly Utd 2.70 3.80 2.10 1.56 1.34 1.15
vi. 23:59 1287 Sutherland - NWS Spirit FC 2.90 3.45 2.10 1.56 1.29 1.18
vi. 23:59 3125 Sydney Olympic - St George City 2.75 3.55 2.15 1.53 1.33 1.17
+ 4 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:00 2593 Moreton City Excelsior FC 2 - Caboolture 2.65 3.60 2.20 1.51 1.35 1.17
vi. 12:30 2669 Capalaba Bulldogs - Eastern Suburbs 3.70 4.15 1.70 1.94 1.19 1.13




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:30 4427 Melbourne Knights - Avondale 3.75 3.80 1.70 1.87 1.16 1.13
vi. 11:00 1166 Green Gully - Manningham United Blues 1.45 4.25 5.40 1.07 2.35 1.11
vi. 23:59 1170 Port Melbourne Sharks - Moreland City FC 1.30 4.90 7.30 1.02 2.90 1.07
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 11:30 2134 Gold Coast Knights - Wolves 1.08 8.40 18.20 0.00 5.69 0.00
vi. 23:59 4759 Sunshine Wander. - Gold Coast United 3.15 3.70 1.92 1.68 1.25 1.16
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:10 2138 DSV Leoben - Stripfing 1.80 3.55 3.75 1.18 1.81 1.18
vi. 19:10 2149 Floridsdorfer AC - Kapfenberg 1.82 3.60 3.95 1.20 1.86 1.21
vi. 19:10 3714 Liefering - SV Horn 1.65 4.10 4.15 1.16 2.04 1.15
vi. 21:30 2150 SV Lafnitz - St. Polten 4.20 3.80 1.70 1.98 1.16 1.17













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 2974 Kapaz - Gabala 2.05 3.25 3.40 1.24 1.65 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 11:00 2894 Mohammedan - Abahani Limited 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
vi. 11:00 2909 Sheikh Jamal - Rahmatgonj MFS 2.10 2.90 3.45 1.21 1.56 1.27
vi. 13:15 2962 Bashundhara K. - Sheikh Russel 1.23 5.10 9.90 0.00 3.33 1.06





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2704 Beveren - Deinze 2.05 3.50 3.15 1.28 1.64 1.20
vi. 21:00 2721 Patro Maasmechelen - Lierse K. 1.53 3.95 4.90 1.09 2.17 1.13




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 3048 Tin. Deinze - Tin. RFC Liege 2.55 3.95 2.15 1.53 1.38 1.13
vi. 21:30 3131 Tin. Kortrijk - Tin. Oostende 2.90 4.10 1.92 1.68 1.29 1.12
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3029 Gosk Gabela - FK Sloga Doboj 2.35 3.05 2.95 1.31 1.48 1.27
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:30 4572 Fauve Azur Y. - Yong Sp. Academy 2.35 2.85 3.00 1.28 1.45 1.28
Faza Grupelor!
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1461 Curico Unido - Union San Felipe 1.75 3.45 4.00 1.15 1.83 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2240 U. Catolica - Nublense 2.05 3.35 3.40 1.26 1.67 1.24
vi. 23:59 2241 Coquimbo - Dep. Copiapo 1.95 3.35 3.65 1.22 1.73 1.23





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 4566 Medeama - Al Ahly 4.50 3.20 1.80 1.85 1.14 1.25
vi. 18:00 4573 Al Hilal - Petro Atletico 2.75 2.80 2.70 1.37 1.36 1.32
vi. 21:00 4574 Asec Mimosas - Simba 2.00 2.90 4.10 1.17 1.68 1.30
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3478 Olympiakos Nicosia - Ypsonas 1.67 3.40 4.60 1.11 1.94 1.19
Faza Grupelor!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:00 1217 Fortaleza - Chico 1.80 3.30 4.10 1.15 1.81 1.21
vi. 23:59 1218 Rionegro Aguilas - Envigado 1.60 3.70 4.85 1.11 2.08 1.17
vi. 23:59 1219 Dep. Pasto - Dep. Cali 2.35 3.10 3.00 1.32 1.51 1.28













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:30 3787 Atletico FC - Llaneros 3.90 3.00 2.00 1.68 1.19 1.28
vi. 22:30 3789 Real Cartagena - Bogota 1.50 3.85 6.10 1.07 2.34 1.17
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1112 Helsingor - HB Koge 2.00 3.65 3.25 1.28 1.70 1.20
vi. 20:00 1116 Horsens - Kolding 2.90 3.45 2.25 1.56 1.35 1.23
vi. 20:00 1117 Vendsyssel - Hillerod 2.10 3.25 3.25 1.26 1.61 1.24
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:25 4569 Al Taawoun - Dibba Al Fujairah 2.40 3.25 2.60 1.37 1.43 1.21
vi. 15:35 4472 AL Dhafra - Masafi 1.78 3.75 3.55 1.19 1.81 1.15





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2366 Xamax - Thun 2.45 3.45 2.55 1.42 1.45 1.21
vi. 20:30 3796 Schaffhausen - Sion 5.50 4.10 1.53 2.33 1.10 1.16
vi. 21:15 3797 FC Wil - Aarau 2.05 3.50 3.25 1.28 1.67 1.22
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:30 6148 Lahti - Mariehamn 2.10 3.30 3.30 1.27 1.63 1.24
Faza Grupelor!
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2385 FC Versailles - Chateauroux 2.25 2.95 3.15 1.26 1.51 1.27
vi. 20:30 2392 Nimes - Villefranche 2.55 2.95 2.65 1.35 1.38 1.26
vi. 20:30 3246 FC Goal - Rouen 2.90 2.90 2.50 1.44 1.33 1.30
vi. 20:30 3803 Epinal - Niort 3.05 3.25 2.20 1.56 1.30 1.24
vi. 20:30 3806 Marignane - Cholet 1.90 3.30 3.70 1.19 1.73 1.22
vi. 20:30 3807 Orleans - Avranches 1.65 3.60 4.65 1.12 2.01 1.18
vi. 20:30 3809 Red Star - Le Mans 1.70 3.50 4.65 1.13 1.98 1.21
vi. 20:30 3810 Sochaux - Martigues 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4428 TSV Kornburg - Wurzburger 2.30 3.15 2.80 1.32 1.47 1.22
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2652 Oberneuland - TS Woltmershausen 1.33 5.75 5.45 1.07 2.77 1.04
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 3262 FC Suderelbe - Wandsbeker TSV Concordia 1.60 4.45 3.95 1.17 2.07 1.10
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3261 SG Dynamo Schwerin - FC Anker Wismar 3.55 4.00 1.73 1.86 1.20 1.13
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:45 3264 FC Brunninghausen 1927 - TUS Bovinghausen 04 2.45 3.90 2.25 1.49 1.41 1.14





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3909 Preussen Munster - Duisburg 1.90 3.60 3.50 1.23 1.76 1.19




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 3269 FC Kilia Kiel - St. Pauli II 3.95 4.10 1.65 1.99 1.16 1.13




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3370 BFC Dynamo - Greifswalder FC 2.30 3.30 2.70 1.34 1.47 1.20
vi. 20:00 3372 Hertha BSC Berlin II - Eilenburg 1.43 4.30 5.60 1.06 2.41 1.10
vi. 20:00 3373 Lok. Leipzig - Babelsberg 2.30 3.30 2.70 1.34 1.47 1.20




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2321 SC Paderborn 07 II - Duren 2.00 3.60 3.00 1.27 1.62 1.16
vi. 20:30 2325 SSVg Velbert - Ahlen 2.60 3.55 2.25 1.49 1.36 1.17
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:30 3377 U19 Olympiacos - U19 Asteras Tripolis 1.38 4.15 6.95 1.03 2.57 1.12
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:30 3326 Neroca - Delhi FC 4.40 4.35 1.53 2.17 1.12 1.10
vi. 15:30 3327 Aizawl - Rajasthan Utd. 1.95 3.50 3.20 1.24 1.65 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2837 Chennaiyin - Mumbai City 3.60 3.50 1.83 1.76 1.19 1.18
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:00 1499 Persita Tangerang - Persebaya Surabaya 2.25 3.20 2.85 1.31 1.49 1.22
vi. 10:00 1502 PSIS Semarang - Dewa United 1.95 3.60 3.25 1.25 1.69 1.18
vi. 14:00 1503 Barito Putera - Persib Bandung 3.10 3.50 2.00 1.63 1.26 1.18













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 3940 Larne - Glentoran 1.70 3.60 4.25 1.14 1.93 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1509 Wexford - Longford 1.90 3.45 3.40 1.21 1.70 1.18
vi. 21:45 2847 Cobh - Athlone Town 2.35 3.50 2.70 1.39 1.51 1.22
vi. 21:45 2849 Kerry FC - Bray 5.30 4.25 1.50 2.34 1.10 1.13
vi. 21:45 6380 Finn Harps - Cork City 3.35 3.45 1.92 1.68 1.22 1.18
vi. 21:45 6381 UC Dublin - Treaty United 2.35 3.50 2.70 1.39 1.51 1.22
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 3381 Hap.Akko - Bnei Yehuda 2.10 3.20 3.30 1.26 1.61 1.24
vi. 15:00 3385 Hapoel Umm Al Fahm - Nof Hagalil 3.00 3.20 2.25 1.53 1.31 1.25
vi. 15:00 3387 Ironi Tiberias - Maccabi Jaffa 2.30 3.05 3.05 1.30 1.51 1.27
vi. 15:00 3388 Maccabi Herzliya - Hapoel Afula 2.05 3.25 3.40 1.24 1.65 1.24
vi. 15:00 3389 Nes Tziona - H. Ironi Rishon 2.30 3.05 3.05 1.30 1.51 1.27
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2880 Giana Erminio - AC Lumezzane 2.20 3.10 3.30 1.27 1.58 1.28
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2927 Pontedera - Torres 3.05 3.15 2.30 1.53 1.32 1.27
vi. 21:45 2928 Spal - Arezzo 2.10 3.25 3.25 1.26 1.61 1.24
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1333 Fujieda MYFC - V-Varen Nagasaki 3.00 3.45 2.05 1.59 1.27 1.18
vi. 23:59 1334 Mito - Iwaki FC 2.40 3.20 2.70 1.36 1.45 1.23
vi. 23:59 1348 Yokohama FC - Renofa Yamaguchi 1.52 3.75 5.40 1.07 2.19 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3399 Giravanz Kitakyushu - Sagamihara 2.35 3.05 2.80 1.31 1.45 1.24
vi. 23:59 3400 Nara Club - Ryukyu 1.90 3.10 3.85 1.17 1.70 1.23
vi. 23:59 3401 Omiya Ardija - Vanraure Hachinohe 1.58 3.65 4.90 1.09 2.07 1.16
vi. 23:59 3402 FC Gifu - Fukushima United 2.00 3.05 3.55 1.20 1.62 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1376 AS Real Bamako - AS Bakaridjan 2.15 2.85 3.40 1.21 1.53 1.28
vi. 18:00 3656 USFAS Bamako - Onze Createurs 2.50 2.80 2.85 1.31 1.40 1.29





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1393 (F) Polonia - (F) Elvetia 2.85 3.30 2.30 1.51 1.34 1.23
vi. 19:15 2893 (F) Italia - (F) Irlanda 1.40 4.30 7.00 1.05 2.64 1.13
vi. 21:45 1396 (F) Anglia - (F) Austria 1.25 5.60 10.20 1.01 3.58 1.08
vi. 23:30 1814 (F) Chile - (F) Jamaica 1.30 4.75 9.05 1.01 3.08 1.10
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1.





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1401 Necaxa - Pachuca 2.95 3.35 2.25 1.55 1.33 1.24
vi. 23:59 2946 Puebla - Queretaro 2.15 3.40 3.10 1.30 1.61 1.23
vi. 23:59 2950 Juarez - Monterrey 4.60 3.80 1.65 2.06 1.14 1.18
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:40 1482 Al-Rustaq - Sur 2.20 2.95 3.15 1.25 1.51 1.26
vi. 17:45 1485 Oman FC - Sohar 2.45 2.90 2.80 1.31 1.41 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2933 Sp. Luqueno - General Caballero 1.70 3.40 4.40 1.12 1.90 1.19





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 2389 Huancayo - Alianza Atl. 1.35 4.55 8.35 1.03 2.92 1.13
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1884 Miedz Legnica - Polonia Varsovia 1.63 3.55 4.65 1.11 1.99 1.17
vi. 21:30 5071 Wisla - GKS Tychy 71 1.65 3.65 4.35 1.12 1.96 1.16
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3680 Stal Wola - LKS Lodz II 2.00 3.50 3.30 1.26 1.68 1.21
vi. 19:30 5555 Polonia Bytom - Radunia Stezyca 2.35 3.20 2.85 1.34 1.49 1.25
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3688 Clube Uniao - CD Gouveia 1.73 3.30 4.35 1.12 1.86 1.20
Faza Grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 3413 Partick Thistle - Dunfermline 1.65 3.75 4.35 1.13 1.99 1.16





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1638 Caernarfon - TNS 12.90 8.35 1.12 5.02 0.00 0.00
Grupa Campionat!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1637 Barry - Haverfordwest 2.30 3.50 2.70 1.37 1.51 1.20
vi. 21:45 1641 Penybont - Aberystwyth 1.30 5.00 7.65 1.02 2.99 1.08
Grupa Retrogradare!
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:00 3079 Nakhon Pathom - Muang Thong Utd 3.05 3.35 2.15 1.58 1.30 1.22
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:00 4432 AC Port of Spain - FC Phoenix 1976 1.25 5.70 6.80 1.01 3.07 1.02
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 6420 Altay Izmir - Giresunspor 1.70 3.50 4.25 1.13 1.90 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 4480 Maroons FC - BUL 2.75 3.05 2.40 1.43 1.33 1.24
vi. 18:00 4487 Kampala - Airtel Kitara 2.30 3.30 2.70 1.34 1.47 1.20





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1655 CA River Plate - Maldonado 2.45 3.05 2.90 1.35 1.47 1.29
vi. 23:59 3101 Montevideo Wanderers - RC Montevideo 2.50 3.05 2.85 1.36 1.46 1.29
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:00 3695 Hoang Anh Gia Lai - Quang Nam FC 2.10 3.45 3.10 1.29 1.62 1.21
vi. 12:00 3705 Hong Linh Ha Tinh - K. Khanh Hoa 2.20 3.35 2.95 1.31 1.55 1.22
vi. 13:00 3706 Clb Bd Thanh Hoa - Hai Phong 1.78 3.55 4.05 1.17 1.87 1.20
vi. 13:00 3707 Song Lam Nghe An - Cong an Nhan dan 3.75 3.55 1.85 1.81 1.20 1.20
vi. 14:15 3713 CLB Viettel - B. Binh Duong 1.85 3.40 3.90 1.19 1.80 1.22
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 5292 AS Monaco - Castiga Ligue 1 80.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5293 Brest - Castiga Ligue 1 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5294 Clermont - Castiga Ligue 1 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5295 Le Havre - Castiga Ligue 1 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5296 Lens - Castiga Ligue 1 250.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5297 Lille OSC - Castiga Ligue 1 100.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5298 Lorient - Castiga Ligue 1 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5300 Lyon - Castiga Ligue 1 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5301 Marseille - Castiga Ligue 1 250.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5302 Metz - Castiga Ligue 1 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5303 Montpellier - Castiga Ligue 1 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5304 Nantes - Castiga Ligue 1 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5305 Nice - Castiga Ligue 1 100.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5306 PSG - Castiga Ligue 1 1.01 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5307 Reims - Castiga Ligue 1 800.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5308 Rennes - Castiga Ligue 1 800.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5311 Strasbourg - Castiga Ligue 1 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5312 Toulouse - Castiga Ligue 1 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Franta Ligue 1 2023-2024!
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 11:00 3929 Riedi L. - Prizmic D. 1.63 2.20
Suprafata de joc: Hard











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 12:00 3442 Kovalik J. - Travaglia S. 2.80 1.40
vi. 12:00 3930 Gigante M. - Caruso S. 1.33 3.10
Suprafata de joc: Hard